530
banner
  • tumpi
    #50
    Helló Mindenkinek!

    Nem bírtam magammal és én is beszereztem a játékot pc-re.
    Esetleg akinek van kedve játszani jelöljön be steamen: tumpinho a név.
  • SzirmosSzisza
    #49
    Oh zsír, így kényelmesebb követni a fejlődést!
  • bosco05 #48
    Valószínű az MMR-ben volt pici eltérés a javára :) Ha érdekelnek a pontos adatok, akkor irány a rocketleaguestats.com, ahol megnézhetsz mindenkit és akár össze is tudod hasonlítani magadat a barátoddal a compare gombbal :)
  • SzirmosSzisza
    #47
    Fura ez a rang rendszer. Silver teteje voltam, Divison IV-ben, duo partnerem ugyanez csak Gold teteje div IV, első winünk után feldobott mindkettőnket div 5-be, aztán Őt 1 winnel előbb rakta fel kék csillagba, mint engem gold 1-be (tudom challenger, de azt hosszabb leírni), azt hinné az ember alacsony szinten könnyebb lépkedni.
  • RatBaG #46
  • RatBaG #45
    magamra ismertem, többszörös átfedés... :D
    http://imgur.com/a/4nt7Q
  • RatBaG #44
    https://gfycat.com/PlayfulPoisedGadwall
  • SzirmosSzisza
    #43
    Jaa, ha jól rémlik 10 meccs után sorol be.
  • Nivea
    #42
    Hát nem hiszem hogy 15 perc, már 2 napja unranked van!:D
  • SzirmosSzisza
    #41
    10-15 percet kell várni talán.

    Amúgy kíváncsi leszek erre az új ranked rendszerre, 1-2 ellenfelem már a legalsó rang legtetején volt, szal reménykedem, hogy én is oda kerülök, csak aztán mindig eszembe jut, hogy régen is 500 pontosokat kaptam 50 ponttal :D
  • Nivea
    #40
    Tudom, hogy alap kérdés. De, hogy tudok majd újra ranked meccseket játszani, ha kiléptem egy 3v3ból?
  • bosco05 #39
    Nagyon jók az új mapok :)
  • RatBaG #38
    új cuccok

  • RatBaG #37
  • RatBaG #36
    render

  • SzirmosSzisza
    #35
    Akkor van 1 hetem, hogy kikerüljek unrankedből
  • RatBaG #34
    Season 2
  • RatBaG #33
    http://steamcommunity.com/games/252950/announcements/detail/92688778901574720
  • Vadnokedli
    #32
    Hello- Csak nálam vagy nálatok is; elrontotta a legutóbbi update a 360 Controller "support"-ot. Vagy hogy is mondjam. Eddig Local COOP Keyboard-egér + Controllerrel ment minden; nyomtam egy startot controlleren player 2-re állítva és joinolt. Most semmi, még magában se jó a Controller már. Valami fix van rá? 360ce-t próbálgattam, amit írtak valahol, de az se jó.
  • MerlinW
    #31
    Mekkora meccs volt:)
  • RatBaG #30
    1# vs 2# in World

  • RatBaG #29
  • RatBaG #28
    ajjaj, a pénztárcák már sírnak...

  • RatBaG #27
  • RatBaG #26
    ?
  • MerlinW
    #25
    Szerintem nézd végig a videót:)
  • RatBaG #24
    ja, igen, kicsit máshogy pattan a labda, de sebesség, gyursulás, ugrás, stb ugyanaz.
    bár egy dolog azért feltűnt, a Merc nem tud olyan jól farolni, mint a többi kocsi.
  • bosco05 #23
    ezt sajnos cáfolnom kell, minden kocsinak más a collidere, azaz más test van köré rajzolva, még egyszerűbben máshogy pattan róluk a labda...

  • RatBaG #22
    nincs különbség, csak a kinézet.
    a szinted meg a rank-od gyakorlatilag csak játékidőt jelent, esetleg sima matchmaking-nél valamennyire számításba veszi, de láttam én már rookie-t expert ellen elég sokszor.
    ranked-nél meg úgyis tudás szerint leszel beosztva.
  • kalif
    #21
    Sziasztok ! Most kezdtem a játékot, lenne pár kérdésem.Minden kocsi ugyanolyan vagy van vmi különbség közöttük ?
    Jár-e valami előnnyel, hogy hanyas szinten vagyok ? Egyáltalán a fejlődés mire jó ? Köszönöm.
  • bosco05 #20
    600 fölött szólj :P Viccet félretéve én szívesen játszom néha 650 körül vagyok, csak mostanában nem jut rá időm :S
  • endre95
    #19
    Valaki van 350-450 közt 2v2-ben? Kéne egy duo társ.
  • RatBaG #18
    persze, de akkor is az anyukáját! :D
    szerencsére nem fenyeget a veszély, hogy ilyenekkel összekerüljek.
  • bosco05 #17
    ezer éve tolja, nem kell csodálkozni :)
  • RatBaG #16
    én örülök ha egyszer sikerül az aerial hit, ha még jó irányba is megy, már durran a pezsgő. ez meg...

  • RatBaG #15
    http://rocketleague.psyonix.com/patch-notes/
  • RatBaG #14
  • SityiSXT
    #13
    Azt hiszem, erre mondják azt szakmai műszóval, hogy "'nyádpics!" :D
  • Szabi #12
    uhhh... :D
  • RatBaG #11