530
banner
  • PeeTeR
    #370


    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2016.12.07. 16:23:42
  • SzirmosSzisza
    #369
    https://www.twitch.tv/rocketleague VB vagy mi a fene.
  • horika
    #368
    Nekem csak a víz alatti mapon csinálja.
  • SzirmosSzisza
    #367
    Oh, azt hittem csak nekem rossz (háttérben megy a Black Desert is mindig és azt hittem az eszik túl sokat), de akkor örülök :D
  • Szabi #366
    nálam ~3 hónapja 300 fps-nél is diavetítés van.. remélem kezdenek végre valamit vele.. :-/
  • horika
    #365
    Remélem ezen is olyan fos fps lesz mint a víz alatti szaron
  • RatBaG #364
    https://rocketleaguegame.com/game-info/starbase-arc/
  • RatBaG #363
  • bosco05 #362
    Mondjuk azt gyorsan (1 nap csúszással :D ) hozzátenném, hogy az XBO elite is elég durva és az appal könnyedén testreszabható. Minőségi anyaghasználat, ügyesek a mágneses megoldások, de nekem személy szerint a gombok nem jöttek be, illetve én nem akarok appokkal bajlódni a személyre szabáshoz. Sokkal jobb magán a controlleren állítani ezeket külső alkalmazás nélkül :) Ráadásul a Sabertooth fele annyiba kerül mint az XBO, szóval az ár/érték arány is játszott nálam a döntésnél. A PS3/4 az xbox360/one meg szinte egy kutya. Műanyag, használható, de minden csak nem tartós és nem profi. Persze ezekkel is el lehet jutni a csúcsra, csak relatív gyakran kell újat venni belőlük :)
    Utoljára szerkesztette: bosco05, 2016.11.06. 05:55:28
  • bosco05 #361
    Ha nem fogtál mást, akkor honnan tudod? :) Én fogtam mindet, kezdve a 360-tól a One-on át a PS4-en keresztül az XBO-n végül a Razer Wildcat és Sabertooth zárja a sort. Utóbbi kettő kimagaslik a többi közül, de érdekes, hogy pl szerintem a Sabertooth jobb mint a WildCat, mivel programozható és pár gombnyomással lehet a sensitivityt állítani. A gombjai a legjobbak, olyan mintha egérrel kattintanál és elpusztíthatatlannak hat. Az XBO ugyan masszívabb kivitel, de ezen előnyök egyikét sem mondhatja magáénak. A többi pedig sima controller, extra nélkül. Vannak boltok, ahol mindet tapizhatod mielőtt megveszed, akit érdekel a téma, annak érdemes beballagni egy ilyenbe :)
  • SzirmosSzisza
    #360
    Szerintem a PS4 kontroller jobb mindnél, annak ellenére, hogy mást még nem fogtam !!!

    Amúgy ha ráérsz és már nagyon zavar itt írd meg nekik mi a baj, úgy vettem észre, hogy korrektek (legalábbis redditen, de sztem a support oldalon) és válaszolnak.
  • PeeTeR
    #359
    flame on, plz, itt meg nem volt
  • Conqvistador
    #358
    Ha más proginál is lenne zűr azt mondanám a kontroller a rossz de csak itt sehol máshol.
    Szerintem a szeptemberi frissítésnél elbactak valamit.
  • bosco05 #357
    Hát nem tudom, más véleményen vagyunk :)
  • MerlinW
    #356
    Nekem XBO Elite-em van, abban is van anyag:)
  • bosco05 #355
    Millió másik embernek meg megy a 360. Nem a controllerben a hiba. Én pedig biztosan nem cserélném a 360-at One-ra ;) Utóbbi lényegesen gyengébb minőség, bár én a 360-al se voltam megelégedve. Lehet ezért van Razer Sabertooth-om :) Na abba van anyag :)
    Utoljára szerkesztette: bosco05, 2016.11.03. 17:30:49
  • toty1ka
    #354
    hú, az elég kellemetlen...
    nálam / nálunk (több gépről van szó) X 360 és One kontroller is hibátlanul ment a dolog
  • MerlinW
    #353
    Lehetséges megoldások:

    - USB2-es portba dugd a kontrollert és/vagy kapcsold ki BIOS-ban az USB Boost-ot.
    - Telepítsd a legfrissebb driver-t
    - Frissíts Windows 10-re
    - Cseréld le Xbox One kontrollerre - azzal semmi gond, én is azt használom.
  • Conqvistador
    #352
    Hát sajnos nálam játszhatatlan a játék. Xbox360 kontrollerrel tolnám de állandóan meccsek közben elszáll az irányítás valami kontroller hiba féleséggel. Bill egér kombóval meg nem tudok rendesen játszani.
    Már próbáltam más usb slotba betenni driver frissítés RL újra rakás de semmi. A tetejében mástól is hallottam ezt a hibát.
    Kb a szeptemberi update utántól van ez de már lassan minden meccsen...
    Csak a Rocket League nél van ilyen hiba se a fifa se a gta se a witcher se az AC-k bosszantó nagyon
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2016.11.03. 10:09:49
  • toty1ka
    #351
    Azért jó dolog ez a trade. Loopert cseréltem chakram-ra, illetve 5 kulcsért szereztem Dominus GT + Takumi-RXT-t :) Teljes a boldogság :D
    Apropó, ezt láttátok? Nagyon érdekes :) Szeretem az ilyen játékfejlesztős sztorikat
    The Story of Rocket League
    SZerk.: látom, már betettétek :D Part 2-t még nem néztem viszont
    Utoljára szerkesztette: toty1ka, 2016.11.02. 08:32:31
  • MerlinW
    #350
  • SzirmosSzisza
    #349
    trololo

