121
  • Totti5
    #41
    Annyira nem érdekel, csak ha már így tudod, akkor szívesen olvastam volna róla többet, de ennyi nekem pont elég, nem is számítottam másra.

  • Screenracer #40
    Nem vagyok programozó nem akarok úgy látszani, hogy ehhez értek, de nem is én kapom a pénzt ezért. Mindenesetre nem kell rakétatudósnak lenni, hogy lássa az ember, hogy a szabályoknak megfelelően szinte egyfajta autót kellett lemodellezni, mondjuk a Mercedest és ahhoz képest vissza kellett csak "butítani" a többi csapatét.

    Úgy todom te is WMD tag voltál/vagy. Olvass vissza. :)))
  • Screenracer #39
    "Ez a felhasznalokat minositi, pc ben a formula kb padlogaz padlofek, itt meg azert kicsit melosabb a dolog."

    Akkor lássunk tőled egy WR időt a CARS-ban, FA-val a neked tetsző bármelyik pályán. Ha már ilyen egyszerű. :DDD
  • Totti5
    #38
    "és csak kicsit ki kellett fésülni az erőviszonyokhoz képest őket"

    Az erőviszonyok motorterőben, tapadásban is csapatonként eltérőek. Sokkal aprólékosabb mint gondolnád. Motorkarakterisztika, vezetés, gázadás is teljesen más. Oké ezt nehéz elképzelni elsőre. Jelenleg hűen tükrözi az év elejei erőket és az autók vezethetőségét teljesen valósan.

    "Ráadásul a konzolos változat egyszerűbb AI-t kapott a PC-snél"

    Hivatalos SMS nyilatkozatot linkelnéd?
  • Screenracer #37
    Ebből is csak annyi látszik, hogy gőzöd sincs arról, hogy a két játék között vannak olyan apró különbségek, hogy pl. az F1-ben csak egyfajta versenymodellezés van. Nem kell külön megírni a formulához, GT-hez stb az AI-t csak F1-re kell koncentrálni egyfajta szabályt kell belevinni. Lényegében csak egyfajta autót kellett lemodellezni és csak kicsit ki kellett fésülni az erőviszonyokhoz képest őket. A CARS a gokárttól kezdve egy csomó eltérő versenyt feldolgoz, amihez mindenhez külön meg kell írni az AI-t, különböző módon használódik a gumi is. Az is benne van, hogy a CARS-nak az erőssége a GT szériák. A formula csak amennyire licensz nélkül felhasználható annyira van benne. Szóval senki nem állította, hogy F1 lebonyolításban a CARS lenne a jobb, mert lényegében nincs is F1 csak formula autók. Ez abból is látszik, ha páldául boxba megyek akkor Formula A-nál is tankol. Az AI változó. Amíg F1 2015-ben azt mondjuk, hogy jó az AI, akkor a CARS-ban azt mondjuk, hogy a GT-ben jó az AI, a Formula A AI-ja nem annyira jó, de az LMP-s AI-k megint egész jók. De például a Formula Rookie AI-ja is jó. Ráadásul a konzolos változat egyszerűbb AI-t kapott a PC-snél, hardveres problémák miatt.
  • Totti5
    #36
    Tehát az F1ben nem kell, nem lehet, nem jó harcolni? nincs nehézség, kihívás, nincs taktika? én még mindig meglesnék egy LEGEND AI ellen menő versenyt aki kritizálja. Csak úgy kíváncsiságból, persze ez sosem fog teljesülni.

    Bár h miért a CARS lett most megint a téma érthetetlen, nyilván fasza jó játék, F1ben is jobb stb...


    Azért én mutatok, valami hasonló jöhet, jobban, ügyesebben, McLarennel nyerve stb...


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.26. 17:44:13
  • lac coo
    #35
    Ez a felhasznalokat minositi, pc ben a formula kb padlogaz padlofek, itt meg azert kicsit melosabb a dolog.
    Engem a bevetelek nem erdekelnek, bar altalaban autos temaban minel jobb valami annal kevesbe fogy ,de hogy CM F1 veri a PC t, az tuti, megvettem draga penzert es hasznalhatatlan.
    De mahd nyilvan ti is mutattok nemi sajat gameplayt, higya. Is toljatok ezzel az arkaddal...
    Csak kicsit gyakoroljatok, mert itt mokasabb mint abban ;)
  • Totti5
    #34
    Ez az első kurrensgenes és a legfrisebb EGO motor. Az igazat mondták, részletekben pedig nagyságrendekkel többet, szebben, aprólékosebben pakol ki a képernyőre. Tényleg csak javaslobni tudom hogy aki csak bélyeg 360p yutubon látta az majd egyszer próbálja ki a saját gépén a 14et, majd tegye be a 15öt. Persze ha a steam komjuniti mást mond akkor az úgy is van.

    Két képet nem poénból tettem be., hisz Én tudok betenni képet megvan a játék, látom milyen.

    Mire nem alkalmas a motor? dinamikusan számol mindent, dinamikus napszak, időjárás, részletgazdag pályák, autók, emberek, hangkeverésben mindig is kimagasló volt, fizikában, kezelésben pedig teljesen újra lett írva alapoktól pl.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.26. 17:37:27
  • ElNano
    #33
    Hát igen, a CARS-ban számít az, hogy egyáltalán versenyképes-e az ember, mert ha nem, akkor tényleg szopóroller lesz neki akár az AI-val is a dolog és biztos, hogy komoly frusztrációkat okozhat a sok-sok kudarc... A CARS-ban remek, akár hosszútávú versenyeket lehet menni a legerősebb szintre állított AI-val (megcáfolhatatlan személyes tapasztalat), amennyiben a játékos képességei alkalmasak arra, hogy egy versenyt sikerrel lefusson. Az AI néha hülye, de csak oda kell figyelni arra, hogy mikor, hová manőverezek, ha megyek, mit a golyó, akkor persze, hogy lesznek problémák. Ezt hivják user errornak. A vesztesek pedig sírnak, a többi csak görcsölés...

    (Arról nem beszélve, mekkora öngól ez a videó linkelés, a hozzászólók többsége ugyanis a CARS mellett tette le a garast. :D)
    Utoljára szerkesztette: ElNano, 2015.07.26. 17:33:18
  • ElNano
    #32
    A MADNESS jelentősen le lett pusztítva és újra lett írva, a végeredményt tekintve sokkal inkább nevezhető next-gen motornak, mint az EGO a jelenlegi állapotában.

    És a dolog azért lényeges, mert a kampány során a CM úgy próbálta népszerűvé tenni a játékát, hogy hát az next-gen, miközben erről szó nincs. Vagyis hazudtak. És de, amennyiben egy olyan motort használnak, amiről epizódok óta világos, hogy nem alkalmas egy ilyen speciális téma maradéktalan megvalósításához, akkor igen is lényeg, hogy milyen motort használnak és de, lehet tőle rosszabb a játék a vártnál. A végfelhasználónak nagyon is sok köze van ahhoz, hogy mit hazudnak neki, hogy vezetik félre azért, hogy kihúzzák a pénzt a zsebéből.

    A közösségi megítélés pedig még mindig mondott egy ítéletet erről a játékról és kész. Ez alapján egyértelmű bukásnak értékelhető – ismét. És ezt azzal elintézni, hogy „nem értenek hozzá” (:D kik? mihez?), tömény demagógia és üres önigazolás, hitelessége az efféle álláspontnak a nullával egyenlő.
  • Totti5
    #31
    " Az a leegyszerűsített "fizika" például, hogyha kikapcsolom a segítségeket csökken a tapadás"

    Melyik játékról van szó? elvesztettem a fonalat.

    "Dirt Rally hihetőbb rally játék, mint az F1 2015, formula játéknak"



  • lac coo
    #30





    Ezért egy hulladék a PC és ezért remek szórakozás az F1. PC ben olyan gány AI van, hogy az valami hihetetlen. Itt meg végig verseny van,nem is tudom láttam e már ilyen jól megcsinált AI-t .....
    Aki mai F1 lebonyolítást akar, jó handlinggal, remek AI-val az a Codemasterst vlasztja ....ennyi, a többi csak görcsölés .
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.26. 17:20:53
  • Totti5
    #29
    Mennyit játszottál vele? engem sem a CARS, sem az AC, sem az F1 steam vagy akármi értékelése nem érdekel. Abból semmit nem lehet megtudni, de láthatóan ti is csak a mocskot tudjátok meg, az meg kinek jó?!

