1447
  • Skypack
    #1407
    Annyit játszhatsz vele, amennyit akarsz és az összes többi Vault játékkal az 1300 forint pedig minden hónapban levonásra kerül. Ha lemondod akkor addig él ameddig tart az előfizetés (jelen esetben október 7.-ig, a mentett állás minden megmarad ha később újranyitod)
  • IMYke2.0.0.0
    #1406
    "What is The Vault?

    The Vault is a growing collection of EA's best games for the Xbox One that you can download and play with an active EA Access membership. Enjoy unlimited time with great EA games, including Battlefield 4™, FIFA 15, Plants vs. Zombies™ Garden Warfare, Madden NFL 15, Need for Speed™ Rivals, and more, with more games being added over time."
  • IMYke2.0.0.0
    #1405
    FAQ

    "What is EA Access?" és társai...
  • broman191
    #1404
    Access-en kívül tizet elvileg, Access mellett pedig egy hónapot ha jól tudom.
  • Krisztiam #1403
    igen csak annyit
  • Ryder159
    #1402
    Sziasztok!

    Befizettem erre az Accesre, gondoltam 1300Ft-ot megér egy próba. Na most ezzel tényleg csak 10 órát játszhatok?
  • SUNNY84HUN
    #1401
    Üdv , ezek a megnyert dögök pl ..Ken meg Eddy meg a japó porsche .. ha kidobom a garázsból újból megtalálható a megvehetőek között ? vagy ha eladom képletesen mert 0 át ér nem veszik el végleg ? kösz fontos lenne
  • Nyethuszar
    #1400
    Háth akinek meg nem ilyen méregdrága kormánya van ,hanem régebbi az máris le van tojva magasról ezek szerint.. Ez azért erősen NC dolog szerintem.. De mindegy is, akkor marad a billentyűzet, a kormány meg marad a többi autós játéknak, azoknak nincsen gondja vele
  • goregrind #1399
    Én spec ősbunkó vagyok és billenytűzettel tolom, de vannak igen csak profi kormányosok! Náluk minden klappol...

    Kormánylista

    Need for Speed 2015 - PC - Wheel - On The Dream Team - 6m 58.25s


    Egyébként neki sem az NFS15 volt az első a szériából! :)
    Utoljára szerkesztette: goregrind, 2016.07.18. 09:26:35
  • RED BULL F
    #1398
    Nagyon nagy élvezet 10 percenként sasolni a "Rossz a kapcsolatod, a játék emiatt játszhatatlan lesz" feliratot... Főleg nekünk, nem 10-15 megás sebességgel rendelkező emberkéknek. Igaz az egyjátékos részt nem nagyon befolyásolja azon kívül, hogy pl. az ellenőrzőpontos versenyeket úgy ahogy van felboríthatja ez a... remek koncepció, még ha 10-15 másodperc erejéig is.

    Nem akarok másokkal közösködni, semmi értelme sincs, hogy a francos térképet nem tudom megnyitni anélkül, hogy ne zakóznék neki valaminek. Nem vagyok ideges, mert nem adtam pénzt érte, de ezek után nem is szívesen adnék. Pedig nem voltak nagy elvárásaim ezzel az epizóddal szemben. De tényleg nem. (Mondjuk elvárások már kb a Most Wanted (2005!!!) óta nincsenek a szériával kapcsolatban)
  • Nyethuszar
    #1397
    Sziasztok ! Kormánnyal tolja valaki? Vagy próbálta legalább.. Nekem annyi a gondom,hogy a gázpedált nem óhajtja felismerni, a féket bezzeg igen.. Van valami megoldás erre? Vagy marad a billentyűs bohóckodás a kormány meg felejtős..
  • Carlos
    #1396
    Hát jó. Elfogadom az érvelésed!
  • IMYke2.0.0.0
    #1395
    Sokan csak kényszerből vannak online játék közben - ismerek nem egy emberkét (ideértve magamat is), akik nagyon nem szeretik, ha kizökkentik játék közben az élményből mondjuk:
    * (amúgy kedvelt) barátok, és a kérdéseik/megszólításaik/segítség kérésük
    * internetes hibaüzenetek
    * játékra/oprendszerre érkező frissítések
    * kliens üzenetek
    * idegenektől érkező üzenetek / felkérések

    Vagy, és ebből vannak azért szép számmal ebben a "gyönyörű" és "fejlett" XXI. században is: nem engedheti meg magának a júzer, hogy az általa birtokolt teljes sávszélességet kihasználja, mert:
    * eleve nem gyors a net, és mellé családtagok
    * lakóházzal megosztott net

    S még heurisztikusabb indok lehet:
    * amúgy utál online védelemmel játszani. Mert csak.
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2016.07.16. 08:27:50
  • Carlos
    #1394
    2016 ban azon sirni hogy egy jatekhoz internet kell szerintem olyan mintha azon sirnatok, hogy windows-os!
    Uristen, nemar! Ugyis online vagytok, akkor miert faj?
  • goregrind #1393
    Nem tudom mennyire vetetted bele magad a kezelési beállításokba, de az eddig általam kipróbált autók mind beállíthatóak voltak "sinautós" viselkedésre! A porsche a sebessége, a gyorsulása, az ereje miatt lett csak népszerű (noob verda), alap beállításokon nagy sebességnél alul kormányzott, irányíthatatlan bádogkasztni...
    Az alábbi videóban az Evo még csak a tesztelős fázisban volt, az irányítást akkor próbáltam megtalálni. De már érezhető volt akkor is a "sinautó" hatás!

