121
  • R0GUE
    #81
    Vedd le a szemellenzőt és látni fogod. Az AI a 2014-ben ha be is vágsz elé vagy csak érzi hogy közeledsz felé íven akkor befékez VAGYIS FIGYSEL RÁD AHOGY AZ A VALÓ ÉLETBEN EGY VERSENYEN TÖRTÉNIK..... Itt nem, kilök mint egy barom fékezés nélkül. De már olyan is volt hogy rámhúzta a kormányt és kipördített. Aki szerint ebben jó az AI az igen durva szemellenzőt visel..... A 2014-hez képest rémostoba és baromállat módon vezet,abszolút nem törődik vele mi van a pályán, az egyedüli ami megmaradt hogy ha rossz íven van inkább kiengedi fűre az autót....
    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.07.27. 19:18:08
  • Totti5
    #80
    Kíváncsi ember lévén még mindig lehetne itt mutogatni F1el kapcsolatban érdekes dolgokat pl,

    1, repül az autó az égbe
    2, AI kilök
    3, AI megint kilök, mert gyenge

    Ezekről lehetne beszélni, be lehet mutatni. Az AI egy nagyon jó téma, összetett dolog, aminek lehetnek hibái. Sajnos még nem láttam hogy mennyire buta az AI, mennyivel butább mint az előző rérszekben és más játékokhoz képest. Bár csak látnám már.
  • Totti5
    #79
    Mem attól lesz rossz / jó egy játék mert,

    1, steamon azt írták
    2, tesztek azt írták
    3, userszkóron lenullázták
    4, mennyien játszák
    5, ki tud avagy nem tud WR kört menni ( NFSben is van WR ÉN azt sem tudom megközelíteni, és az iRacingban is van WR amihez közöm nincs )

    Vannak tények, vannak tapasztalatok, van az amit a játék mutat. Semmi más nincs. Felőlem mutogathat bárki másokra, másra mert az adott címhez nem tud érdemben és behatóan hozzátenni. Nincs ezzel gond, én megértettem elsőre is hogy steamon le van potozva tehát nem jó eleve. Elsőre. Azóta 10szer le lett még írva, de ezzel az infóval én nem tudom mit kezdeni sem egy CARS, sem egy F1el szemben. Nekem van saját gépem, saját kormányom, saját játékom, saját tapasztalatom. Arról tudok mesélni, mutatni, bizonyítani, arról ami NÁLAM van.

    Tudom ez fura dolog, de hát én ilyen maradi vagyok. Játékot sem yutubon játszom végig... hiába az a mai hóbort.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.27. 17:41:59
  • hezi
    #78
    A topik lassan zárható.

    Ennek a majom CARS-fanboy bandának ezt is sikerült elintéznie és telehánynia a baromságaival (amik rajtuk kívül senkit nem érdekelnek), ahogy a PCARS topikot.
    Ki kell őket bannonlni a rákba. Mindenhol feltűnnek, ahol megemlítik akár csak egy hsz-ben is a CARS-t, és nyomatják a értelmetlen baromságaikat.
    CARS, nem te döntöd el hova írjak, CARS, porszem, CARS, nem ismered eléggé, CARS, steam statisztika, CARS, szimulátor fejlesztő voltál CARS, troll, CARS, igen hasznos hozzászólás, CARS, hiteles, CARS, F1 pilóta, CARS flame CARS, több éves tapasztalat, CARS, CARS, CARS, CARS, CARS, CARS, CARS, CARS, CARS, CARS
    Nem unalmas még?
    Rohadt trollok!
    Utoljára szerkesztette: hezi, 2015.07.27. 17:33:26
  • ElNano
    #77
    Te ilyenkor kiket utasítgatsz? :D Komolyan szánlak... Szerintem meg veled nem kell foglalkozni, na bumm.
    Utoljára szerkesztette: ElNano, 2015.07.27. 17:25:50
  • Screenracer #76
    "Lassan ugy is elfogy a topik ahova beengedik :)"
    Csak ezt fejtsd ki bővebben. Valószínü, hogy azért nem megyek be minden topikba, mint ti, mert a számomra érdektelen játékokról nem szeretek számomra érdektelen emberkékkel cseverészni. Csak bannal tudnák megakadályozni, hogy bármelyik topikban hozzászóljak. Ez megint egy ugyanolyan hasraütök és mondok valamit részedről, ahogy az álregduma és a többi. De csak hajtogasd nyugodtan, magadat már legalább meggyőzted.
  • lac coo
    #75
    Vele se kell foglalkozni....:))
  • ElNano
    #74
    Mint írtam, majd én eldöntöm magamnak, mikor hol mit hogyan miért csinálok. Egérszarnyi befolyásod nincs rá, úgyhogy az ilyen irányú kijelentéseidet talán tartsd meg magadnak. Engem nem tudsz utasítgatni, f.o.g.d. f.e.l. Ezt az alreg dolgot meg tényleg nem értem, ez a mostani pont a második, méghozzá praktikus okokból, ha jól tudom, ide vonva az eddigi pontjaimat, beismerten, nyíltan. Elhiszed, nem hiszed - egy szemem elé kerülő porszemet jobban figyelembe veszek, mint a véleményedet. (Rászolgáltál.) Persze ezzel is lehet ész és alap nélkül dobálózni egy vita során, mint ahogy akkora ordas baromságokat is be lehet írni, hogy a FA a CARS-ban teligáz-telifék, amikor nyilvánvalóan nem igaz, mivel hármas sebességfokozat alatt nem tudsz teligázt nyomni úgy, hogy ne forogjon meg a verda. Megnéznék egy rajtot teligázzal… :DDDD De persze a falnak beszélek, mint mindig.

