1864
10632911461528008267.png

• ratgab
    High King mire magyarisztánba elér olyan 40 000 Ft lesz.
  • MaRee
    High King Edition
    Limited Edition

Megy is a sírás, hogy a preorderesek miért kapnak plusz egységeket :D Amúgy nagyon jópofa a High King Edition, és nem is olyan vészes az ára.
  • Terawatt
    Attila és a rome2-ben elég sok dlc effektíven csak re-skin volt. Ami valahol érthető is, mert mi mást raknál egy emberre, mint más kinézetű pácélt. Itt azért jóval nagyobb lesz a választék a lények miatt.

Ami inkább pofátlan, hogy már ennyi hónappal a megjelenés előtt bejelentettél a pre order dlc-t. Nem azt mondom, hogy meglepett, mert a korábbi total warok miatt ez várható volt, de azért mégis.

Ettől függetlenül tuti vétel lesz már első napon még ha bugos fos is lesz.
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.10.26. 10:07:43
  • bazsidiver
    A frakciók nem mind dlckből jönnek majd, mert összesen 3 rész fog megjelleni. A tūndék gondolom majd a következő részben lesznek bent...
  • MaRee
    Video blogban mondták. A térkép méretéhez mérten elvileg 4 faj nem lesz kevés, de mint írtam a DLC-kkel majd jön a többi unlockolható terület és faj ( ) A WHFB idővonaláról nem tudok sokat, de valamikor akkor, igen, mivel Karl Franz az "ő idejükben" is az Emperor, meg a játékban is.
  • Lacc 88
    Ezt hol olvastad? Elég karcsúnak tűnik a 4 faj kezdésnek. Most, hogy bejött a Chaos az már biztatóbb, de még mindig nem az igazi számomra.
    Nem tudok sokat a Warhammer ezen világáról, de a Gotrek és Felix könyveket számtalanszor kiolvastam és imádtam. Kb abban az időben játszódhat? Ti milyen fajokra számítotok még? Remélem legalább 10 válaszható összejön.

• Lacc 88
    Egyelőre nincs nagy pörgés, de talán ettől kicsit beindul.

Elsőre nem értettem miért kapott a hír ennyi negatív kritikát, de teljesen jogos a felháborodás és kiábrándultság. Egy vámpír, skaven, beastmen vagy lizardmen faj indokoltabb lenne a pre-order számára. A Warhammer a chaos sereg nélkül számomra olyan mint a hotdog mustár vagy ketchup nélkül. Teljesen elképzelhetetlen és száraz. Nagy kapufát lőtt a kiadó...
  • MaRee
    Megjelenés: jövő április
  • MaRee
  • DasIsFuck
    Az már van a medieval 2-höz:)

• Angelus1991ster
    Gyűrűk Ura Total War lehetne a következő TW játék.Hozzá való animációk. Fedett terű, barlangos térképek ( móriai csata ) is lehetségesek. Vagy akkor a modderek kellenek hozzá.
  • DasIsFuck
    Jól néz ki.
    Jóval hamarabb el kellett volna a fantasy irányba mozdulniuk a tw szériával szvsz.
  • MaRee
  • grebber
    Total War: Warhammer - új előzetes érkezett
  • Pacho
    Órákig lehetne erről mesélni, de inkább linkelek egy kis olvasmányt róluk:

http://warhammerfb.wikia.com/wiki/Vampire_Counts

A lényege: hatalomvágyó, gonosz, gyilkos népség....
    Utoljára szerkesztette: Pacho, 2015.08.22. 23:54:09
  • Terawatt
    Nagyon ambiciózus kezdeményezés tőlük az biztos. Kíváncsi leszek mennyire lesz bugos Kezdésnek. Rome 2 gyász volt, de az Imperial edition mire kijött már király lett (mai napig tolom.)

Vámpíroknak hulla kell fennmaradáshoz? Nem ismerem a loret, valaki meg tudná magyarázni hogy ebben a világban milyen - nem csillámló - népség ez?
  • MaRee
    IGN interjú

Néhány concept art a birodalmi épületekről

• Terawatt
    Ha jó lesz, tartalmas dlc/kieggel akkor meg fogja érni. Kíváncsian várom
  • MaRee
    Ami nem tetszik, hogy nem lesz játszható egyszerre minden faj és az egész térkép, hanem három részt fognak kiadni a játékból, egyfajta kiegészítő, vagy DLC-ként. Minden kiegészítőben a világtérkép nagyobb részét fogjuk feloldani (a három együtt lesz az eddigi legnagyobb Total War világtérkép) és melléjük új fajokat. Az első négy játszható faj az Empire, Greenskins, Dwarves és a Vampire Counts lesz.

A játékmenetben is rengeteg változás lesz különböző fajonként, pl a Greenskineknél public order, tax és stb nem létezik, folyamatosan harcolni kell majd velük és terjeszkedni, hogy minél nagyobb legyen a WAAAAGH, különben belső harcok törnek ki, és a seregeink széthullanak.
    Utoljára szerkesztette: MaRee, 2015.08.09. 12:23:30
  • Terawatt
    Nagyon király lesz. Imádom a total war csata részét és itt is büntetni fog. :)
  • MaRee
    Greenskins vs Empire csata

És az announcement cinematic

Utoljára szerkesztette: MaRee, 2015.08.08. 10:47:36
  • grebber
    Egyszer valaki megvalósithatná hogy egy ilyen game + lehessen TPS nézetne váltani és úgy darálni benne.
  • MaRee
    Nem találtam a fórum keresőjével ilyen témát, ha mégis lenne, kéretik törölni.

Szerintem nem én vagyok az egyedüli, aki nagyon várja ezt a játékot :) WAAAAGH!