11997
12731609321433338337

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | ARK Fórum | Facebook csoport | REDDIT | DISCORD csatorna
Aktív magyar szerverek:(katt ide!)
A szerverek infói bizonyos időnként frissülnek,nem mindig az aktuális állapotot mutatják!! Több részletért katt a képekre!
Szerver hozzáadása játékhoz:steam/nézet menüben megkeresni a szerverek választást,a kedvencek menüben lehet hozzáadni a szerver IP-ét,és a port-ot is,majd úgy már benne lesz a játékban a kedvenceknél! (nem mindegyik szervernél,van amelyiket csak steamból lehet indítani,ugyanott a kedvenceknél van a csatlakozás)
F.A.Q (akinek akadozik a játék)

..Akinek gyenge gépe van,vagy laggol a játéka,az válassza a launch menüben a directx10 low end graphics beállítást!
Vagy akinek még kevesebb memóriája van,az az extremely low memory-val inditsa a játékot!
SINGLEPLAYERT lehet indítani a HOST/LOCAL menüpontban,bal oldalt alul van a PLAY SINGLEPLAYER gomb!
Aki nem hajlandó rá egy vagyont fizetni,és mégis játszani akar vele,annak ajánlom az Xbox Game Pass alkalmazás letöltését,és befizetni 2 hónapra 600 ft-ot,mert így tudtok vele játszani.További hónapok,havi 4200 ft. (az alap pályával természetesen,azt nemtudom hogy a többi ingyenes pályát leszedi-e vajon)
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games


  • Rae Apofisz #11232
    Valamikor régen nekem is volt SG-n fórumom de akkor másként nézett ki. Lehetett külön topikokat létre hozni. Az itteni FAQ túl egyszerü és kicsi. Hogy mit lehetne berakni ? Szerintem valami olyan kéne ami csak link és olyan helyre mutat ahol már lehet szerkeszteni, hozzá irni. Amihez bárki tud irni nem csak modik de nem is tünik el a lista alján a kommentek miatt.
  • Ironman2
    #11231
    Látom megint elkezdődik a winter wonderland event,az első kettőben aktívan részt is vettem.Ez a játék nekem nagyon sok élményt adott,és ismerősöket is.Mikor elvesztettem az első pterámat,majd megütött a guta,mikor lerohamozták két giganotoval a gyönyörű bázisunkat,és földig taposták,akkor billentyűzetet kellett cserélnem,mert szétvertem ököllel. :)))) Akkor tudtam meg igazán mit jelent a pvp,rossz szervert választottunk :) A scorched earth pályán eltöltött hetek is feledhetetlenek voltak számomra,a ragnarök már annyira nem jött be,bugos is volt rendesen.Az aberrationt is megvettem még tavasszal,de minek? Be se léptem oda idáig.Mondjuk egy kész bázisra benéznék ha valaki meghív,és állatot meg helyet biztosít nekem,de csak center,vagy alappálya jöhet szóba!
  • Ironman2
    #11230
    Oks,csak mostanában nem nagyon tudok vele játszani,de ha összefoglaljátok mit rakjak be a bannerba,akkor megcsinálom majd ha megjövök éjjel.
  • Rae Apofisz #11229
    Mi az a hg ? Moderátorra gondolsz ? Szerintem maradj te az mert más valaki szerintem ki rúgna innen engem
  • Ironman2
    #11228
    Nekem 8,szavazzátok meg az új hg-t,úgysincs időm most tolni a játékot,meg amúgyis más az aktuális.Régebben sokat játszottam vele,több mint ezer óra is azt bizonyítja steamen.Nagyon sok tartalom,és dlc is jött hozzá,nem beszélve a termédek modokról.Nekem még mindig az alappálya a favorit,meg a center,a többi csak idegesítő,és hanyagolható.
  • Bozi_Vilag
    #11226
    Szerintem dolgozz két lépésben.
    Először írd le, a programok mire valók röviden, és hova kell azt a hosszú szöveget beilleszteni.
    Aztán ha marad időd és kedved, szép lassan írd le, mi mire való.
  • Rae Apofisz #11225
    ncc.
    Talán érdekel amit találtam. Egy szupi kis program amivel konfigot lehet késziteni. Benne egy breedelési kalkulátor. (vagy mi a szösz)
    kb az összes lény benne van, hogy melyiknek mennyi a kelés ideje, stb stb...
    Felkell telepiteni a gépre. Ha elinditod,New beacon file majd bal felső sarokban a kis ablakban megtalálod. Breeding Multipliers-ben
    https://beaconapp.cc/download/
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2019.12.17. 00:29:40
  • Rae Apofisz #11224
    A programos rész úgy nagyjából megvan. A Doku részt még átkell gondolnom mit és mennyit érdemes leirni. Számomra egyértelmüek a sorok,hogy mi mire való de nem tudom másnak is az -e. Ha mindent le akarnák irni, eltartana úgy 2 évig
  • Bozi_Vilag
    #11223
    Oké.
    Majd linkeld be és átnézem
  • Rae Apofisz #11222
    Köszi szépen. Majd lesz némi leirás is..
  • Bozi_Vilag
    #11221
    Tökéletes.
    Javaslom, hogy írj ebbe a mappába egy "használati utasítást", mert nekem még sok év után is kicsit zavaros :)
  • Rae Apofisz #11220
    Légyszives nézd meg ezt a linket,hogy jó -e a megosztási beállitásom.
    Köszi.
    https://drive.google.com/open?id=13DzhUHXBsCN_OxHl3m8jDMvO4I5vIlvh
  • Bozi_Vilag
    #11219
    Igen-igen, itt a fenti fejlécnek pont az lenne a szerepe, hogy a tényleges és lényeges dolgokat beleírjuk, de ugye ez már nem így van sajnos.
    FAQ-ba például mehetne kezdésnek az ilyen modok, meg a console parancsok és multiplierek. Egészet újra kéne dolgozni.

