960
banner
  • Sequoyah
    #400
    Hat ha van valakiben egy kis emberseg es empatia, akkor NEM hagy ott senkit minimalis probalkozas nelkul, NEM olet meg 100 artatlan, es NEM szabadit ra a varosra tobbezer zombit, csak azert mert TALAN meg tud menteni egy embert.
    A baj az, hogy a csapatban egyetlen ember nincs, akiben ez a minimalis emberseg es empatia meglett volna, igy nagyon nehez szeretni oket es drukkolni nekik. De meg dilemma szintjen sem...
  • Prof William
    #399
    De nem kizárt hogy ez csak egy átmeneti állapot.

    Néhány tényleg mély depressziós arc kivételéve az emberek nagy részében nincs jelen folyamatosan a halálvágy.

    A nő eléggé összeszedettnek tűnt szóval nem kizárt, hogy amint új szerepkörben találja magát, máris elmegy a kedve a megöngyilkolástól.
  • MoRT2195
    #398
    Ja, igaz, de volt orvosuk... ha meg megakar halni, akkor hiába ütném le és vinném el magammal, úgyse segítene, hanem első adandó alkalommal megölné magát (pl műtétnél szike, vagy valami éles tárgy kéne, beleszúrná magába, és annyi).
  • haxoror
    #397
    "Pontosan annyit győzködték a dokit, amennyit én is győzködném a valóságban. Te most ott könyörögnél egy idegennek? "Szarni beléd, dögölj meg ha akarsz, én viszont megyek" - mondanám magamba"

    Amikor jön a zombi apokalipszis az orvos talán a leghasznosabb csapattárs, az új átlag túlélős cuccok pl lőni, ajtót elbarikádozni, főzni, autót vezetni stb olyan dolgok amiket szinte bárki nagyon hamar meg tud tanulni, az "orvos" egy teljesen más kategória, törött csontokat helyesen(!) összefogni, egy szülést levezetni és ha baj van császározni, begyulladt vakbelet kikapni stb mind olyan dolgok amik egy idő után biztosan elő fognak fordulni kb mindenki pótolható egy csapatban kivéve az orvost.

    Egy percig győzködném, ha nem használna akkor leütöm és viszem magammal a vállamon.
  • Prof William
    #396
    Azért "érdekes" hogy a néger pali a kb 25 percnyi szerepével jobban megmaradt a legtöbb emberben, mint a többiek a 6x45 perccel. Ez sajnos elárul 1-2 dolgot a többi szereplőről.

    Én még mindig azon a véleményen vagyok hogy ezt a finálét (+ az egész katonai mizériát) a 2-ik évadban meg a végén kellett volna megejteni (addigra talán még meg is kedveltünk volna pár szereplőt) nem pedig most. Ennek az évadnak teljes egészében a zombiapok kitörésesről kellett volna szólnia... Bár végülis arról szólt, de nem így kellett volna megoldani...

    Komolyan olyan olcsójános jelenetek voltak ebben az évadban, minta valami sufniban forgatott amatőr sorozatot láttunk volna, nem pedig a WD(amire azért volt pénz) az egyik legnézettebb sorozat oldalhajtását.
  • MoRT2195
    #395
    Pontosan annyit győzködték a dokit, amennyit én is győzködném a valóságban. Te most ott könyörögnél egy idegennek? "Szarni beléd, dögölj meg ha akarsz, én viszont megyek" - mondanám magamba. Dale esete más volt, ő Andreára úgy tekintett, mint a lányára, szóval a két jelenet közel sem összehasonlítható. A Lisa jelenettel egyetértek, nincs hozzáfűznivalóm. Salazar nem lett pszichopata, katona volt (vagy mi), és mindent megtett, hogy megtudja a felesége hollétét, illetve akkor már egyéb infókat is kiszedett belőle. Ha nem engedik ki a zombikat, akkor meg valszeg nem jutottak volna be, és nem tudták volna időben kijuttatni akiket akartak, az idő pedig ketyegett, szóval cselekedni kellett valamit. Hülye ötlet volt, de ez volt az egyetlen ötlet. A feka csávó fajin volt, eddig ő a kedvenc karakterem, remélem sokáig él, mert a többi karakter elég semleges számomra.
  • IXEMGabeo
    #394
    tokeletesen egyetertek veled...es kiemelnem azt a momentumot amikor Dale a sima Walking Deadban meg tudta gyozni Andreat, hogy erdemes tovabb folytatni maig az egyik legnagyobb WD jelenet volt, erre itt meg pikk pakk oke doki tudnal segiteni par emberen, de ha nem, hat nem maradjal...szornyen szanalmas jelenet volt...Lisa mamat is aranylag par konnycsepp kisereteben agyonlott Travis, aki tavcsovon elotte nem mert egy zombit leloni:DDDD

