Fallout 4

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1422
Én most töröltem az 576-os dobozos rendelésemet és megvettem az Instant Gaming-en 39,46€-ért, kicsit olcsóbb mint az 576-ban és nem kell utazni, esetleg sorbaállni és ráadásul holnap előtölthetem. Én már kinőttem a poszter ragasztó korból😊

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#1421
A poén az egészben, hogy hiába preload a Steam nem engedi hamarabb játszani. Egyébként én sem értem miért jó valakinek, hogy kevesebbet vesz több pénzért. Az enyém 12990 és még pólóm is lesz.

\"Egy gy?r? mind fölött\"

Sheltem
#1420
14000Ft greenmangamingen, a cdgalaxisban 12990 poszterrel.
Akkor miért is éri meg a soksok voucher kóddal megvenni drágábban "csak" a kódot mint a boltban dobozos játékot a poszterrel? Mert fél/1 nappal előbb tudok játszani? Én maradok a bolti verziónál.

Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.11.08. 11:26:39

"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"

Terawatt
#1419
Szőke herceg és egy Fel orc (warcraftból) szerelmi gyermeke.

On:
Macskás képek még az apokalipszist is túlélik
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.11.08. 11:16:36

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

PTW
#1418
Már látom is magam elött az első olyan modot, ami a PC összes létező felvett hangjára rak valami torzító-mélyítő filtert, hogy jobban passzoljon az anyagyilkos kinézetű archoz. 😊

broman191
#1417
Micsoda félszerzet... 😄D

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

PiszkosFred
#1416
Igen, es nem csak allsz egy helyben, legalabbis ha jol lattam a leakelt videokban, akkor kulonfele kamera allasok lesznek a dialogusok kozben, hol a jatekost, hol az NPC-t stb. mutatva, picit cinematic jellege lesz (gondolom ezert is kapott szinkront a fo karakter is) - amit spec nagyon orulok 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PTW
#1415
Dialógusban (ahol számít) pedig végre igen!

#1414
Srácok nem tudom mennyire szabad linkelni, és gondolom sokan már megvették előre, de hadd osszam meg, hátha segít valakinek, most sikerült digitálisan megvenni és Steam-en preload már tölti is le.

http://www.greenmangaming.com

Nem ismertem, szkeptikus voltam, utánanéztem, full legit oldal. A legjobb amit olvastam, hogy 1) náluk is preload van 2) Steamen lehet aktiválni a gameket mert olyan kulcsot kapsz 3) általában a 24-48 órával a release date előtt megkapja az ember a kulcsot.
Fallout 4 specifikus dolgokban pedig: 4) a preload már elérhető mindenkinek ma.

Úgyhogy én is így döntöttem, és még 20% vouchert is találtam, ezzel 32 GBP azaz 14ezer forint a végösszeg:
FALLOU-T20PER-CNTOFF
SNEEZI-NGDRAG-ONSAVE
(bármelyik)
Ezek legit, public voucherek, az oldalon kell használni checkout 2. lépésnél.

Kifizetés után azonnal kaptam mailt a rendelésről, activation key-el, amit a Steam clientben Game menü > Activate a product alatt bedobtam és már tölti is le azonnal.

Mivel erre a fórumra én is úgy találtam pár napja, és olvastam pár hasznos dolgot, gondoltam visszajövök ide és megosztom másokkal.
Én is a CD Galaxison, 576-on gondolkoztam, de ennél tökéletesebb számomra nincs, alig várom.
Peace! <#circling>
Utoljára szerkesztette: Tarc, 2015.11.08. 11:02:10
PiszkosFred
#1413
Jaja. Huh, de boldogunk voltunk, amikor kijott az info, hogy az Oblivionba beleraktak a FaceGen rendszert. Aztan lett pofaraeses, mert konnyebb volt leforditani a Haboru es beket eszkimo nyelvre, mint egy normalis arcot letrehozni azzal 😊 Sajnos a Falloutokban sem sikerult nagyon jobba tenni ezt a rendszert. De, szerencsere itt most a leakelt videok alapjan egesz korrekt rendszer lesz, jo kis arcokat lehet osszehozni.