    Egyébként meg csak csinálni kell driveon egy dokumentumot, és úgy szerkeszted, mint egy word doksit. Csak a megosztásnál (asszem ilyen linkkapocs jellegű) kell beállítani a dolgokat, de szerintem az egészen logikus.
    Utoljára szerkesztette: Bozi_Vilag, 2019.12.16. 21:31:25
  • Rae Apofisz #11218
    Google driveon én is filoztam. Rengeteg dolgot össze szedtem a konfig fájlokba is amit szivesen le irnák hogy mi micsoda, ami nem egyértelmü.
    Nem akarok tolakodó lenni, szivesen irnám az itteni FAQ- ba is ha lenne rá igény. Sok "munkám" és rengeteg időm van a megszerzett ismereteimben. Kicsit sajnálnám kárba veszni. Ahogy elnézem, sokan vannak olyanok akik szervert bérelnek de nem értenek hozzá és mindent a webaminra biznak.
    Azt hiszem belenézek abba a google driveba. Köszi a tippet.
  • Bozi_Vilag
    #11217
    Google Driveodba készítesz egy dokumentumot a két program letöltési linkjével, és egy rövid leírással.
    Beállítod, hogy link ismeretében bárki megtekintheti (de nem szerkesztheti), és beküldöd a linket.
    Itt SG-n ki lehet rögzíteni, facen meg ha bárki kéri elküldöd.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kicsit off:
    Kérhetnénk már egy új, aktívabb admint ide az SG-ARK Fórumra, mert:
    -A Lupius link teljesen felesleges mára, az oldal 2017 nyár óta nem lett frissítve egyáltalán
    -Az aktív magyar szerverek között nincsenek bent a leghíresebbek
    -A GYIK/FAQ is teljesen értelmetlen (2 cheater kirakva? Annál több van... egyébként is felesleges, már nem ez a leggyakoribb kérdés)

    És azt már ne is mondjuk, hogy ki lehetne rakni valami Genesises képet, de legalább olyat, amin az újabb mapok kint vannak...

    Utoljára szerkesztette: Bozi_Vilag, 2019.12.16. 21:23:25
  • Rae Apofisz #11216
    Az ark játékhoz van 2 apró kis programom ami nagyon hasznos tud lenni,első sorban szerver adminok részére.
    Ehhez tudna javasolni valaki egy olyan megoldást hogy bármikor bárki letudja tölteni ? Valami olyan helyen ami mindig elérhető, nem tünik el a kommentek áradatában és lehet hozzá irni használati utasitást,hogy hova tudnám feltölteni ?