    Salazar is tul hamar valt pszichopatava, a kinzas se volt aktualis, stadion kiengedes megintcsak ostobasag volt...ahh:) sajnos ez a sorozat messze alulmulja a WD-t. Feka biznisz man talan "megmentette" a sorozatot...
  • MAstudioHD
    #393
    Gondolom a végén vették észre, hogy hoppá csak 6 részre terveztünk, ezt elba...tuk......
    Őszintén jobban vártam ezt a sorozatot, mint a TWD, már csak Frank Dillane miatt is, de ahogy ezt már sokan és sokszor elírták, ez a 3.-4. rész közötti űr nagyon hiányzik majd a nézőknek.....és főleg Nekik...a zsebükből :)
  • Devv
    #392
    A következő évad végére pedig Travis-ből egy badass karaktert kell faragni! :)
  • Prof William
    #391
    Nekem Madison neve maradt meg egyedül de ő is csak azért mert ugyanolyan a neve mint a Heavy Rain c. játék egyik szereplőjéé. + Tetszik ez a név.

    Ja és Salazar-é de neki csakis azért, mert nem hétköznapi a neve...
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.10.11. 12:44:29
  • Montanosz
    #390
    én egyetlen névre nem emlékszem, de nem is bánom annyira jellegtelen karakterek voltak, nincs egy szimpatikus szereplő sem, még a z nation is jobb lett második évadra mint ez
  • Jim Morrison
    #389
    nem tudom minek kell ostobázni, de a szutyok karakterekre van hogy én se mindig emlékszem (nevére).
    Személyeskedést kerüljük, köszi.
  • Prof William
    #388
    Fear the Walking Dead évadkritika

    Ez a kritika tökéletesen összefoglalja a lényeget + az én legnagyobb bajomat is.

    Tényleg a 3-ik rész végén romlott el az addig -szerintem is -jó történeti ív. Utána a 4-ik részben ez a "9 nappal később" a nézők kőkemény tökön rúgása volt és aztán olyan béna unalmas időhúzó fillerkedés kezdődött el ami mélg egy 13 réses sorozatnál is iszonyat gáz lenne, hát még itt...
  • Tinman #387
  • Devv
    #386
    Egy névre emlékszem: Johnny Depp
  • Devv
    #385
    Nem hiszem, hogy szimplán ostoba lenne, de te szimplán egy szarházi vagy!
    Utoljára szerkesztette: Devv, 2015.10.10. 21:14:05
  • Tinman #384
    Pontosan.
  • MAstudioHD
    #383
    Nem csak szimplán ostoba vagy?
    Én se voltam oda az FTWD-ért mégis emlékszem a nevekre....
  • SzinesGeza
    #382
    Hány részt adtak le eddig a FWD-ből és hányat a TWD-ből?
  • Bucser
    #381
    Szamomra sokat jelent egy sorozatban, hogy a szezon vegere emlekszem-e a karakterek nevere.

    Itt egy sem jut az eszembe. Mind erdektelen es unalmas.
  • Sequoyah
    #380
    Engem erdekel, es inkabb haljanak:) Eddig messze ok felelnek a legtobb artatlan aldozatert. Felelotlensegbol, es mert nem erdekli oket a tobbi ember sorsa; de a legtobb aldozat viszont kifejezetten szandekos volt a reszukrol.
    Utoljára szerkesztette: Sequoyah, 2015.10.10. 13:27:53
  • Tinman #379
    Onnan tudom, hogy egy filmmel gondok vannak, hogy meló után este belealszok. TWD-vel ilyen nem volt, sőt kitágult pupillákkal szoktam nézni. Ellenben ezt a nyamvadt pár részt napok óta nyammogom és még mindig nem végeztem. Miért nézem? Mert hátha kiforrja magát és a köv. évadban beindul.

