960
banner
  • Quantumleap
    #200
    Még szerencse, hogy nem minden csatorna (pl. Showtime, HBO) gondolkodik így. Szerintem meg igenis fontos a normál hosszú főcím, ha lehet, valami jellegzetes zenével. Elvégre sorozatot nézek, nem pedig valami amatőr videót. Innen már csak egy lépés lenne az, hogy felesleges kiírni a szereplőket, aki akarja megnézi a neten, hogy kit ki játszik...
  • MAstudioHD
    #199
    Vagy valami ilyesmi?:D
  • StrikeFor
    #198
    KANYE WEST kollekció! WTF?

  • Evoluti0N
    #197
    Maximálisan egyetértek. Mostanában általában már nem divat a hosszú főcím. Kiírják a sorozat címét és ennyi. Több nem is kell. Nem főcímet akarok nézni.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.09.16. 09:39:09
  • Quantumleap
    #196
    Én sose tekerem át, hozzátartozik az élményhez. Ha a prológus valami nagy WTF-ot vezet be, akkor még emészteni is van időm legalább. :)
  • Prof William
    #195
    A WD még akkor insult amikor még divat volt a kb 1 perces főcím. Azóta elég sokat változott a trend. Most már az ilyen kb 10-15 másodperces főcímek a menők.

    Szerintem tökéletes így is. A főcím az úgyis olyan amit az első 1-2 alkalom után úgyis áttekerne az ember. Vagy élő adás esetén még kimegy pösseneteni alatta.
  • Dynamic
    #194
    Igen, pont ezek, miatt az apróságok miatt tetszett nekem is a film. Nem feltétlenül attól lesz jó a film, hogy a pofánkba nyomják a non-stop zombi darálást.
  • MAstudioHD
    #193
    Bocs azért messze vagyok az AMC-s profi videó szerkesztőktől :D ilyen lett na...csak egy ötlet volt :)
  • Devv
    #192
    Fasza lett, de az eredeti logó jobb! De szép munka!
  • Quantumleap
    #191
    A legjobb lenne, valami hangzatos, zenés főcím, mint a TWD esetében. Valami olyan, ami hasonló ahhoz -lévén, hogy spinoffról van szó- de mégsem ugyanaz.
  • MAstudioHD
    #190

    Na kevés dolog zavar a sorozatban, de ha valami nagyon zavar az a főcím...a TWD-nél olyan faszagányosan megoldották a főcímet, ide meg valami ganéj főcím jutott sajna...
    Készítettem "házi" megoldással egy új themet a sorozatnak....nem lenne jobb így?:D
  • Prof William
    #189
    Mondjuk a srác éppen leszokóban van szóval kisebb gondja is nagyobb annál, mint hogy milyen ruha van rajta.

    Viszont az anyja már rég rá kellett volna hogy szóljon.
  • Madi92
    #188
    Jó, akkor nem csak én ismertem rá a mozgásra. :D
  • MAstudioHD
    #187
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fú itt valami igen nagy gebasz lesz a hadsereggel, kicsit kormányzós fílingje van ennek a Sneak Peeknek...jó lesz ez :)

    Utoljára szerkesztette: MAstudioHD, 2015.09.15. 20:56:14
  • Devv
    #186
    Én is azon röhögtem, hogy Johnny Depp azóta se öltözött át. :D
  • Montanosz
    #185
    lehet ugy gondolta vaj lesz a hadseregnél :-D
  • akyyy
    #184
    én nem nézek előzeteseket, mert sok mindent ellőnnek, szeretem a meglepetést teljesen ki élvezni. szóval lesz baj a hadsereggel. köszi.
  • Montanosz
    #183
    azértne felejtsük ebbe a 6 részbe tök mindegy mit raknak bele mire élveznénk vége az évadnak
  • MAstudioHD
    #182
  • MAstudioHD
    #181
    Van egy olyan érzésem, hogy a mexikói mami lesz az első zombi csemege :D
  • Tikal #180
    Azért ez a két család, két feleség sztorivonal elég gáz szerintem, remélem nem ez lesz az elkövetkezendő részek dráma forrása, vagy a következő évadé...
  • MAstudioHD
    #179
    Elnézve az előzeteseket lesz baj a "hadsereggel" :)
  • Prof William
    #178
    Ha egyszer azok a kedvenc ruhái? :)

    Jó volt a harmadik rész is. Tényleg elég lassú volt, de ne feledjük, hogy a szereplők még csak most ismerkednek a helyzettel.

    Ráadásul ha jól számolom a mai részel együtt éppen még csak két nap telt el. Azért ez eléggé (NAGYON) rövid idő,szóval nem csoda hogy hőseink annyira kizökkentek, hiszen bő egy nap alatt a úgy tűnik a világ a feje tetejére állt.

    Ráadásul azt csinálták amit az emberek 90%-a tenne. Bezárkóztak a házba. Igaz hogy nem volt akciódús de valóságban is csak egy hülye menne kis ÉJSZAKA miközben ki tudja mi van odakint.

    Jelenetek amik tetszettek...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Amikor reggel kivitték a szemetet. Olyan hétköznapi volt, főleg az, hogy mások is így tettek. :)

    A közös Monopoly. Ahogy egy rövid időre újra összehozta a családot.

