1447
  • stalker001
    #1447
    Aki megválna a játéktól ha csak ez van az accán, akkor 1000ft-ot adok érte. :DDDD
  • bboyatty
    #1446
    Nem is nagyon izgat, hogy goldra toljak mindent, végig toltam a story-t most pedig kicsit festegetek majd, mert az régebben is nagyon élveztem. Engem az akaszt ki, hogy a grip-re tuningolt r34 szarabbul teljesít időfutamokon mint a teljesen drift-re hegyezett Supra, azt hittem az elején, hogy kell majd egy autó külön a sprint, circuit meg time versenyekre és egy a drift-re meg gymkhana-ra, na hát nem kell...:p Azért jó volt a játék összességében.
  • broman191
    #1445
    Én is megvettem az éven utólag, az ingyen kipróbálós időkben elkezdett sztorimat be is fejeztem, lényegében csak a goldra újrajátszós versenyek maradtak, amivel úgy voltam hogy majd egyszer...ez tavasz óta nem változott, azóta sem léptem be. :D Achievementért nem szívok velük rengeteg időt, olyan embertelenül magasra tették a lecet, poén is olvasni az ideges fanok reakcióit erre-arra. ^^ Meg azon a szinten már gameplay dizájn probléma is hogy gyakorlatilag csak 1-2 OP autóval lehet olyan teljesítményt hozni versenytípusonként, hogy gold legyen a vége. Azzal a pár autóval is csak egyedi beállításokkal kegyetlenül feszegetve az árkád szappan csúsztatás határait...amelyen belül például a Huracannal "driftelős" ide-oda vonaglást számomra fájdalmas nézni, annyira nincs flowban az a mutatvány a valós ízléses drifthez képest...de hát a játék rendszere nem azt jutalmazza, ha látványra, flowban szépet tudsz, akkor lehet nem is pörög meg a számláló, főleg nem annyira mint kellene. A tapadós versenyeket is kegyetlen szívás igazán gyorsra összehozni ezzel számomra emészthető, de mégis teljes mértékben kitapasztalhatatlan irányítással...és a platinum szintű időhöz lényegében nem fékezhetsz el látványosan egyetlen kanyart sem, köztük meg megy a durva nyelezés+nitrót. Sok-sok perces versenyeken is egyetlen kis hiba, amit nem is lehet befolyásolni, mondjuk a random forgalom előnytelenül spawnol eléd, lassítani kell, rögtön felesleges is folytatni. Megkockáztatom hogy keyboard harxoroknak talán lehetetlen is, annyira finomkodni kell az irányítással. Nagyon kevés embernek van meg a mindent goldra trófea, elismerten ez volt a fejlesztők célja is, meg is kapták érte sokaktól hogy milyen nyomorult, megkeseredett emberek, meg változtassanak rajta sürgősen mert...tele lesz sírva az internet küzdelem helyett...máig nem változtattak rajta. :DD

    Egy a kevesek közül aki küzdött és kiadta neki a game is:


    Utoljára szerkesztette: broman191, 2018.10.24. 18:40:22
  • bboyatty
    #1444
    Tényleg kicsit nyálas a story de na. Ami nagy pofára esés volt nekem, hogy azt hittem az online része kb olyan mint a world volt annó de sajnos köze sincs hozzá, pedig ebben a bőrben a world nagyon jó ötlet lenne.
  • IMYke2.0.0.0
    #1443
    Nekem megvan, de még nem jutottam el hozzá.
    A Payback-et is megveszem.
    Meg úgy általában minden Need For Speed-et, legyen akármekkora nyáltenger a sztorija.
  • bboyatty
    #1442
    Szóval nem...
  • bboyatty
    #1441
    Megvettem a játékot kb 2 hete, nagyon tetszik. Van még valaki aki játszik vele?
  • SUNNY84HUN
    #1440
    szerintem nyugodtan vedd meg , tuti nem fogják lelőni még a szeróját jó pár évig , a sokkal régebbi nfs ek szerója is megy még :)
  • broman191
    #1439
    Gondolom majd patchelik offlinera ha lekapcsolják a szervereket.
  • bboyatty
    #1438
    Helló, szerintetek érdemes még megvenni a játékot? Gondolkoztam rajta csak nem tudom vajon mikor szándékozzák lekapcsolni a szervereit, nem szeretném kidobni a pénzt és egy év múlva hoppon maradok.
  • TBTPumpa
    #1437
    Az 576 akciójában:
    Need for Speed (2015) - 2699 Ft
  • SUNNY84HUN
    #1436
    :D , amúgy most én előkapartam picit , hát még mindig vegyes az érzelem ami kavarog bennem ... talán ug3 1 x jön és az robbant
  • broman191
    #1435
    Yay, az EA Origin Access beetető marketing akciót indított, amelynek nyomán 1 hétig ingyen tolhatjuk az NFS-t (is)...csak egy Origin acc és bankkártya adat szükséges hozzá, de 1 héten belül lemondva fizetésmentesen meg lehet úszni. Annyi bőven elég lesz, pár órányi sztori maradt csak hátra nálam a múltkori próbaidős nyomuláskor... :))
  • Krisztiam #1434
    igen sajnos, de én ezzel a buggal nem találkoztam csak azzal, amikor egy autó vagy teherautó feltűnik előttem a semmiből :D
  • Krisztiam #1433
    a grafikai beállításoknál van egy olyan, hogy gamma korrekció, azt hiszem azzal kell állítani
  • greg benz
    #1432
    Sziasztok!