    Nem 10 évesek játszanak az F1 szériával? :D Na ne viccelj, akkor mivel játszanak 10 évesek? Csak nem a CARS-szal? :DDDD Ezt mivel tudod alátámasztani, milyen konkrét adattal? Vagy csak megint mondtál valamit, csak azért, hogy mondj valamit, ami után röhöghetünk? Á, mindegy, toljad a csodálatos F1 2015-öt, az évjátékát, ezek szerint csak te vagy helikopter. :D Még szerencse, hogy nem vagy hatással semmire, és soha nem is leszel. :)

    (Egy kis önkéntes helyreigazítás: Az a baj, hogy vélhetően a játékosok nagy része nem olyan, mint amilyennek korábban leírtam - szóval hülyeség volt részemről a 90%-ozás... -, csak van 4-5 hangadó, akik alapján kialakul egy kép az emberben. A többiek meg játszanak és kész. Ti meg... Na inkább hagyjuk, erről már leírtam a véleményem. Összességében egy kisebb, de annál hangosabb, arrogánsabb, magát oktalan módon túlértékelő, pár fős bagázs ad erről a közösségről egy olyan képet, ami különösen visszatetsző.)
    Utoljára szerkesztette: ElNano, 2015.07.27. 15:53:26
  • lac coo
    #73
    Szerintem ne foglakozzunk szerencsezlennel, ezen az egybites hondolkodason ugy sem fog tullepni.
    Meg a vegen elohuzza az aduaszt, higy csinaljon mindenki holnapra egy uj F1 jatekot.
    Nyilvanvaloan a flemre hajt, csak szemelyeskedik, hergel mindnekit kb hizza sem tud szolni erdemben a temahoz, majd megunja....Lassan ugy is elfogy a topik ahova beengedik :)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.27. 15:36:43
  • Screenracer #72
    Hát öcsém, szerintem te egy kicsit túlsúlyozod magad. Megakarod szabni, hogy miről beszélek, hasraütve eldöntöd, hogy nincs tapasztalatom benne? És meséld már mennyire autentikus! Gondolom ezt a több éves Formula 1 tapasztalatod után mondod, amit eltöltöttél a pályákon Schumacherrel és a többiekkel. :DDD Autentikus. LOL!!!! Ez egyre jobb lesz. :))))
  • Totti5
    #71
    A játék nagyon jó lett. Ne másról beszélj mert annak semmi köze hogy milyen vezetni mennyire részletes és mennyire autentikus ez az játék.
  • Totti5
    #70
    Megint ott vagyunk hogy minden más a lényeg mint a valós tapasztalat vagy realitás.
  • Screenracer #69
    Még a 10 évesek is inkább, kétszer annyian, az AC-t választják, ami ugye állítólag egy rétegjáték szimeseknek. De lagalább kiderült, hogy amivel sokan játszanak ott sok a 10 éves. Leginkább a partra vetett hal jut most az eszembe, a hsz-eidről.
    Most jut eszembe. Azért játszanak/veszik kevesen, mert ez most olyan jó lett. A siker receptje, minél kevesebbet eladni. THX. Mindig tanul valamit az ember.
  • lac coo
    #68
    A siker nem az én dolgom, másnak nem szabhatom meg mivel játszik ...
    Amit lent írtam az úgy van ahogy írtam, remek játék lett....
    Ha a 10 évesek mást választanak megértem, ez most nem való mindenkinek .
  • Screenracer #67
    Akkor ez neked van kitalálva. Jelenleg Steam szerint 125 játékos játszik ezzel. Az AC-val 253-an. Ha azt nézzük, hogy a Codies a szélesebb tömegeket célozta meg ezzel a játékkal. És az állítólag használhatatlan CARS-al meg 469-en gondolom ez solo és online játékosokat jelent mindegyik játéknál, így reggel negyed tíz körül. Ebből is látszik mekkora siker játék született idén a CM műhelyében. Érdekességként még, a Dirt Rallyval is 185-en játszanak. "...ez a játék a Dirt Rally mellett, idén belehúzott a Codies ! :)" Hát bele. :)) Már csak az kellene, hogy játsszon velük valaki. :DDD
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.07.27. 09:24:06
  • lac coo
    #66
    No egy kis ontopik :)

