3294
banner
  • TomStorm
    #1
    Kissé tartva attól,hogy PC-re esetleg nem jelenik meg de megnyitom a Topikot Dark Souls nevü játéknak ami immáron 3.résszel lep meg minket.
    From Software legutóbbi alakítása a Bloodborne játék volt ami nagyon mély nyomot hagyott bennem.Fantasztikusan jóra sikerült viszont csak konzolon elérhető.
    Na de itt lesz nekünk a 3.rész ami remélhetőleg DS és BB játékok "egyesítésével" készül el!
    Júniusi E3-an többet tudunk majd meg.

    "Magáról a játékról az derült ki, hogy összesen 10 kaszt közül választhatunk, rögtön a játék elején, és nem számítva az előző játékokból visszatérő elemeket, 45 ellenség, 15 boss, 100 fegyver és 40 páncél áll előttünk. A térkép 12 zónára tagolódik, a kalandot pedig egyedül vagy három társunkkal teljesíthetjük.
    A játékmenet egyik nagy változása, hogy a bossharcok terén bemutatkozik a Heat Up mechanizmus, ami valamilyen módon megváltoztatja a harc folyamát, vélhetőbben nehezebbé téve azt. Ezen felül változik az is, hogyan lépünk kapcsolatba a többi játékossal, jön ugyanis a Sacrifice Ceremonies, amivel bizonyos helyen rituálisan feláldozva egy testet a másik játékos világába teleportálunk, ahol azonnal vérdíj kerül a fejünk fölé, cserébe viszont a saját világunkban egy mentéspont keletkezik ott, ahol az áldozatot elvégeztük.

    Újdonság a Sword Fighting Arts is, amiről egyelőre keveset tudunk, de nagyon úgy hangzik, hogy tanulható különleges mozdulatok lesznek. Az eddig megismertek közül a Rush Innel nekiugorhatunk a célpontunknak, ami sebződéssel jár, de egyúttal egy böhömnagy csapást vihetünk be, míg a másik, a Circle valamilyenféle kitérő mozdulat lehet.

    Érdekesség még, hogy változik a fényforrások és az ellenfelek elhelyezkedése, illetve ezúttal összesen 60 percnyi átvezető videót kapunk, aminek nagy része játékon belüli lesz."

    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2015.06.07. 22:34:39
  • LeonSKennedy
    #2
    Nagyon bíztatóak az első képek amik kikerültek. :)

    Azt már eldöntöttem, hogyha a PC-s verzió kiadása elmarad, akkor tuti beszerzek egy PS4-et (márcsak a Bloodborne végett is).
  • Myselor
    #3
  • TomStorm
    #4
    Nem gond csak dolgozzanak rajta.Adunk időt:)
    Tényleg eszméletlen lesz ha Bloodborne-t beépítik DS-ba.Szerintem nagyon tudnak From-nál.Hihetetlen érzékük van az ilyen világ megalkotásához.
    PC-n ráadásul 60FPS-el hmm,mindent alázna:)
  • LeonSKennedy
    #5
    Korán lesz jövőre a karácsony. :)
  • Myselor
    #6
    szerintem is nagyon durva lesz,és ha minden jól megy addigra meglesz hozzá a ps4em is :D
  • wedge31
    #7
  • Kandurex
    #8
    Ásít,...

    Komolyan ki nem szar torkon egy CGI trailert? Annyira nincs semmi, de semmi értelme.
  • Myselor
    #9
    ez nagyon gyenge volt még cgi trailernek is.nemtudo mit gondoltak úristen
  • Was
    #10
    Például így akkor megtörtént a hivatalos bejelentés. Mit kellett volna első alkalommal, PowerPoint prezentációt?
  • Mozes
    #11
    Jön PC-re is, ez a lényeg!! ;)
  • Myselor
    #12
    és elvileg az utolsó souls játék lesz :C ez mondjuk nem jó de akkor folytatják a bloodborne-t meg biztos kitalálnak valami újat :)
  • Zozo0122 #13
    Atomszar trailer :D Amúgy én egyetlen dolgot várok a 3. résztől: NE legyen a bossok 75%-a páncélos lovag...
  • Myselor
    #14
    elvileg az első és a második rész között játszódik
  • LeonSKennedy
    #15
    Vagy pedig utánuk. ;) A trailerből sok nem derült ki, de mivel minden romokban, gyanítom itt már Drangleic is rég az enyészeté lett.
  • Myselor
    #16
    azt mondják hogy az első 2 között mivel a giant lord van a videóban,ez csak úgy lehetséges,fel nem támadtak az óriások gondolom.
  • Myselor
    #17
    mondjuk nyomhatnának valami gameplayt nagyon kíváncsi vagyok mennyit fejlődött
  • LeonSKennedy
    #18
    Álmodjunk csak. :) Ezért nem szeretem ezeket a teasereknek szánt CGI demókat. Semmilyen végső képet nem mutatnak semmiről. Nyálcsorgatónak jó, de hát ez is a cél. :)

    Miyazaki visszatérésének meg nagyon örülök, elvégre is ő a sorozat szülőatyja.Ez már egy bíztató kezdet.

