19
  • Elmin
    #19
    Ez már nem minden gyártóra igaz. Pl. a Xiaomi minimum 2 évig simán adja a frissítéseket ki. Sőt még android verziót is vált felfele.
  • Zsoltee_a_bator
    #18
    Azt hallottam csak ki kell venni a sim kartyat es megszunik a veszely.:)
  • pixx
    #17
    Az is kemény, hogy nehéz elképzelni, hogy valakinek van ilyenre pénze. Amit megkeresett. :D

    De ahogy látom a nyers irigységen kívül nincs senkinek semmije.
  • pixx
    #16
    Az biztos, viszont 2 dolog még biztosabb.
    Sose veszek részletre telefont, és magyarul is ki tudom fejezni magam, egy magyar fórumon.

    És nem személyeskedtem, bár ha már lebuziztál, akkor anyukád biztos nagyon büszke, hogy nagyobb farok jött ki belőle, mint amilyen belement :D
  • bakkerman
    #15
    Vagy az apjat huzza le vele
  • arty
    #14
    Biztonsagi szempontbol szar az egesz okoszisztema, de errol nem a google tehet...

    Engem a nexus miatt nem erint, de aki olcsobb telokat vasarol, az jol nem tud donteni... Es nekik a nagyedmillas ifon nem opcio...
  • lac coo
    #13
    Es mi van a jopar ev elott ? :))
  • Papichulo
    #12
    azt hiszed iOS-en nagyobb biztonságban vagy mint androidon, mert kétszer annyit fizettél egy készülékért.

    Nyilvan nem azert van nagyobb biztonsagban mivel tobbet fizetett es persze azert sem mert az iOS eredendoen atombiztos, hanem azert mert ott jopar evvel kesobb is megkapja az OS a - biztonsagi - frissiteseket, mig androidon rossz esetben soha, de altalaban sem sokkal tovabb egy evnel...
  • lac coo
    #11
    Ez most épp a hányadik világvége mindmeghalsz androidos cucc ? :))
  • Smithie
    #10
    Te vagy a célkönzönség, akit be lehet etetni... Szíved joga amúgy, hogy mire költesz, bár a legtöbb yolo/swagger búza részletre veszi a szifont...
  • slime001
    #9
    Igen, hülye vagy. Mi sem bizonyítja jobban, mint hogy azt hiszed iOS-en nagyobb biztonságban vagy mint androidon, mert kétszer annyit fizettél egy készülékért.
  • pixx
    #8
    A lényeg a lényeg, mi iphoneosok vagyunk a hülyék, hogy a túlárazott vackokat vesszük. Bezzeg az android.
    Ugyanolyan biztonságos és gyors, mint az Iphone és feleannyiba kerül. Ja mégsem... :D
  • Papichulo
    #7
    En ugy tudom, hogy a teljes media alrendszert erinti a hiba es nem csak az MMS/Hangouts szolgaltatasokat. Egy megfeleloen elokeszitett weboldallal peldaul ugyanugy ki lehet valtani ezt az exploitot. A javitas pedig a keszulekek donto reszehez sohasem fog eljutni es a teljes elettartamuk alatt serulekenyek maradnak...
  • gvrv
    #6
    Vélhetően azért van a képen a Hangout, mert ha azt használod egyből lefut a script, ami a galibát okozza. Abban az esetben, ha ilyen nincs a telefonodon, akkor meg kell nyitnod az üzenetet a script lefutásához. MMS off megoldás lehet egyenlőre... :)
  • pixx
    #5
    Persze biztonságosabb, idén ez a 3. Komoly hiba. Tavaly is volt kettő :D

    Tényleg ios és wp fronton nem hallok ilyeneket, nem is olvasok ilyet.
  • kisedi
    #4
    Ez mind csak vaklárma. Ahogy az első fotón is látható, a hiba csak a Google Hangout szolgáltatását érinti, manapság pedig nem ez az android alapértelmezett üzenetkezelő alkalmazása! Biztonsági szempontból mindig sokkal veszélyesebb pl a WP vagy az iOS mint a droid..
  • T2k
    #3
    Hány pofánvágás kell még a lagdroidosoknak, hogy rájöjjenek egy rakás trágyát használnak?
  • saba30
    #2
    le kell tiltani az MMS-t, amit meg is tettem.
  • slickboy
    #1
    Ismerve a gyártók firmware frissítési gyakorlatát, ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy ez a hibajavítás elenyésző százalékban fog feltelepedni. Egy sima verzióugrásnál is hónapokig reszelik a kódot (csak tudnám mit, mert az újabbak is ugyanolyan szarok ha nem rosszabbak mint a régebbiek), akkor most egy kritikus frissítésnek majd nekiállnak, és csillió hardverre megcsinálják. Aha. Hány meg hány olyan telefon van, amit nem is fognak Jelly Bean-nél feljebb frissíteni, mert lejárt a termékciklusuk. Azok így jártak, vegyenek új telefont.