243
For Honor
  • Carmang
    #243
    Igen.
  • VladimirD
    #242
    Sziasztok! Ha szeretném kipróbálni a játékot, akkor ha jól gondolom nincs (sok) más lehetőségem, minthogy megveszem Steam-en és figyelek a 2 óra játékidőre és ha esetleg nem okés a játék nekem, akkor refundolom?
  • TomStorm
    #241
  • Mayorpapa
    #240
    Nem tudom, hogy követi-e még valaki ezt a fórumot, de megkérdezem: ha valaki megvette a Marching Fire DLC-t: van benne új egyjátékos kampány?
  • grebber
    #239
    Biztos hogy nem kapásból steamen is ez van.
  • TomStorm
    #238
    Ez biztos,hogy minimum.Talán pár éves kiírás lehet.Breach-et ez már nem biztos bírná élvezhetően.
  • TomStorm
    #237
    i5-i7 proci kell(vagy Ryzen 5-7).
    16GB Ram,hogy ne kapd a kevés Ram felszólítást ill.ne dobjon ki.
    VGA Gtx1060 ha High-ba akarod játszani esetleg Gtx1050TI.
    SSD hogy gyorsabban navigálj menüben.
  • Wreck86
    #236
    Köszönöm!
    M.
  • grebber
    #235
    Ajánlott

    Operációs rendszer: Windows 7/8.1/10 64-bit
    Processzor: Intel Core i5-2500K vagy AMD FX-6350
    Memory: 8 GB RAM
    Videokártya: Nvidia GeForce GTX 680/GTX 760/GTX 970/GTX 1060 vagy AMD Radeon R9 280X/R9 380/RX 470 (2 GB VRAM)
  • Wreck86
    #234
    Sziasztok,
    Tudnátok abban segíteni, hogy mi az ajánlott gépigénye a For Honor játéknak?

    Nagyon köszi,
    M.
  • TomStorm
    #233
    Mi ketten vagyunk haverral(Repu13) és jó lenne ha csatlakoznának még hozzánk
  • TomStorm
    #232
    Közben már jó pár karaktert megvettem(Hegylakó,Shinobi,Centó,Gladi,Ara és ugye megkaptam kieg.-el újakat) de ez a Shaolin komoly!!
  • TomStorm
    #231
    Kezdem érezni Shaolin-t!
  • Nomad90Hun
    #230
    Kettőre együtt válaszolnék.

    Ha figyeltél nem azt mondták, hogy kapsz +15k kreditet, hanem hogy annak megfelelő értékű kozmetikai cuccot kapsz a 2 nem ugyanaz.
    Arcade mode nekem is tetszik breach-et nem tudtam még kipróbálni, új karkaterek közül nekem eddíg Nuxia ami bejött meg a Tiandi, Monk-al még gyakorolgatni kell mert nem érzem. Nuxia-vel egyetlen bajom, hogy ha a karakter maga akkora mint egy Lawbringer, akkor mér assa, simán lehetett volna új class-nak mondjuk harasser, vagy valami ilyesmi, és nem is olyan gyors. Másik a Tiandi kicsit nekem olyan warden + orochi szerelemgyereknek tűnik, a monkkal még biztos próbálkozni fogok, a mozgása nagyon tetszik, annó gladiátorral voltam így mikor kijött nagyon nem éreztem aztán top 2 kedvenc lett orochi után. Ez a perk rendszer szerintem kicsit nerf, meg polírozás / tisztítás a régihez képest. De mindenképp jó, mert így letisztultabb a rendszer. Grafikán sokat nem vacakoltak kicsit a fényeken, meg a megvilágításokon állítottak szerintem előnyére.
  • TomStorm
    #229
    Ami+:
    -Perkek
    -Breach mód
    -Arcade mód
  • TomStorm
    #228
    Hát nem vagyok elájulva új karakterektől.
    Talán Nuxia(még ha lehetne Nemet választani akkor jó lenne) de az helyett ott van Shinobim!

    +15.000 kreditet nem kaptam meg pedig igérték.Új frakció sehol nincs(maradt a régi 3).
    Grafika is ugyanaz,menü szarabb lett.

