20
  • kiya
    #20
    Nem értem hogy miért nem lehet valami újat kitalálni a sok sok számok helyett... Ezek már sorozatok, nem is filmek. Ezer éve nincs egy jó film a moziban már amire azt mondanám na ezért fizetnék és megnézném.
  • Ragnaar
    #19
    (Elvileg lesz Pacman film is ha jól tudom ...)
    Utoljára szerkesztette: Ragnaar, 2015.04.01. 12:39:12
  • Vol Jin
    #18
    Ütközéspont, solaris, sebezhetetlen, képlet, ryan közlegény megmentése, kapcsolat?
  • Vol Jin
    #17
    "És az hány éves, vagy mit szívott, aki a Szellemirtókat átírja női karakterekre ?"

    Az hagyján, de az mit szívott, aki az angry birdsből csinál mozifilmet?
  • Jrex
    #16
    Nem azt írtam, h minden eredeti filmnek van folytatása, hanem a jó filmeknek szokott lenni...
  • Ragnaar
    #15
    És az hány éves, vagy mit szívott, aki a Szellemirtókat átírja női karakterekre ?
    Utoljára szerkesztette: Ragnaar, 2015.03.31. 13:04:39
  • Ra1n
    #14
    "Jégkorszak 5: egy 5 éves talán megnézi
    Szellemirtók 3: Sose értettem a film hatását"

    Saccra lehetsz akkor vagy 15 éves.:)
  • Sir Quno Jedi
    #13
    amcsikapcsi bármikor
    ikszmeen bármikor
    szartrek fentartásokkal, mer reboot sori
    szellemfingók talán
    függetlenség lapja talán

    többi nemnyertmatricás
  • nemkelltudnod
    #12
    Star Trek 3: 10 perc után bealszok rajta
    Amerika kapitány 3: Hát nem vagyok oda érte
    A függetlenség napja 2: Lókaki
    Jégkorszak 5: egy 5 éves talán megnézi
    Szellemirtók 3: Sose értettem a film hatását
    Bourne-rejtély 4: Ezt talán még várom
    X-Men: Apokalipszis: Ezen is mindig bealszok
    Rossz szomszédság 2: Már az első is egy undorító gusztustalanság volt ami tükrözte az amerikai filmipart


    szóval szubjektív kinek milyen lesz 2016 nyara...
  • Zenszkij
    #11
    na na...azt is meglessük! :D sikerült felsorolni pár olyan filmet ebben a cikkben amit a Star Treken kívül kb mindenki körbexar (a legjobb filmek bezzeg kimaradtak..najó a Star Trek legalább ott van)
  • Gerysama007
    #10
    És a Superman vs Batman?
  • Zenszkij
    #9
    való igaz....de jövőre a WARCRAFT lesz a legnagyobb ütőkártya, szerintem olyat fog tarolni amit még mozivásznon nem láttunk
  • kalapos01
    #8
    "mégis hogy a viharban maradt ki az új Star Wars?"

    Úgy hogy télen lesz, nem nyáron.
  • haversvábbogár
    #7
    ez mind szar...
  • theone91
    #6
    Tanuld meg a teaser fogalmát.
  • theone91
    #5
    Eredeti filmeknek mindig van folytatása? A többségüknek lehet, de ezek szinte mindig bénábbak mint az eredeti film.

    Christopher Nolan sem csinál folytatásokat, ha teljesen saját anyagból dolgozik (ergo Batman kilőve, de a harmadik Dark Knight film remek példa az ellaposodásra), mert pont attól tart, hogy elkoptatja az eredeti filmet. Mégis képes blockbustereket összehozni, amelyek minőségben ráadásul jóval magasabb színvonalon vannak, mint a mai átlagos blockbuster. Plusz számomra a valódi és őszinte kreativitást jelzi az, ha egy író-rendező ahelyett, hogy újramikrózna egy koncepciót, inkább egy újat készít.

    Nem mindig a jó út az, ha egy filmkészítő eleve kinyújtott szériákban gondolkodik. Inkább legyen egyetlen remek, katartikus, lezárt, eredetiséget sugárzó film mint egy tripla trilógia, ami még az elején jó volt a közepén ellaposodott a végére meg szimplán rossz.

    Ha már itt tartunk: A cikk utolsó bekezdéséből, a folytatások felsorolásából mégis hogy a viharban maradt ki az új Star Wars?
    Utoljára szerkesztette: theone91, 2015.03.31. 01:49:27
  • Jrex
    #4
    A folytatásokat sose értettem miért nem tartják eredetinek.....ugyan úgy ki kell találni mi legyen a sztori, meg pont az egymásba alakulás, mármint egy jó "eredeti" filmnek mindig van folytatása....Én személy szerint a csak a rebootot és a remaket nem tartom eredetinek. Bár tény hogy néhány filmre ráfér....
  • Dynamic
    #3
    "A mozis világ egyik legkomikusabb ellentmondása, hogy szinte mindig azok panaszkodnak arról, hogy nem készülnek eredeti filmek, nincsenek ötletei Hollywoodnak, akik maguk is szinte csak folytatásokra, adaptációkra, feldolgozásokra és rebootokra váltanak jegyet."

    Na, gratulálok cikkíró. Egy igazi objektív vélemény. Az egyik legrosszabb fórumozó tulajdonságot vetted fel, amikor két általános ám ellenkező értékű kijelentést és úgy állítasz be, mintha ugyanattól a személytől származna. Miből gondolod, hogy pontosan ugyanazok panaszkodnak az eredetiség hiányára, akik folytatásokat néznek? Tán készült ebből valami felmérés?
  • kalapos01
    #2
    Győzikés film nem lesz 2016-ban, Zoolander 2 meg lesz. De nem nyáron. Lehet, hogy bicsaklik az "ennyi erővel" logika.

    Egyébként van olyan 2016-os film, amiből vannak képek? Még a Zoolander 2-ből sincsenek.
    Utoljára szerkesztette: kalapos01, 2015.03.30. 20:56:29
  • grebber
    #1
    Ez jó. Ott feszitenek owen wilsonék a zoolander 2 "promo" anyagából ha jól tudom,de a filmről egy rohadt szó nem esik.

    Ennyi erővel Győzikés random képet is szúrhattatok volna ide...