530
banner
  • SzirmosSzisza
    #481
    Solo-ban én próbáltam még az első pár napban felmászni, nem is veszítettem kb játékot, de elkezdett ilyen platokat dobálni és inkább hagytam :D

    Amúgy kb amint megléptem a Div IV-et vagy kurva erősek lesznek az ellenfelek vagy flamel/kilép valaki a csapatból, mondjuk van még idő meglépni de jó lenne, ha már a zsebemben lenne.
  • cesar22
    #482
    most elég hamar lesz rank reset, július elején valamikor, ennek azért nem örülök, jobban tetszett az eddigi féléves season rendszer
  • MerlinW
    #483
    Én azon sírok, hogy 2v2-be gold-ban rookie - pro játékosokat dobál mellém. Mármint nem a smurf-öket, hanem olyanokat akik 5-ből 1x találják el a labdát, akkor is random irányba rúgják, vagy a saját kapu irányába, még véletlenül sem az ellenfélébe. Üres kapu előtt álló labda mellett meg vagy elmennek, vagy visszagurulnak a saját térfélhez isten tudja minden szándékkal.

    Annyi szellemi fogyatékos játszik hogy hihetetlen. Vagy csak nyár van és ráérnek a gyerekek. Csak azt nem értem, hogy kerülnek ezek gold-ba.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.06.24. 17:54:34
  • SzirmosSzisza
    #484
    Mikor szoktál játszani? Duo-ban hátha könnyebb a 2v2, bár a rookie/pro néha másik csapatban van :D
    Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2017.06.25. 15:34:58
  • MerlinW
    #485
    Hétköznap ilyenkor, 7-9 között. Hétvégén meg ahogy időm engedi:)
  • cesar22
    #486
    szóval az új season ellenére nem lesz rank reset

    ennek biztos van valami értelme
  • SzirmosSzisza
    #487
    Lesz valami színvonal az első 2 hét meccsei alatt is :)
  • SzirmosSzisza
    #488
    https://www.rocketleague.com/news/patch-notes-v1-35-anniversary-update/
  • PeeTeR
    #489

    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2017.07.07. 07:53:10
  • cenobite
    #490
    Pár napja behúztam a játékot (XONE), nagyon addiktív, teljesen beszippantott. Lenyomtam egy szezont, (szerencsére dobott pár igen jó cuccot/autót). Aztán belevetettem magam az online részbe. Nos igen... Semi-Pro vagyok, de inkább a meccsek előtt eltöltök egy kis időt a gyakorlópályán, tanulom a trükköket. Valaki írta hogy sok az ilyen "noob", de könyörgöm, mindenki kezdte valahol. Most néztem YT-on egy veterán videóját (iszonyat jól nyomja) és ő is mondta hogy az elején szinte szégyellt online játszani. Aztán meg bajnokságokat nyert, gyártja a nagyon jó tutorial videokat, stb.

    Ez csak így kijött. Ne bántsátok a normális "noob"-okat pls!
    Amúgy jó a közösség, meccsek közben ha valamit elcseszek nem jön egyből a %/()%/+/+** (persze valószínű hogy ezt gondolják). :) Bár nekem sokszor volt úgy hogy totál kezdőnek segítettem - más játékban - valahogy soha nem szerettem az olyan közösségeket ahol a normális kezdő/amatőr játékosokat lenézték, fikázták.
  • MerlinW
    #491
    Nem a noob-okkal van baj, hanem hogy competitive módban játszanak:) Ott a standard unranked mód, ott lehet gyakorolni online:)
  • SzirmosSzisza
    #492
    Bronzba beférnek imho, nem véletlen van ott :)
  • S1M0N
    #493
    Én anno 20-30 órát csak a single résszel játszottam, online fel sem mertem menni sokáig, a competitive módot is csak mostanában kezdtem el komolyabban.

    Először lejátszottam egy szezont a legnehezebb AI ellen, közben gyakorolgattam a figurákat, utána merészkedtem csak az online hadszíntérre.

    Engem is sokszor noob-oztak, persze néha volt is alapja, manapság is tudok nagyon szar meccseket összehozni, amikor semmi nem sikerül, bár talán már tényleg csak néha, most már tudok tartani egy egész jó szintet. :D

    Én amúgy inkább védekező játékos vagyok (competitive-ben volt, hogy ezért is szóltak meg), legtöbbször a saját kapunkból szoktam támadásba lendülni, valamint ha a csapattársak engedik (besegítenek a védekezésbe), akkor támadónak is fellépek. Gyűlölöm, amikor üres kapus (vagyis elkerülhető) gólt kapunk, ezért is maradok általában hátul.

    Most tartok benne 168 óránál, azt hiszem 2016-os téli vásárban vettem meg, talán a legjobb multis játék, amivel valaha is játszottam. Persze most is vagy 1 hónapig hozzá sem nyúltam, de az új patch érkezésével valahogy megint kedvet kaptam hozzá. Plusz a competitive-et is próbálom most komolyan venni, és minél többet játszani.

    Közepes tudású játékosnak tartom magam, néha tudok kiemelkedőt alkotni, de bőven lenne még hova fejlődni. :D
    Utoljára szerkesztette: S1M0N, 2017.07.08. 22:42:21
  • cesar22
    #494
    Én amíg nem voltam legalább level 30, tehát veteran, nem is játszottam rankedet, szerintem érdemes előbb arra a szintre eljutni hogy nem jelent kihívást eltalálni a labdát vagy tényleg abba az irányba vezetni az autót amerre szeretnénk, hitványabb lövéseket magabiztosan semlegesíteni, még mielőtt koncentrálnánk a ranked meccsek megnyerésére.
  • cenobite
    #495
    A frissites ota nektek sem "dob" semmit a jatek a meccsek utan? Nekem tegnap ota van igy. Letoltott egy frissitest, es nincS drop. (XboxOne)
  • MerlinW
    #496
    Nicsak ki van mögöttem:)
  • PeeTeR
    #497
    bitplex kreativoskodott

  • cenobite
    #498
    Jóak!
  • SzirmosSzisza
    #499
    Szoros volt ... :D
  • PeeTeR
    #500
    TRADE-IN SYSTEM EXPANSION NOW LIVE
  • RatBaG #501
    két év alatt csak sikerült összehozni!
    https://www.rocketleague.com/news/incoming-transparent-goalposts/

  • horika
    #502
    \o/
  • PeeTeR
    #503
    lol gecc mi aprosag, megis mennyit szamit
  • RatBaG #504
    wastelandért kár, azon azért lehetett vicces meccseket tolni.

    https://www.rocketleague.com/news/starbase-arc-wasteland-standard-arenas/
  • RatBaG #505
    https://www.rocketleague.com/news/patch-notes-v1-37/
  • WinStar
    #506
    Sziasztok.Az mitől van hogy azt jelzi hogy Gold 1 vagyok.. de a Divisio-t nem... :(
    Utoljára szerkesztette: WinStar, 2017.10.22. 20:44:25
  • MerlinW
    #507
    Mi a baj a Solo Standard-el?:) Képtelen vagyok a sok kétballábas mellett feljebb kerülni...:)


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.01.23. 19:44:18
  • MerlinW
    #508
    Mikor ezer óra nem elég:)

  • SzirmosSzisza
    #509
    Nem volt afk?:D
  • PeeTeR
    #510
    nagyon kielezett kuzdelem volt, kb a kepnek sincs semmi ertelme
  • MerlinW
    #511
    Miután nem nem ranked volt, ha afk lett volna kiléptem volna, de "próbálkozott". Egyrészt ő sem lépett ki, másrészt könnyesre röhögtem magam rajta:) Csak azt tudom elképzelni, hogy valakinek a gyereke/kisöccse/játékot sosem látott valakije ült a le játék elé, mert határozottan fogalma sem volt mit csinál:)

    Peet, nagyon negatív vagy mostanában:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.02.28. 21:12:07
  • PeeTeR
    #512
    dehogy sosenem... csori gyereknek adatlapja szerint 74oraja van a jatekban, rlstat szerint meg silver2 -be eppen.. nem csodalom, hogy sokat nem tudott viritani
  • SzirmosSzisza
    #513
    Hogy van Rocketeer rangja akkor?
  • WinStar
    #514
    lehet single-be szedte össze a pontokat rá :D
  • cesar22
    #515
    Előző szezonban meglett a diamond azóta nem tudom mi történt, csak kizárólag agyhalottak játsszák ezt a játékot soloq-ban? Minden kibaszott meccsen kapok valami retardált randomot, aki azt se tudja hol van, semmit nem ad hozzá csak elvesz, védeni, gólt lőni nem tud, és még engem cseszeget, meg mocskol. Az egyik ilyen még fel is vett meccs után, és kérdőre vont, valami eszméletlen angol nyelvtannal, nem is nagyon értettem, de láttam hogy majdnem kétezer órája van és platina2, szóval nagyon ért hozzá.
  • MerlinW
    #516
    Én is folyamatosan olyan társakat (sokszor ellenfelet is) kapok plat1-2-ben, akik silver-ben sem állnák meg a helyüket.
    Valszeg a kvalifikációs időszak az oka, remélhetőleg elmúlik idővel...
  • MerlinW
    #517
    Bug:D

  • RatBaG #518
    https://www.rocketleague.com/news/rocket-league-roadmap-summer-2018/
  • RatBaG #519
    https://www.rocketleague.com/news/rocket-league-salty-shores-update/
  • RatBaG #520