2874
  • [HUN]FaTaL
    #2874
    Ezt nem tudtam, kár érte.

    Lerúgnám, aki kitalálta ezt az exklúzív licences baromságot.
  • Timbu
    #2873
    A Dirt 1 után Pikes Peakre exkluzív licence lett a Gran Turismonak.
    Utoljára szerkesztette: Timbu, 2021.02.18. 07:40:15
  • [HUN]FaTaL
    #2872
    A hill climbot azért átemelhették volna az első részből...
  • alma2
    #2871
    Megeroltettek magukat igy x ev utan :)

    Version 1.17
    February 16, 2021

    Locations:
    Höljes, Sweden - Adjusted track limits to prevent significant corner-cutting in rare instances.


    Miscellaneous:
    Adjusted performance of dynamic trackside signage.
    Minor bug fixes and stability improvements (none notable enough to be highlighted).

    This is currently the final scheduled update for DiRT Rally 2.0.
  • hunbalee
    #2870
    Folytatódik a Codemasters-saga: a Take-Two nem adja fel, újabb ajánlat jöhet

    Codegány meg röhög a markában hogy a fos cégükért ennyire versengenek..azt nehogy a semmiből a THQ Nordic lecsapjon
  • Timbu
    #2869
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Csak úgy érdekességként, ezek most a legfőbb tulajdonosai a CM-nek:

    Swedbank Robur Fonder AB - 9.50%
    Artisan Partners LP - 8.76%
    Sand Grove Capital Management LLP - 6.28%
    Capital Research & Management Co. (World Investors) - 4.96%
    Soros Fund Management LLC - 4.96%
    Slater Investments Ltd. - 4.70%
    T. Rowe Price International Ltd. - 4.10%
    BlackRock Investment Management (UK) Ltd. - 3.03%
    Henderson Global Investors Ltd. - 2.74%
    Franklin Templeton Fund Management Ltd. - 2.49%

    Ebből azért látszik, hogy nem volt olyan opció, hogy előbb utóbb ne vásárolják fel őket.
  • sertrex
    #2868
    Szerintem nem sokáig marad, mert ha az EA tényleg megveszi őket, akkor szerintem hamar menesztik, mivel nem túl jó a viszonyuk és még később is írogatott a neten az EA-ról csúnya dolgokat.
    Persze nem tudom, hogy pontosan milyen jogviszonyban voltak/vannak a CM-mel, mert az SMS, mint a CM csoport tagja szerepel jelenleg, tehát az is elképzelhető, hogy ez nem volt az üzleti egyesülés része és a CM-nek három év alatt kellene kifizetni az SMS árát. Szóval, akár még ki is hátrálhatnak az egészből, ha akarnak. Talán még azzal is, hogy CM szerződést szegett vagy egyoldalúan módosított a szerződésen, ami lényegében ugyan az. De mivel Ian Bell is benne van a CM igazgatótanácsában, nem valószínü, hogy a tudtán kívül egyezkednek. Ezek üzleti titkok, így tényleg nehéz kitalálni, hogy mi is lesz. De ha olyan jól ment volna az SMS-nek, akkor nem társultak volna be a CM-be. Tehát, továbbra is szükségük van egy tőkeerős befektetőre/tulajdonosra.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2020.12.14. 12:43:30
  • Timbu
    #2867
    Kíváncsi lennék, hogy Ian Bell mit gondol erről az egészről, és hogy meddig marad. Meg gondolta-e volna, hogy ez lesz, amikor eladta az SMS-t. De még egyszer nem fog tudni közösségi finanszírozásból felhúzni egy céget...
    A CM meg már megcsinálta a maga NFS-ét, csak Dirt 5-nek hívják.
  • hunbalee
    #2866
    Mondjuk egy Codemasters féle NFS-et megnézek majd...Biztos lesz amit ők csinálnak majd ez 100%
  • sertrex
    #2865

    A legviccesebb az, hogy annak idején az SMS azért hagyta el az EA-t, mert le akarták nyúlni a Madness Engine-t, a Shift 1-2 sikerei után. Hát úgy néz ki, hogy mégis megkaparintják. :))
  • hunbalee
    #2864
    A take two 1 milliárdos ajánlatot az EA megfejelte 200 millióval (1.2-t kínál érte) Szóval mondhatni ez eldőlt...
    Engem csak abból a szembontból zavar hogy az EA nem fogja pl a Gridet 1 év után 1$-os bundleba rakni sőt a Dirty Rallyt se fogja 2 év után 1 euroért dobálni ahogy a Codemasters szokta


    "Az EA hivatalosan is megerősítette, hogy 1.2 milliárd fontért az ő tulajdonukba kerül a Codemasters, a tényleges felvásárlásra 2021 első negyedévében fog sor kerülni"
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2020.12.14. 09:05:51
  • Timbu
    #2863
    A Take-Two helyett az EA tulajdonába kerülhet a Codemasters