    CARS alatt is ugyan az kódnevű motor van mint a Shift 1-2-Ferrari alatt. Ez annyire ezredleges dolog hogy kit érdekel milyen nevű és számú motor van alatta? egy végfelhasználónak ehhez semmi köze, ettől nem lesz sem jobb, sem rosszabb a játék.

    Ha a hibákat kell nézni a CARSban és az ACban ugyan annyi van. Nyilván én tudom, mindegyikkel sokat játszottam, hogy más tudja e már megint kit érdekel szint.
  • Screenracer #28
    Várom én is az állításaim cáfolatát, de egyelőre csak tagadást olvasok. Én azt írom, igen, te erre azt, hogy nem. Az hogy folyamatosan azt kérdőjelezed meg, hogy én toltam-e, mivel toltam még semmire se cáfolat, legfeljebb az látszik, hogy terelsz. Nem is mint műfajt hasonlítottam, hanem inkább azt hogy műfajon belül mennyire sikerült hihetőre. És mivel az igaz, hogy se WRC, se F1 pilóta nem vagyok, így kénytelen vagyok a vizuális, TV-ben látottakra alapozni és nekem a Dirt Rally hihetőbb rally játék, mint az F1 2015, formula játéknak. Az a leegyszerűsített "fizika" például, hogyha kikapcsolom a segítségeket csökken a tapadás, de nagyjából minden marad és ha lineárisabb lenne a pedálkezelés, akkor még ennyi gondot se okozna átállni "PRO" módra. :DDD Ez kissé vicces.:)) De ez csak egy példa és lehetne sorolni és kötekedni, de semmi értelme mert ettől nem lesz jobb a játék, inkább az ember félreteszi és legfeljebb egy-egy javítás után előveszi, hogy hátha most...
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.07.26. 17:09:58
  • ElNano
    #27
    Óriási bukás ez a játék és ezt nem egy-két itteni, a semmire önjelölt személy fogja megítélni, hanem a műfajt érdeklő nagyközönség, vagyis a túlnyomó többség. A Steam értékeléseknél közel duplája a negatív értékelés, a különböző játék oldalak tesztjei finoman sem hozsannáznak, a CM fóruma telis-tele van hibaleírásokkal, a YT-on százával találhatunk videókat eszement, a játékélményt negatívan befolyásoló bugokról. Eladási számokról még nincs hír, de az látható a sorozat életében, hogy meredeken lefelé ível az egész, vélhetően azért, mert senki nem ért egy árkád játékhoz, és mindenki csak egy egy gombnyomásos játékot akar, hát hogyne, azért számít sikernek a CARS, vagy az AC, logikus… És egy CARS és egy AC is elismertebb, mint ez, távolról sincs ennyi negatív visszacsatolás erről a két játékról. Bizonyára azért, mert ezek árkádosabbak, mint az F1 2015, így azokat jobban szeretik az „eccerű népek”, mi? :D Szóval lehet itt szépítgetni a dolgokat, meg sunyi kampányokat folytatni – amik totál átlátszóak egyébként, szóval még primitívek is… -, ez a játék már megint megbukott, ahogy a sorozat utolsó részei rendszeresen. A CM jól érezhető módon nem képes ráérezni az igényekre, harmatgyenge és bugos többjátékos módokkal nem lehet az embereket megnyerni 2015-ben. Például. Az agyonhasznált és next-gennek kikiáltott EGO nem képes nagy villantásra, ehhez egy teljesen új engine kell, amit célirányosan fejlesztenek ki. Ez pedig nem új motor, hanem egy szétpolírozott, agyonmoddolt valami, amit next-gennek hazudnak, miközben semmiben nem nyújt next-gen élményt és next-gen szolgáltatást.

    Szóval még mindig nem tud dominálni két-három árkádos noname emberke véleménye innen, és nem is fog tudni soha. Senki nem hallgat rájuk, véleményük el sem jut sehová, max itt néhány olvasóhoz. Kész, passz. Nem mértékek, nem kell figyelembe venni a véleményüket, mivel rosszindulatú fanboyok. Ami dönt az, hogy a CM hivatalos nyilatkozatban ítélte el a saját produktumát, beismerték, hogy a PC-s változat nagyon rosszul sikerült, ami még dönt, az a közösségi megítélés, ami még tisztább képet ad, az a rengeteg negatív visszajelzés, jelentések garmadái a bugokról és hiányosságokról. Több ezer ember véleménye, a CM hivatalos beismerése néhány itteni, árkádos, noname fanboyéval szemben. Lehet mérlegelni.

