3294
banner
  • MerlinW
    #3294
    Wow.

  • caps lock
    #3293
    Egy újabb klón jelent meg tegnap, Hellpoint címmel.

  • MerlinW
    #3292
  • darkSectorxxx #3291
    Az szép! :D
  • MerlinW
    #3290
  • caps lock
    #3289
    Kipróbáltam, szó szerint haláli. A támadás pontosan olyan mint a DS-ben, a kitérés mint a Nioh-ban, a parry tiszta Sekiro. Utóbbi viszont nem mindig használható, fel kell tölteni egy itemet hogy aktiválhasd és akkor ha jól időzítesz brutális kivégzőmozdulatokat lehet triggerelni. Hagyományos védekezés nincs, helyette ideiglenesen kővé lehet válni, ettől megtántorodik az ellenfél és máris mehet a visszatámadás. Nehéz, tanulni kell. Ahogy láttam fontos szerepet kapnak a különféle felszedhető tárgyak, az étel visszaállítja az életerőt, de vannak mérges gombák is, meg különféle hatású talizmánok, szóval kísérletezni kell mi mire való. Nagyon tetszik.
  • wedge31
    #3288
    Olyan nagy volt az érdeklődés a Souls-szerű Mortal Shell zárt bétája iránt, hogy nyíltat csináltak belőle.
  • Rony94
    #3287
    Már tucatjával vannak a Soulslike játékok, de ez nekem kifejezetten bejön videók alapján. Várós.
  • wedge31
    #3286
    Érdekelne de sajnos csak jövöre jön steamre.
  • caps lock
    #3285
    Azért ez a Mortal Shell elég nyilvánvaló koppintás, de nem baj, legalább hangulatában is igazi souls játéknak ígérkezik:

  • akyyy
    #3284
    de, csak akkor a játék fut ablakban :D ha meg vissza teszem, ugyanilyen. próbáltam kigooglizni, legtöbb helyen azt írják discord, meg más ilyen overlay kavarhat be, asszem próbáltam kikapcsolni ezeket, hogy csak a steames maradjon, de ugyanilyen.
    illetve igazából nekem csak az FPS számláló hiányzik, azt meg a windowsos overlayben is be lehet állítólag állítani, de azt irja engedélyeezni kell valamit, majd indítsam ujra a gépet. ujraindítom, és megint engedélyezni akarja, meg ujra kéne indítani, WTF? :D igymaradok fps számláló nélkül.
  • Rony94
    #3283
    Alt+Enter nem oldja meg ezt a problémát esetleg?
  • akyyy
    #3282
    az mitől van, hogy a játék teljes képernyőn fut, de a steam overlay teljesen le van csúszva, le vannak vágva a végei mintha bele lenne nagyítva, nem igazodik a felbontáshoz. más játékoknál nem csinált még ilyet. nem zavaró, viszont igy nem látom az fps számlámómat :(
  • PeeTeR
    #3281
  • darkSectorxxx #3280
    Van bárkinek a nem eredeti Das3-hoz mentése? az első GN-ből mikor már sok item fel van szedve? ilyen fegyver buff stb?

    Mert ha igen akkor egy mentést elfogadnék... :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.10. 14:55:20
  • darkSectorxxx #3279
    Sziasztok!

    Nagyon kellene nekem egy mod, vagy valami trükk hogy pc-n eltüntessem a karakterek textúráit, vagyis az én általam irányított karakter eltünjön a játékban és láthatatlan legyen!

    Nem lehet kitörölni bizonyos textúra csomagokat a fájlok közül?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.05. 18:16:17
  • McFrost
    #3278
    Holnap felteszem az ACOdyssey-t, ott kalandozok tovább.
  • Tinman #3277
    Sajna Nioh és Sekiro még nincs kimaxolva :-( Nioh-nál nem kell sok, de most más címmel tolom, talán majd 1x.

