9646
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • vixo
    #264
    Tényleg hülye kérdés volt, közben rájöttem,h a fegyverem elhasználódása volt a gond :D Javítás után ismét játszi könnyedséggel öldököltem, most már esélyt is látok rá,h haladni fogok a játékkal. :)
  • Tatyla
    #263
    nem boss
  • Tatyla
    #262


    9 boss down 1-es chalice kipucolva
  • balee4
    #261
    Tomb of Giants ;)
  • TDC Geronimo
    #260


    Ilyen momentumom volt már párszor, ugyanígy fordultam meg :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.03.29. 19:23:01
  • balee4
    #259
    Mekkora geci dög ez a vízipók. :D
  • Kandurex
    #258
    Na szóval, ha eljön az éj, ez bizony az első!! pályán van!

    (nem túlzottan spoileres, végül egy opcionális boss, azt hiszem, meg már a bétába minden videóba lehetett látni)



    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.03.29. 19:18:19
  • TDC Geronimo
    #257
    Grafika meg art hát igen.... Nem evilági fogalmazzunk úgy :D Akárhányszor új helyre kerülök nem tudom olyan lassan pörgetni a kamerát, hogy a részletgazdag, artban az egeket verdeső látványt befogadja az agyam :D
  • Kandurex
    #256
    Ok, thx
  • TDC Geronimo
    #255
    Nem, hunters dreamből megnyílt a portolási lehetőség. Fentről a 2. tombstonehoz kell menni nem a 4-hez ahová szoktál.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.03.29. 19:05:48
  • Kandurex
    #254
    Semmilyen ellenfél nem igazdik hozzád...mi ez az ostoba kérdés? Már páran feltették. Ha így lenne akkor nem lenne értelme a fejlődésnek, sőt semminek, hisz nem fejlődnél semmerre!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.03.29. 19:02:48
  • vixo
    #253
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne,hogy az ellenfelek hozzám igazodnak? Mert úgy vettem észre,h az elején nagyon hamar megöltek,aztán fejlődtem kicsit és én kezdtem őket leöldösni egész könnyen,majd megint fejlődtem kicsit és egyre többen lettek és erősebbek és több csapást kellett rájuk mérnem, ezt a játék egy szakaszára értem,nem úgy,h haladok a sztoriban, szóval ha farmolgatok és erősebb leszek,akkor ezzel együtt a szörnyek is táposabbak lesznek? Lehet kicsit zavarosan fogalmazok, csak mivel eljutottam a cleric beast-hez és hamar kifektetett,akkor úgy döntöttem,hogy kicsit elkezdek farmolgatni,mert úgy is könnyedén végzek a falusi járkálókkal és majd fejlettebben nekifutok,de ahogy fejlődtem, úgy vettem észre,h egy idő után a falusiak is szívósabbak lettek és ahol kevesen voltak,ott kétszer annyian lettek,ráadásul a kutyákat is két suhintással kifektettem,most meg már kell nekik vagy 4-5,h megfeküdjenek. Akkor ez a farmolás nem a legjobb módszer? nem érek el vele semmit? :D
  • Kandurex
    #252
    Naná! És nem csak annyi, hogy szétbasz a grafika, hanem új ellenfelek és boss!!! jelenik meg...az éjszaka egy külön világ!
  • Kandurex
    #251
    Na zsír, megtaláltam a lámpást, viszont nem lehet visszajutni csak ha a zsákosnál megpusztulunk? Mert így éjszaka elég sok zsákos grasszál...
  • SlickAdam
    #250
    uh, ejszaka lesz az elözö szakaszokban is? fakje.
  • Kandurex
    #249
    A faszomba. Eljött az éj a játékba, mondom visszamegyek már az első pályára, hát ez bizony BRUTÁLIS olyan grafikát tol. Szóval némi nézelődés után...na jó meg akartam keresni a demo-ba látott pók bosst, de nem táláltam, visszamentem a katedrálisba, és hát elvitt a zsákosember, aki érti, annak nem kell magyarázni, csak most nem tudok kijutni a redvás börtönből,mert ezek a genyák akkorát ütnek, mint egy mamut!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.03.29. 18:33:03
  • TDC Geronimo
    #248
    Eladási adatokat várom nagyon. Tegnap volt 2800! stream live from playstationon. Még codoknál se szokott lenni első nap "csak" 1500 körül.
  • TDC Geronimo
    #247
    Ezért kell észen lenni még sima mobnál is. 6. boss utáni rész, enemy spoiler. A rohadék :D

  • Moby
    #246
    Lehet, hogy halakra kéne bíznom a bossokat LOL
  • TDC Geronimo
    #245
    Hát az utána lévő rész megint hogy néz ki?? Komolyan egyre brutálisabb helyszínek vannak. Az enemy designról nem is beszélve, mert amik itt vannak szintén beteg :D
  • Moby
    #244
    Egyébként lehet... A rendes karimmal, aki táposabb, MELÓZTAM, hogy meglegyen. Ezzel a félhülyével csak ide-oda ugráltam meg vagdostam, és meglett...
  • SlickAdam
    #243
    megoldas:
    veszel ps kamerat es elkezdesz stream-elni + közben blablabla
  • Moby
    #242
    Milyen csíttel? Hunters dreamben nem voltam vele.
  • TDC Geronimo
    #241
    Remélem nem a csíttel
  • Moby
    #240
    Eeez kész...
    Ittvolt egy barátom, aztmondja megnézné a bb-t. Oké mondom más miatt amúgy is gondolkodom a visszatekepítésén. Volt efy másik karim, akit el is felejtettem, hogy a clericgeci ködje előtt áll (amúgy az se értem honnab szedte elő ezt a mentést, én letöröltem minden, ezen az accon meg plus sincs...mindegy). Bemegyek ehhez a gecihez, közben jön egy telwfon, hogy adjak babakocsi-karfa leszedés tippeket a régi babakocsinkhoz. Erre félig telefinálva-félig a barátomnak mutogatva szétbaszom a clericbeastet.
    Lolfrofltssftug
  • TDC Geronimo
    #239
    Most lett meg, de vért hugyoztam :y
  • balee4
    #238
    Nekem az elsőre sikerült, de egyébként elég gecik. ;) Épphogy sikerült őket kinyírnom. Sztem a fireball-t dobálóval érdemes kezdeni.
  • balee4
    #237
    Basszus..., nem is figyeltem, azt hittem a többi a dungeon-ok elérésére szolgál. Köszi. :)
  • n000rbi
    #236
    Ez engem is megviccelt elsőre :P
  • TDC Geronimo
    #235
    Most viszont szopok a 6. bossal

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Shadow of Yharnam. Első forma még hagyján de amikor átváltoznak...
  • TDC Geronimo
    #234
    Van 4 tombstone hunters dreambe. Nem mindegyik egy helyen van.
  • balee4
    #233
    Bizonyos helyekre nem lehet teleportálni? Aktiválom a lámpát, de nem jelenik meg a listában.
  • TDC Geronimo
    #232
    Ejjha milyen brutál rúnákat találtam. +5% hp meg +10% stamina. Most 1 óra alatt nagyon sokat tápoltam +6os axe 3 gemmel, elég durca :D
  • AntiHero
    #231
    Ja azt vágom, hogy azt adna. De én elsőnek ütök utanna kérdezek a játékban. Íg nem kaptam emote-t :(

    Viszont kaptam jelvényt :p
  • TDC Geronimo
    #230
    Most találkoztam velük. Axevel gyerekjáték :)

    Jó sokat kellett itt most bejárnom, de végre meglett a lámpához a rövidítés 40k+ echoval. Paráztam már végére azért :D
  • TDC Geronimo
    #229
    hehe megtaláltam őt, de én ezeket nem támadtam meg :)

    Ha beszélsz velük emoteot adnak.
  • AntiHero
    #228
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Első pályán. A patkányok felett ahol vannak ilyen fa gerendak felül. Köcsögöket összetöröd az előtérbe, és így el tudsz uda jutni.
  • SlickAdam
    #227
    ez hol van? öt sosenem lattam.
  • AntiHero
    #226
    http://youtu.be/6YvJ8MkPZzQ

    Ezt pl első nap raktam fel. Külföldiek rá is cuppantak a videóra, hogy sikerult ez nekem így. :D
  • AntiHero
    #225
    Nem véletlenül. Direkt mentem nekik.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem is nézik jó szemmel. Neked támadnak. Kurva erősek. Mindet úgy öltem meg hogy glitchel beakasztottam őket valahová, ahol csak én tudtam sebezni őket. Mert ők 1-2 ütésből szédszedtek amúgy.