11597
  • coolpet
    #11357
    Na pl ezt nem is tudtam, Köszi!
  • xFreex
    #11356
    Ha a terminálok Hackelésére gondolsz akkor minél magasabb az inteligenciád annál kevesebb választási lehetőséget ad. A Hacker perkkel növelheted, hogy ne csak az easy termilálokat tudd feltörni.
    A hackelés közben vannak rejtett kódok amik zárójellel vannak közrefogva () <> {} []. Ezek csökkentik a rossz választási lehetőségek számát, és esetleg kapsz 1-et ami visszaadja az összes próbálkozási lehetőséget amit már elhasználtál adott Hackelés alatt.
    Ha rákattintasz az egyik lehetséges jelszóra akkor jobb alul mitatja hogy a szóban hány betű stimmel pozícióilag is a jó jelszóval.
    Nem bonyolult, ha rájössz a logikájára hamar megy.
    Itt egy videó még New Vegasban csinálták, de a mechanika ugyan az. Csak angolul beszél a srác. De a videó önmagáért beszél

    Utoljára szerkesztette: xFreex, 2020.04.30. 21:22:22
  • Sunsetjoy
    #11355
    A legegyszerűbbeket sem? Pedig a könnyű terminálokat alapból tudod, mindenféle perk nélkül.
    Gondolom az a problémád, hogy valamiért nem tudsz belépni a terminál felületébe, hogy hackeld, nem?

    Amúgy a nevéből adódóan a Hacker perk az, ami a komolyabb terminálok hackeléséhez kell.
  • Death Rattle
    #11354
    Segítsetek srácok, hülyét kapok a termináloktól. Survival módban nyomom, level 27-en vagyok. A legegyszerűbb gépeket sem tudom hackelni, az eszem megáll. Mit kell hozzá fejleszteni ?
  • akyyy
    #11353
    Valetinnal kéne növelnem a kapcsolatomat, mert akkor ad küldit, de elég neghéz igy a vége felé. ahogy látom, szereti, ha hackelek terminálokat. Itt az ideje a Nuke DLC-nek, hátha ott akad pár :D
  • Sunsetjoy
    #11352
    Köszi mindenkinek a visszajelzést a honlapra!
  • Sunsetjoy
    #11351
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha most igent mondasz, később még tehetsz máshogy. De ha már az elején nemet mondasz, kidobnak a fenébe:)
  • akyyy
    #11350
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    eljutottam az intézetig, ahol találkoztam az Atyával. kérdezte hogy csatlakozzuk-e hozzájuk? itt ki mire ment?igen, vagy nem?
  • TokraFan
    #11349
    Nekem is megy minden. Jobb ez, mint a másik volt...

    Coilpet
    Na az nekem kimaradt! :-)
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2020.04.04. 21:09:04
  • Andule
    #11348
    Detto vegigkattingattam a menut es 1-2 linket is, nekem mukodtek Chrome alol.
  • eddie999
    #11347
    Szia! Megnéztem, nagyjából mindenre rákattintottam. Nálam minden megfelelően működik.
  • Sunsetjoy
    #11346
    Megint muszáj volt új honlapot nyomatni a magyarításnak, mert az egyik honlap-plugin folyton végzetes hibára futott. Most már visszatértem (így, hogy a magyarításról nem kell havonta új cuccot feltölteni, hírezni, változtatni) az 10-15 évvel ezelőtti html lötyögési tudásomhoz, remélem, nem lett túl rossz. Megnéznétek, hogy a ti gépeiteken, mobilon, stb., minden oldal jól bejön, stb.?
    Nem a háttérképek elhelyezését kell nézni, hanem hogy olvashatók-e a szövegek, működnek-e a linkek.
    Köszi előre is.

    Honlap
    Utoljára szerkesztette: Sunsetjoy, 2020.04.04. 13:08:35
  • coolpet
    #11345
    Én az ufót megpakoltam Core-al, és szétszakadtak a fanatikusok :D
  • TokraFan
    #11344
    Nekem ott nem volt gondom, végig ment a quest, viszont hasonlóan jártam a vallásos hibbantak UFO-s küldetésénél. Beindítottam az UFO körhintát, elkezdett pörögni és ennyi. Ha kiszálltam menet közben, akkor ott maradt a jelölő a vezérlőn, hogy indítsam be, de már nem engedte többet. Beszéltem mindenkivel, de semmi. Aludtam is pörgés közben, szintén semmi. Végül én is konzolból zártam le...

    Egyébként ez a betöltési mizéria most megint előjött. Azt figyeltem meg, hogy az első kb. 6-8 ki/be mászkálásnál még nincs gond, de utána egyre hosszabb ideig tart a betöltés a helyszínek között, majd néha már be sem tölt csak fekete képernyő van. Ha ilyenkor újraindítom a játékot, ismét minden jó 6-8 betöltésig. Marha idegesítő.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2020.04.03. 21:43:43
  • coolpet
    #11343
    Nekem a Kiddie Kingdom-ban bebugzott a Ghoul, nem reagált, 3 konzol parancsal kellett tovább lödöknöm, és kitűznöm a zászlót.
    Akkor befejeződött a küldi, de a sugárzást sehogy nem tudtam kikapcsolni még a terminállal sem.
    Ha arra járok beszívok 25-50 radot/sec :)
  • TokraFan
    #11342
    Ha csak annyi, akkor azt hiszem vérfürdő lesz. :-)

    Coolpet
    Star Core igen, azt keresgéltem éjjel. Meg lett mind, de nem volt valami érdekfeszítő, lehengerlő élmény.
    Elnéztem a parkot és már mocorgott bennem a vágy, hogy egyszer újjáépítsem az egészet, de erre sajnos alapól nincs mód. Találtam ey modot, amivel mobil workshop tehető le akárhova, ha kivégeztem a sztorit, futok egy kört vele, hátha...
  • coolpet
    #11341
    Kíváncsívá tettél, milyen számítógép izéket?

    2 féle gyűjtögetősről tudok/találkoztam:
    Hidden Cappy challenge (betűket kell keresgélni szemüvegben)
    Park Medallion collect (itt meg az élmányparkok automatáiból kell összegyűjteni az érméket és a kólás robotnak odaadni)

    Jah hogy a Star Core-okra gondolsz, a Galactic Star Controlhoz :) Van egy Core, a szeméttdombon ami minden újratöltéskor respawnol a pajta tetején :)

    A respawnolós:

    Útmutató
  • Andule
    #11340
    Azt bukod tudtommal, hogy a raidereket a Commonwealth ellen vezethesd es telepuleseket foglaltass veluk.
    Ha azt nezzuk maga NW eleg nagy es sok tartalom onmagaban szoval nezopont kerdese a dolog.
  • TokraFan
    #11339
    Köszönöm, ez így tényleg nem bonyolult. Kezdem egyébként kapisgálni, most ezeket a számítógép izéket keresgélem, 32db kell, de már tényleg kezdem unni. Azon is gondolkodtam, hogy az egyik kereskedő javaslatára kinyírom a 3 bandavezért mert egyik hülyébb mint a másik, de gondolom akkor bukok egy csomó tartalmat...Vagy nem?
  • coolpet
    #11338
    Nem utálják csak a sztory az kb annyi, hogy foglald el a főbb területeket (céllövölde), oszt ki a raidereknek, majd mehet a faction wars. Na meg Commonwealth-ben telepíts raider outpostokat, és cseszegesd a pórnépet.

    Jól összefoglaltam? :)

    Ajj kihagytam, hogy van hidden cappy hunting meg medallion gyűjtés 75 XP-ért :)
  • TokraFan
    #11337
    Ez a Nuka-World sem kis content. Miért utálják sokan? Nekem nincs vele bajom eddig, elég nehéz is, bár még csak kb. a felénél járok.
  • akyyy
    #11336
    jah már emlékszem, ott még kutyával voltam, hát, akkor így jártam :D
    már csak bolyongok far harborban, elvileg megcsináltam mindent, bár egy két dologhoz majd vissza kell jönnöm még.

    én az atom gyermekeire a bombát úgy rárobbantottam, tyűűű xDDDDDDDD
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    illetve dimát sajnálom, far harborban lelőtték. tudom, meg lehetett volna menteni, de direkt úgy játszom hogy lesz, ami lesz :D
  • Sunsetjoy
    #11335
    A földikutya betegség az a 81-es menedékben elkapott betegség, amire a gyógyírt kell megszerezni a kiscsávónak. Ő belehal, ha nem adod oda neki, neked meg -10 hp örökre. Nem lehet eltüntetni, nem kell elkapni. Csak konzolparancs módján (tehát csalással) lehet törölni.
    Annyi a lényege, hogy EGYETLEN EGY földikutya sem haraphat meg abban a menedékben, sőt a társadat sem, sőt elvileg talán még az ott beindított protectront (van egyáltalán ott, már nem emlékszem) sem támadhatja le. Minden esetben téged fertőz meg. Meg lehet csinálni, de nagyon kell figyelni, és egyedül kell menni.
    Utoljára szerkesztette: Sunsetjoy, 2020.03.31. 17:12:01
  • PiszkosFred
    #11334
    Ha nem magadra hasznaltad a gyogymodot, akkor az mar ugy marad :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.03.31. 15:47:37
  • akyyy
    #11333
    dokinál elvileg kigyógyítottam magam mindenből, mégis ott maradt, hogy füldikutya betegség, -10 hp, ez micsoda, mitől lehet vajon, és hogy lehet eltüntetni? :D
  • mulli1986
    #11332
    Én pár hete/hónapja elég sokat Kérdeztem a VR kapcsán a topicba, mivel én anno egyszer végigvittem, aztán karácsony előtt fekete pénteken beszereztem a RiftS-t az volt az első hogy végignézem a játékokat és hát valamikor év elején meg is vettem akcióba. Akkor sok probléma miatt, ami VR-t érint el kellett kezdenem moddolgatni, meg a DLC-ket belerakni valahogy a VR verzióba, szóval kérdeztem akkoriban itt eleget róla, hogy kb mindenki tudja, hogy van VR és én azzal próbálom tolni.
    Egyébként mocsokhangulatos, és "élőben" látni egy atomrobbanást, elég komoly cucc :)
  • akyyy
    #11331
    igen, mikor végigvittem a részt, láttam. én meg szenvedtem, hogy állandoan ESC, akkor 1 képkockányira felhozta a feliratokat, windows felületeln meg indítottam ilyen pár másodperces rögzítéseket, és videó lejátszóba framenként megkerestem :DDDD

    hiába googleztam rá csdak azt láttam hogy sokan utálták azt a részt, sztem jópofa volt, amolyan Portal szerű minigame
  • Andule
    #11330
    A fene se akart az erkolcscsosz szerepeben tetszelegni, hidd el csak humorizaltam. :) Emlekeim szerint nekem ugy jott szembe, hogy vmelyik evvegi sale alatt a "kattintsd vegig a Discovery queue-t es kapsz egy kartyat" soran ott kellette magat, kesobb aztan lattam mas oldalakon is amikor akcioztak vagy vmi Top listaba soroltak epp. Szoval nem kellett a F4 lapjat bujni, hogy talalkozzak vele csak erre akartam kilyukadni.

    #11328
    Lehet tevedek de azok ilyen hanganyagok igy ugyanugy mint barmilyen masik holodisk lejatszasnal a feliratok csak akkor jelennek meg ha 'elrakod' a pip-boyt.
    Utoljára szerkesztette: Andule, 2020.03.31. 11:02:46
  • Jóózsf István #11329
    Ez így első hallásra/olvasatra valóban mulatságos, de gondoljunk csak bele; Mi a francot nézegetnék egy négy éve megjelent többször végigjátszott játék Gőzös oldalán?!?! Évek óta meg sem nyitottam! Most meg már nem tolja az arcomba, hogy "Hé gyökér! Megjelent a VR!"
    A virágboltba naponta kétszer benézek. Hogy ez erkölcsileg mennyire védhető, az más kérdés. Meg lehetne ideologizálni, de felesleges!
  • akyyy
    #11328
    dima emlékeiben hogy lehet feliratot kapcsolni?
  • Andule
    #11327
    Hat eszrevehetted volna steam-en is leven tobb mint 2 eve hoztak ki. Lehet viragboltot tobbet nezegetsz ;D
  • akyyy
    #11326
    sikerült, jött valami hajótörött jelzés, na mondom jó kis küldi, erre kiderült hogy az egy szörny, amit elég nehéz volt kinyírni, de meglett :D
    (az hogy ez is egy küldetés része volt, csak még nem vettem fel a küldit, hát, igy jártam.) vim gyárba is volt valami alkatrész, amit felvettem, és nem is tudtam hogy kell, csupán azért mentem oda, mert még bostonba az acéltestvériség megkért, hogy tisztítsam ki a gyárat...
    aztán az atom gyermekeinél kellet az a bizonyos alkatrész.
  • TokraFan
    #11325
    Ettől én is hülyét kapok. A legutóbbit meg se találtam, mondjuk ennek az is oka lehet, hogy minimál cheat-et használok kizárólag a hurcolható tárgyak számát illetően, mert nem szeretem ezt a párszázas korlátot. Vagyis tele az inventory mindenfélével, itt már kb. lehetetlen megtalálni az éppen aktuális holoszalagot.
  • coolpet
    #11324
    Hát lvl51-en összerakhatsz pár kunyhót, mire eléred az 52-t :) lvl1-en még szórja a szinteket, mert az építkezés fix XP, de 51-en? :) Csinálj küldiket, fedezz fel területeket :)
  • Jóózsf István #11323
    Fallout 4 VíáR???? És ezt a virágboltból kell megtudnom?
    Nem mintha számítana, csak meglepett!
  • akyyy
    #11322
    most szintet kell lépnem, hogy 1-el magasabb legyen az intelligenciám :D 51.es szintű vagyok, és háromnegyednél járok. Far Hartborban. Asszem megyek építkezek, vagy nem tudom,,, kell jópár XP. eddig ezzel még nem volt gondom :D küldetés se nagyon van már erre (akad, de ahhoz meg kéne az intelligencia :D
  • Andule
    #11321
    "és melyik ez a mod?"
    Lehet rosszul fogalmaztam; keress egy UI modot erre mert alapbol szar es nem tul jatekosbarat az UI. (Az remlik h a Horizon eleg korrekten kezelte ezt a reszt is)
  • akyyy
    #11320
    szerintem nem is volt benne aksi, csupán a VIM gyárban lévő erőpáncél festett dolgai :(
  • Jóózsf István #11319
    A társaknak nem kell bele akksi!!! Én pont ki szoktam venni mielőtt beleparancsolom, hogy ne merítse!

    Az egyebekkel kapcsolatban: Ha jól rémlik, akkor az FO3 és nyúvegaszban idő szerint voltak (alapból)... Elég fájó pontja ez a játéknak számomra is.
  • akyyy
    #11318
    és melyik ez a mod?

    amugy a társamnak találtam egy tök jól kinéző erőpáncélrt, na mondom jó lesz neked, szálj csak bele

    erre most észrevettem, hogy már nincs rajta, valahol elhagyta. de hol... gondolom lemerült, és nem szólt, hogy gond van :D remélem megtalálom, mert térkép se jelöli