    Aki közelítő jellegű F1-es élményt akar, az pattanjon be a Project CARS Formula A verdájába. Vagy a régi Formula kocsikba, mert abban olyanok is vannak…
    Utoljára szerkesztette: ElNano, 2015.07.26. 17:05:26
  • Totti5
    #26
    Nincs azzal gond, kezdeti kilengések után lehet normálisan is és meg kell tudni mi a gond, lassan de biztos össze lehet rakni, csak idő kell hozzá. Aztán utána soha többet. Ha már valamit benyom valaki akkor magyarázza is meg, nem bírom a levegőbe dobálódzást és más ha olvassa ne a szart lássa mindig...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.26. 16:53:56
  • lac coo
    #25
    ( miért álltok szóba vele, tök értelmetlen ...)
  • Totti5
    #24
    1, továbbra sem értem hogy ez mi akar lenni
    2, ha toltad kormánnyal akkor tudod hogy valóságnak megfelelő a kormányszög, tehát pont úgy használja a kormányt ahogy kell, hisz arra lett az egész handling modell megcsinálva ( de csak ha toltad, ha nem akkor tárgytalan )
    3, ami nem jelenti hogy az F1 rossz, de a Dirt egy teljesen más műfaj teljesen más FFB effekteket igányelve
    4, lényegtelen hogy mi jó neked... Dirt Rally prevgen, F1 15 kurrgen graf
  • Screenracer #23
    1; Azt hogy nem hülye konzolos, hanem PC-re van eleve írva.
    2; Igaz, hogy én nem írom a nevem alá minden ingóságomat, de T500RS-sel szoktam szimulátorozni és az F1 nem üti meg egy ilyen berendezés szintjét. De jó duma volt ez billentyűs. Okoska.
    3; Abban már jobb.
    4; Szerintem bőven jó, mert a vezetési élmény mellet nem érek rá úgysem azt bámulni, mint az F1-ben.
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.07.26. 16:47:16
  • Totti5
    #22
    1, ez mit jelent? mert ebben a formában semmit
    2, mint ahogy az F1nél is, vagy te billel toltad?! kormánnyal kellene, de csak egy tipp.
    3, alakul, és az F1 FFB is jobb lett
    4, gyengébb, minden téren, nem egy liga és kidolgozottság
  • Screenracer #21
    1; Komolyan állnak, hozzá, ahogy egy autósjátékhoz illő.
    2; Eleve elsőbbséget érez a kormánnyal való irányítás.
    3; Van normálisabb FFB.
    4; Ahhoz képest, hogy az előző EGO simmevel se rosszabb grafikában.

    Szerintem ennyi elég is ahhoz, hogy komolyabban lehessen venni. :))
  • Totti5
    #20
    Na, elég a bolondozásból.

    Felhoztál egy témát, haladjunk azon.

    Miben lenne jobb, több a Dirt Rally csapat álltal kiadott F1, ami miatt a Dirt Rally több, jobb mint az F1es játék?

    1,
    2,
    3,
    4,
    5,
    6....

    Kifejtenéd? ez egy téma, és érdekes is lehet.
  • Screenracer #19
    Kinézetben. ;)
    "Grafikailag meg teljesen elmarad a hasonló produktumoktól. Nézzük meg a Forzát vagy a GT sorozatot és most a CARS is eléjük került."
    Így szólt az egész és nem kiragadva egy részlet. Gondolom érted a különbséget. ;)
    Amúgy mit értesz optimalizálatlanságon? Nem megy 5-10 éves gépeken full grafon? Vagy a szar AMD kártyákon?