  • RED BULL F
    #1392
    30 giga szabad helynek kell lennie ahhoz, hogy egyáltalán elkezdje a letöltést. A telepítés végeztével valóban csak 13 gigát foglal.
  • IMYke2.0.0.0
    #1391
    Köszi :)
  • broman191
    #1390
  • IMYke2.0.0.0
    #1389
    Hány GB-ot is kéne most leszednem ehhez a demózáshoz?
  • broman191
    #1388
    Tényleg, kíváncsiságból, ha dobálja másnak is a "rossz internet kapcsolat" szöveget a játék, azt milyen netcsomagnál és milyen gyakran teszi?
  • RED BULL F
    #1387
    Végül is... nem tudom. Kiábrándító, bár így annyira nem, hogy ingyen játszhatok vele. Lenne potenciál ebben a játékban, de ez a folyamatosan online kapcsolat szerintem nem tesz túlzottan jót a játéknak.
  • broman191
    #1386
    Ezekkel a Porsce buildekkel az a gond, hogy túl egyszerű irányítani őket, nincs bennük bugi, mennek mintha sínen húznák, shooteres hasonlattal élve szvsz ezek az NFS n00b tube-jai, szinte valós player skill nélkül lehet verni vele a konkurenciát, 'just chillax on the couch' stílusban...Nakai san autóját is a kötelező verseny után visszadobtam a garázsba, túl jó, túl unalmas, versenyezve végig ki kellett támasztani a szemem hogy el ne aludjak... Aztán visszatértem a többnyire drifter autómhoz, számomra fílingesebb úgy versenyezni, ha nem 99% szinte robotpilótán megy az autó... :)

    #1384: Egyszer nekem is előjött 10 óra alatt, hogy az AI rám húzta a kormányt a kanyar előtt és a falnak csapódva nyomta a gázt tovább, de többnyire küzdöttek a verseny végéig, ritka volt az ilyen, biztosan valami útvonal számítási hiba...igaz nagy kihívás soha sem volt legyőzni őket.
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.07.15. 17:20:37
  • grebber
    #1385
    Ez azért van ,hogy beszéljed rá a haverjaidat, hogy vegyék meg és ne AI ellen játssz
  • RED BULL F
    #1384
    Most tényleg ennyire buta az AI ebben a játékban, vagy a gyenge internetkapcsolat is befolyásolja őket? Mert a 2-3 órás játékom során már nem egyszer előfordult, hogy az ellenfél gondolt egyet, és izomból ráhúzta a kocsit a falnak, hagyván ezzel engem nyugodtan a célba kocsikázni
  • goregrind #1383
    Az irányítás ténylegesen más, mint az eddigi NFS részekben - de teljes egészében testre szabható! Igaz, nem mindegy mit hogyan állítgatunk, pl: a leszorító erővel igaz, hogy nő a tapadás, de egyúttal csökken a gyorsulás is ezáltal!

    Kevesebb leszorító erő: Jó a gyorsulás, de az autó csúszkálósabb. (Ez a gumi nyomással kiküszöbölhető!)
    Több leszorító erő: A gyorsulás kissé lomhább, viszont az autó tapad.

    Itt egy példa rá, a porsche-t sikerült belőni nagyon (A videó elkészítése után picit korrigáltam a hátsó gumi nyomást és a leszorító erőt!)


    Utoljára szerkesztette: goregrind, 2016.07.15. 05:33:44
  • broman191
    #1382
    Válts autót, a BRZ-vel játszatta magát több órán át... :) A folyamatos telefonálgatás tényleg szörnyen sz4r, hogy miért volt szükség még a versenyek közben is bedobált hívásokra, nem tudom...bár nem is lenne olyan fájdalmas, ha legalább automatikusan felvenné az emberünk, de nem...aki ezt kitalálta miért nem ütötték agyon verbálisan az első ehhez kapcsolódó design meetingen?
  • Carlos
    #1381
    Az irányítást majd befojásolják a tuning cuccok... lehet majd überfinoman állítgatni hogy mi tetszik.
    Én is szívtam az elején vele, de aztán megszoktam és finomhangoltam a saját izlésemre a verdákat.
  • smog15
    #1380
    Nekem az irányítás már egész jól megy igaz elején tényleg nagyon fura volt engem inkább az idegesít, hogy mitől van nálam a nagy FPS ugrálás mert látom nálad nem volt ezzel gond és ugyan olyan kártyánk van :/
    Utoljára szerkesztette: smog15, 2016.07.14. 09:01:29
  • Szabi #1379
    én még csak egy pár órát játszottam vele, de az összességében nem volt túl pozitív..