    From-os 100%-os listám :-)

    - Demon's Souls (PS3)
    - Dark Souls 1 PtD az HÁROM platformon ilyen (PC - még a Windows Live rendszerben, Xbox360, PS3)
    - Dark Souls 2 (Steam, X360, PS3)
    - Dark Souls 2 Scholar (Steam)
    - Dark Souls 3 + 2 db. DLC(Steam)
    - Bloodborne + DLC (PS4)

    Remélem az a fránya sárkány nem hagy nyugodni és levered. Hidd el menni fog, csak próbálj közel lenni hozzá és csak a fejét, hogy meg ne sántuljon! Ha jól csinálod, még visceral attack is összejöhet és akkor aztán egy rakat HP-t veszíteni fog :-)

    Amúgy ma NG++-on levert a maxolás előtt Nameless King-et is és eszembe jutott, hogy 3 éve mennyire sokszor haltam nála, most meg, mint valami lassított felvétel úgy mozgott, pedig 60 frémmel toltam. Egyszerűen annyira begyorsult már az idegrendszerem ezekre a cuccokra, hogy minden rezdülésüket érzem és ha odafigyelek, gyak. meg sem tudnak már ütni :-)
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.10.26. 20:27:04
  • McFrost
    #3276
    Megint és újból: Minden Tiszteletem Neked!
    Fekete öves Mester lettél!
  • Tinman #3275


  • Tinman #3274
    Áááá ne viccelj! Ez az egész te is nagyon jól tudod, hogy tanulás, semmi egyéb. Kellő idővel, ezekben a játékokban BÁRMIT elérhetsz. Most csaptam le NG++-on Pontiffot elsőre, nem a karim lett ilyen jó, hanem én lettem egyre gyakorlottabb, ilyen ez :-)
  • McFrost
    #3273
    Tisztellek!!!
    Én keresek valami lazábbat.
  • Tinman #3272
    Gyak. esélytelen úgy leverni, hogy alatta vagy. Egyszerűen túl kicsit sebzel rajta. Mindig a fejére koncentrálj és soha ne engedd, hogy nagyon eltávolodjon tőled. Meglesz az, csak be kell tanulni.

    Az Ember csak egy extra. Gyak. soha nem használtam bossoknál, csak ha elfogyott véletlenül az Estus, de ez elég ritkán esett már.

    Már NG++-ban vagyok, borulnak mint a huzat :-)
  • McFrost
    #3271
    Nem megy nekem ez sajnos. Igazából büszke vagyok magamra, hogy a 2-3-at ennyire elvittem! Sosem hittem volna. Mikor megjelent a 3, letorrenteztem, hogy milyen, de még az 1. Gandyron sem tudtam túljutni! Most meg kivittem, a Nioh alapot, a Scolart (- a 2 cica) és ezt, a Midiren kívül. Legalább 1x mindenki meghalt.
  • MrAndree
    #3270
    Rég volt már de úgy rémlik én se nagyon bírtam vele először szóval a létező legprimitívebb módszerrel győztem le, beálltam az arcába egy négy méteres karddal és ütlegeltem a fejét. Néha dodge, de nemigen távolodtam el tőle.
  • McFrost
    #3269
    Gael feküdt. Midir nekem nehéz. Van még 20 ember-öm azt eltolom és törlöm a gémet.
  • McFrost
    #3268
    A sárkányra rápróbáltam. Lement az élete olyan 65%-ig, és elfogyott az estus. Irreálisan sok élete van, irreálisan sokat sebez és nem érzem előnynek a nagy mozgásteret neki.
    Gael első szakasz egyszerű lesz, nem sok extra van benne, gyors és kombózik, de elfárad. A második már extra, varázsol, nyílpuskázik, megőrül, felrobban és visszakézből osztogat. Majdnem meghalt, elfogyott az estusom, 2-3 ütés kellett volna neki, de mohó voltam.
  • Tinman #3267
    A sárkányra azért még kíváncsi leszek, hogy mit szólsz hozzá, de összességében Gael jobb harc :-)

    A jány' az pont az volt, akinek a lépcsőnél össze-vissza megígértél mindent, aztán a tojásos jányt' meg megpiszkáltad és ez nem teccccet' neki :-/
  • McFrost
    #3266
    Megnéztem Gael bácsit, te mibő van ez? Ki ez, mi ez? Honnét gyütt? :D kemény lesz, már látom előre.
    Előtte volt egy lány jobbra egy házban, megjelent a hátam mögött, majdnem beszartam, ijedtemben feküdt is, egy stamina csíkból.
  • Tinman #3265
    Az ott petting :-)
  • McFrost
    #3264
    Feküdt, sárkány a hídon feküdt.
  • Tinman #3263
    Dragonslayer urat nyugodtan legyakhatod akkor is, amikor már annál a bonfire-nél vagy, amire a videóban rámutatok. De ha jól tudom, azt már rég elérted, szóval hajrá.