...hogy aztan azt az arcot a jatek 90%-ban ne is lasd, hiszen se FPS, se TPS nezetben nincs kepernyon, de hat ez mar csak ilyen 😄
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.11.08. 10:59:55

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Terawatt
#1412
Oblivionos szépségem. Na és ehhez mit szólsz? <#hehe>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

CalebJoe
#1411
Sajnos a Bethesdának sosem volt az erőssége a jó karakter modell.<#shakehead>
broman191
#1410
Az Oblivion azért durvább volt, mondjuk
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
vörös négert sem gyakran látni...
<#idiota>

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Terawatt
#1409
"Guys don't worry, you can make really awesome looking characters, look at mine!"<#hehe>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Oblivionba lehetett olyan karaktereket csinálni, hogy sírtam a röhögéstől.
Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.11.08. 10:41:42

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

broman191
#1408
Oooké, 'lassan beinduló sztori' az egyik szivárogtató állítása szerint, persze, az első 10 perc alapján számomra elég beindultnak tűnik...az első 20 perc. 😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#1407
És Nuka Break fan movie? 😊
Nuka Break - az első
Terawatt
#1406
Hát a map sizeról semmi szó nem volt... 😊 Cikk viszont jó volt ettől függetlenül

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#1404
hétfő délelőttre lesz egy IGn review is
#1403
Lesz a játékból Clueless Gamer epizód. <#taps>
#1402
Ezt írtam lényegében én is.😊

SOHA TÖBBÉ ANDROID!

Mr_no_NaMe
#1401
Úristen erre én is emlékszem...az mekkora királyság volt...egyedi karakterek, hozzá tartozó sztorik 😄 Sokat böngészgettem azt az oldalt anno
PiszkosFred
#1400
De, volt ilyen sok-sok eve, az akkori karaktereknek is (skillekkel, hattersztorival, stb), es a Morrowindi "artifact" targyaknak is (jellemzokkel, megtalalhatosagal). Nincs mar meg sajnos, amikor elszallt az erdeti oldalunk jo par eve, akkor ez is vele egyutt megszunt letezni, az ujra meg nem csinaltuk meg.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#1399
Bocsáss meg, hogy belekeverlek PiszkosFred, de nem volt neked közöd valaha egy oldalhoz, ahová az emberek feltöltötték a Morrowindes karaktereiket? 😊 Nincs meg abból még valami? (ha jól emlékszem ugyanott volt, ahonnan anno elmentettem és egyszer elküldtem neked a régi végigjátszásaitokat) Vagy valami hasonló felületet összedobhatna valaki 😊 Támogatom Myselor ötletét.
oneal1
#1398
<#eljen>

!Forza Ferrari!

Myselor
#1397
hát majd valahogy megoldjuk közösen 😊
oneal1
#1396
nyomogattam kicsit ma a pipboy- appot telefonon, demo résznél azért meg lehet lesni pár dolgot!

!Forza Ferrari!

oneal1
#1395
oké 😄

!Forza Ferrari!

#1394
ja hétfő* 😄

It\'s a trap!!! :)

oneal1
#1393
Jó ötlet!!

meg lehet oldani hogy egy helyre felkerüljenek valahogy majd ezek a képek?

így egymást is lehetne segíteni

!Forza Ferrari!