    TWD első évada se lett éppen egy nagy valami, de azt akkor is jobban csíptem.
  • Tinman #378
    Ellenben ott Day1 már volt 1-2 szimpi karakter. De itt ki? Kb. nem érdekel, hogy élnek-e vagy halnak.
  • Sequoyah
    #377
    Nade mind? A legnagyobb zombicsata itt a vegen is inkabb csak egy atlagos resz lenne a TWD-ben.
  • SzinesGeza
    #376
    Nna, mintha a TWD-ben nem lennének belassult, dögunalmas részek.
  • tigeroo
    #375
    ezt mondom én is és lehurrogtak páran. ez csupán egy softcore walking dead, nem mi vagyunk a célcsoport, hanem a casualok
    Utoljára szerkesztette: tigeroo, 2015.10.09. 15:05:28
  • Tinman #374
    A TWD-t nézem, csípem is nagyon, de ez egy rettenet. Sokkal rosszabb, mint amit vártam, pedig nem sokat vártam. :-/
  • Quantumleap
    #373
    Furcsa. Megesküdnék rá, hogy láttam 2 nappal ezelőtt. Eltávolították volna valamiért?
  • Sequoyah
    #372
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Cobalt kb annyit jelent egyelore, hogy visszavonulnak, es elhagyjak a teruletet. Ebben semmi rossz nincs, sot ez a logikus lepes, hogy ha nem tudjak megvedeni a teruletet.
    Hogy nem tudnak mindenkit megvedeni es magukkal vinni? Ha egyszer nincs kapacitas, akkor nem tudnak ezzel mit kezdeni. Csak naiv idealistak hiszik, hogy ott kene maradniuk, es utolso verukig vedeni az embereket. Par nappal tovabb huzzak, es mindenki meghal utana, jo terv...

    Az igaz, hogy ha jofejek lettek volna akkor azert szolnak az otthagyottaknak, de azzal segiteni nem nagyon segitenek, csak azt veszelyeztetik, hogy egy rakas zombi mellett meg a magukra maradt emberek is rajuk fognak tamadni megmentest kovetelve.

    Ha valoban akartak volna kezdeni valamit a Cobalt-szallal, akkor atomot dobnak LA-ra, mint ahogy a Walking Dead visszaemlekezeseiben is lenapalmoztak Atlantat. Na az mar utos es dramai lett volna, es meg az sem feltetlenul gonosz, bar extrem cselekedet. Hisz a rakot is igy gyogyitjuk...

    Utoljára szerkesztette: Sequoyah, 2015.10.08. 21:32:13
  • Prof William
    #371
    Én is ezt nézem... A Cobalt parancs kivételével -amit nem láttunk hogy végrehajtottak-e- tulajdonképpen SEMMI olyasmit nem csináltak ami olyan rossz lenne...

    Akik nem látták az évadot azoknak spoiler

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Lezárták a körzetet hogy ne legyen zoimbicsemege a lakókból.
    Volt áram és kaja. A világ nagy része ezt nem mondhatta el magáról.
    A betegeket elvitték de nem nem lőtték őket főbe -ahogy hittem- hanem KÓRHÁZBAN GYÓGYKEZELTÉK őket.
    Sőt amikor még beütött baj akkor is először ki akarták menteni a kezelteket helikopterekkel.
    Az egészségügyi kockázatot jelentő embereket + lehetséges felforgatókat elvitték de őket sem lőtték le, hanem csak simán őrizték őket.
    "Egészségeseket is ölnek". Ha ez igaz is volt de nagyon bénán lett bemutatva. Madison egy darab utcán heverő pisztollyal felszerelt hullából + Salazar múltidézése után vonta le ezt a támadhatatlan következtetést.


    Vagy ezt már nagy szabad amerikai szellem nem bírta? Mindenesetre ez a "gonosz titkolózó katonaság" szál nagyon gyér volt...