    Az én véleményem :

    Én eleve úgy állok hozzá minden játékhoz, hogy versenyezni akarok, arra használni amire való, nem törni-zúzni, nem screenshot gyűjtögetésre .
    Nálam az év meglepetése ez a játék a Dirt Rally mellett, idén belehúzott a Codies ! :)

    Grafika: nem a jelenlegi csúcs viszont elég szépen fut, akinek ez csúnya az így járt, szerintem egyáltalán nem az .

    Tartalom: nekem minden benne van ami szükséges, lehet menni szép sorban komplett évadot, tudok menni gyorsversenyt mindenféle távon, beállítással , autóval .Ennyi, nekem ez elég, mint mondtam versenyezni akarok, nem bohóckodni . Nekem nem hiányzik ebből semmi, SC se egy pótolhatatlan dolog, főleg, hogy kb egyik játékban sincs , talán itt is kibírom nélküle :)

    Autókezelés: ebben idén nagyot lépett előre a CM ! Nem hc szimulátor de a mai hibrid F1 jellegzetességeit meggyőzően ,szépen visszaadja !
    Gamepados, billes használathoz nem tudok hozzászólni, de kormánnyal ,jó pedállal és főleg kikapcsolt segítségekkel remek !! Árkád vagy nem, ez nem érdekel, de izzasztó dolog egy hosszabb versenyt megfelelő erősségűre állított AI-val végigmenni !

    AI: nos igen az AI ...Talán ez a legjobb benne ! Normális használat mellett, nem cikázva, törve-zúzva kimagaslóan jól működik !!! Ahogy helyet lát beszúrja magát, és próbálja is megtartani, nem ijed meg mint oly sok játékban ahol egyből a fékre lép .Ha csak nem szorítom ki ( amit azért nem hagy ugyanúgy mint a valóságban, inkább összeakadunk ...) egyszerűen nem lehet összeütközni vele! Mesterien megcsinálták, sok kanyaron át lehet kerék-kerék mellett menni vele, még ha rontok is figyel és picit helyet hagy ha megcsúszok ! egyedül talán a lekörözött AI csinál néha galibát, azokra figyelni kell, mert néha nehezen dönti el hol is akar elengedni ! :) Mindezek mellett az AI is versenyzik egymással, hibáznak, defektet kapnak, lelassulnak stb..és ez pluszban emeli a verseny színvonalát .

    Pro :

    Jó grafika, néhány igazán meghökkentő megoldással , mint pl a szét taposott majd visszafolyó tócsák. ami kicsit gyenge az a betoncsík ,CM-től láttunk ennél sokkal szebbet is, gyanítom ez nincs máég kész, mint ahogy felszáradó ív sem az igazi idén .

    Remek handling .

    Remek AI.

    Szépen kidolgozott szabályrendszer és versenylebonyolítás, igazi F1 ! :)

    Kontra.

    Bugok, fékész dolgok azért vannak, remélem ezt javítják idővel ...
    Lehetne kicsit komolyabb FFB .
    Még mindig nem állítható fülkenézet !!!
    Hangok kis állítgatásra szorulnak, néha egymás mellett csak összevissza zajok vannak, alig hallani a saját autót ...


    Aki versenyezni akar, és van kormánya annak kötelező kipróbálni !

  • lac coo
    #65
    El kell költözni más fórumra, ahol nincs ilyen visszataszító brigád mint mi !
    Nem is értem miért jársz ide, nektek nagyon bejön a dinamikus IP, ezer reggel, váltogatva ha egyiknél sok a büntipont csináljátok a fesztivált .....
    Nem is tudok topikról ,ahol ti megjelentek és nincs ez a szemetelés .....

    Részemről ennyi ......
  • Screenracer #64
    Igen hasznos hozzászólás. CARS-t nem igazán ismered, F1 2015-tel nem játszottál, de így is meg tudod mondani a tutit. Gondolom szakmai aza megállapítás is, hogy CARS készítőin túlnőtt a feladat. Gondolom ezt úgy mondod, mint aki már nem egy AAA-s játékot esetleg szimulátort készített és ránézésre meg tudja állapítani az ilyesmit. Persze az is kiderül, hogy F1 pilóta se vagy, de a TV képernyőjén látottak alapján az F1 játék teljesen élethűen visszadja az F1 világát. Hát, csak gratulálni tudok. Kár hogy az ilyen őstehetségek csak az ehhez hasonló fórumokon tudnak érvényesülni és nem jobbnál jobb szimulátorokat készítenek.

    Üdv; egy "pcars pitbull".
  • ElNano
    #63
    Nyugszik… Először is tanulj már meg írni, mert valami förtelem, hogy úgy kell megfejteni amit a fórumba általában lehánysz, egy második osztályos leköpné magát, ha ezen a szinten állna.

    Másodszor: Próbáld meg kikövetkeztetni, hogy vajon mennyire érdekel engem a véleményed mondjuk akármiről... Talált: a legkevésbé sem. A kioktatásnak szánt, kettes alá szintű "fogalmazványod" csak azért adott késztetést arra, hogy válaszoljak, mert kimondottan nekem címezted, így szükségét látom újra kifejteni azt a meggyőződésemet, hogy mennyire undorító egy bagázs ez.

    Éves tapasztalatokból vontam le a konzekvenciát, olyanok vagytok, amilyenek, most nem mennék bele a jelzők alkalmazásába... Kutyát nem érdekli, hogy hány éve kockultok, meg mit dobáltok el és mit nem, rohadtul semmilyen hatással nem voltatok egy produkció sorsára soha, mert nem vagytok tényezők, és nem is lesztek azok. Megmondó emberek is legfeljebb csak saját magatoknak lehettek oszt kész. Ahogy a példa is mutatja, ugyanis a véleményetek egyáltalán nem domináns, legfeljebb egy szűk körben, egymás között, mint valami szektában. Aztán ha jobban körülnézel az SG-n kívüli térben, már nem is látszódtok. :) Miért is látszanátok, hiszen nincs bennetek semmiféle érdemi potenciál. Mindegy, írhatnák erről hosszan, de nem teszem, mert különösebben már nem érdekel, rángatózhattok itt mindenféle játékok megítélésén, nem számít. Soha nem számított.

    A lényeg: Márpedig a magát szimulátorosnak nevező és közben árkád játékoktól elájuló "közösség" kb. 90%-ban egy belterjes, emberi tulajdonságokat tekintve visszatetsző, sőt, visszataszító kis bagázs, ez az én stabil és szabad véleményem, ha tetszik ez neked, ha nem, pont telibeszarom.

    Hiába próbálsz utasítgatni (sosem jött be…), a "lelépésemet" sem te határozod meg, azt sem, hogy mi legyen a véleményem, szuverén, egyéni döntés ez is, mint ahogy bármilyen témában a véleményformálásom, nem vagy rá semmiféle hatással. Ha akarok, lelépek, ha akarok, akkor nem, ha akarok, akkor újra elkezdek játszani, ha úgy döntök, akkor nem. Te nem vagy erről megkérdezve és a véleményed erről (is) tökéletesen semmis a számomra. Fogd fel: nem vagy te irányadó, meg semmi se. Egy átlag kis kocka, oszt annyi. Nem érdemelsz semmiféle elismerést és tiszteletet sem. A véleményed a te véleményed, one in a million és kész. Ahogy az enyém is pont ilyen.

    Na szóval hajrá, 60 évesen is fanboykodjál az F1 2035 mellett, jó mulatást hozzá! (Aztán gyúrjál a köridőkre, meg egyáltalán a képességeidre, mert pl. a CARS-ban siralmas, amit hoztál – vagyis amit nem – talán ezért alakult ki a játékkal kapcsolatos fóbiád, sőt, ebben tuti biztos vagyok. :D)

    És akinek nem inge, nem veszi magára. Ezen a fórumon azért volt-van két-három olyan szimulátoros arc (pl. b type free), akiket már a hozzáállása, kommunikációja, mondandója alapján is milliószor többre lehet tartani, mint az írástudatlant, vagy a félmondatos minitrolljait.

    Befejeztem, jobb lenne, ha nem késztetnél tovább válaszadásokra, mert már tényleg unom…
    Utoljára szerkesztette: ElNano, 2015.07.27. 07:54:06
  • arty
    #62
    két tanulságot vonnék le a topik alapján:

    1.) a pcars pitbullok mindenhol ottvannak, ahol a játék(uk) megemlítésre kerül, kár, hogy ebbe az irányba ment el a vita. pcarsal nem sokat mentem, de az a rövid tapasztalat után is nyilvánvaló: túlnőtt a készítőkön a feladat...

    2.) szim/nemszim kérdés... persze, hogy szim, hiszen nem éjszakai, illegál ótóversenyen kell elnyerni a másik kocsiját ;) én f1 2013-al köröztem viszonylag(!) sokat (korábbi részeket nem szerettem, sem a graf miatt, sem az autó viselkedése miatt), szerintem elég korrekten próbálták visszaadni, hogy egy ilyen vas hogyan mozoghat, hogyan viselkedhet, persze csak nagy vonalakban, mert f1 autót még nem vezettem - saját tapasztalat nyilván csak gokartos van, az meg nagyon távoli rokon ;) szumma: nekem, a laikusnak hihető volt, a 2015 pedig tudtommal csak előrébb lépett...

    az látszik, hogy a CM kis csapat ahoz, amekkora a feladat volt: ujgenerácios konzolokra áthergelni a korábbi alapokat és az adott szezont "lemodellezni", miközben minden téren előrelépést IS elvártak a rajongók... úgy gondolom 1-2 évad kell itt is nekik, mire igazán használható lesz a játék, legalábbis a számomra mérvadó véleményekből ezt szűrtem le

    (hogy a problémás pécés port miatt mennyi negativat kapott mindenfelé a közösségtől.... valahol érthető, hogy csalódottságuknak hangot adnak és a tömegnek ereje van, s remélem a cm-et egy jobb termék előállítására sarkallja majd. egyelőre ennyi tellett tőlük, ha pedig valaki körözött a sony exkluzív f1 játékokkal, akkor sose kívánja, hogy kerüljön el a licensz a cm-től... egyszerűen nincs sehol "ráérő" studio, tapasztalt szakembergárda, hogy 3-4 év alatt jobbat készítsen, de a rosszabbra igen nagy az esély)
  • lac coo
    #61
    En forma3/ig tudtam elfogadni PC autokat, annan felfele mar elg gaz szerintwm.FA t nem lehet blikkolosra fekezni csak a fekut leg egen, es olyan szintu taoadasa van, hogy megrangatva jobbra-balra van higy a ket elso kerek egyszerre ugrik mar a levwgobe de megcsuszni nem akar, sok az aero.Amiatt vezetni is kicsit sinautos.
    Az hot ziher, hogy itt sokkal melosabb a vezetes mint abban.
    De igazabol mindegy is, mert amiket te is mondtal, offline versenyre nem jo az egesz .
    Itt viszont remek, este csak azert is feltoltok egy hoaazu futamot ide ,jigy aki kivancsi ra es nyitott a jo dolgokra az lassa egyaltalan nem olyan mint ahigy azt sokan allitjak.
    De persze nem szim, nem is akart az lenni soha, de igy is remek.
  • Ender Wiggin #60
    nem attól lesz egy játék szimulátor, hogy minden szöget meg csavart lehet állítani az autón. azt úgyis a mérnökök meg a szerelők csinálják, nem a pilóta. Igazi F1 autót nem vezettem, de a CARS-ban szereplők közül néhányat igen, Európa néhány pályáján, ahol lehet autót bérelni. És azt kell, hogy mondjam, a CARS eléggé autentikus érzést nyújt, ha csak a játékos által irányított autó viselkedését nézzük. Viszont az a fizika (a pálya környezete és az autó-autó közötti interakció) és az AI nagyon rossz. Ebben jobb az F1 széria.
  • lac coo
    #59
    Hamilton, mindig az nyer ! :)
  • Danecay
    #58
    Kíváncsi vagyok ki vog nyerni!
  • lac coo
    #57
    Repulest meg nem lattam, de valoban mindenhol van olyan, higy kirepul az urbe, meg IRacingben is jartam ugy ...
  • Totti5
    #56
    Gondolom 200al kell ütközni frontálisan és akkor repül ki merre lát, de ha harcolok is az AIvan 250nél egymástól centikre és összeérek vele akkor max kiforgunk, pörgök és beleállok a falba.
  • lac coo
    #55
    Nekem egyedi verziom lehet, mert ezeknek a legbolkapott csacsisagoknak amiket olvasok az enyemben nyoma sincs ! :)
  • Totti5
    #54
    Protipp ne száguldj bele az ellenbe. Pár versenyt és kört letöltem, de még sosem láttam ilyet és sosem volt ilyen, igaz nem is romboltam és az AI sem tette. De ha ilyen lenne, mert nyilván előfordul ( minden autós cuccban egytől egyig ) az nem rendeltetés szerű használat alatt történik.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.26. 18:55:00
  • Screenracer #53
    Ne mondjál már ilyet ez a legújabb HC szimulátor. Több száz éves tapasztalat mondja. :DDD
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.07.26. 18:51:47
  • aru
    #52
    A gravitáció igen csak új útra lépett benne. Szép flipeket lehet leírni a levegőbe egy-egy kis koccanástól, mintha nem is lenne gravitáció.
  • lac coo
    #51
    No ide figyelj !!!!

