9646
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • SlickAdam
    #304
    hogy van ez a chalice dolog? exkluziv boss-ok vannak bennuk, vagy kintiek ujrahasznositva random layout-al?
  • TDC Geronimo
    #303
    OMG hát ez az armor set need. meg kell tudnom honnan lehet megszerezni



    szerk: ah chalice dungeon exclusive :o

    "Can only be obtained after beating an enemy that wears it in a chalice dungeon"
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.03.29. 22:46:09
  • Moby
    #302
    :( na hát ezt én gyakorlati úton tudtam meg...
  • TDC Geronimo
    #301
    Ja igen ezt mondták hogy suspend után az bugos.
  • Moby
    #300
    kút-fürdő...ugyanaz :D
  • TDC Geronimo
    #299
    Arról beszélek. ahol vásárolni tudsz, ott bal oldalt felmész és mielőtt bemennél az épületbe ott jobbra.
  • Moby
    #298
    úgy van, de mintha az egész online rész beszarna ez az új rest mód miatt: a játék visszajön, de valahogy sose többet nem lesz online
  • Kandurex
    #297
    Kút? Huntersbe? Azt hol? én csak ezeket a fürdőző genyákat látom
  • TDC Geronimo
    #296
    2* használtam csengőt, 2* jöttek 4-5 percen belül. Worldwidere állítsd keresést. Viszont gépet ne hagyd ott, mert ha csengetsz akkor jön a bell maiden, aki megcsengeti a sinister bellt és akkor jöhetnek az invaderek is :)
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.03.29. 22:35:20
  • Moby
    #295
    Deeee...csak a kérdést rosszul tettem fel :D (út szempontjából mi az értelme, de már tudom: már működik a lift)
  • Moby
    #294
    Ja igen: fater előtt csengettem (fostam). Nem gyött senki. Sose jön senki...
  • SlickAdam
    #293
    mert ad speci item-et. mint a verszomjas fenevad is. ezek opcionalis boss-ok, rengeteg van azt mondjak. ez ujitas souls-ok utan.
    no de sziriuszli... van aki nem akarja leölni MINDET?
  • TDC Geronimo
    #292
    Hát load time és performance fix lesz. Elvileg frame pacing "könnyű" fix és szerintem shu figyelmét is felhívták rá twitteren. Remélem én is, hogy javítva lesz.
  • TDC Geronimo
    #291
    na megy ez :p

    Ez amúgy észrevettem ilyen. van hogy lemegy elsőre, van hogy szopsz rengeteget. Lehet most nekimennél újra nem menne le.
  • SlickAdam
    #290
    en demon-t es elsö dark souls-t toltam le. dark souls 2 megvan pöcöre (is), bele is kezdtem egyszer, de nem kapott el. valszeg rossz pillanatomban probaltam.

    ez a BB elsöre nagyon furi volt, haltam is folyamatosan mig el nem ertem az elsö röviditest. na azota el vagyok kapva.
    9.5/10 a pacing problema miatt. remelem felpeccselik 10/10-re.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.03.29. 22:27:09
  • TDC Geronimo
    #289
    Igen, fegyvernél megnyomod négyzetet akkor mutatja, de asszem anélkül is látod jobb oldalt.
  • SlickAdam
    #288
  • Kandurex
    #287
    Óóó, thx!
  • Moby
    #286
    Nem sikerélmény kell, hanem játékdiő. Kevés attól szarabb érzés van, mint a lelátóról figyelni az eseményeket. Érted, de nem csinálhatod. Tolnád, de nem teheted.
  • n000rbi
    #285
    Reméljük ezúttal kitart a játék végéig :)
  • Moby
    #284
    Őszintén szólva az lepett meg, hogy az egész nemtartott kettő percig sem. Emlékeztem, hogy valamit mondtatok az átváltozással, hát nekem átváltozott, csapott volna egyet, kapott egy riposztot, megfeküdt, dobtam rá egy moltovot, és ennyi volt. Összesen nem töltött átváltozva 15 másodperce

    /ebből adódan a "merre" kérdésem semmis, természetesen megtaláltam, hogy mostmár működik a lift is.
  • AntiHero
    #283
    Én meg végre 3 nap utan holnap jatszhatok újra :)) hülye munka :( :D
  • AntiHero
    #282
    Végre sikerélményed van. Ezt mar jobban szeretem mint a negativ dolgokat. :D grat :D
  • Moby
    #281
    father gascoigne elsőre.
    ME
    HE
    HE
    HEEEEEEEE
    :D

    2 bloodvialt használtam el.
  • gibson9
    #280
    Köszi, és mi mutatja, hogy miből kapja a legtöbb bónuszt. Erre vannak a betűs jelölések, amit lentebb kérdeztem? Tehát S, A, B....E-felé csökkenve?
  • TDC Geronimo
    #279
    Az nem szint. Az is currency. 10ed van akkor ugye hunters dreambe a kútnál lehet vásárolni itemeket insightért. Minden egyes idézés 1be kerül. Csengőt megcsöngeted, akkor elhasználsz egyet.
  • TDC Geronimo
    #278
    Van egy liftes rövidítés fatherhoz, lámpától el lehet jutni hozzá kb 2 perc alatt.
  • Moby
    #277
    Nem jól kérdeztem...MERRE? :D
    Tehát csak a csatornán ketesztül lehet menni?
    Illetve mire jók a badget/hol tudom hadználni őket?
  • TDC Geronimo
    #276
    Vannak fegyverek amik str-es van ami skilles. Hammer, axe pl strből kapja a legtöbb bonuszt, a cane meg skillből. Arra kell raknod amilyen fegyvert használsz/használni akarsz. Arcane stat meg a "magic" sebzést növeli, molotov sebzést, fiery paper buffos fegyver sebzést stb. Meg van olyan gem, ami fizikai sebzés helyett arcanera változtatja fegyver sebzését, oda is számít.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.03.29. 21:52:17
  • Kandurex
    #275
    Valamit dob asszem.
  • TDC Geronimo
    #274
    father felé kell továbbmenni. Clerictől kaptad az itemet asszem ami után megveheted összes kezdőfegyvert.
  • Kandurex
    #273
    Akkor már én is kérdeznék, az insight szint befolyásolja, hogy hányszor hívhatok segítséget vagy mi? Mert nem nagyon jövökre mire is jó egyébént, azt már 25 szinten van :\
  • gibson9
    #272
    Ez engem is érdekelne. Igazából pár tulajdonságnak nem is értem mi haszna. Leginkább a skill és arcane ami nem teljesen világos mire jó.
  • Moby
    #271
    Picit segítsetek
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Mi értelme volt lenyomnom a clericbeastet, ha nem tudok a hídon továbbmenni? Lent a csatornában eddig is el tudtam menni a faterig. Vagy valami nem látok? Momentán nem találom a híd "értelmét".
  • AntiHero
    #270
    Ez a fegyver kenés dolgot elmondaná nekem valaki?

    Arcane 15pontal kapom meg? Megéri nekem az ha axet használom?
  • TDC Geronimo
    #269
    Ez a beast mode most benne van a játékban? Mert van stat is meg találtam egy itemet, amit jelenleg nem tudok használni, mert szürke és valami üvöltést "varázsolnék" vele, ami sebzi a körülöttem lévőket.
  • Kandurex
    #268
    Az kissé...hmm...gyengébb eresztés, a BB után kifejezetten könnyűnek fog tűnni, bár, ha belépsz champion covenantba közvetlenül a játék elején akkor jobb lehet...
  • TDC Geronimo
    #267
    PS4es DS2 szerintem előbb utóbb be lesz szerezve :)
  • Kandurex
    #266
    10/10

    .....Pedig a DaS 1 és DeS is ugyanezt az élményt adja, csak gyengébb grafikával...
  • TDC Geronimo
    #265
    Kinek mi a véleménye így 10-20 óra után a játékról? Én demont meg 2 dark soulst csak kipróbáltam anno, az valahogy nem fogott meg. Ellentétben ezzel, amit alig bírok lerakni. Azért jó lenne ha több ilyen játék lenne, ahol nincs kézfogás, van kihívás és GAMEPLAY az elsődleges. Rég nem éreztem olyat, mint amikor itt, 1-1 boss leverése után, főleg ha előtte szopat jó sokáig.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.03.29. 21:06:07