    Sztem még a Gian Lordot sem erősítették meg, csak spekulálgatnak (szokás szerint semmi nem derült ki a trailerből), a korona nekem úgy tűnik Vendrické, de mintha igencsak meg lenne kopva, tehát símán játszódhat a távoli jövőben, amikor már mindent elpuszított az átok, SZVSZ az logikusabb is lenne.

    Apropó,ha már feltámadás.Az Old Dragonslayer Heidében? Ott sem volt kis hasonlóság a nagy előddel. :)
    Utoljára szerkesztette: LeonSKennedy, 2015.06.16. 11:39:40
  • LeonSKennedy
    #19
    "Now only embers remain…
    As fires fade and the world falls into ruin, developer FROMSOFTWARE and director Hidetaka Miyazaki continue their critically-acclaimed and genre-defining series with Dark Souls III. "

    Ebből is elég egyértelműnek tűnik nekem, hogy ez bizony folytatás/lezárás lesz.
  • Myselor
    #20
    hát igazad lehet,belátom :) mondjuk tényleg nagyon borús nyomasztó lett ez a fekete és sárga,nem úgy tűnik mintha bármi is élne.talán eddig a leghalottabb hangulatú rész lesz .az első az elég olyan volt de után a a másikod rész kb hello kitty kalandjai ez pedig újra nyomasztó.bár nem hiszem hogy hozza a demon's soul hangulatát de ez is nagyon jónak tűnik .:)
  • Myselor
    #21
    nagyon tetszenek ezek a képek :)


  • LeonSKennedy
    #22
    Bakker, az ott valóban 99 db Sunlight Blade? LOL! :O

    Csak nem megvásárolható/farmolható cucc lesz a 3-ban? jó lenne, mert a többi buffhoz képest nevetségesen keveset lehet használni. Pedig a kedvencem. :)

    A pálya és karakterdizájn nagyon hasonlít az első részhez.
    Utoljára szerkesztette: LeonSKennedy, 2015.06.16. 11:54:25
  • Myselor
    #23
    szerintem csak a demo miatt volt le addolva annyi :D tesztelték.nemtudni még mi lesz.érdekes hogy eltűnt a humanity de a hud ugyanaz mint az első részben.kíváncsi vagyok :) remélem ma vagy holnap lesz valami gameplay
  • LeonSKennedy
    #24
    Sztem úgy volna jó, ha lenne egy adott hely ahol újra emberré változhatsz majd, mint a 2-ben a Rise Of the Dead. Ki lehetne/kellene iktatni végre a humanity/effigy rendszert.
    Utoljára szerkesztette: LeonSKennedy, 2015.06.16. 11:55:57
  • Myselor
    #25
    hát,lehetséges bár nekem jobban bejött a humanitys mint az effigy baromság.az biztos hogy itt többet fognak mesélni mutatni a történetből a 60percnyi videóval ami benne lesz.
  • LeonSKennedy
    #26
    Az elsőben legalább annyi értelme biztos volt neki, hogy megnövelte az item discoveryt. Bár ott tényleg nem volt nagy hátrány, ha hollow formában maradtál.
  • Myselor
    #27
    hát igen,mondjuk felőlem is kimaradhat .biztos lesz sok változás most a bloodborne után is,bár nemtudom.a pálya design biztosan.na várjunk türelemmel ,ami nagyon nehéz most :D
  • Myselor
    #28






  • LeonSKennedy
    #29
    Gyögyörű koncepciós rajzok. Ha csak fele ilyen szép lesz a végtermék, az már maga a kánaán. :)

