9646
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • TDC Geronimo
    #64
    Hm utánanéztem kicsit, ha jól értelmeztem 3. bosst le kell verni addig nem is lehet chalice dungeonba menni, utána meg hunters dreamből lehet az oltároknál rituálét csinálni.
  • gibson9
    #63
    Az kimaradt. Megyek is érte.
  • TDC Geronimo
    #62
    megvetted a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    10k blood echos kulcsot hunters dreambe? AZt hiszem az nyit egy kaput a cathedrálisból balra ha kimész.
  • TDC Geronimo
    #61
    azigen :D

  • gibson9
    #60
    Na közben rájöttem hogy az annak a helynek a neve ahol megöltem a harmadik bosst. Viszont akkor nem tudom hol voltam és vissza se tudok menni. Nincs ilyen lehetőség. Szóval felmerül a kérdés. A harmadik boss után hova tovább? :D
  • gibson9
    #59
    Én most legyőztem végre a harmadik bosst. Old yharnamban és hirtelen nem tudtam hogyan tovább mert amúgy bejártam már az egészet. Elkezdtem járkálni hátha kimaradt valami. Aztán egy helyen ahol már jártam amúgy találkoztam egy ellenféllel amilyen fajtával eddig még nem.


    SPOILER
    ( telóról vagyok nem tudok makrózni)


    Na az szépen lerendezett és amikor a bloodborne felirat eltűnk átvezető animáció jött. És felébredtem egy új helyen church of the good chalice-ben. Ez így rendjén van? :D
  • TDC Geronimo
    #58
    Chalice dungeonba volt már valaki? Hogy lehet azt elérni és hogy működik ott a coop baráttal?
  • TDC Geronimo
    #57
    Nem jár semmi más büntetéssel, nekem 100+ bulletem van már :D

    Na igen a hunter a toronyban... Én ott annyit szoptam, hogy inkább kikerültem.
  • Tatyla
    #56
    fogsz még sokkal többet is veszíteni ne aggódj :)
  • Kandurex
    #55
    na ez érdekes, és nem jár valami más büntetéssel? mert eléggé le vagyok amortizálva anyaggal, aztán nem bírok a toronyban lévő vadásszal :( már ha nem 3. -ra megyek oda el és nem is egyszerű mert van ellenfél dögivel, legalább 20k vért otthagytam már :(
  • TDC Geronimo
    #54
    ha nincs lőszered parryra, akkor életet áldozhatsz és kapsz érte 5 lőszert.

    Én egyszer véletlen megnyomtam kevés hpn, mert valamiért háromszög helyett azzal akartam tölteni és majdnem beszoptam, kb 2 mm hpm maradt :D
  • gibson9
    #53
    Még egy kérdés. Amikor a felfele "nyilat" nyomod meg mi történik? Nem jöttem még rá. Az életemből lemegy valamennyi és a "lőszer" (ennek se jut most eszembe a neve) alatt lesz egy +5 érték.
  • gibson9
    #52
    Jólvan, köszi :) Most egy picit pihentetem, mert kezd elborulni az agyam :D Időről időre muszáj félretennem, mert egy szint után már a parasztok is megölnek olyan ideges vagyok és nem tudok koncentrálni csak szaladok előre.
  • AntiHero
    #51
    Van. Én úgy erősödök. Nyilvan így is úgy is fejlődsz, de ha a farmolsz akkor jobb és gyorsabb.
  • gibson9
    #50
    Amúgy van értelme farmolni? Mert akkor táplom még magam kicsit máshol, de ha velem szinteződnek az ellenfelek, akkor értelmetlen.
  • AntiHero
    #49
    Akkor meg csengess. Amugy ettől lesz cifrább boss is nyugi. :D bementem azt 30 masodperc mulva meghaltam. :D
  • gibson9
    #48
    hát bazdmeg most már nagyin ideges vagyok. Felbasz. Nem hiszem el. Már a gyógyszereim, a molotov cocktailjaim és a blood vialjaim is elfogytak, de azt a tetves szarházi bosst nem tudom legyűrni. Nincs időm támadni. Túl gyors. Az élete feléig simán leviszem, aztán jön az átváltozása vagy bedühödése nem tudom és onnantól szétszed. Hiába rohangálok az oltár körül nem tudok visszatámadni mert gyorsabb.
  • Laza
    #47
    Most visszamentem ...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ... és felgyújtottam a nagy csarnokban lévő fellógatott tetemet ... biztos jó valamire :)
  • AntiHero
    #46
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ja és így utólag belegondolva szerintem a tüzet sem szereti, mivel farkas
  • AntiHero
    #45
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    elsőnek is legyen nálad gyógyszer. Mérgezés ellen. Masodiknak használd a puskát/fegyert hogy stunuld. Amikor stunolod rögtön támadj a legerősebb támadásoddal. Ha baj van rohanj az oltarhaz és körözges körülötte amig healeled magad.
  • Laza
    #44
    Amúgy a fáklya brutál másodlagos fegyver a lőfegyver helyett, és még 'látok' is vele :D
  • Laza
    #43
    Huhh, meg kell nézzem miről beszélsz, mert nekem a második lámpa a temetős bossnál volt, a következő meg old yarman ajtaja előtt :)