    Ha viszont a dolog jó oldalát akarom nézni: a PCARS4-et így lehetne NFS:Shift 3-nak hívni
    Utoljára szerkesztette: Timbu, 2020.12.14. 07:27:45
  • alma2
    #2862
    Ha osszemosnak oket a tobbi fejleszto csapattal, menne a tudasmegosztas, plane egy kozos normalis engine-t hasznalnanak meg jo is kisulhetne belole.
    Gondolj bele egy rallys jatek, egy rdr2-es engine-nel es jatek aprolekossaggal, nem beszelve a raforditott fejlesztok mennyisegerol, gyakorlatilag egy megismetelhetetlen tokeletes jatek is lehetne belole.
    Persze ilyen nem lesz, de egy pillanatig almodozhat az ember :)
    De pl ea-nal is mindenki mar a frosbite engine-t hasznalja ami a full bena elozot levaltotta a bioware-nel, vagy hogy is hivtak oket
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2020.11.08. 16:41:18
  • Timbu
    #2861
    Nem mondanám, hogy különösebben örülök: Felvásárlás előtt áll a Codemasters

    (Bár mióta az indiaiak eladták, befektetési cégeknél volt a részvények többsége, így ez annyire nem is meglepő.)

  • Zsoltee_a_bator
    #2860
    Ja, a default beallitas nem jo. En valami guide alapjan allitottam at es azt kezdtem finomitgatni, az sok melot sporol meg.
  • buch
    #2859
    Amikor volt szerencsém próbálni minden felület egyformának tűnt. Nagyrészt csak a "középrehúzó erő" volt érezhető. Még egész új volt a játék. Vegyük az első részt. Egy kis hangolással az szupi volt. Köszönöm a választ.
  • Zsoltee_a_bator
    #2858
    Szerintem nem doglott, de azert ne assetto corsa szintu ffb-re szamits.
  • buch
    #2857
    Azt elfelejtettem, hogy a második részről van szó.
  • buch
    #2856
    A steam-en akció van. 5 ezer a játék mindennel együtt. Az érdekelne kijavították-e a kezdeti döglött ffb-t. Szeretném megvenni, de ez a dolog nagyon nem tetszett az elején.
  • Nyers
    #2855
    A Kylotonné a licence 2022ig, a hírek 2024-es Codies WRCről írnak.
  • [HUN]FaTaL
    #2854
    A WRC 8 annyira nem rossz azért. Szerintem az új TDU-ra fognak koncentrálni, ami egyelőre még csak pletyka szinten létezik.
  • Timbu
    #2853
    Mi lenne? Majd csinálnak más néven rally játékot. A VRally 4-et is ők csinálták. A Codemasters is csinált eddig is, csak WRC autók nélkül. A Milestone is csinált azután is, hogy a WRC 4 után a Kylotonn készítette a licencelt játékokat.
  • sertrex
    #2852
    A WRC 9-et még kiadják és igyekeznek a tudásuknak megfelelő projektet találni. Majd kiadják a Fantasy Rally-t. Lényegében eddig is azt csinálták.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2020.06.01. 18:50:22
  • grebber
    #2851
    Akkor az eddig WRCket ömlesztő céggel mi lesz?
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.06.01. 18:45:33
  • Timbu
    #2850
    A Codemasters megszerezte a WRC játékok hivatalos licenszét is
  • alma2
    #2849
    Nem ismerem a momo programjat, de lehet, hogy itt nicns bekapcsolva, hogy allithassa a jatek az ertekeit, akkor meg tenyleg mindegy hova huzogatod jatekon belul a csuszkat, ha az el ami a sajat programjaban van. pl a logitech g sorozatnal igy volt regen.
    De irtam privatban egy masik forumot, ott biztos hasznal valaki es nem is halott mint ez.
  • bowden
    #2848
    Sziasztok!
    Segítséget kérnék. A napokban megtaláltam itthon a kb 10 áves Logitech Momo kormányomat. Szinte új állapotban van alig használtam Hirtelen felindulásból egy cd kulcsos oldalról 17 fontért beszereztem a Goty verziót. Szép és jó minden, de: Ha valaki használ még ilyen kormányt, tanácsot szeretnék kérni a beállításával kapcsolatban. Tudom őskövület, valószínű nem is alkalmas már ehhez a játékhoz. A FF beállítások érdekelnének. Ha kikapcsolom akkor tudok játszani. Ha be akkor viszont olyan kemény a kormány akárhogy állíom, hogy alig lehet forgatni. Pedig FF-el lenne az igaz mert ha nem húz vissza kanyrban az nem tuti Köszi ha valki tud valami okosságot
  • alma2
    #2847
    Mer' Mar' mer'?
    Igazabol kb semmit nem er, es ha megjon a kedved ismet, sokszorosert veheted meg ujra, ha epp nincsenek akcioban a jatekok.
  • RedRiot
    #2846
    Pár hónap szünetet tartottam, kb egy hete poroltam le. Eléggé kijöttem a gyakorlatból de most újra majd mindennap játszom 1-2 órát. Online challange-eket egyelőre még nem tolom, most az új skót szakaszokkal ismerkedek inkább, többnyire a Fabia Rallyval (a régivel). A Manta és a 911 a kedvenceim meg úgy alapból az RWD-k, de most gyúrok kicsit 4WD-re is. :)
  • KTMNORBI
    #2845
    Sziasztok. Megválnék steam-es account-tól.
    Assetto az alábbi plusszokat tartalmazza. Dream Pack 1,2,3 Japanese Pack, Triple 3 pack, Ready To Race
  • alma2
    #2844
    mennyire tolod meg a jatekot? ph-n, azert nagyobb az elet, de igazabol mindenki a random bajnoksagokat nyomja, most mar latszanak az xbox-os nevek is.
    meg vannak ilyen kezdemenyezesek is.
    solberg
  • RedRiot
    #2843
    Kipróbáltam az új DLC új helyszínét, Skóciát.
    Ha valaki szereti a "száguldunk és félünk" típusú pályákat, akkor annak ez is tetszeni fog. A fő jellemző hogy sok a közvetlenül az út mellett lévő tereptárgy - sziklák, farakások, mély árok, hidak, stb. - ezért ha nem elég precíz az ember rögtön szinte mindig jön a büntetés. Ilyen téren kicsit "görögös", de itt több a gyors, 180 fölötti szakasz, és simább az útfelület. Ugrató relatíve kevesebb van mint pl. a finn pályákon.
    Összességében véve technikásak, tömények a skót szakaszok, folyamatosan gépészkedni kell és a navigátornak be sem áll a szája, hadar végig mintha valami aukciót vezetne. :)
    Más tartalmát (autók, Colin McRae küldetések) még nem próbáltam, egyelőre az új helyszínnel szórakozom.