  • MerlinW
    #348
    Kronovi lazulás a VB győzelme utáni pihenőidőszak után:) Félelmetes milyen lazán mozog a pályán:)




    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.11.01. 21:59:35
  • SzirmosSzisza
    #347
  • WinStar
    #346
    Bocsánat a trade-ért,nem rajongok érte... de villámos kereke nincs valakinek véletlenül?Mert azt az egyet keresem,másért nem használnám a trade-t.
  • cesar22
    #345
    én szívesen benne lennék közös meccsekben, friendet felvenni mondjuk nem tudok steamen, mert gondolom még nincs közvetlen steamről vett játékom, azt nem tudom hogy azért más requestjét azért el tudom fogadni?
  • toty1ka
    #344

    90 órám van eddig, van még hova fejlődni. Aki hébe meg hóba játszana jelezze :D Aztán lehetne premadezni
    Tradelésre is kapható vagyok :)
    Utoljára szerkesztette: toty1ka, 2016.10.26. 10:53:55
  • SzirmosSzisza
    #343
    Mindig lövök 1 képet, ha idegesítő meccs volt, meg mióta rájöttem, hogy van Shadowplayem a szép akciókról is, egyszer össze kéne vágni kiváló Challeng(ed)er montázsba :D
  • horika
    #342
    Kb. a fele meccsen játszottam haverokkal fele meg random emberekkel.
  • cesar22
    #341
    partner nélkül elérted az all-start? ez egyrészt elég fasza teljesítményt, másrészt vannak kétségeim hogy fenntartható szint-e
  • cesar22
    #340
    milyen szép kis gyűjteményed van :)


    közben sikerült visszaesnem challenger 1-re a solo standardban, brutális hogy milyen retardáltak is játszanak a játékkal, de hogy még el is jutnak idáig...
    az előbb pl volt egy meccs, rámentem a kickoffra, a másik kettő egymás mellett szinte kézenfogva boostolnak a labdára, nekibasszák az oldalfalnak, visszapattan, az ellenfél meg belövi az üres kapuba, na jóvan mondom, gondolom jön hogy sorry, my bad. hát hogyne. "where is the fucking goalman?" nem tudtam mit reagálni
  • horika
    #339
    Én sokkal jobban utálom azt, hogy valaki egyszer csak eldönti, hogy elfelejtettem játszani, és onnantól a meccsek 90%-a vereség. Pl. a hét elején 2v2 All-star-ban voltam, azóta kb 60 meccs, kb 50-55 vereség és máris Challenger Elite-ben találom magam. Ezidő alatt kb. 17 divisiont estem. Mindegy, biztos valami csillag együttállás vagy akármi volt... Most megint lesz vagy 2 hónap mire visszaküzdöm magam.
    Utoljára szerkesztette: horika, 2016.10.22. 02:16:25
  • SzirmosSzisza
    #338
    Én ezeket utálom, mikor egy valaki húzza a csapatot, persze néha jó oldalon vannak, de akkor is demoralizáló, mikor pl ellenfélnél 1 ember lő 5 gólt, nálunk meg eloszlik 2-2 szépen.
  • PeeTeR
    #337
    nalad mi a gond az UPC vegett?
  • cesar22
    #336
    Nekem eléggé szerencsétlen matchmakiingjeim szoktak lenni. Szinte mindig az ellenfél átlag skilje a magasabb, de már azt is megszoktam hogy az ellenfél aerial gólokat lő, az én csapattársaim meg egy átlagos védést nem tudnak bemutatni.

    most pl a standard CH elite meccseknél alacsonyabb szintűeknek érzem az ellenfeleket mint CH 2-n
  • SzirmosSzisza
    #335
    Én mindig 1-2 ranggal voltam csak lemaradva, nem nagyon szoktam érezni a változást, hogy őszinte legyek :D
  • cesar22
    #334
    Ez a solo standard tényleg valami bűntény. 2v2, és 3v3-ban CH Elite vagyok, solo standardban CH 2 division 1-en imbolygok. Mikor volt ez a ranking update előre rakott 5-6 divisionnel, és egy ilyen 10-es lose streakkel puffantam vissza.
  • Conqvistador
    #333
    T-Home optikai kábelen. A meccsek 90%ában 24es pinggel játszok de amikor felugrik akkor 300 körüli mindne első indításkor. Akkor nem ha rögtön ujraindítok pl egy kontroller hiba miatt. De pár órával később már...
    És máshol nincs gond GTA se laggol online se. Sőt amikor jó a rocket, akkor meg se reccen egyet se...
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2016.10.20. 22:41:19
  • bosco05 #332
    Nem UPC-d van véletlenül? Az RL rohadtul érzékeny a netre, én a UPC miatt nem tudok játszani lassan 1 hónapja.
  • Conqvistador
    #331
    Csak Rocket alatt? Nem életszerű. Nem tűnt volna fel Crew zás vagy Gta5 vagy Witcher közbe szerinted?
    Ja és a másik hiba.
    Minden játékkezdésnél amikor először belépek 300as ping fogad az első meccsen. Azonnal lépek ki még indulás előtt a következő meccsnél már minden rendben. 5óra múlva mondjuk újra játszok aznap ugyan ez. Rögtön pirosba a ping aztán jó.
    Ezt régebben is csinálta. 2 hete új gépem van szóval még arra se lehet fogni I7-1070 kombó 120megabites net sehol máshol nem vacakol csak rocketen.
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2016.10.20. 22:28:06