    Amúgy most itt tartok és csak egy bossal taliztam:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Old Yarman-ban most nyitottam meg a toronyban azt a shortcutot, amerre az Old Yarman előtti lámpástól jobbra lehet lemenni, leesni a falról.

    Utoljára szerkesztette: Laza, 2015.03.27. 14:59:26
  • Tatyla
    #42
    Láttam egy srác streamjét n++ olyan durva varázsló karaktere volt hogy az csak na, nolifer szindróma
  • gibson9
    #41
    Blood starved beast tipp esetleg? Szenvedek vele most egy ideje.
  • Tatyla
    #40
    Skillre igen maradék kettőre még nem raktam most vagyok 51
  • gibson9
    #39
    Ki hogy fejleszti a karakterét? lvl31 vagyok és eddig jóformán csak a vitality, endurance, strength hármasra pakoltam pontokat. Pisztolyt szinte alig használok. Érdemes pakolgatni a másik három tulajdonságra? (skill, bloodtinge, arcane)
  • SweeneyTodd
    #38
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [spoiler]A második checkpointnál ahol ugye lehet menni jobbra először és aztán balra ha már kinyitottad a kaput , na már most ha ott bemész akkor egy házon keresztül lehet tovább menni amiben van egy lépcső az emeletre ott pedig ki tudsz menni egy nagy hídra jobb oldalt két farkas baloldalt pedig egy nagy kalapácsos 3 madárral körülötte, utána pedig a "farkas" boss
    [/spoiler]
  • Laza
    #37
    "Cathedral és old yarman-nal tartok."

    És idáig megvolt már 4 boss? Nem tudom merre kóricáltam el, de most vagyok a géppuskás utáni nagy teremnél (old yarman), de nekem eddig csak egy boss volt meg, a temetőben lévő átváltozós faszi :)
  • AntiHero
    #36
    32kval én is szoktam rohangálni még. De legtöbbször 20k felett már megyek vissza az álomba. :)
  • Tatyla
    #35
    Megvolt az első ragequit a játékban, forbidden woodsba bementem vagy 32k echoval a hatodik bosshoz, elpusztultam, mondom vissza megyek felveszem az echot és kiportolok hát vissza vezető úton nem megölt egy sima mob?
  • gibson9
    #34
    Na meglett végül. Fellélegeztem :D
  • gibson9
    #33
    Nem tudok rendesen elugrálni se mert mindig beleakadok valami tereptárgyba, aztán onnantól rongyosra ver.
  • gibson9
    #32
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem Hunter, Father valami :D
  • AntiHero
    #31
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A hunter?

    Ajánlom a zene doboz használatát ;)
  • yesname #30
    Én is arra értettem. Felesleges csalogatni őket. Könnyű prédák. Persze ha van tűz a kéznél. :)
  • gibson9
    #29
    Köszönöm :)
  • gibson9
    #28
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A második bossra (élete utolsó harmadában valami nagy rovarrá vagy mivé változó boss) valakinek valami építő jellegű segítség? :D emberi alakjában simán elpicsázom már, de az a dög szétszed és már vagy 30x biztos megdöglöttem.. kezd kicsit frusztráló lenni :D vagy el kéne mennem esetleg tápolni a karakteremet még?

  • Moby
    #27
    Nem a megölésre vonatkozott, hanem az elcsalásra :)
  • AntiHero
    #26
    Öhhhm.. elakadtam :O Vagyis kinyírtam már 4 bosst, de most nem vágom merre kellene mennem. :O

    Cathedral és old yarman-nal tartok.
  • AntiHero
    #25
    Annyiszor tudsz másik játékost hívni magad mellé. :)