18
The Elder Scrolls Online (Konzol MMO)
  • foxxi
    #18
    Hali! :)
    Valaki esetleg PS4-en nem játszik? :)
    Örülnék egy kis társaságnak :)

    PSN: Foxxika
  • CS@
    #17
    Szia, próbálkozz itt:
    http://www.elderscrolls.hu/forum/18
    ha bármi gond lenne a regisztrációval, akkor azt jelezd a PCs fórumon, de szerintem tedd fel a kérdést ott is (platformot írj: PS v X) Fred biztos tud segíteni:
    https://sg.hu/forum/tema/1336063855
  • warbaro
    #16
    sziasztok van ebben a játékban még magyar klán?
  • Kindgrind
    #15
    Sziasztok!
    PS4-en Aldmeri Dominion Guildot keresnék. Párnapja kezdtem lvl17es Wood Elf vagyok.
    ID: TheKindgrind
  • TomStorm
    #14
    Ctaft-nál Improvement esélyt,hogy lehet növelni?
  • TomStorm
    #13
    Nekem most a hét necces meg úgyis csak holnap jön az új Headset,hogy tudjak majd beszélni.
    Max éjjel vagyok és csütörtök+péntek.
  • Amiga
    #12
    Este felveszlek titeket. Valami guild-ot kéne barkácsolni, vagy belépni.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2015.07.13. 10:46:48
  • Azur92
    #11
    Azurka neven megtalaltok. Tegnap csak megvettem en is :)
  • TomStorm
    #10
    Közben lejárt a PS+ nem is enged játszani.
    Hétfőtől folytatom!
    Csinálok egy Klánt is majd aztán megpróbálhatunk Instát későbbiekben Pvp-t is:)
  • Amiga
    #9
    Iszonyat jó a játék. Elképesztően hatalmas kiterjedésű, rengeteg érdekes tartalommal, mind a szólózáshoz, mind a multihoz. Az irányítás hihetetlenül jól kézreáll, gyakorlatilag kifogástalanul kézre áll nekem.
    Minden nap játszom pár órát, eddig tökéletes.

    Másoktól azt hallottam, hogy a group finder itt is szívás, ha nem ismerősökkel tolod, esetenként sokat kell várni, de ezt még nem tudom megerősíteni. Legtöbbször egyelőre szólóztam, a kifejezett party-küldetésekből kevésnek ugrottam neki.
  • Azur92
    #8
    Milyen a jatek a PC verziohoz kepest? PVE resz erdekel leginkabb instak stb. Group finder itt mar muxik rendesen? Elore is koszi az infokat
  • Amiga
    #7
    Én fenn vagyok, csak nem tudom, mit írjak ide. :-D
  • TomStorm
    #6
    Ja kb ennyi magyar is van szerveren mint amennyien ide írnak:)
    De hát konzol,ez van..
  • TomStorm
    #5
    Én Bloodborne-t játszom mellette gyakorlásként.PVP-re kell a rutin,kemények a játékosok.

    A konzroller érzékenységet még nem találtam el.Valahol 3/4 és egész között kellene eltalálni
  • TomStorm
    #4
    Ki mit helyez előrébb a másiknál.
    Nekem egy ilyen játék minden másnál fontosabb:)
    Lvl 11 vagyok csak de már PvP mapon olyan csatákban veszek részt,hogy állam leesik.

    Javítottak a Net kódon és már-már folyékonyan megy a Mass PvP.Azért vannak kisebb akadások.

    Most Assassin-Shadow/Dual blade vonalat követem+medium armor.
    Pve-n velem egy szintü mob 1-2 ütés és fekszik(Hide-bol stun és 2 vágás ennyi:))
    Pvp-n viszont egy Templar már megtornáztat BÁR rohadt hamar kifogy ám a Magick-ából,6-al nagyobb szintü Templart majdnem levertem:)

    Lvl 15-ön lesz fegyver váltás opció és lehet beteszek Resto.Staffot dual blade mellé!Vagy Bow..

    Abszolut megéri megvenni mivel B2p akár mikor szüneteltetheted.A vissuatérés meg mindig szuper egy ilyen játékba
  • Etelkozi Vata
    #3
    Kacsingatok a játékkal, az off-line részekkel sokat játszottam. De sok a megvásárolt és időt rabló jó játék, félek nem tudnám a szükséges időt belefektetni, hogy megerje megvenni.
  • TomStorm
    #2
    Az Aldmeriek iszonyat sokan vannak.Gyakorlatilag majdnem egész Cyrodiil az övék:o
  • TomStorm
    #1
    Üdvözlet!
    Megnyitotta kapuit a The Elder Scrolls Online címü MMORPG Konzol Topik.
    A játék PC-n már egy ideje megy.Most viszont Konzolon is élvezhetjük illetve kalandozhatunk Tamriel csodálatos világában!
    ESO történelemről bővebben:elderscrolls.hu oldalon lehet olvasni.

    A játék 30FPS Lock kapott.EU és US Megaszerverek közül lehet választani tehát mindenki egy helyen.
    Természetesen EU az ajánlott.
    Harcok FPS és TPS nézetben is élvezhetőek sőt jóra is sikerült a kontrellerrel való irányítás.FOD beállítás van belső ill.külső nézetnél is.

    Zenék csodálatosan hangzanak,TES világa aki ismeri az nem csalódik hiszen árad belőle a világ hangulata.

    PVP külön Zónákban ott viszont minden megtalálható még akár fejlődni is lehet hiszen küldetések is vannak.
    Craft is jelen van,kincsvadászatés sok-sok tennivaló.
    Normál szintek után pedig jönnek a Veterán szintek ami megannyi kihívást tartogatnak nektek!:)