7
  • senki687
    #7
    Azon gondolkodtam, hogy szerintem ezt nem lehet jól megoldani, mert szubjektív annak megitélése, hogy ki trollkodik és ki gondolkodik másképp. Az meg, hogy valaki egy oldalról kitiltásra került-e, szintén nem mutatja, hogy jogos volt-e az intézkedés, hanem ezek minden esetben egyéni döntések. Aztán láttam, hogy "80% pontosság"-ról áradoznak. Nekem ez kifejezetten rossz hatékonyságnak tűnik, mert ez inkább a gondolkodás uniformizálása felé fog elmozdulni, ki fogják tiltani a megszokottól eltérően gondolkodókat is, akiknek a véleménye valójában színesítené a fórumokat. A végén csak sok egyforma gondolkodású vagy sikeresen egyformára agymosott emberek beszélgethetnek majd a fórumokon. Aki marad, nem mer majd ellenvéleményt sem írni, nehogy kitiltsák. A végén már nem lehet beszélgetni sem, olyan lesz az egész, mint a Barbie filmek, ahol mindenki egyformán szőke...

    Szerintem ezerszer jobb egy moderátor, mert akkor legalább az ő személyes véleménye és hozzáállása változatosabbá teszi a különböző fórumokat egymáshoz viszonyítva, ellentétben azzal, ha minden fórumot egyformán ugyan azzal a módszerrel szűrnek.
  • sárkánylovag
    #6
    Már a női trollokat úgy érted;)
  • NEXUS6
    #5
    Ja szörnyűek, mindig szétoffolják a fórumokat, meg hülyeséget írnak.
    Én pl2-5 évig terjedő szabadságvesztésre ítélném őket, amit női börtönökben kellene letölteniük.
    :)
  • NEXUS6
    #4
    Az a lúzer?
    :)
  • overseer-7
    #3
    a trollok rosszak.. értem?
  • T_I
    #2
    Ja, persze! A noember utáni hónap!
  • NEXUS6
    #1
    Troll magyarul = dacember
    XD