    A csaj fülhalgátős telefonnal és szexi ruhában indul a nagy ismeretlenbe. Annyira emberi. Senki sem válik azonnal túlélővé.

    A repcsi az égen ami megbillent egy pillanatra. Mondjuk le is zuhanhatott volna, úgy hatásosabb lett volna. Amúgy lehet hogy ez volt az a repülő, ami majd a mini epizódokban szerepel majd?

    Jó volt a sereg feltűnése is. Kíváncsi leszek, hogy hogyan viszik tovább ezt a szálat.
  • StrikeFor
    #177
    nekünk már megvan az ESCAPE plan :D havernak erődítmény a kertes háza oda megyünk ha a SHTF esetén :D
  • RatBaG #176
    már vagy két rész óta otthon dekkolnak, de a drogos gyerek még mindig az öregember kórházból lenyúlt, trottyos gönceiben mászkál... fuck logic.
  • HuNNter
    #175
  • StrikeFor
    #174
    a kiscsaj megint bealkotott: felvette a kekszi farmer picsa gatyát, menő kockás ing, atléta ,fülhallgató....besírtam mikor megláttam....
  • MAstudioHD
    #173
  • Kamionsofőr123
    #172
    Már kezdtem temetni a sorozatot és elkönyvelni, hogy ez csak egy TWD2 erre végre
    SPOILER ALERT!
    Megjelent a hadsereg!!! Végre valami új ami nem volt az alap sorozatban.
  • Prof William
    #171
    Ebben a sorozatban volt már rá példa.

    A mesterlövész a reptér biztosítása közben kiszúrta a pasit zombiként, aki amúgy a valóságban is egy híres Koreai színész.

    Lepuffantotta kb 2 perc volt az egész jelenet, de a Koreaiaknál teljesen kicsapta biztosítékot vele.

    Ha meg most akarsz híres zombikameókat látni nézd meg a Z Nation-t. Még George R. R. Martin is benne van zombiként. :)
  • Quantumleap
    #170
    De amúgy tényleg, lehetne egy olyan jelenet, hogy valamelyik szereplő az egyik zombiban felismeri a kedvenc színészét vagy zenészét. Mondom, jónéhány lehetőség van arra, hogy a sorozat ne Walking Dead 2 irányba menjen.
  • Quantumleap
    #169
    Azért ez nem egészen ugyanaz, amire gondoltam. Az idő szimpla múlása és a civilizáció összeomlása finoman szólva két külön kategória.
  • StrikeFor
    #168
    off

    Znation : s02e01
  • Madi92
    #167
    Nagyon egyszerű. :D Nézz régi filmeket, képeket és megtudod milyen érzés. Főleg 2.vh-s videók a durvák, elgondolkodni, hogy szereplő megérte-e akár a másnapot.
  • Quantumleap
    #166
    Fel szokott merülni a kérdés, hogy vajon az apokalipszis kiteljesedése után milyen irányt fog venni a sztori, neadjisten egy TWD 2.0 verzió lesz, vagy kitalálnak valami egyedi ötletet. Szerintem -minthogy jelenleg a társadalom összeomlásának folyamatát láthatjuk- akkor majd arra kellene hangsúlyosan rámenni, hogy milyen érzés elveszteni a dolgokat, amik a mindennapi élet részei voltak. Nincs többé net, facebook, telefon, mobil és miegyebek. A TWD második évadában volt egy jelenet, amikor Rick és Shane nosztalgiázni kezdtek, majd utána gyászosan realizálták, hogy a történeteik összes szereplője halott. Emitt ezt jobban ki lehetne fejteni valamiképp. Én amúgy többször fantáziáltam már azon, hogy vajon egy apokalipszisben, ahol a Föld jelentős része halott, vajon milyen lenne filmeket nézni vagy zenét hallgatni, annak tudatában, hogy akiket nézel, illetve hallgatsz, azok mind hullák (pláne ha járkálók :O).
  • Prof William
    #165
    Én várom a holnapi új részt, bár sejtem merre fog menni a de kiteljesedő zombiapokalipszis alatt összeomló társadalmat ritkán lát az ember. :)
  • Jim Morrison
    #164
    +
    második részt én több részletben néztem meg, annyira nem is tudott lekötni, pedig a téma, stb érdekelne is. Azért szerintem az első évadot megnézem, aztán eldől érdemes e folytatni vagy sem.
  • MerlinW
    #163
    Megnéztem én is a két epizódot. Hát elégé hájpvonat van itt. Eddig szerintem semmi extra. A színészekkel szerintem nagyon mellé lőttek.
  • MAstudioHD
    #162
    Állítólag tervbe van már véve egy 3. "websorozat" is, ami egy repülőn fog játszódni és annak a története fogja majd keresztezni az FTWD-s sztorit a 2. évadban
  • sz4bolcs
    #161
    Erre a gondolatmenetre lehetne még jó kis zombis filmet építeni, csak ahhoz kéne némi kreativitás. Mondjuk több, mint amennyit eddig az összes WD részben együtt láthattunk. :)