3985
XJEn519AEL.png
  • nordan
    #3985
    hát elég ütős decket dobtam össze


    Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.11.15. 18:19:55
  • Flecsy
    #3984
    Nekem rotációnként van egy meta deckem amivel rankedezem aztán midnen más mehet jankba mint pl ez:

  • uTur
    #3983
    Az a baja az Arena-nak, hogy ha valaki kigyűjt egy meta decket kénytelen rajta maradni, mert nem valami egyszerű váltani másikra.
  • nordan
    #3982
    hát pár napja még azt gondoltam,hogy WOW,de most még betegebebb idióta ramp deckek vannak....van 6000 lap és 2-3 metát játszik a legtöbb ember.,......tiszta hülyék

    sebaj én építgetem a kis deckjeimet amiben van fantázia és játékélmény
  • Shep
    #3981
    Csodás megint a játék 3 manából 2 kör alatt szarrá vernek, nincs egy értelmes meccs, eddig legalább akadt 10-ből 1-2, most meg csak ezek a szarok jönnek folyton, a földekkel meg még jobban szívat mint eddig.
  • nordan
    #3980
    most ezzel a zendikarral a földek/ amik spellek is...látom a fényt az alagút végén ez végre egy értelmes és tetszetős újjítás

  • uTur
    #3979
    Nincs értelme logikát keresni a bo1-es arena metában.

    Magic-ben a league bo2-re lett tervezve és 5/0 perfect win-ért jár egy ranked trophy.
  • Flecsy
    #3978
    Pure satisfaction
  • nordan
    #3977
    nálam most egy darabig kuka a játék, gratulálok a wizardsnak,hogy ilyen beleszarok stílusban tervezik a játékukat.....

  • nordan
    #3976
    nem is lenne vele baj,de 2 manáért az az encsant el van baszva.....és az a bosszantó,hogy ilyenekre nem figyelnek, hasraütés szerüen ontják a lapokat
  • Shep
    #3975
    Ja, hát igen, ez is jó móka mikor ilyen jön szembe.
  • nordan
    #3974
    http://kepkezelo.com/images/g519i74mgtq4qfcjsro4.jpg
  • Shep
    #3973
    Nem látszik se kép, se video.
  • nordan
    #3972
    nézd meg ezt..........el ne mondja valaki,hogy ezt lehet élvezni.....van vagy 5000 lap és az arc összerak egy ilyen paklit....mekkora esély van arra,hogy folyamatosan tud ezzel nyerni? semmi.......ez egy 30 másodperces meccs volt........micsoda játékélmény és fantázia!

  • nordan
    #3971
    jaja és az a fővicc,hogy mint minden szetben lásd most m21,hogy az új lapjaikat promózzák az RNG furcsamód mindig beadja az új kombókat....goblinok 90-100% ban Skink prospectorral openelnek.....és onnantól már mehetsz is kapálni
  • Shep
    #3970
    Ja, az is elég vicc kategória.
  • nordan
    #3969
  • nordan
    #3968
    legjobb a goblin deck amikor a 3. körben 8 lénnyel támad már az ellenfél :D
  • nordan
    #3967
    nekem mondod :P nem értem amúgy hogy mi a koncepció ezzel az ész nélküli játékot támogató lapokkal amikre 4. körben /ramp lappal3. körben/ tudsz először reagálni,de addigra már az esetek háromnegyedében halott vagy
    ha nem te kezdel pedig szinte borítékolható ,hogy vesztettél

    legalább raktak volna be egy 2 manás encsantot ami mondjuk ad -1/-0-át ami kicsit lassítja és kényszeríti,hogy értelmes lapokat is rakjanak a pakliba,de nem.....pakolják le az 1 manás lényeket amik olyan imbák,hogy 3 kör alatt megesznek
  • Shep
    #3966
    Vicc ez a játék ezekkel a 90% pakolunk le lényeket és nyerünk paklikkal.
  • nordan
    #3965
    deckbuilder tippeket szivesen adok :P


    Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.07.21. 10:59:44
  • nordan
    #3964
    ezt meg csak úgy mém-nek itthagyom....1 Hp-ról jöttem vissza ,csak sok volt az emote az ellenféltől így kivéreztettem

