10
  • Ender Wiggin #10
    A Richard Burnst egy más cég csinálta, akik azóta már felszívódtak... (pontosabban új néven kizárólag LEGO játékokat írnak gagyi platformokra). Így az biztos, hogy "azt a színvonalat ez nem fogja hozni"
  • Sequoyah
    #9
    Richard Burns Rally az nalam orok etalon, remelem hozni tudjak azt a szinvonalat.

    Viszont van valami, aminek meg jobban orulnek. Elethu szimulator sok van, de a palyak mindig olyan rovidek. Utoljara a Rally Championship 2000 tartalmazott igazi elethu, 40-50 km-es szakaszokat, ahol akar fel ora koncentracio es hibamentes vezetes volt szukseges a sikerhez, az igazi kihivas volt.
  • Ender Wiggin #8
    ja attól lesz szim, hogy nem lehet újraindítani a szakaszt...gratulálok.
  • Ra1n
    #7
    Arra óhajtottam volt célozni hogy nem az első játékuk lenne ami szimulátor közeli.:)
  • lac coo
    #6
    Bar azert verszim az tuti nem lesz :))
  • lac coo
    #5
    miért honnan tudod mi lesz a végén belőle ? :)))

    az 1 % esély megvan ( meg a valamit tenni akarás, a rossz eladások miatt ....) ! :)
  • Ra1n
    #4
    "Ha befejezik akkor a Dirt Rally lehet a Codemasters első, valódi autós szimulátora."

    Jó látni hogy a cikkírónak megint fingja nem volt a témakörhöz és úgy volt képes leírni valamit. De persze valószínűleg a CM Rally és a TOCA 1-2 idején még az oviban óbégatott a dömperért......
  • lac coo
    #3
    Én kíváncsi vagyok mi lesz belőle ! :9
    Nem csak ebből ,egész Codemastersből ... :)
    Az F1 2015 is az alapokról újraírt " handlingról " szól ....rohadt kíváncsi vagyok, kamu vagy tényleg csináltak valamit :)
  • Alexease
    #2
    Remeljuk nem csak a jatekmenetre (rally, szabalyok, lebonyolitas, tartalom, stb.) lesz "szimulator", hanem autokezelesre is, mert abban egyelore az elozo 10 evet hozza;)

    Vannak biztato jelek, de egyelore a kormany es az FFB kezeles totalisan gagyi es elavult. Ha valoban szimet akarnak (es nem csak jatekmenetre), akkor tul kell lepni a bill./joy/gamepad harmason...
  • BooMiller
    #1
    Nem rossz a maga kategóriájában, de szimulátornak ne nevezzük mert pl. az Assetto Corsára is inkább drivin game jelzőt aggatnak pedig az ehez képest NASA szimuláció:)))
    Kb 5 évvel van lemaradva minden téren... prevgen graf, számolni minimális dolgokat számol, FB full kamu.. kormány kezelés nulla!!!! Igéretek vannak meglátjuk:)