    A titkolózásról meg... nem tudom van-e olyan ország ahol a rendőrök/katonák mindent elmondanak a civileknek...
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.10.08. 21:21:39
  • Sequoyah
    #370
    A gyenge probalkozasok egy peldaja volt, ami azt probalta elmondani, hogy a katonak milyen rosszak. Kar, hogy az amit valojaban tesznek, (kuzdenek, artatlanokat nem bantjak, visszavonulnak) az teljesen logikus es helyes, es nem attol lesznek rosszak, hogy csunyan neznek es titkoloznak.
  • MAstudioHD
    #369
    Pénz, pénz,pénz.....simán bemutathatták volna a rendfenntartók szemszögéből is az összeomlást, mert hát végülis Ők vannak benne a leginkább, csak, hát ugye a költségvetése szerintem akkora sem volt az egész évadnak, mint 1 közepes TWD epizódnak.
  • MAstudioHD
    #368
    Még egy dolgot nem értek, vagy csak nekem nem esett le, de a 4. rész nagyjából végig azzal telt, hogy nézegették a villógó fényeket a távoli házban, ahonnan a végén lövés hangok szűrődtek ki....akkor most az mi is volt, mert nagyon elfelejtődött az utsó részekben :D
  • Sequoyah
    #367
    Gazdagretet megtamadjak a zombit, de Vagasi Feri a csapat elere all, es kiverekedik magukat. Irany a budaorsi Tesco Taki bacsi taxijan keszletekert, aztan a Balaton-felvideken meghuzzak magukat:) Minden resz vegen moralis elemzes a fob szereploktol szomszedok stiusban:D
  • Dagohun74
    #366
    Szerintem jó lett. Már csak pénz kellene és megcsinálni Magyar viszonylatban. Pl. Borika épp a jobban rosszban 123567. részét nézi és kopognak az ajtón mivel nagyon szereti ezt a sorozatot nem áll fel ezzel megmenekül mert a szomszédot eszi meg a Z. De a viccet félrerakva jó lett de már így alakult úgyhogy jönnek a "Rick és társai 2.0" a 2. évadban.
  • Prof William
    #365
    Nekem is ezek ugrottak be...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nagyon próbálták a katonákat sablon rossz arcoknak beállítani de még viszonylag -a Cobalt parancs kivételével- nagyjából OK volt amit tettek.
    - Elvitték a betegeket de mint kiderült tényleg a kórházba.
    - Elvitték a beteg/kockázatos/gyanús embereket de nem lőtték őket főbe csak bezárták őket.
    Ez viszont annak a fényében logikátlan, hogy elméletileg zónán kívül viszont mindenkit megöltek.

    Vagy az amerikaiak határtalan szabadságvágya már ennyit sem bír?

    Valahogy nagyon rosszak volt a szereplők reakciói...

    - Egy vadidegen akit 2 napja ismerünk a legszebb Gestapós/Csekás stílusban embereket kínoz az alagsorban? Egy vállrándítással elintézzük hagy csinálja, ha kedve van hozzá.
    - Szomorú arccal nézzük a boldog családokat majd - mivel még arra 2 percre sem érünk rá hogy visszazárjuk - nyitva hagyjuk főkaput hagy jöjjön be az aki akar.
    -De minek mikor eddig is mindenki ki és be járt a katonaság által biztosított zónából amikor úri kedve tartotta? Ez elég béna volt.
    - Amikor a végén Madison megtudta, hogy megharapták a másik csajt az arca sem rezdült...
    - Nick mekkora pacifista volt de az nem zavarta hogy 2000 zombit ráeresszenek egy katonai bázisra ki tudja hány ember halálát okozva. Egyáltalán hogy csalták oda őket? Egy elméletileg fertőzött zónán át?
    - Amilyen nagy aggódók voltak az öngyilkosságra készülő doktornőt egy szóval sem próbálták lebeszélni.

    Valamint egy 10+ milliós nagyváros közvetlen közelében úgy lehet sétálni/kocsikázni a kihalt utcákon hogy max 1-2 zombiba botlunk bele.

    A katona reakciója még viszonylag érthető volt. Próbálunk jó fejek lenni egy csajjal meg fehér lovagkondi, erre jutalmul valami beteg fasz nyúzza le karunkról a bőrt, aki mellesleg a lány apja és az kis ribanc csalt minket tőrbe. - Ez alapján nem csoda hogy berágott rájuk.


    Ezer sebből vérzett az egész sorozat. De amit tényleg nem tudok megbocsájtani nekik hogy bezárták az egészet a 4 fal közé az már hónapok óta beharangozott "zombiapolaipszis kezdeté"-ből SEMMIT sem láttunk mert egy pofátlan "9 nappal később" -elintézték az egész zombulást.
    Mivel ezt annyira hangoztatták, EZT KELLETT VOLNA MEGCSINÁLNI! Nem azért de mi lesz a a 2-ik évadban? Walking Dead 2-?

    Annyi lehetőség lett volna kezdetekben, erre szintem már rohamtempóban tudták le, hogy hamar-hamar jöhessen az amit már 6 évada nézünk csak más karakterekkel. Pedig az összeomlást minimum 2-3 évadra elhúzhatták volna.

    Szerintem hogyan kellett volna.

    A 3-ik részig nagyjából OK. Nick hazatér Madisonhoz majd együttes erővel kinyírják a szomszédzombit majd bezárolnak éjszakára + még a másnap reggel is jó. Az a kukás jelenet jó volt...

    4-ik rész

    Ezt követően begubóznak a házba. Nézik a TV-t/rádiót ahol beszámolnak most már hivatalosan hogy valami nagyon nem stimmel. A fiatalok ráfüggenek a netre ahol szintén láthatnak (és így mi is) pár érdekes dolgot.
    Csakis a legszükségesebb dolgokért mennének ki.
    Odakint még viszonylag kevés a zombi. Látják ahogy a helyi rendőrség elintéz egy kisebb járványkitörést. Nick kérdezi őket hogy mi van mire mondják hogy egyre sűrűbben fordul elő ez amit láttak.
    Másnap el akarnak menni kaját vásárolni de bolt már majdnem üres. Mindenki vásárol és utánpótlás nem jön a városból.
    Madison ötletére elmennének a suliba kajáért. Ekkor történne meg néger fazonos támadás.

    Hoznak haza kaját de nem eleget.

    1-2 zombi feltűnik a de a zsaruk elintézik őket. Most jöhetne a szomszéd nő zombiként + a férje de katonák nélkül intéznék el őt.

    Némi gyors pillanatkép a szomszédokról mindenki aggódik, senki sem tudja mi van stb...

    Szóval a 4-ik részben megtudjuk hogy a kertváros hogyan reagál.

    5-ik rész

    Nick és Madison a tök üres boltoz nézi. Csak 1-2 vevő bóklászik ott. Nem jön az árú.

    Hiába hoztak akját a suliból nem elég. Visszamennek de látják hogy a suli 1. Kiégett vagy 2. a rendőrség/polgárőrség ott rendezkedett be.

    Salazarnak ötlete van. Ő elég sok kaját meg mindent halmozott fel a házában (vagy máshol) vagy esetleg tud valami jó kis helyet ahol szerezhetnek. Csak ez a városban van.
    Némi lelkizés után Nick+fia (vagy Madison) és Salazar mennek a városba.

    A városból kivezető utak dugig vannak autókkal. Dugó van sőt még 1-2 zombi is van a kocsik között/kocsikban. A város elég rossz bőrben van. Épületek égnek, az ég tele van helikopterekkel az utcákon egymást érik a rendőrök és már a katonák is fel-fel tűnnek.

    Életképek. Mindenki menekül, katonák éppen kipucolnak egy házat, egy nagyobb csapat zombit lőnek stb. Látszik hogy a közrend kezd összeomlani. A rész folyamán hőseink megszerzik a cuccot majd lelépnek az egyre kaotikusabb városból.

    6-ik rész

    A kisváros utcájával nyitunk valami zenére. Látjuk ahogy 3-4 zombi végigslattyog az úton. eltelt 1 v 2 nap az előző rész óta és már kertvárosban is egyre több a zombi.
    A rendőrök egyre ritkábbak vagy esetleg zombiként tér vissza pár.

    Pár szomszéd valamiféle "Utcai védelmet" szervezne és kérik Nicket hogy csatlakozzon de ő még mindig túlságosan pacifista.

    A hírek egyre aggasztóbbak az elnök bevezeti a szükségállapotot.

    A drogos srácnak már nagyon hiányzik az anyag ezért ellóg valami ismerőséhez miközben rajta keresztül szembesülünk a kertvárosban zajló állapotokkal.
    Egyre sűrűbben tűnnek fel zombik és láthatjuk ahogy az "Utcai védelem" csapat csúnyán felsül.

    Végük már viszonylag "sok" (20-25) van az utcákon és az emberek nem mernek kimenni.
    Most kezdene el végre szakadozni az áramszolgáltatás és nem a 2-3 részben.
    Aztán a 6-ik rész utolsó 10-15 percében megjön a sereg. Kitakarítják az utcákat + pár hazából zombikat. Mindenki örül örömbódogság mindenfele és katonák elkezdik építeni a kerítést.

