9646
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • Moby
    #184
    Nem konkrétan a faterre gondoltam, inkább a jelenségre.
    Gép marad. Hátha változik egyszer valami...
  • SlickAdam
    #183
    wat? lemesz lifttel, tuzesgolyoval elintezteted a csirakat a hidon, többi mellett elszaladsz. 0 daralda, 1-2 perc.

    megy a gep is?
  • Moby
    #182
    De. Annyira vesz mindent, hogy kettő bb video van a hdd-men, mindkettő 23-i. Ezen állapot megváltoztatásához a duplashare sem volt elegendő.
    Fater: néztem a töltőképernyőt, és az egyetlen dologra tudtam gondolni: hogy mennyire kikúrt módon a hátam közepére nem hiányzik a bosshoz vezető darálda. Nyomtam egy closeappot, kivettem a lemezt, nyomtam egy deletet a bb ikonra, írtam egy privit Kongynak, hogy 14-ért elviheti, és lefeküdtem aludni.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.03.29. 11:01:09
  • SlickAdam
    #181
    miert manualisan? vesz mindig. nem? en ranyomok share-re, ott video mentese. kesobb feldolgozom, ennyike.

    na. visszajott a kedv? johet father? :)
  • Moby
    #180
    Akartam videót csinálni, elindítottam manuálisan, a végén kiléptem, ott kettő videó volt, mindkettő 23-i...vannak dolgok, amik sosem változnak.
    Felvétel közben leöltem, ezt a barmot, szóval csak úgy tudnám megpróbálni megint, ha csinálnék új karit, de ahhoz má nincs kedvem.
  • gibson9
    #179
    Tegnap este értem én is az erdőbe. Tényleg nagyon hangulatos :) de igazából annyira jó helyszìnek vannak, hogy szinte mindenhol bámészkodok egy kicsit.
  • n000rbi
    #178
    Volt egy rúnám, valami vizes és eltűnt. Fasza.
  • SlickAdam
    #177
    megvettem en is ezt a beethoven pengét, de semmivel se jobb, mint a fejsze. söt, a fejszenek ugye jobb a charge-os areal attack-ja.
    mindkettö +3-ig van tolva, kb. egy szinten sebeznek.
    lephettem volna 2 szintet. mehh...
  • TDC Geronimo
    #176
    Jézusom ez az erdős rész de telibevert jól néz ki. Legszívesebben másodpercenként fotóznék. Fülessel toltam, hangoktól kb beszartam :D
  • TDC Geronimo
    #175
    Na kipróbáltam coopot, Amelia előtt. Be is rakott valakit, az meg elvezetett bosshoz és le is vertük. Ment az emoteolgatás ezerrel :)

    Ja és mai egyik "élményem"...



  • gibson9
    #174
    Ebben a játékban mindenki meg tud ölni, ha egy pillanatra is lankad a figyelmed :D
  • SlickAdam
    #173
    azt tudom. de nem tud megolni.
  • AntiHero
    #172
    Varázslás közben megöl aza bizonyos ellenfél akkor automatikus börtönbe ébredsz.
  • SlickAdam
    #171
    azt hogy? szandekosan haltal? nalam eselye sincs a csiranak.
  • TDC Geronimo
    #170
    Na elvitt engem is a mumus a börtönbe lol
  • gibson9
    #169
    Kipróbáltam, de nem érzek semmi különlegeset. Eddig a hunter axe-om jobban bejön.
  • gibson9
    #168
    Csak mert most pont megvan rá az echo. Lehet akkor beruházok rá, ha annyira durva :D
  • TDC Geronimo
    #167
    R2es charge attackja állítólag nagyon durva. Most veszem meg majd tesztelem.
  • TDC Geronimo
    #166


    1-2 alkalommal azért necces volt, főleg amikor kamera miatt megint sarokba szorultam...
  • gibson9
    #165
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy most meglett a két boszorkány. Eddig ez volt a legegyszerűbb boss. Mondjuk egyszer sikerült meghalnom.
  • gibson9
    #164
    Dicsérik? Mert sebzésre semmi extra. Jobb a nálam lévő fejlesztett axe. Mit hallottál róla?
  • TDC Geronimo
    #163
    Nem tudsz? Kehely kell hozzá 1000 blood echo meg 2 vér. Ha nincs vér vehetsz a kútnál.