    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2019.12.16. 20:54:14
  • ncc1701
    #11215
    Teljesen rendben vannak a szorzóid, max büdös a meló.
  • Bozi_Vilag
    #11214
    Köszi!
  • Rae Apofisz #11213
    Már magam sem emlékszek mióta, de már jó régóta ennyi a szorzó.Ezért nem marad meg senki mert túl alacsony.
    badco szervereivel egyik baj az adminokkal van. Vannak akiknek mindent elnéznek és vannak akiknek semmit. Engem azért rúgtak ki mert viccből valakinek azt mondtam nyomja meg alt+F4 et. A másik baj velük az,hogy elvannak szállva, önmaguktól. Hiába monok ezt vagy azt, jóformán én vagyok a hülye. Saját modjukba gyúrnak más modokból elemeket és csodálkoznak folyamatosan laggol a szerver.
    De például ott van a napi ciklusok ideje. Teljessen más mint amennyit irnak. és hiába mondtam mit kell beirni a konfigba, nem fogadják el. Hetekig gyözködtem mire S+ szégenerátort beállitották....Különösebben nem akarom bántani öket de komoly pénzeket ölnek a szerverekbe tök feleslegesen
    Nem tudom mit értesz igazán jó pve alatt. Szerintem amissa pályának mindösze annyi baja van,hogy 100 slotos szerverhez kicsi és nincs tek cave.
    ---
    Ja. Egy apró segitség ha felnézel a szerverre :) Amissa Cityben éledj és vegyél fel a földről pár db követ mert máshol nem nagyon fogsz találni :)
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2019.12.15. 19:38:01
  • Bozi_Vilag
    #11212
    Na, változtattál a szorzókon? Lehet, hogy egyszer felnézek, nem voltam még igazán jó PvE-n.
    (Jó, a BadCo nagyon frankó, de túl sok szerverük van ezért szét vannak szórva az emberek, max 1-2/map, ami lehetne akár 4-5 is, ha nem lenne minden mapból kettő-három futtatva a clustereken)
  • Rae Apofisz #11211
    Köszönöm a segítséget. Ma végre levonta paypal belső egyenlegről a havi díjat.
    -----------
    Emmel örömére beraktam egy pyria nevü modot.
    Ha valaki unja a megszokott játékmenetet és valami újdonságra vágyik, ajánlom figyelmébe a szerverem.
    AlteranPyria-HUN / Ex3-Hx3-Tx10-Bx10 (Exp3x Harvest 3x Tame10x Baby10x)
    Address: 176.9.18.90:7107
    Level 200 a max player szint. Lv 100 ig offical exp igény.(Utána vért izzadsz minden szintlépéshez) Lv 100 -tól autounlock tek engram.
    Wild dinó lv 450. Tamelt lények offical exp szerint. Map Amissa.
    Szokásos boss arénán fellül +4 dungeon +2 idézhető lény. (Desert és Forest Titán) Aberration és Exctingtion lények.
    Modok.
    S+,Automated Ark, Pyria, Auction House, Tcs Reward bonusz rendszer és néhány kötelező mod, mint classic flyer,stack, spyglass stb.
    Egyedi lények, ruhák, fegyverek,...
  • Rae Apofisz #11210
    Na ezért szeretem az egyéni pályákat. És ez nem külön mód hanem része a pályának
  • Rae Apofisz #11209
    Azoknak a gyártási képeséget húztam,hogy sokat tojjanak és szerették a tibeti zenét, amiket én is :D
    A mutációk pedig a jó magyar kibble miatt volt. De ez már tényleg nem ide téma :)
    (Még a végén kifakadok és leirom ide a sok xarságot erről )
    Inkább egy kérdés. Az amissa pályán van egy sziget,ahol a dodok húsvéti tojást tojnak. Ez most valami eltévedt event vagy a pálya része lehet ?
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2019.12.14. 22:15:34
  • lammaer
    #11208
    Milyen statjai voltak a fürjeidnek? Lehetett még sebességre húzni őket, vagy már a flyernerf után tenyésztettél?
  • Bozi_Vilag
    #11207