    játék elejének semmi értelme, ülök egy Mustang-ban, amit állítólag én tuningoltam fel, tehát a sajátom.. versenyzünk, amit igazából csak két-három, jelenetbe látok, majd kényelmesen elgurulok egy házhoz, ahol vehetek egy ugyanolyan Foxbody Mustangot mint a sajátom, majd a sajátom eltűnik, és helyette az új alap járgánnyal mehetek..

    elindulok az első versenyen ahol vezethetek is, majd a célvonal után egy hosszú egyenesben berántja a kéziféket, de úgy hogy majdnem fel is borul.. ezt egyébként a későbbi versenyeken is megteszi elég gyakran..

    folyamatosan jönnek az idióta telefonhívások és sms-ek verseny közben is, és folyamatosan dobálgatja fel az idióta "segítségeket" is, amik kitakarják a teljes képernyőt az idióta fekete hátterükkel..

    a térkép, telefon, fotómód stb. megnyitásával elvesztjük az autó irányítását, de azért még megy tovább előre... jobb esetben, mert néha még a falra is rárántja a kormányt..

    a külső kameranézetek botrányosak.. még szerencse hogy legalább lökhárító és motorháztető nézet van..

    az irányítás nagyon fura, talán nfs-be még nem is volt ennyire rossz..

    a látvány, autók, hangok, tuning stb, szokás szerint most is rendben van, de olyan idegesítő a játék eleje, hogy egyszerűen nem érzek késztetést a folytatásra..
  • smog15
    #1378
    Tegnap letöltöttem játszottam vele pár órát de valami nálam nem stimmel mert iszonyat nagy akadozások vannak a játékban 80-90 FPS és hirtelen lesz 10-20 pár másodpercig vagy akár csak egy pillanatra, verseny betöltésnél vagy verseny végén meg sokszor 1-et mutatott a számláló, ha balesetezek akkor is 1 FPS környékére zuhan. Amúgy meg alig tudtam abbahagyni nagyon tetszik csak hozzá kell szoknom, hogy kanyar előtt nem kell fékezni elég ha elveszem a gázt :D Egy dolog idegesít, hogy a GPS szinte mindig a szembesávba akar vinni...
  • broman191
    #1377
    A konzolos 'EA Access' Origin-es változata a PC-n, szóval havidíjat fizetve játszhatsz teljes játékokkal ezerpárszáz forintért, amelyek a Vault részlegben vannak...kedden az NFS is bekerült közéjük. :)
  • Krisztiam #1376
    volt már amúgy és mi az a vault amúgy? :)
  • Szabi #1375
    akkor köszönjük hogy nem írtad be ide egy hete.. :D
  • broman191
    #1374
    Előző héttől él a lehetőség.
  • Szabi #1373
    miért, már volt ingyen 10 óra játékidő ? :D
  • broman191
    #1372
    Újra? :)

    ui.: Egyébként most nézem, már betették a Vault-ba... :))
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.07.12. 18:19:40
  • Szabi #1371
    "Play 10 hours of the full game – free! Need for Speed™ (Trial)"
  • broman191
    #1370
    Nálam ritkán volt valódi player a versenyekben (pedig engedélyezve volt), egyedül egy AI játékosnak túl fura elnevezésű Civic-esre emlékszem driftben (!), sz4rrá verték az AI autósok is, én főleg, a célpontszám többszörösével végezve, a félig-meddig driftes setupommal, de nem lépett ki... A világban random bóklászó játékosok közül is a normálisabbakat sikerült kifognom, általában nem vertek frontálisan telibe direkt, egyedül egyszer mintha... Én is figyeltem a térképet általában, ha jött valaki, igyekeztem elengedni a legkisebb kompromisszummal... :)
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.07.11. 16:34:43
  • IMYke2.0.0.0
    #1369
    Nem akarom minősíteni az előzményeket, amit begépeltél...
    "egy online játékért"

    De ez nem csak online játék.
    Felfoghatnád.
  • goregrind #1368
    Valahogy azonnal kiszúrhatóak a "csak a kampány/sztori" hősök multiban! Egy-egy random verseny közepén vagy egy speedlist versenyen kb a pálya feléig jutnak el (max) nagy nehezen és lépnek is ki!
    Szoktam lesni verseny közben őket a térképen (mert van idő rá) és elgondolkozom néha, hogy mi járhat a fejükben?!? Esetleg úgy gondolják, hogy megveszik a játékot, végig tolják a sztorit egy "csúcsverdával" (az AI kilóméterekkel mögöttük, nagy hősök!) és multiban is aratni fognak? Ez nem CS:GO ahol hülye gyerek módjára (jól betanulva) végigugrálod a pályát majd büszkén bámulod az eredménytáblát! Ezt lehet nem közölték velük...

    A nagy kérdés, hogy ezért megéri fizetni egy online játékért?!?