13
  • Me0w
    #13
    A kulobseg oriasi, foleg, hogy 60-rol max 40 korurulire droppol az fps, ha tenyleg szenved a kartya, mig 30-rol neha 18-20-ra, ami mar nagyon kockas, jatszhatatlan.
  • kissssss
    #12
    multiplayer játékoknál szokott leginkább számítani az fps, főleg az olyanoknál mint régen a CoD2....
  • Ragnaar
    #11
    Nincs ezzel baj már csak vagy 6 évet kell kihúzni ilyen szintű grafikai teljesítménnyel.

  • Evoluti0N
    #10
    Vannak olyan játékok, ahol nem feltűnő, de az intenzív, gyors folyamú akciójátékoknál ég és föld a különbség.
  • e98ff
    #9
    Van PC-m is, és néhány játékot azon játszok, főleg Total War játékokat. Eleinte olyan beállításokkal játszottam ,hogy menjen 50-60 fps-sel, majd inkább kimaxoltam a grafikát, ahol 30 körül megy. Én nem láttam akkora különbséget, viszont ez egy stratégia, lehet amiatt. Lehet egy csilivili lövöldözős/autóversenyzős játéknál ez jobban kijönne.
    Utoljára szerkesztette: e98ff, 2015.07.20. 16:01:54
  • Evoluti0N
    #8
    Az utolsó mondatoddal pedig tökéletesen bebizonyítottad, amit írtam. A konzolosok hozzá vannak szoktatva ahhoz, hogy a 30 FPS normális. És tényleg annyit számít. Hatalmas a különbség.
  • Evoluti0N
    #7
    Nekem volt PS3-am. Rengeteg játékban volt FPS probléma. Exkluzív címeknél is. A jelen generációban is vannak gondok mindkét konzolon.
  • e98ff
    #6
    Nem tudom. Nekem van Xbox 360-om ,nekem nem nagyon volt fps problémám, pedig vettem vagy 30 játékot hozzá. Egyeseknek tényleg annyit számít, hogy 30 vagy 60 fps?
  • Evoluti0N
    #5
    Konzolosok folyamatosan szopnak szar FPS-sel és butított grafikával. Emiatt nem is nagyon téma, ha egy játék szarul fut, max ilyen nagyon kirívó esetekben, amikor pregven játék fut szarul. Évek alatt hozzá lettek szoktatva a szarul futó játékokhoz. Mivel PC-n ez ritkább és sokan egyértelműnek tartják, hogy normálisabb gépen jól kéne futnia a játékoknak, így az ottani szar portok esetén már hangosabb a játékosbázis. Ha konzolok esetében is ilyen kritikusok lennének, akkor előző generációban is ment volna szinte minden alkalommal a sírás a PS3-as verziók esetében. Vagy elég ezt a gent is megnézni, hogy sok játék (WItcher 3 pl.) milyen szarul fut rajtuk, vagy Box esetében csak 900p-ben. Csak már hozzászoktak és nekik ez a "normális".
  • pixx
    #4
    Kár örömködnöd, mert egy 6 éves játékról beszélünk :D Nem a Batmanről :D
  • ostoros
    #3
    Lörííííííííííí :)
  • Sir Cryalot
    #2
    Acti/blizzard szépen gyorsan igyekszik feladni a top3-as helyezését , talán kissé sok a menedzser típusú alkalmazott a szakképzett helyett.
  • Merwenus
    #1
    Végre konzol szopik a porttal és nem PC, weee :)