    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.07.26. 16:29:36
  • Screenracer #18
    10 órát írtam. Szövegértelmezés kuka. Fanboykodás az van.
    Azért mert te nem vetted elő a CARS-t két hónapja még semmit nem jelent. Vagyis annyit, hogy neked az ilyen F1 szerü árkádok fekszenek. Nincs ezzel baj. :DDD

    És hogy a játékról essen szó. Talán majd jövőre... :DDD
  • LMNO
    #17
    "Nézzük meg a Forzát vagy a GT sorozatot és most a CARS is eléjük került."
    Miben? Optimalizálatlanságban?
  • Totti5
    #16
    Szerintem nem játszottál vele nem hogy 9 órát, de 9 percet sem. Jössz itt a Dirt-el hogy az a csapat. Mégis az miben jobb most mint az F1? fejtsed ki. Teszek a CARSra, nem indítottam el 2 hónapja, nem is akarom és ennyi. Több szót kár is rá pazarolni.

    Neked bajod van az F1el, nem játszod, nem is látsz bele, nem is akarsz. Hülyeséget hordod össze és megint feleslegesen osztod az észt, anélkül h érdemben a játékról lenne szó.
  • Screenracer #15
    Ezt te így eldöntötted és másnak kuss? Vagy hogy van ez? Ebből kábé semmi nem igaz. Néha nem ártana, ha valóban kipróbálnád a CARS-t. Mert így elég röhejes amiket írtál róla. :DDD

    Mondjátok már meg, te és Totti, hogy ez a fanboykodás, amit az F1 körül műveltek mennyvel másabb, mint amit más topikban meg elitéltek? Fizet nektek a CM? Mert én legalább kapok valamit majd az SMS-től. :DDD
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.07.26. 14:01:47
  • lac coo
    #14
    Lehet az SMS szebbet tud ( igaz a konzolok kiakadnak alatta ....), de minőségi játéktól messze van .nulla az AI, gumicsere nélkül megy esőben szaraz időket akár 50 körön át kopás nélkül stb .....
    Minden racing játékot kipróbálok, ha csak nem nagyon árkád, ez igenis a felső kategóriában van ....


    utolsó hsz -em a témában, aki F1 autóban versenyezni akar, annak ez főnyeremény .....

    amúgy jelenleg egy cég nincs aki csak megközelítőleg ezt így összehozná, se SMS, se sony se Kunos ....ennyi . Nem hibátlan ez sem , de nagyon jó lett ...

    Ha meg az a kérdés ki csinálná jobban, akkor öreganyám ! Mert miért ne ...:)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.26. 13:55:45
  • Totti5
    #13
    LOL ez kész.
  • Screenracer #12
    A kérdés úgy helyes, hogy ki csinálná jobban.? Mert jelenleg senki se csinálhatja, sehogyan. Amúgy, ha zöldet kapna az F1 játék a piacon, akkor SMS biztosan egy jobb, szimulátorosabb és szebb grafikai megjelenítést dobna össze. Sőt a dinamikus napszakot és időjárást, már most jobban megoldották. De nagy valószínüséggel Kunos is egy jobbal tudna előállni, az R3E társaság is, de ott van még a Sony vagy a Microsoft is, csak azok gyanítom exclusive játékot faragnának belőle. De még az is lehet, hogy a CM másik stúdiója, akik most a Dirt Rally-t csinálják még azok is jobbal tudnának előállni. :)))
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.07.26. 13:47:38
  • Totti5
    #11
    Ki csinálja jobban?
  • Screenracer #10
    Pontosan 10 órát játszottam vele. 9 órával többet, mint amennyit érdemel. :D
    Mint írtam, ez az egy hivatalos F1 játék van jelenleg, tehát másnak esélye sincs ringbe szállni, bebizonyítani, hogy ezt sokkal jobban is lehet csinálni itt 2015-ben. Tehát nagyon jó érv. :DDD
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.07.26. 13:37:24
  • Totti5
    #9
    Mennyit játszottál vele? a semmin kívül. Mi az hogy nem fejlődött? 2010-14 után egy hatalmas ugrott előre a fizika, tapadás, gumi, handling, kormánykezelés. Teljesen új alapokon van az egész. Ennél jobb hivatalos F1 cucc még sosem volt és jelenleg nem tudok ennél jobb játékot amiben élvezetesebb F1es szintű autót vezetni.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.26. 13:24:42
  • Screenracer #8
    A CARS-szal legfeljebb annyiban hasonlítható össze, hogy ugyanabban az AAA ligában játszanak, de amíg a CARS újoncként a dobogóért küzd, addig az F1 2015 a bent maradásért.
    A CARS egy újkeletü játék és az inkább szimulátoros irányítás mellett, a körítést is szemelőtt tartják kiváló és eddig soha nem látott minőségben. Míg az F1 2015 követi a jól bevált, leginkább árkádos irányítást és a körítésre jobban hangsúlyt fektető játékmódot, ami a legjobb F1 feldolgozás ugyan, de mivel kivásárolta magát a CM a piaci verseny alól, ez nem meglepő. :)))
    Ha majd a CARS-nak is a hatodik évados kiadását hasonlítjuk össze az F1 sorozat hatodik évados kiadásával, akkor fogunk tisztább képet kapni, hogy az SMS vagy a CM ad ki minőségibb produkciót. Jelen pillanatban mindkét produkció úgy került ki, hogy nem kész, bugos és hiányos. De ez az F1 2015-re vet több árnyékot, mert már hatodik a sorban, de igazi evolució nem nagyon fedezhető fel a 2010-es évadhoz képest. Sőt mintha némi visszaesés lenne megfigyelhatő, mert az irányítás javult valamelyest, de ez még mindig méltatlan egy autósjátéktól, főleg az egyetlen hivatalos F1 játéktól. Grafikailag meg teljesen elmarad a hasonló produktumoktól. Nézzük meg a Forzát vagy a GT sorozatot és most a CARS is eléjük került.
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.07.26. 13:22:33
  • Totti5
    #7