    De ha jól gondolom, az nem jót jelentett :)
  • Rae Apofisz #11206
    Hát pedig ott is voltak mutációk :)
  • Bozi_Vilag
    #11205
    Azért a fürjek tenyésztése elég távol áll egy videojátékbeli tenyésztéstől
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De egyébként kb így fordíthatóak le az idegen szavak:
    Breeding = tenyésztés
    Tame = szelidítés
    Mature = Párzás
    Hatch = Keltetés
    Ha ugye újrabreedeled, akkor újratenyészted mondjuk az adott ágat, hogy ne 30oxy mutáció legyen rajta, mert neked HP kell.
    Ha valamit kihagytam szóljatok :D
  • Rae Apofisz #11204
    Hidd el már sokszor elolvastam, és mások irásait is. De számomra magas mint tyúknak az ABC. Nem úgy van megfogalmazva hogy én is értsem. Pedig őstermelőként foglalkoztam fürjekkel. keltettem, nevelgettem,... de ez a breeding, meg ezek az idegen szavak valahogy nem fekszik. Mai napig nem értem pontosan mit értenek a breeding alatt. Meg mi az hogy újra breedelni. ...
  • ncc1701
    #11203
    Már párszor leítam. :) Amúgy 20hp, 10 stamina, és 10 dmg mutáció. Nem csúcs állatok, de egy 150 max wild leveles szerón nem rosszak. Ugye turretnek csináltam őket, ott meg csak a hp számít. A többi csak bónuszként került rájuk.
  • Rae Apofisz #11202
    A velonáknak a mutációihoz gratula. Nekem sose akar még 1 sem bejönni. Szivesen megkérdezném hogy csináltad de úgysem érteném
  • ncc1701
    #11201
    Majd teszek még be theri tojásokat, jelenleg ők a legerősebb állataim, a gigát leszámítva. Gigának még kell pár hét, mire kimaxolom, de elég durva lesz.
  • Rae Apofisz #11200
    Köszönöm a tojásokat. Hamar ki is keltettem a velokat. 1 fiú 1 lány lett, most jó szintjük. Tök szép zöldek :)
    Maradt 1 tojás AH ban, amire véletlenül Bid-et nyomtam. Nem engedi megvenni. Szerintem neked kéne csinálni vele valamit. Engedélyezni vagy nem tom. my Bid lapfülön.
  • Rae Apofisz #11199
    Sikerült klonozni. csak 310 szilánkot kért. beraktam őket gavagerbe. Kaptak spci y meg pelletet. Nem gyözöm nyitogatni a kristályokat :) 170-180 dustot ad belölle :)
  • Rae Apofisz #11198
    Rájöttem miért nullázódtak le a dinóim. Átirtam a level szintre vonatkozó sorokat. Megváltozott az exp igény. Amit kaptam töled tojásokat,abbol kikeltettem a therinot, lv 1 es lett... Igy jár aki mókeról :)
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2019.12.13. 22:44:32
  • Rae Apofisz #11197
    Köszönöm szépen :)
  • ncc1701
    #11196
    Feltöltve. Klónozgasd. :)
  • Rae Apofisz #11195
    Még szerencse mindent, vagyis majdnem mindent mentek. Vissza állitottam pár dolgot. Kivettem crypdbol és még alvó állapotban feltöltöttem obeliszkbe. másik pályán meg le. Sajnos az elementes gachát nem sikerült, de ilyen lett.
    Még alvó állapotban is repkednek és követnek.
  • Rae Apofisz #11194
    Köszönöm. Addig valahogy össze rendezem az összes dinómat.
  • ncc1701
    #11193
    Adok másikat este. Első dolgot a klónozása legyen szerintem. :) De így még nem jártam, hoztam-vittem pályák között (islandre, és extire is vittem belőlük).
  • Rae Apofisz #11192
    Egy nem vár problémábol egy kisebb gond lépett fel
    Beraktam pár dinómat, köztük a töled vett gachát crypodba. Feltöltöttem obeliszkbe. pályát váltottam, kivettem crypodokat majd mikor kibdobtam belöllük a dinókat, mind az összes lv 1 es lett. A gacha is resetelődött. Lv 1 es és már nincs productionban element dust