    Mindenki örül de Salazar sötéten megjegyzi hogy "ehhez már késő".

    És vége az évadnak.

    Az az egész kerítéses-katonás-cobaltos mizéria meg mehetne a 2-ik évadba és második évad vége lenne az ami most itt
    ennek az évadnak a végén volt.

    Ez persze csak egy váz amire még rengeteg dolgot fel lehetne fűzni, de szerintem így sokkal jobb lett volna.

    Hangulati elemek:
    - Éjszakánként egyre jobban égne a város az ég alján.
    - Egyre több helikopter és rendőr az utakon.
    - Hőseink láthatnak lezuhanni egy utasszállító repülőgépet.
    - TV/rádió/internet hírek....

    Most így hirtelen ennyi jutott az eszembe. Sztem nem lett volna nehéz ezt megvalósítani. Majd később azt is leírom hogy a 2-ik évadot hogyan képzeltem.


    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.10.08. 10:17:23
  • grebber
    #364
    Akkor érdekesen debil modon lehet fent mert se a fear, se a walking, se a flight e a 462-re nem adja ki

    Fear the Walking Dead: Flight 462 - 1x01 - Part 1 (WEBRip)
  • Quantumleap
    #363
    Pedig fent van ncore-on is.
    Én kivárom, hogy az összes kijöjjön, és majd egyben nézem meg. Gondolom, lesz majd a végén egy nagy epizód is, ami egybegyúrja mind a 16 részt.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2015.10.08. 08:49:53
  • grebber
    #362
    A websorozat milyen nézte valaki? Mert felirat az már van de magát a részt nem találom sehol ilyen se volt még
  • Sequoyah
    #361
    Megneztem, hat ez nagyon nagy csalodas volt a nekem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    - Nem drukkolok egyaltalan a csapatnak, nem szeretnivaloak.. Egy rakas pszichopata, akik 100 embert megolettek 2 emberert. es raszabaditottak tobb 1000 zombit a tulelokre. Es messze nem ez volt az egyetlen, utolso lehetoseguk.
    - A normalis szereplo az azert normalis, mert semmit semi csinal.
    - Elukon a fo-pszichopataval, az oreggel. Az oreg barkit megkinoz feltetelezesek miatt. Rohadt nagy mazlija volt, hogy a katona pont tenyleg tudott valami fontosat. De vilagosan latszik, hogy azonnal kinyiratja a sajat csapatat is, ha abbol egy fikarcnyi elonye is szarmazik. Es ezt ok is tudhatjak.
    - Az orvos csajt "menthetetlennek" titulaltak, de 1 percet nem foglalkoztak vele, hogy meggyozzek hogy elni jo.
    - Jol lattam, hogy az utcajukat lezaro kaput nyitvahagytak? Basztak szolni a szomszedoknak, de azert meg dogoljenek is meg meginkabb? Mivel erdemeltek ki, elloptak a reggeli ujsagjukat?
    - A katona viselkedese erthetetlen. Eddig jofiu volt. Miert ment bosszubol utanuk, amikor a sajat eletet kellett volna mentenie. Miert a csajt lotte meg?
    - Jellemfejlodes semmi. Valaki vagy nem valtozik semmit, vagy csak csapkod a viselkedese ideoda.
    - A szezon egy jellegtelen zsebdramaval vegzodott. A Walking Deadben reszenkent nagyobb dramak vannak mint itt a szezonzaroban. Jajj EGY valaki meghalt, szornyu. Persze egy mellek-karakter, akiert nem is izgultunk...
    - Hol van LA es kornyekenek 10+ million lakosa?
    - A mai sorozatok miatti ingerkuszob miatt en valami valoban fajsulyos szezonzarot vartam. Pl hogy tenyleg ledobjak az atomot, es a villanassal zarul a szezon. Na ezt nem hogy megkozeliteni nem tudtak, de kb happy-enddel vegzodik a szezon...
    - A katonak viselkedese vegtelenul sablonosnak volt szanva (azt hittek megvedik oket, de jajj ok a gonoszok), de igazabol ok voltak akik legpozitivabban es leglogikusabban viselkedtek. Artatlant nem bantottak (max bezartak, de ertheto okokbol), kuzdottek. mentetek ami mentheto, elengedtek ami menthetetlen.

    Utoljára szerkesztette: Sequoyah, 2015.10.08. 04:05:39