9646
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • Moby
    #104
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ja igen a csengetés: ha jól vettem ki az eddigiekből, father gascoigne jönne, namost arra gondolok, hogy ugyan nem öltem meg, de jártam már nála, ezek után lehet, hogy hiába is csengeteg.
  • Moby
    #103
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nekimentem megint. volt nálam 3 olaj, 8 molotov. A 8 molotovból 5 ráesett, és meg sem gyulladt, eltűnt a semmibe. Parryt nem adja be egynél többször, mindegy mennyire jókor lövöm, ellőttem rá vagy 40 silver bulletet. Csengettem, nem tudom hogy kéne működnie, nem jött senki.
    Nekem itt a vége. Ettől többet a dolog hogyanjáról már nem fogok tudni.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.03.28. 13:13:08
  • AntiHero
    #102
    Az nekem is hianyzik. :/

    Elso napokba be elözte a LoL-t is néző számba. :)
  • TDC Geronimo
    #101
    Eladasokra. Telorol miert nem megy szerkesztes? :y
  • TDC Geronimo
    #100
    Atyaeg most neztem live from playstationon 1400+ BB stream van. Kivancdi leszek leadasokra.
  • AntiHero
    #99
    Igen. Itt vagyok. Amugy ha van lámpa akkor vissza tudsz jönni. Csak masik oltarhoz kell menni dreamben.
  • SlickAdam
    #98
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ugye mivel mar talalkoztal a boss-al, kigyurhatod magad Hunter's Dream-ben. 17-18-as szintnel nem kell, hogy magasabban legy a boss-hoz. ez 1 ora farm utan böööööven összejön (ismered mar a környeket, mint a tenyered)

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.03.28. 12:06:35
  • TDC Geronimo
    #97
    Ne is mondd. Én mindkét boss után remegtem :D

    Imádom es ma este végre tudom folytatni <3
  • Moby
    #96
    Nemtudom. Ma kipróbálom, hogy az egyórás etap farmolásra értelmezhető-e. Ha igen, folytatom. Ha nem, akkor kiszállok.
  • SlickAdam
    #95
    erröl van szo?

    szerk.:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Blood-Starved Beast utan az az uj ellenfel a Snatcher. azt irjak ha elegge levittuk az eletet, elkattan kicsit, mint a boss-ok. ha ebben az allapotban nyir ki, NEM ebredünk börtönben.

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.03.28. 12:03:28
  • AntiHero
    #94
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Börtönbe ébredtél?
  • SlickAdam
    #93
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    oszlopok körül rohangalas szvsz öngyilkossag. oltarhoz en spec be se neztem mig meg nem döglött.
  • gibson9
    #92
    Van lámpa (legalábbis ahova engem tett volt). Összetalálkoztam 2 ellenféllel, aztán találtam is lámpát, de még lehetett volna más irányba is menni, csak én vissza akartam menni a hunter's dreambe és gondoltam majd visszamegyek oda. De oda már nem lehetett visszamenni.. :D
  • SweeneyTodd
    #91
    Na lenyomtam egyedül Blood-Starvedbeastet... még most is remeg a kezem

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Úgy sikerült lenyomnom ,hogy mindig baloldalra tértem ki a háta mögé amikor a közeli támadását tolta és akkor bele vágtam hármat négyet.. és vissza szembe vele ,hogy kitérjek a rohangálós támadása elől ,aztán újra a közelébe, mögé ugrani és csihi puhi , 1potit kellet csak elhasználnom

    szerk.: és a terem közepén voltam végig nem rohangáltam semmi körül, így végig szemmel tudtam tartani mikor hol jár a kis rohadék...


    Egyszerűen ez a játék valami félelmetes milyen adrenalint tud felszabadítani az emberben egy - egy harc után.
    Utoljára szerkesztette: SweeneyTodd, 2015.03.28. 11:43:44
  • AntiHero
    #90
    Az addig oké. De ahova rakott ott lámpa sincs csak a pálya végén egy boss. Aztán innen nem tudtam este kimenni sehova.