    Az idei E3 egy új mérföldkő: FF VII remake, Shenmue III (14 év hosszú várakozás ért most véget), és Dark Souls III. Kell ezeknél több? :)
  • Myselor
    #30
    csak az utolsó 2 koncepciós rajz az első 2 screenshot :D amúgy ez a shenmue mi a fene?életembe nem hallottam róla :) ja amúgy kell nekem a kingdom hearts 3 ^^
  • LeonSKennedy
    #31
    Nem akarom teljesen szétoffolni a topikot de a Shenmue Sega Dreamcastre jelent meg annó 1999-ben és 2001-ben a 2. rész(ezek miatt vettem meg a Sega masinát). Műfajteremtő játékok. Sajnos a Sega csődje után úgy tűnt soha nem fog befejeződni a sztori (asszem 4-5 részesre tervezték). Azóta is vártuk a folytatást. Most végre megkapjuk. Úgy tudom fél nap alatt új Kickstarter rekordot állított fel. :)

    Nézd meg a Youtube-on a gametrailerses srácok reakcióját mikor meglátták a beharangozót. Michael Huber hatalmas Shenmue fan. Kis híján elbőgte magát. :)
    Utoljára szerkesztette: LeonSKennedy, 2015.06.16. 15:47:33
  • Myselor
    #32
    hehe értem köszi az infókat utána nézek majd :)
  • LeonSKennedy
    #33
    Újabb DS III infók.

    klikk

    Ezzel még jobban felcsigáztak. :)
  • LeonSKennedy
    #34
    Még egy kis jóság. :)

    klikk

    Úgy néz ki visszatér a régi Soul Level alapú PvP és Co-op. Bye-bye Soul Memory! :)
  • mans
    #35
    Igen kell több,Falllout 4,Dishonored 2,Deus ex 4.A DS 3 szerencsére nem az utolsó lesz E3 2015 - nem a Dark Souls 3 az utolsó rész a sorozatban
  • Myselor
    #36
    egy kis gameplay lenne a legjobb :D
  • wedge31
    #37
    A Miyazakit a Famitsu is mikrofonvégre kapta, aki elárult pár érdekességet a játék designjáról. A sötét, komor téma ezúttal is visszatér, közel áll majd a Dark Souls II-höz. A "praktikus dolgokat" megtartják, de néhány elemet - például a menürendszert - továbbfejlesztik majd.
    A harc gyorsabb lesz, mint az előző játékokban, bizonyára a Bloodborne hatására döntöttek így, de azért nem ugyanazt a rendszert kapjuk majd. Karakterünk fejlesztésére is több opció lesz és kibővülnek a taktikai lehetőségeink, anélkül, hogy feláldoznák a megszokott hangulatot. Az új támadások elsősorban a játék RPG-érzetét erősítik majd.
    Gyorsabban lőhetünk az íjjal, a gyaloglás és az elgurulás animációja sokkal simább lesz. Korábban gyorsan kifulladt a hősünk a megerőltető mozgástól, s ez addig így volt, míg nem tornásztuk fel a statisztikánkat. Emiatt már nem kell annyit stresszelnünk a folytatásban.
    A játékban "valamivel kevesebb" térkép lesz, mint a Dark Souls II-ben, de mindegyik sokkal nagyobbnak ígérkezik.
    Sajnos, ingame videót még nem láttunk a Dark Souls III-ból, reméljük, már nem kell sokat várnunk rá. A játék 2016 elején érkezik PC-re, Xbox One-ra és PS4-re.-GK

    Megint mehet majd a vita, hogy könnyebb lett a játék...
  • Kandurex
    #38
    Szóval a stamina nem számít... mondjuk ez kibaszott nagy FAIL! Kurvára stresszelni akarok, nem pedig kipeckelni a kontrollert...milyen idiótaság ez már?!

    Ez a gyorsabb harc annyira nem tesz jót... kicsit Hack&Slash szaga van a dolognak (lásd: BB)

    nem tetszik...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.06.17. 14:18:12
  • jarlaxxe
    #39
    Nagyon rossz irányba megy a frencsájz. A DeS-hz képest már a DaS is higult a DaS2-röl már nem is beszélve.
    A total casualoknak kitalált BB-röl már ne is beszéljünk ha onnan bármit átvesznek azzal kinyirják a DaS-t
  • Kandurex
    #40
    De érted?! NEM KELL stresszelnünk a folytatásban...! fúú bazdmeg, most komolyan rágyújtanám a székházat erre a hülyére!

    Oda fognak visszakerülni ahonnan kikerültek. A homály ködébe! (hogy legyünk stílusosak) Csináltak egy nagyon jó játékot (DeS), felrakták rá a koronát (DaS1) és innentől pedig olyan mélyrepülésbe kezdek, hogy a kibaszott casual rétegnek megfeleljenek, hogy öröm nézni!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.06.17. 14:37:45