    A bonfire melletti ajtón túl, a falnál ki van írva, hogy show your humanity. Hát ez így lófasz kedves From. Aki erre egyedül rájött, az vendégem egy Lindt csokira. Mert ugye show your humanity? Akkor menjek oda EMBER alakban ugye? Hát nem, qrvára nem. Vagy chameleon spell kell hozzá, ami ugye ERŐSEN a kitalálhatatlanul megbonyolított Anri questline egyik eredménye, vagy 2 db. white branch-et kell hozzá elnyomni rögtön egymás után.

    Aki azt meri mondani, hogy erre magától rájött, az egy hazug alak!
  • McFrost
    #3262
    Kipucoltam a pályát, de a sarokban ott hagytam Dragonslayer Armour urat, mert nem volt hozzá erőm. Aztán utána néztem, hogy a bonfire melletti ajtón túl a falnál mi a répámat kell csinálni, mert honnét is tudná a paraszt..... átmentem a hídon, a sötét fantomot megpörköltettem :D
  • Tinman #3261
    Akkor steam-en majd rád írok. Elvileg fél óra se kell, elég 20 perc.
  • McFrost
    #3260
    Biztosan lesz. Este 7 után vagyok aktív.
  • Tinman #3259
    Lesz majd valamikor 30 perced egy kicsit segíteni, ha még nem veszett el a mentésed? Nem lennék hálátlan.
  • Tinman #3258
    A behemótok 2 okból nagyon easyik, ami a köv. 3:

    1. Még akkor is staggerelhetők, amikor felemelik csapásra a bazi nagy fegyójukat. Az egyetlen amikor nem staggerlhetők a felugrásuk, de az elég pontatlan, néha még akkor se tud rád ugrani, amikor csak egy helyben állsz, viszont bőven van idő kitérni előle, ha biztosra akarsz menni.

    2. Plunge. Pull. Húzd el egyesével ha kell. A videóban mutattam példát a 2. plunge az összesnél alkalmazható arról a hídról.

    3. Gyak. minden csapásuk rém lassú, így nagyon könnyű evadelni előle.

    Rá kellett keresnem Ledo-ra, mert annyira jelentéktelen harc volt. Az ilyen nagyokat csapó barmok legnagyobb hátránya, hogy üt egyet és akkora rést hagy, hogy backstab is lazán mehet rá. A kalapácsa van akinek hasznos lehet, nekünk nem kell. Ez is a Souls élmény része, hogy a nagy felfedezés közben néha kockára teszed az életed az ismeretlenért, majd jön egy fantom aki megpróbál elkalapálni.

    300k souls bukta... max 30 percnyi farm, ha nagyon zavar.

    Most nyomatom a 3 knightot Anor Londonál... egy run 50 mp körül van, 2 millió lelket dobtak eddig kb. 2-2.5 óra alatt. Nyilván nem a lelkek miatt farmolom őket, hanem a Darkmoon covenant item miatt. Nagy ritkán be is idéznek, de sajna extra n00b-ok, szóval sok szerencsém nincs.

    Még 1x: A Dragon és a Ringed DLC final boss harca bőségesen megéri most azt a kellemetlenséget, amit érzel és akkor még nem is beszéltünk a "titkos" dolgokról :-)
  • McFrost
    #3257
    A lépcső aljáig amúgy 124k soul jön össze. Amit sikeresen elbuktam, mert az utolsó behemót 2 ütésből kinyírt. De mindegy is, leszarom, elkezdtem nem élvezni, mert geci a játék, a toronyban is Ledo mi már? 2 ütés vagyok neki, szűk helyen, ráadásul ha eltalál, akkor lebénulok. A toronyban? Mi van ott? Semmi...... a semmiért szopás, ész nélküli részlet. Szumma: alsóhangon 300k soul bukta, ami lehet, hogy szart sem ér már, de a szám döbbenetes.
  • McFrost
    #3256
    180k ezen a 100 méteren született és azért bosszant, mert megtisztítom a lépcsőt és megígérem, lánynak, hogy leverem a sárkányt, erre, hopp ide még nem néztem be, és ekkor megidéződik egy paraszt, aki tök ratyi, de a játék lever. Mikor megyek vissza érte, a hídon a 2 villámos geci meg megöl, mert közben a varázslóteknősbéka mágiája a világ végéig követ......
  • Tinman #3255
    Tessék, itt tudod pótolni azt az elveszett 180k-t gyak. 15 perc alatt, az extrákról nem is beszélve :-)