    Most meg meló van így max megint este próbálkozhatok. :)
  • gibson9
    #89
    Nem a temetősre gondoltam, hanem a bloodstarved beast-re. De azóta már szétcsaptam szerencsére. Viszont írtátok, hogy utána már lehet valamit csinálni az oltárnál, de nekem ugyan úgy semmi lehetőség. Valamit ír a munkapadról és ennyi.
  • SlickAdam
    #88
    lejjebb irtad, hogy lehet hagynod kene hetközben az egeszet. ebböl gondoltam, hogy hetvege kircsi.
    de szeretünk, kapsz 1 hetet. eleg? :D
  • SlickAdam
    #87
    bazz, pedig egyszer kiprobaltam ezt a koktelt, es ugy lattam nem müködik... ehhh...
    ugyhogy levertem siman, de elötte gyurtam kicsit poison rezisztenciara.
  • Moby
    #86
    Ezt ki is pipálhatod, hétvégén még annyi időm sincs játszani, mint hétközben.
  • TDC Geronimo
    #85
  • SlickAdam
    #84
    vasarnap ejfelig kapsz idöt, hogy bizonyits az elsö boss-al! :D
  • Kandurex
    #83

  • Laza
    #82
    Gondolom a temetős faszira gondolsz ... pedig oda pont jó a molotow ... mikor még nem változott át a sírokon keresztül simán lehet csapkodni, és miután átváltozott kell megdobálni molotow-al, az nagyon viszi, 3-4 év vége.

    Én így csaptam meg az arcát :)

    http://www.twitch.tv/lazahun/c/6417614
  • Moby
    #81
    Most én lettem vmi alsóküszöb boss ügyben, vagy mi?
  • Kandurex
    #80
    Ilyen ez amikor azt hiszed, hogy te vagy a király, a játék úgy pofánvág, hogy csattansz, aka.Souls...
  • Kandurex
    #79
    Mindenesetre belekóstoltam a Coop dologba és ez is jó élmény. Bár igaz, hogy kétszer csengettem mert elsőre így is levert ez a rossz életű...

    Kíváncsi lennék Moby mit szólna ehhez a Bosshoz
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.03.28. 09:34:12
  • AntiHero
    #78
    Én tovább is mentem. Most mentem oda és most öltem meg 1 órája. :D Az a vicc, hogy jóval tovább mentem már mint az a boss. Lvl 50 vagyok :D Könnyű volt így egyedül is.

    Viszont. Így, hogy most öltem meg a cathedralba nyílt egy új helyszín. Na már most én ott úgy elkóboroltam... meg olyan helyre jutottam, ahol egy olyan ellenfél jött velem szembe, hogy mikor megölt más helyen ébredtem. Rendesen meglepett most a játék. Ki is léptem mert enyhén nehéz helyszín. Végre egy kis kihívás.
  • Kandurex
    #77
    Maradt a végső tipp, bár lehet hagynom kellett volna, szarni bele, megvenni a kulcsot és tovább menni, majd később visszajönni és pofán verni a rohadékot. Csak mindig elfelejtem, hogy a Soulsba simán összelehet futni olyan dolgokkal is amiket csak később lehet leverni.

    Mindegy, most majd próbálom kerülni a mangófát.
  • AntiHero
    #76
    dikk..én is elkerültem egy olyan helyre ahol halál után keltem fel. :O Még egy boss is van itt.. 5 másodpercbe telt, hogy megöljön. :D
  • AntiHero
    #75
    Nem. :D az csak a végső tipp. Az alap tippet az alatt írtam. :)
  • Kandurex
    #74
    Szóval az a protipp, hogy rázam azt a kurva csengőt, mint hülye majom a mangófát?

    Kb. 30 Boss lehet az eddigi Souls játékokból kiindulva.
  • AntiHero
    #73
    Lentebb leírtam. :)

    Amugy mennyi a max szint a jàtékban meg mennyi boss van összesen?
  • Kandurex
    #72
    Tippek a 3. Bossra? Feléig olyan szépen leviszem az életét, de utánna... :((
  • TDC Geronimo
    #71
    Ejj na készülök rá holnap akkor lélekben :D
  • Kandurex
    #70
    Egyelőre nem tudom leverni, az egy állat.
  • TDC Geronimo
    #69
    bloodstarved beast
  • AntiHero
    #68
    Azt én is úgy sináltam xD meg sok másikat is. Alap trükk ha van létra le kell mászni rajta és akkor leesik a sok barom. XD
  • Kandurex
    #67
    Lemákoltam :) addig ütöttem míg kiesett a toronyból ...a hülye-idióta
  • AntiHero
    #66
    Melyik a 3.? Mert én már 5 bosst megöltem, de még nem enged chalecebe.
  • gibson9
    #65
    Ez volt az. Köszi :)