    Ezt adhatták volna ingyen is
  • TomStorm
    #227
    Most elkezdte tölteni kieget.Akkor ezek szerint ha lejön játszható is lesz?
  • Nomad90Hun
    #226
    Nem elmenti felhőbe elvileg. Legalábbis gondolom steamen (ott volt ingyenes ha jól emlékszem) ott is szinkronizálja steam clouddal a mentéseket.
  • JonasSandor
    #225
    Ha letörlöm újra meg kell csinálni?
  • JonasSandor
    #224
    Van benne de ez a tutorial rész egy nagy baromság volt.
  • JonasSandor
    #223
    :D:D
  • Gary
    #222
    Zsákold be és írd meg másoknak is! :)
    Mit veszítesz? :Đ
  • JonasSandor
    #221
    Ami most ingyenes verzió abban van story mod?, mert ha van akkor bezsákolom.
  • RatBaG #220
  • Nomad90Hun
    #219
    Nah haverom berángatott engem is végtelen kaszabolás világába. Ha akad még valaki aki tolja örülnék ha mehetnénk majd néha együtt.
  • fantomvampire
    #218
    Én is megvettem :)
    Majd aki mar nagyon profi benne es van kedve gyakorolni kezdovel es tudasat megoztani szoljon :)
  • TomStorm
    #217
    Rendben van a játék!
    Most még Realistic-be Sztorizok,kicsit nehéz de élvezetes.Egész jól haladok.

    Pvp majd sztori végén kezdem addig nem.
  • TomStorm
    #216
    Majd lehet lesz pár kérdésem.
  • TomStorm
    #215
    Na most volt kis leárazás Store-on úgyhogy meg is vettem.
    Ma este kezdődik a móka!
  • Rub3n
    #214
    Március 26-án magyar For Honor bajnokság PC-n és PS4-en egyaránt !!!
    Jelentkezni itt lehet: For Honor 1. Magyar Online Kupa
    Itt minden tudnivalót elolvashattok a versenyről.
  • pett3rson
    #213
    hogy haladsz vele? milyen hősökkel nyomod? kontrollerrel?
  • DonPedro22
    #212
    Ok thx
  • pett3rson
    #211
    Ja, értem már. az a reputation. ha eléred a 20-as szintet és azt is kitöltöd, akkor lépsz rep 1-be, aztán a karakter megint 1-es lesz, felmegy 20-asig, rep 2 és így tovább.

    azt ugye nem kell mondanom, hogy sok-sok játékkal fogod elérni ;)

    amúgy csinálni kell a daily challangeket az Orders-ben, meg amit alatta lehet kiválasztani. keress olyat amit viszonylag hamar lehet megcsinálni, pl játsz 5 elimination meccset és akkor kapsz 1000 XP-t, az elején ez nagyon jól jön. meg szerintem folyamatosan jó, mivel steel-t is ad ami ugye a pénz.

    még nincs kontrollerem, de billentyűn a Q adja be, bal oldalt van amikor belépsz Multiba.
    Utoljára szerkesztette: pett3rson, 2017.03.07. 20:23:34
  • DonPedro22
    #210
    A szint jelző átvált valami másra tehát most van egy karim pl 10-es szintű, mellette a Gear score és a 10-es szint helyett megjelenik pl az 1-es és körülötte az a babérkoszorú. De nem tudom mi kell ahhoz, hogy elérjem
  • fantomvampire
    #209
    hmmmm igaz én nem vettem meg a játékot mert nagyon sokba kerül :(
    de ha lesz akciósan akkor majd megveszem addig meg csak nézegetem ... :D

    két új karakter ...
  • pett3rson
    #208
    Te melyik babérkoszorúra gondolsz? Mert Én összetévesztettem a Hős felszerelését jelző koszorút a szitnjelzővel...egy darabig.
  • Pio
    #207
    A 21. szint elérésekor váltasz 1-esre, újabb 21. szintél 2-esre és így tovább...
  • Stief
    #206
    Win10 Xbox one controller! És semmi gond nincs vele! ( vezeték nélküli)
    Utoljára szerkesztette: Stief, 2017.03.05. 18:55:22
  • DonPedro22
    #205
    Hogy a fenébe lehet elérni hogy nekem is a szintem helyett babérkoszorús szintek legyenek?
  • pett3rson
    #204
    most nézegetem, hogy 10e-ért lehet olyan kontrollert kapni ami multiplatformos és win8-10-en simán mennie kell és a játékok is felismerik.