#1392
Jó ötlet. <#eljen>
Terawatt
#1391
Ez megint aktuális Fred 😄

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Myselor
#1390
örülök hogy támogatjátok az öltetet <#gonosz1>
#1389
Jó ötlet!<#eljen>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#1388
sztem itt a helye <#smile>
Myselor
#1387
amúgy mit szólnátok valami armoryhoz hogyha nyitnánk külön van jöhetne ide is.midnenki a karakterét felszerelését egyedi fegyvereit házát mutogathatná nagyon jó lenne szerintem én imádnám nézegetni más dolgait.legjobban a házakban lehet kreatívkodni.na?😊
Myselor
#1386
kb <#banplz>
PiszkosFred
#1385
Hetfo ejfelre gondolt, mert elotte mar toltheti a cuccost az, aki digitalisan vette meg elore, platformtol fuggetlenul.
A tobbiek majd csak kedden a nyitas/futar es 30gb download utan 😊

De hat most ez a fel nap ide vagy oda, kit erdekel? Legalabb utoljara meg alszik egy jot az ember kedden, elkoszon a csaladtol reggel a bolt elott, aztan gyorsba megveszi a karacsonyi ajandekokat a boltbol hazafele, megirja az ujevi udvozlo emaileket az install alatt, aztan sanyi, talan husvetkor talalkozunk...
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.11.06. 21:30:31

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#1384
Ha futva 11 perc a Fallout 4 területe az meg csak azt jelzi, hogy még nagyobb is mint a New Vegasé volt, amiben ugye nem volt futás <#wink>.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

oneal1
#1383
??

bolti is ugyanúgy megy steam-re, onnantól ,hogy kedden elmész a játékért, otthon beírod a kódot steam-be már szedheted is.

nem gondolod, hogy az indítás külön lesz 😄

vagy te nem kedd éjfélre hanem hétfő éjfélre gondolsz 😄
Utoljára szerkesztette: oneal1, 2015.11.06. 21:25:12

!Forza Ferrari!

#1382
Gondolom akkor a running modot sem voltál rest felrakni,csak mert a New Vegasban sincs futás továbbra sem,csak lassú séta illetve valamivel gyorsabb ha elrakod a fegyvert...Míg a 11 perces videó jórésze gyors futás, ránézésre vagy másfél kétszer gyorsabb mint az F3/NW sétálgatása...😊

SOHA TÖBBÉ ANDROID!

#1381
Voltam olyan gonosz eljátszottam a verziót ahol felrobbant a bádogváros de töröltem is. Nagyjából ezért 😊

#1380
Én is gondolkodom rajta. Az eddigi infok alapján, ami nekem fontos valamilyen szinten reprezentálva van. És kíváncsi vagyok mennyire él a világ. Látszik folyamatosan nézik merre kell menni, a stronghold modern verziója már megjelent benne ez látszik😊 És talán Moira modern verziója is megjelenik. A kis csaj örök kedvenc lesz, ahogy magyaráz ugye nem ölöd meg őket 😊
Utoljára szerkesztette: Although, 2015.11.06. 20:21:41

Mr_no_NaMe
#1379
Akkor...lehet, hogy már szerdán....awww yisss <#idiota>

Utoljára szerkesztette: Mr_no_NaMe, 2015.11.06. 19:46:45
#1378
Nem voltam rest, feltelepítettem a New Vegast és lefutottam a jobb felső sarokból (Nellis bázis) a bal alsó sarokig (Mojave outpost) és pont 15 perc volt. Kb ugyanekkora lesz a Fallout 4 is alapterületre, sokkal több többszintes épülettel.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

Maala
#1377
Szerintem a boltival is fognak már kedden 24:00-kor játszani.

Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU

#1376
azzal a plusz egy-két ezressel azt veszed meg, hogy már kedd éjfélkor játszhass vele

It\'s a trap!!! :)

PTW
#1375
Elérkezett ami nem hittem hogy elfog, letettem a pip-boy edition-ről.
Más földi javak csábítása elhesegette azt az utópiát, hogy egy 40 ezres műanyag kacatot nézegessek a polcon.
A dobozt sajnálom egyedül, mert az nagyon nagyon tetszik 😊

Maala
#1374
CDkeys.com-on a legolcsóbb tudtommal, 5%-os kupont lehet igényelni a fb-oldalukon, úgy egy ezrest lehet kb. spórolni CD Galaxishoz képest.

Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU

Terawatt
#1373
Allkeyshop. Máshol se sokkal jobb
Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.11.06. 19:05:36

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram