9646
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • Moby
    #144
    Kb 2 óra, jön a felvétel, aztán várom a megfejtéseket. Ha nálam ez történne ami itt a videóban, telibaszhatták volna mapot csak ilyen barommal is.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.03.28. 19:56:21
  • Moby
    #143
    Nem. Fekszik. Le. Be van lockolva. Ellövök a fejére 40 sb-t. Ütés előtt, ütés közben, ütés után. BÁRMIKOR.
    Semmit nem csinál.
    Mondom, felveszem.
  • TDC Geronimo
    #142
    Ha mögötte állsz nálam is lassabb volt, általában tartottam a távolságot és csapkodott össze vissza, mint a félőrült
  • TDC Geronimo
    #141
    Parryt egyszer se adja be neki. Az hogy a fejét lövi az nem parry, ez a boss gyengesége. Testét meg fejét lehet lockonolni, fejébe kell pár golyó és lefekszik, nem kell támadnia se közben. Ezeket jó lett volna tudni mikor én is szenvedtem vele :D
  • Moby
    #140
    Te...meg sem nézem ami a felvételen történik. Kb négyszer gyorsabban mozog nálam ez a gyökér ELEVE!
  • Moby
    #139
    Mostmá felveszem hogy néz ki ez az egész nálam...
  • TDC Geronimo
    #138
    Ha ezzel se megy akkor tényleg add fel :D
  • Moby
    #137
    Ez valami vicc? Mostmár veszem a fáradságot, nekimegyek mégegyszer, csak hogy fel tudjam venni. Itt a videóban nem is mozog ez a barom, áll mint egy szobor Úgy adogatja be neki a parryt, mint a géppuska. Ha épp meg is mozdul, olyan sebbeséggel, mintha le lenne lassítva a yt felvétel.
    Miagecivanitt????
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.03.28. 19:51:30
  • TDC Geronimo
    #136
  • TDC Geronimo
    #135
    Állítsd át a keresést localrol worldwidera, akkor fog találni embert.
  • Kandurex
    #134
    Ugye ezek után nem azzal akarsz viccelődni, hogy a DaS a nehéz.... egyébként úgy mentem, mint forró kés a vajba...noszensz mi egyszerű, csak be a pajzs mögé és mission complette...most ugorjak le a katakombákba? Mi változna? Ugyanúgy tápolnám a karit...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.03.28. 19:39:58
  • AntiHero
    #133
    Azt. Én sem vágom micsda. Én is belefutottam.
  • gibson9
    #132
    Úristen mi történt..

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amelia-val most nem foglalkoztam, hanem ahol hozzá kell menni elfordultam jobbra és lementem egy lépcsőn, ahol volt két hunterszerűség, az egyik elektromosan támadott a másik lövöldözött. Na legyűrtem őket és lementem a sziklafalon be egy nagy csarnokba, ahol semmi nem volt csak egy ajtó.. Odamentem, megpróbáltam kinyitni, kiírta, hogy zárva van és abban a pillanatban felkapott egy KÉZ, földhöz vágott és ennyi volt. De hogy ez miezez? Még csak életerőcsíkja se volt, semmi. Ott se volt. Csak megjelent és felkapott, aztán lebaszott :D Nem megyek arra mostanában
  • Moby
    #131
    Jajajaperszeperszepersze...menj csak le a katakombákba csirkeként. LOL
  • Moby
    #130
    Én váltogattam. Ha dobtam valamit belockoltam, hogy nem dobjam mellé. Ámde így is leesett a "semmibe". Nem gyújtotta be. Ha meg futottam előle akkor kikapcsoltam. Pontosan tudom mit kellene csinálni, éééés azt is csinálom. Odáig úgy radírozom a pályát, hogy ötösével eszem a népet. Odaérek, és mintha valami fal lenne előttem, bármit teszek vele nem sérül. Nem működik a parry, nem gyullad be, nem csinál semmit az olaj, nem jön a köcsög a csengetésre, hatástalan minden. Már nem is akarom legyőzni különösebbképp, maga a továbbjutás nem érdekel, vélhetően soha nem lesz időm befejezni, és ez a végtelenül elbaszott unbalancing miatt nem is különösebben vonz, csupán megérteni, hogy mi történik.
  • TDC Geronimo
    #129
    Én is gondolkodom rajta, de BB combat után DS combat szerintem nem olyan jó már. Sokkal lassabb :(
  • SweeneyTodd
    #128
    úgy érzem be kell majd szereznem a felújított DS2-t majd ps4re

    Nagyon nagyon bejön ez a stílus... nem gondoltam volna ,hogy így lefog kötni.
  • Kandurex
    #127
    Csak úgy kíváncsiságból elindítottam a DaS 1-et, megakartam nézni, hogy az első pályákon mennyit is bírnak az ellenfelek. Hát Firelinkbe a zombik maximum 2 ütést bírnak, viszont kb. 5-6 ütés kell, hogy ők felszecskázzanak. Szóval könnyebb DaS, sokkal, sokkal mint a BB.
  • AntiHero
    #126
    Hát most na. :D 2x-ra lement. Nem kell alacsony szinten neki menni. :D
  • Moby
    #125
    30fps annyit tesz, hogy 30 képkocka egy mádodperc alatt. Ez viszon egy teljes másodpercet vizsgál, azt nem, hogy milyen ütemezéssel érkeznek. A stabil framepacing 30fps és vsync esetén azt jelenti, hogy a kêpkockák diszkrét, 33.33 ms-enként érkeznek. Az instabil framepacing pedig, hogy nêhol 33.33, néhol 66.66, nêhol meg 16.66, összességében 30 frame így is egy mádodperc alatt. Szélsőséges esetben az is 30fps, ha fél másodpercig 16.66ms-enként bezuhan 30 frém (azaz arra a fél másodpercre 60fps), aztàn további fêl mádodpercig egy sem. Az is 30fps lesz frémperszekben kifejezve, csak jól látható mennyire nem mond az el semmit. Túl nagy az 1 mp-es időablak.
  • Kandurex
    #124
    Ezen már én is gondolkodtam, hogy ez tekinthető igazán Dark Fantasy -nak, a többi Souls, mert bár nagyon jó játékok, de inkább csak egyszerű sötét tónusú dolgok.
  • Laza
    #123
    Egyébként eszméletlen egy horror hangulata van a játéknak, köszönhetően a stílusának és a grafikai ugrásnak, hangoknak ...... pl a Blood-Starvedbeast előtt a nagy teremben, ahol lóg a kibelezett monszta a plafonról, ott vannak azok a sikoltók, akik valamit duruzsolnak, aztán hirtelen mind sikongat .... nagyon brutál a hangulata.

    Ehhez képest a DeS/DaS játékok szimplán nyomasztóak voltak, de semmi igazi horror hangulat :)
  • Laza
    #122
    Jah, pont ott tartottam este én is, de nekem ő még csak a második, valahol elhagytam egy járatot, pedig nekem úgy tűnt, hogy minden irányt átkutattam ... ezután a boss után meg nincs tovább út. Majd nemsokára folytatom és körbenézek mit hagyhattam el :)
  • Kandurex
    #121
    Neki minden könnyű , pediglen nehéz , nagyon nehéz tud lenni .
  • gibson9
    #120
    Könnyű? Visszamentem, hogy legalább az ott hagyott huszonvalahányezer echomat felszedjem és eltűnjek onnan a blood hunter mark-kal, de időm se volt rá megint szétcsapott. A 2 halál összesen nem volt szerintem 10 másodperc. Annyira könnyű, hogy nem merek visszamenni most :D
  • AntiHero
    #119
    Pedig ő egy baromi könnyű boss. :) de igen én is elsőre meghaltam. :d
  • gibson9
    #118
    Most találkoztam Amelia-val.. pár másodpercet éltem csak :D
  • TDC Geronimo
    #117
    10 szint kulonbsegig megy csak coop ezt jo ha tudjatok
  • SweeneyTodd
    #116
    Megpróbálhatunk majd össze hozni egy co-opot,de csak holnap leszek otthon ,ha addig nem sikerülne nagyon szívesen segítek majd.
  • n000rbi
    #115
    Geroval ellentétben nekem lock-onnal jött össze. Összes eddigi próbánál fostam a közelébe menni, de így simán körbetáncoltam és charge attack-kal lezúztam, néhány molotov is ráment.
  • SlickAdam
    #114
    leegyszerüsitve: bar masodpercenkent 30 frem van elöallitva, ezek nem megfelelö sorrendben erkeznek, ezert erezni a folyamatos beakadasokat, ill. frem esesnek is hathat a jelenseg.
  • AntiHero
    #113
    Nem jó. Annyit érzékelek, hogy akad a kép. :)

    Pacing meg azt se tudom mit takar. :D
  • SlickAdam
    #112
    jo lehet a szemed, ha tenyleges frem eses es pacing problema kozott kulonbseget tudsz tenni. pacing ugyanis FOLYAMATOSAN szar. engem töltesi idö nem zavar, de ezt javitaniuk illene. tul nagy cim ahhoz, hogy ne javitsak.
  • AntiHero
    #111
    Fps nálam elsőnek az erdei faluba esett le. De ott nagyon. De amugy nem zavart. A töltési idő meg azért nem zavar mert addig lenyugszok, meg átgondolom a dolgokat. :D
  • AntiHero
    #110
    Arra nem mentem. Akkor este felmegyek a lámpához.

    Tuti másik oltarnal vissza tudsz akkor menni.
  • gibson9
    #109
    Ami fontosabb ès jön a második patchel az a töltèsi idő csökkentèse. Ma lemèrtem kiváncsiságból ès 43 mp volt. Sok sok halál után, amikor amúgy is frusztrált az ember nagyon idegesítő tud lenni. Fps különösebben nem zavar engem se, bàr nèhol látvànyosan leesik.
  • gibson9
    #108
    Igen börtönben èbredtem. Aztán egy lèpcsőn mentem fel ès ott egy emelvényen volt lámpa. Onnan utaztam dreambe, de vissza màr nem tudtam. De ugye èn ugyan azt az oltárt nèztem amit korábban.
  • Kandurex
    #107
    Majd gyün valami performance update, bár nekem így is játszható teljesen.
  • Kandurex
    #106
    Van egy ilyen fehéres kör valahol a lámpás után, ott kell csengetni, legalábbis én ott ráztam és azonnal jöttek
  • SlickAdam
    #105
    "Performance takes a big hit compared to solo play, and parts that previously averaged at 30fps now unfold at just 20fps."