    Ebbeol egyszer es mindenkorra eleg legyen !
    Az itteni szimes kozosseg egyaltalan nem erdemelte ki a te sertegeteseidet : nacok undoritoak, hanyadekok...
    Hogy jossz te ehhez ??!!
    Rengeteg jo baratom van kozottuk, sok jo embert ismertem meg, es ennek a kozossegnek a tapasztalata egyenenkent tobb tiz ev, osszesen meg kimondani se lehet, szaz evek talan !!!
    Ez a kozosseg az elmult tiz-husz evben minden letezo autosjatekot kiprobalt, hashnalt, megtartott vagy eldobott.
    Honnan gondolod, higy te es\vagy az alregjeid ilyen sertoen viselkedhetsz ezekkel az emberekkel ??? Nagyobb sulya van ebben a kozossegben egy embernek, mint a kkis flemkommandotoknak osszesen !
    Ha ez a kozosseg ennyire undorito, nagyon egyszeru a dolog, le kell lepni innen, mi koazonjuk nem kerunk ebbol, se elotettek se utanatok nem volt es nem lesz ilyen nem idevalo magatartas !
    Nagyon megleszunk mi Fernandoo, Screenracer, meg a tobbi alreg flemer nelkul is !!!!
  • lac coo
    #50
    Akkor megalopithato, higy a PC a legutobbi IRacing skalp utan, ezt is begyujtotte ! :))
    Nincs tobb hozzafuznivalom..szabad a palya .
  • Screenracer #49
  • Screenracer #48
    Ciao!
  • Totti5
    #47
    Akkor ne hozd fel ha nincs semmi támpont. Ha lenne olyan valóságalapja ami számottevő és szóra érdemes, akkor nem 3 éves fórum hszt kellene visszakeresned.
  • Screenracer #46
    Még a végén megnevettetsz. :)))
  • ElNano
    #45
    Soha az életben nem lesz még WR közelben sem, sehol, ahol 20-30 játékosénál több regisztrált idő van, ebben biztos vagyok. Sima átlag játékos. (FA-val hármas sebességfokozat alatt padlógázazol, úgy forog ki, hogy öröm nézni. Ennyit a srác hitelességéről.)

    Amúgy meg nem érdekel a téma, nem is értem miért álltam bele már megint. (Unatkozok. :D) Jó ideje inkább nem játszom semmivel, főleg a mélyen undorító "közösségnek" köszönhetően, szóval ebből a kis beszélgetésből is kivonom magam.

    Au revoir!
    Utoljára szerkesztette: ElNano, 2015.07.26. 18:03:04
  • Screenracer #44
    Én is lusta lennék három évnyi fórumtémát végigböngészni, talán ha jobban számítana a véleményed még meg is tenném. :)))
  • Totti5
    #43
    Egyszer sem kellett volna, de már mindegy.
  • Screenracer #42
    A CARS-ban az FA-t jobb vezetni, de mint F1 nem jobb, mert nincs megcsinálva benne a teljes F1 széria. De ezt még hányszor kell leírni?