    Olyan jellegű problémám van a játékkal, hogy valamiért túl sötét a kép, és így nem igazán élvezetes a játék, alig látok valamit...
    Viszont a játék menüjében sehol sem találtam lehetőséget a fényerő, esetleg a kontraszt állítására.
    Tudtok erre esetleg valamilyen megoldást?

    Köszönöm előre is!
  • Monster076
    #1431
    Én most vettem meg a játékot az akció keretében, de elég vicces, hogy a megjelenés után ennyi idővel még mindig benne van egy olyan bug, hogy teljesen véletlenszerű időközönként és helyszínen eltűnik alólam az út és kb. 10-15 mp-ig zuhan az autó a semmibe :)
    Érdemes egyébként kettőnél több autót venni és tuningolni (egyet driftre, egyet a time trial, sprint stb. futamokra)? Vagy csak arra jó, hogy legyern mire elkölteni a pénzt, ami összegyűlik :)
  • broman191
    #1430
  • SUNNY84HUN
    #1429
    sok :D
  • Krisztiam #1428
    ennyi :D
  • IMYke2.0.0.0
    #1427
  • TBTPumpa
    #1426
    Originen most 10 euró a játék!

    Eddig kellett várni csak a 75%-os leárazásra.
  • Krisztiam #1425
    akkor várunk addig :D
  • broman191
    #1424
    Ingyen jöhet, amikor már a kutya sem veszi, idővel úgyis adják majd ingyen - perszer dlc-mentesen - mint a Most Wanted-et... :)
  • Krisztiam #1423
    szerintem várjuk meg a 75%-ot :D
  • Krisztiam #1422
    én is ezen gondolkoztam :D
  • TBTPumpa
    #1421
    63%-os akcióban van az Origin Black Friday keretében. Így 15 euró a Standard változat.
    Ennyiért érdemes már megvenni, vagy annyira borzalmas, hogy várjuk meg a 75%-ot? :D
  • RED BULL F
    #1420
    Sokat nem vesztettél (szerintem)
  • IMYke2.0.0.0
    #1419
    Nyilván, nem az idők végezetéig szólt az akció...
  • Peetboy
    #1418
    Nem fizettem elő semmire. Egyszerűen volt egy 10 órás ingyen játék mindenkinek még nyáron. De akkor 1 óra játék után abba hagytam. Elég szemétség, hogy még azt a 10 órát sem engedi lejátszani.
  • IMYke2.0.0.0
    #1417
    Nem, már nem: lejárt az egy hónapod, amire befizettél.
    A 3,99 euró ugyanis egy havi előfizetés a szolgáltatásra, melynek keretében a Vault játékaival korlátlanul, a többi játékkal időkorlátosan játszhatsz.
    Egy évre: 30 euro.
  • Peetboy
    #1416
    Sziasztok!

    Hogyan tudok 10 órát ingyen játszani? Mert 1 órát játszottam vele még nyáron. De most kéri a Product Code -ot. A maradék 9 órát le tudom még játszani ingyen?
  • SUNNY84HUN
    #1415
    nm
  • Krisztiam #1414
    óó köszönöm szépen
  • SUNNY84HUN
    #1413
    de meglehet :) .. settings - controls - page down - x és tessék
  • Krisztiam #1412
    miért nem lehet a billentyűkiosztást megváltoztatni?
  • grebber
    #1411
    Hm lehet lassan amit élből gyűlölök el is kéne olvasnom mit is nyújtana:)

    1400 ft-ot megérne a VGA teszthez a Dragon Age 3 + NFS + 1 hónap alatt ezeket végig is lehetne küldeni. Igaz nem lesznek az enyémek,de egyszer talán kibirnám...
  • Krisztiam #1410
    köszi
  • Orbancapitan
    #1409
    igen
  • Krisztiam #1408
    én már egyszer kipróbáltam lejárt a 10 óra, ha most előfizetek az access-re akkor megint játszhatok vele?