530
banner
  • PeeTeR
    #130
    nehazughállyáll
  • Szabi #129
    aha :D
  • Conqvistador
    #128
    Mert mi a baj? Sokat poénkodtok, kötözködtök? :D
  • Conqvistador
    #127
    Főként Magyarokkal játszanék. De a lényeg az volna, hogy valami állandó csapat kialakuljon ne csak random emberekkel kelljen kínlódni.
    Standard 3v3 Rocket Labs és Chaos amit gyakran tolok.
    És jó lenne custom 4vs es kosár meg egyéb costom marhaságok amikkel lehet marháskodni és ne AI ellen kelljen :D
  • PeeTeR
    #126
    hm
  • Szabi #125
    vagy kérd el merlintől a ts-ének ip-jét és jelszavát, gyere be a vip páholy nevű szobába, aztán meglátjuk hogy meddig tudsz elviselni minket :D
  • MerlinW
    #124
    Ha szimpatikus valaki, Steam-en bármikor ráírhatsz és megbeszélheted vele. Egyébként a legtöbben ismerősökkel, haverokkal játszanak, alkotnak csapatot. Kezdőként legalábbis.
  • Conqvistador
    #123
    Sziasztok!

    Érdeklődnék, hol tudok felvenni csapattársakat a játékhoz akikkel együtt lehet játszani?
    Volna kedve valakinek? Illetve van valamilyen nagyobb Rocket közösség ahol néhány játékostársat fel lehet venni?
    Egyedül nem olyan bulis főleg, hogy szinte mindig új csapattársak vannak...
  • Anonymus11234
    #122
    Én közvetlen az ellenség kapuja előtt rugtam felső kapufát úgy, hogymár félig bentvolt a labda és szemből mentem a kapuhoz, nincs elmentve, de azt nemlehet lepipálni. :D Természetesen kapufáról kipattant és a kipattanóval megtoroltak :D
    Utoljára szerkesztette: Anonymus11234, 2016.05.20. 23:09:26
  • Szabi #121
  • bosco05 #120
    Csapattársam bombája! :O állad leesik
  • Szabi #119
    na ez az ugribugri aztán tényleg hiányzott.. :D
  • SzirmosSzisza
    #118
    http://www.rocketleaguegame.com/news/2016/05/celebrate-post-game-spotlights-june/

    Ajjaj, az a Traitor cím necces lesz, néha még becsúszik most is 1-1 öngól :D
  • SzirmosSzisza
    #117
    Jó meccsek mennek.
  • RatBaG #116
  • Conqvistador
    #115
    Ez meg mi a fene volt? :D Elképesztő :D
  • PeeTeR
    #114
    O.o #kokainspeedmethmix
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2016.05.03. 19:51:46
  • RatBaG #113
  • bosco05 #112
    azt hiszem a kupán voltak letölthető replayek, de nem vagyok benne biztos
  • RatBaG #111
    csak azért kérdezem, mert magamról én is úgy hiszem, hogy jó közepes vagyok, de mostanában kezdek lelombozódni.
    voltak hosszabb kihagyásaim, de néha úgy érzem, hogy fél évvel ezelőtt jobban ment. a trükkösebb aerilokhoz ugyanúgy semmi közöm, mondjuk nem is szántam rá időt, hogy komolyan, meccsen kívül gyakoroljak.
    szóval csak hasonlítási alapot kerestem. :)
  • bosco05 #110
    Nem, mert nincs miért :) Sima átlagos közepes szinten játszunk, nincs mit mutogatni rajta. A csapatban gyakorlatilag mindkét társam ügyesebb nálam, de együtt egyelőre még nem sokra jutottunk, főleg idő hiányában. Ők rankban is felettem vannak, a vezérünknek talán érdemes lenne, de ő meg nem foglalkozik a magamutogatás részével :)
  • RatBaG #109
    nem szoktatok esetleg youtube-ra meccseket felrakni?
  • bosco05 #108
    Ha számoltam volna hányat aláztunk meg... Még magyar példát is tudok... Semmi összefüggés nincs, hiába bizonygatjátok. Ott volt most a kupa, a nagy rocketeer 3. az én csapatom bár nélkülem de nyert. A 3. hely is úgy lett meg a rocketeernek hogy a challengerek verték éppen kilépett, mert kiderült hogy beugrós volt az egyik cseli. Ennyit erről. Nézzétek a levelt ha az nektek jobb.
  • SzirmosSzisza
    #107
    Azért egy Rocketer tud játszani :p
    Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2016.04.28. 19:49:43
  • bosco05 #106
    A master és a többiek még mindig nem rank vagy rang hanem LEVEL!!! Rang a super champion meg a challenger II...
  • Anonymus11234
    #105
    Az ember akaratlanul is tanul és egyre jobb lesz, szóval aki már 50-60 órát beleölt az már biztos tud valamit, mégha nem is olyan jól, de akkoris, szóval felesleges itt izélni ezen. Nekem is volt már olyan, hogy simán vertem a Master ranguakat, máskor meg PRO-tól kikapok, ez van, kinek mikor hogymegy :)
  • MerlinW
    #104
    Attól, hogy sokat játszik valaki valamivel nem jelenti, hogy jó is benne. Mindenkinek vannak határai. Engem dobott már össze Legend-el is semi-pro korszakomban. Elvertük mint a p***át:)

    Viszont magasabb divízióból nem fog neked bedobni senkit. Mert nem érdemled meg:D
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.04.28. 18:58:15
  • Szabi #103
    a veterán csak a szintet jelzi, de azt nem hogy 40óra vagy 4000 óra alatt sikerült elérnie.. :D
  • SzirmosSzisza
    #102
    Az nem nagyon számít, van aki veteránként is béna :)
  • Conqvistador
    #101
    Amikor 40000en vannak partiba akkor egy kezdőt ne veteránnal dobjon össze ez mitől olyan nehéz?
  • bosco05 #100
    1000 meccs után is lehetsz szar és 10 után is ráérezhetsz az izére valamilyen szinten... nem azt nézi ki mióta játszik, hanem azt, hogy milyen szinten van... szerintem utóbbi a jobb, komolyan nem értem mi a baj a rendszerrel :)
  • Szabi #99
    passz, az új pályát még nem próbáltam, de tegnap este játszottunk sg-s srácokkal 8-0-ás meccset.. nem volt a toppon az ellenfél csapat :D

    de álltalában a legjobb meccsek 1-0-ra vagy 0-1-re végződnek a hosszabítás sokadik percében :)
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.04.26. 15:41:10
  • S1M0N
    #98
    Na, mentem 4 mérkőzést a kosárlabda módban, piszok nehéz!

    Mondjuk az elsőn elsőre kosarat szereztem...

    Az utolsóban meg kétszer sikerült betalálni, így nyertünk, plusz meglett a Witcher medál is, így már ez díszíti a kocsi antennáját.
    Utoljára szerkesztette: S1M0N, 2016.04.26. 13:48:27
  • Conqvistador
    #97
    Te jó ég. Micsoda igazságtalan Matchmaking és mégis sikerült a csoda :D
    2 Veterán ellen mentünk Semi Pro-s ként kosárba és 1:3 ról sikerült hosszabbításban fordítanunk 4:3 ra 1 gól és 1 assziszt azért összejött nekem is. Nagyon mókás játék. Mindazonáltan unfair hogy olyanokkal dob össze durván 1,5 nap játék után (kb 20-25 meccs maximum botokat is beleszámítva )aki gondolom minimum hónapok óta játszanak.
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2016.04.26. 12:17:44
  • SzirmosSzisza
    #96
    Mindenki magyaráz, hogy eddig a meccsei ilyen 10-10 körül voltak én meg 2-t szoptam 1-2-re :D
  • Szabi #95
    1.17-es frissítés
  • Conqvistador
    #94
    Van kedve valakinek majd néha közösen meccselnie? Elsősorban olyan játékost keresnék akit nem zavar ha még az elején szerencsétlenkedek (kihagyott helyzet vagy rossz mentési kísérlet)
    Jó lenne néhány meccset ugyanazokkal az emberekkel lejátszani nem csak random.

    Steam név: Ashenvale
  • Conqvistador
    #93
    Még nem találja a profilom.
    Gondolom mert még unranked vagyok nem?
    Lényegében ma kezdtem, eddig állati jó de cefet béna vagyok. Egy egy gól már sikerült mondjuk.
  • SzirmosSzisza
    #92
    https://rocketleaguestats.com/profile

    Nekem az elején még nem volt semmi szép grafikon, de most már van (gondolom első profil nézés után kezdett el követni), kép az van a legelején is már.
  • Conqvistador
    #91
    Üdv ezt az infót hogy /hol találom meg magamról és hogyan tudom kitenni?
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2016.04.24. 13:44:46