4
  • Zombee
    #4
    A Megalodon és társai még nem Asylum remekek, még az Asylum áldásos tevékenysége előtt készültek. Gyilkos cápák (Shark Attack) sorozat 3. részének az alcíme is Megalodon volt. Van benne néhány, az internetnek hála klasszikussá vált jelenet. :D
    https://www.youtube.com/watch?v=1nzd0R_OeOc
  • zetortraktor
    #3
    Neked lehet, de az emberek többsége nem néz Asylum-filmeket. Nekem sem jutott eszembe eddig, hogy nézzek.
  • Wittgen
    #2
    Az Asylum sokat tett az elmúlt években azért, hogy az emberek ne tudják komolyan venni a cápás filmeket.
    Egyébként megint a klisék: titkos küldetés, egyetlen túlélő - mert az mindig kell, senki sem hisz neki, saját bandával elmegy bosszút állni, ismerősei mind meghalnak, de végül a hős túlélő ismét túlél + megmenti a csajt, akivel a vége előtt 10 perccel smárolnak, mivel ugye közel a halál, stb, stb. Ja, majd elfelejtettem: + CGI cápa.
  • wraithLord
    #1
    Szerintem a sok zs-kategóriás baromság (Megashark mittudoménmi és társai) után nem túl szerencsés egy olyan hasonszőrű filmet csinálni, ami még komolyan is akarja venni magát. :D

    Emellett a Megalodon is csak egy állat volt, nem hiszem, hogy attól vérengzőbb lett volna, mint a fehér cápa, hogy sokkal nagyobb volt annál.
    Szerintem a Cápa film (ami amúgy egy tényleg jó film) bőven elég volt a cápák komoly hangvételű - de méltatlan és ok nélküli - lejáratására és cápafóbia generálásra, fölösleges ugyanezt eljátszani egy CGI Megalodonnal.
    Különben is, akkor lett volna a "valaha létezett legfélelmetesebb ragadozó", ha élt volna ember már az ő korában... :D

    Talán egy Jaws 2-nek elment volna a maga idejében, de ezt már meglehetősen gyerekesnek érzem... Mondjuk ugyanezt nagyon sok más szórakoztatóipari témáról is el lehetne mondani... de ez kb. olyan, mintha a félelmetes kacsacsőrű emlősről csinálnának filmet, csak ez most egy bazinagy ragadozó porcos hal...

    Lehetséges, hogy a komment elején említett sok blőd filmipari "alkotás" mondatja ezt velem, de szerintem tényleg kihagyhatnák... :)