    Mozgásban nyilván még hatványozottabban kijön, ahogy a közönség, pálya, fények is.
  • Totti5
    #6
    AI nem tesz ki, max te mész neki és azt hiszed hogy kitett. Magyarul nem tudsz vele játszani.

    Grafot nem kell videón mutogatni, nekem itt van 2010 óta az összes, a 14 egy generációval le van maradva a 15 mellett.
  • lac coo
    #5
    En 200 kort raktam bele versenyen, az AI kivallo, nem lok ki, nem megy szarazpalyas idot esoben, kopik a gumija, hibazik stb....
    Es 200 kor alatt egyszer sem lokott ki, ez hazugsag, sot rengeteget kuzdottem vele kerek kerek mellett !
    Safegy car hizzatarzozik, de en nem banom , orulok ha nem latom.
    Viszont sc mellett ezer es egy dolog tarzozik meg egy F1 versenyhez, amit jelenleg nagyon kevesen csinaltak meg: gumitipusok, kopasok, melegedesek, sporolas, taktikazas, stb.l
    Egy szo mint szaz, ossze se lehet hasonlitani az eddigi reszekmel ,eg es folg, ha hianyzik belole valami ha nem .
  • R0GUE
    #4
    Le kéne venni a szemellenzőt.
    A látvány szebb lett de messze nem annyival mint amennyivel beharangozták.
    És nem,nincs minden benne,pont az F1-ben fontos dolgok,úgymint: Safety Car, kemény szabályrendszer, jó AI ami nem tuszkol ki a pályáról. Na ezek nincsenek benne,sőt ilyen tekintetben hatalmasat romlott a 2014-hez képest.
    Lehet harcolni az ilyen kritikák ellen,de nem véletlen hogy a neten a user és teszt pontszámok és értékelések egytől egyig ezekről a dolgokról írják le a negatív véleményüket....

    Ennyit pedig a hatalmas grafikai ugrásról (ne röhögtess már):

    https://www.youtube.com/watch?v=nj7TeC1y0Qc
  • Totti5
    #3
    Kicsit sok a CARS meg a szokásos rizsa, a részletekről meg a benne levő lehetőségekről ebben a cikkben is csak felületesen van szó.

    Minden benne van ami kell az F1 2015ös évadához. Minden. Ennél egy bittel sem kell több, maximális a tartalom ahhoz hogy átélje valaki az idei évadot. S a játék lényege.

    Kicsit régen lehetett a 2014, tessék betenni és nézegetni, majd a 15öt. Grafikai ugrás nagyon látványos, a részletekben pedig hatalmas.
  • Rudolf14
    #2
    Sziasztok!Korrekt cikk lett szerintem a játék pozitiv és negativ kritikáival eggyütt.Jövőre szerintem is pótolják a hiányosságokat és akkor minden a helyén lessz.