  • nordan
    #3963
    összeraktam egy paklit ami átveri az algoritmust és pont azokat a deckeket veri amiket bead a wizard "mirrorként"....eddig 87%-os winrate 20 meccs alatt MYthic-en :P

    ettől függetlenül ezek a 3. körös win-ek nagyon nem lettek letesztelve......főleg az új lapokkal borult még jobban
    Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.07.20. 15:45:52
  • nordan
    #3962
    Monogreen 3 manából -170 be ver :D
  • nordan
    #3961
    3. körben megölt a monored............gratulálok a wizardsnak ehhez a példátlan munkájukért!
  • nordan
    #3960
    és ugye azt is tedd hozzá,hogy HYSTORIC módban lehet velük játszani ugyanúgy továbbra is
  • DasIsFuck
    #3959
    Kb 3 havonta jön új kiegészítő. Január közepe, Április közepe, Junius, majd Szeptember.
    Évente rotálódik a standard, de szoktak bannolni lapokat, ezt nem tudom mikor, de rendszeresen szokott lenni egy ilyen bannolt és restriktált lista update.

    Az idén kijött kiegészítők fognak kirotálni majd jövő ilyenkor, amikor kijön az m22-es core set.
  • nordan
    #3958
    Mythic 86% gg
  • nordan
    #3957
    3 win a Mythic......elég gyorsan megy
  • nordan
    #3956
    az új kieg kinek hogy jön be ? :)

  • ati1992
    #3955
    Sziasztok!
    Most ismerkedek az MTGA-val, meg úgy az egész kártyajátékkal. Igazából hamar belerázódtam úgy ahogy. Annyi érdekelne csak, hogy mikor megjelenik új pack, akkor kerülnek át a legrégebbi kártyák a banned listbe ugye? Ilyenkor resetelődik például a ranked rating is? Valamint milyen gyakran jönnek ki új pack-ok?
  • nordan
    #3954
    no komment

    a szép liberális világban mindent beszabályoznak........
  • BladeW
    #3953
    Találtak néhány lapot amiről hirtelen kiderült, hogy rasszisták
    https://ludens.blog.hu/2020/06/12/bucsut_inthetunk_a_fekete-feher_lapoknak
  • nordan
    #3952
    Agent most lett igazán erős, korábban én is játszottam vele 1-1 pakliban ,de ezt az ótvargusztustalan fost ami most van csak azért sem játszom! Igyekszem saját paklikat használni , atomgáz,hogy a playerek 90%-a síkhülye és kiegről kiegig 3-4 metát játszanak 0/24 ben.......szégyen a Magcire
  • Flecsy
    #3951
    Agent és Invention banned. jun 4-től.

    Agentet sajnálom több deckben is játszottam (és nem nem az undorító jeskai-ban) FoI bann nagyon nem hat meg.
  • Flecsy
    #3950
    Holnap bann-ok, utána lehet játszani megint rendesen.
  • Shep
    #3949
    Egész változatos a játék, 10-ből 9 ugyanazzal a cycling decckel.
  • nadatomi
    #3948
    Rendben, köszönöm!

    Most még próbálgatom az alap deckeket bot, vagy mások ellen, aztán átnézem a lapjaimat, hogy melyikkel tudnám javítani a decket.
  • nordan
    #3947
    1000 goldonként tudsz venni egy csomag boostert ebben van 7 lap 1 fixen rare vagy mythic....minden 7. kinyitott booster pedig vagy egy nemgyakori vagy egy rare/mythic beváltható lapot ad! Igen ezeket "ott most nekem 17 common, 13 uncommon, 6 rare, 4 mythic rare van" feltudod használni kártya craftolásra, betörni nem lehet a lapokat ,de van egy "rejtett" autómata betörő....minél több lapot gyűjtesz egy idő után kapsz 3 rare-t meg 1 mythic-et amiből craftolni tudsz
  • nordan
    #3946
    Bindigs és az ilyen SAGA lapok:

    Kirakod kapod az első effektet, következő köröd elején a 2. effekt majd a 3. körben a 3. effekt és megy a graveyardba a lap a pástról

    Planeswalker: ezek nagy hatalmu hős lények, külön helyük van a páston a jobb alsóban van az "életereje" amivel játékba kerül: ha + nyomsz akkor ehez az életerőhöz hozzáad annyit amennyi a + képessége és kivarázsolja ezt a képességet, ha - olsz akkor az életerejéből veszít és ha nullázódik megy a graveyard/temetődbe! Az ellenfeled tudja támadni lényekkel varázslatokkal a Planeswalkereket is