    Most veszem meg ludwig apánk kardját. Azt nagyon dicsérték :)
  • Kandurex
    #162
    Az zsír.

    Amúgy a chalic dungeon -ba, hogy lehet lejutni? Meg van a 3. Boss, van ritual blood, kehely, de nem nagyon tudok áldozgatni a dreambe :(
  • TDC Geronimo
    #161
    25
  • gibson9
    #160
    Mifélék ezek a fegyverkenések? Remélem jól fejlesztem magam, nem akarom elrontani a fejlődésemet, de én eddig jóformán csak az első három tulajdonságomra tettem(strenght, vitality, endurance) 47-es vagyok már. Másik kettőre már tettem 1-2 pontot azért, de arcane-ra pontosan tudom, hogy egyetlen pontot se költöttem még.
  • Kandurex
    #159
    Az kemény, ha elsőre...hányas szinten? kb. olyan mumus, mint a Capra anno....igaz Caprát elsőre levágtam én is :)
  • SlickAdam
    #158
    megvolt az elsö randevum ezzel az Eszmeraldaval (vagy mi). feleig levittem elsöre, de aztan elfogyott a gyogyito esszencia, neki meg megjott a kedve a gyogyitashoz, szal...

    mehetek a boot camp-be megint.
  • TDC Geronimo
    #157
    Na blood starved beast lement elsőre, oly annyira örültem és a videót akartam menteni hogy közben megölt a poison :DDD
  • Tatyla
    #156
    most hogy túl vagyok a hetedik bosson most már visszavonom hogy könnyebb mint a DS játékok,igaz feltápoltam magam 75-re fegyvert axeot lecseréltem saw spearre mert gyorsabb,és azt hiszem durva dolgok lesznek még itt eljutottam a forsaken kastélyba is titkos mellék küldivel...
    arcanet szerintem 15-re húzzátok fel hogy a fegyver kenéseket tudjátok használni
  • Tatyla
    #155
    nolifer állat,az ilyet nem nézem semmibe...
  • gibson9
    #154
    Amúgy nagyon tetszik a játék. Én is remélem jön folytatás majd (bár még hol vagyok ennek a végétől :D) És nagyon örülök, hogy CE kiadást vettem belőle :)
  • TDC Geronimo
    #153
    Gafon van egy beteg állat, aki NG++t is már letolta. Most indul neki negyedjére :D
  • TDC Geronimo
    #152
    Hát remélem shu meggyőzi őket meg sonyt, hogy folytatást akar a nép :)
  • Kandurex
    #151
    Inkább legyen 2. rész! Ilyen eladásokkal vétek lenne kihagyni!
  • TDC Geronimo
    #150
    Gyönyörű

  • SweeneyTodd
    #149
    Gondolkozás nélkül meg veszem az összeset vagy season passt ha lesz
  • TDC Geronimo
    #148
    BBhez lesz vajon DLC? DS2höz is elég tartalmasak jöttek ki ha jól tudom kettő is. Bár biztos lesz ehhez is. Day 1! :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.03.28. 20:02:54
  • TDC Geronimo
    #147
    Nyugodtan használd fel
  • gibson9
    #146
    Ezeket a Coldblood Dew-eket és Thick Coldblood-okat lehet másra is használni, mint, hogy elfogyasztom és ad blood echot? Csak, hogy tudjam érdemes e megtartanom őket :D
  • TDC Geronimo
    #145
    Amúgy ma olvastam olyat, hogy minél több insightod van annál nehezebb a játék és még az enemy placement is változik. Varjúk helyett pl ilyen nagy troll volt az egyik helyen.