    Más: akciós volt 1-2 hónapja Xboxon a WRC8. Kapott pár jó kritikát, talán itt is olvastam róla jókat, hát megvettem. Nem kellett volna! Komoly hogy ez a gagyi valami a hivatalos WRC játék? Ilyen szintetikus, esetlen fizikára azért nem számítottam. A legrosszabbak az ugratók: olyan érzés mintha az autó átlebegne rajtuk. Néztem visszajátszásban a földet éréseket: semmi berugózás, semmi nyekkenés, csak megy tovább az autó simán oszt' heló. A pályák vonalvezetése elég jó, változatosnak tűntek de a maga grafika elmarad a DR-től, a bevilágítás nagyon primitív, steril érzetet kelt. A játékélmény nyomába sem ér a DR 2.0-nak.
  • haflac
    #2842
    Xbox játék lett volna,használt volt a kulcs, és még én levelezgessek a microsofttal,hogy mikor aktiválták ezt a kulcsot,stb.
    "Xbox Codes:

    1. The key entered into the activation window (before redeeming it);
    2. The error message you receive when trying to redeem it;
    3. Transactions History of your XBOX account;
    4. Subscriptions section of your XBOX account.
    5. If your code is showing as 'used', Please contact Microsoft Support Chat, and ask them for the date and time of activation. Please Take a screenshot of the chat, with the CD Key mentioned in the chat window."
    Utoljára szerkesztette: haflac, 2020.03.20. 18:25:43
  • sertrex
    #2841
    Innen vettem az F1 2018, F1 2019 és a Dirt Rally 2.0 Super Deluxe-ot, egyik se alapverzió. Mai napig kiválóan működik mindegyik.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2020.03.20. 16:29:27
  • grebber
    #2840
    Ilyenről sosem halottam még erről az oldalról... Mond mit válaszoltak miért nem cserélik a cd kulcsot?
  • haflac
    #2839
    Én nem biztos, hogy ezen az oldalon vennék bármit is.Nekem a Dirt 4 kód nem működött és nem voltak hajlandóak cserélni.
  • Tikal #2838
    az hogy nem lehet belépni még a weboldalra se mennyire szokványos? :D Már két napja fos az oldaluk és a Club event-be se lehet belépni
  • sertrex
    #2837
    Ha esetleg ez érdekelne valakit.
  • Nyers
    #2836
    Colin McRae: FLAT OUT Pack
    Release Date: March 24
    New Location: Perth and Kinross, Scotland
    New Cars: SUBARU Impreza S4 Rally & SUBARU Legacy RS
    + Take on 40 challenging scenarios from Colin McRae’s career
  • grebber
    #2835
    Írtam