9646
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • Tatyla
    #344
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    túlléptél a story lineon vagy kettes boss temető vagy grand catedral csarnok negyedik boss
  • darkSectorxxx #343
    Ezért nem kezdtem a játékot időben, vártam kis tapasztalatokat.

    Jó tudni, hogy kb olyan dolgokat amik nem termelhetők, pl ezek a szemek, érdemes-e elkölteni. :)
  • darkSectorxxx #342
    Aha vagy úgy, nekem a láncos kard kéne. :)
  • n000rbi
    #341
    Ja, pont ez a jó ebben, hogy sötétben tapogatózunk és minden etapra jut valami wtf-élmény:D
  • Moby
    #340
    Az első karimmal, akivel boss-szűzen jártam ott, az találkozott vele. A második, aki akkor már járt bossnál, már nem. Persze lehet, hogy nem emiatt.
  • n000rbi
    #339
    Tapasztalt DeS-esként sose használok fel minden extrát. (anno DeS-ben is lehetett kétpofára benyomni a soul-okat, aztán csak lesett az ember, amikor meg valami máshoz kellettek volna)

    Más:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Tegnap este megkerestem én is a patkányok felett a "varjúnőt", de nem volt ott senki. :/ Vajon ez is mitől függhet?
  • Tatyla
    #338
    Majd ha az agyelszívok elveszik az insight pontot az szarabbul fog esni jobb ha fel se töröd a nálad lévő koponyákat...
  • AntiHero
    #337
    Pont 60. szintre feltudom mindkettőt 20ig vinni. :)
  • TDC Geronimo
    #336
    Szerintem nincs. Nekem 20 felett van már vit meg endurance is 50es szinten
  • AntiHero
    #335
    Pontosan...ezzel szopok most. vagyis azzal, hogy ha bekapok egy nagy sebzést akkor annyi. Szerintem most egy ideig csak farmolok..

    Amúgy nincs lehetőség újra elosztásra?


    Én szoktam. Pl egyik nagy 'fine"-os note-om az a cathedralnal van balra ahol kijössz a bosstól. (ty all to small lady". :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.03.30. 02:05:41
  • TDC Geronimo
    #334
    Szoktatok notet írni földre amúgy? Érdemes, mert ha értékelik "fine"ra felmegy hpd fullra. Ha bemákolod épp bossharc közben történik :)
  • TDC Geronimo
    #333
    Hát igen arc meg skill helyett mehetett volna 10+ pont endurance meg vitalityre
  • AntiHero
    #332
    Na jelenlegi karakterem. Az új kézi fegyveremmel. (alapjáraton van nincs tuning) :P
    Skill ágon van hiba sajnos.. Van ahova nem kellet volna pontot raknom (hp-ra kellet volna azokat :( )



    Ja és insight-ból ne vegyétek meg a ruhákat..szart se érnek és még nem is néznek ki jól :( -12 insight pont. :(

    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.03.30. 02:02:52
  • AntiHero
    #331
    Dikk mit találtam :O Kézi fegyver:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy ágyú a kézre 200as sebzés alapból :O
    + olyan mini boss jött elő a forbidden woodba hogy csak nézek . :O
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.03.30. 00:48:12
  • TDC Geronimo
    #330
    Találhatsz bossoknál vagy hulláknál itemeket, ami után vásárolhatsz hunters dreambe fegyvert. Érdemes bossok után elnézni, mert lehetnek új itemek, fegyvere és armor is
  • TDC Geronimo
    #329
    Akkor rossz kutat nézel. Nem a lenti, felette van szinte közvetlen
  • TDC Geronimo
    #328
    Beute Erlegt...atyaég :P

    Hát igen, witch előtti részt én fülessel toltam tegnap este. Szar csak úgy kavargott bennem :D
  • SlickAdam
    #327
    megvolt az uccso randezvous a kicsi AmeliA-val.:D "tul erös" lettem a Blair-i kiterö miatt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    aztan kileptem a templombol es... mondom valami nem stimmel! bizony nem, leszallt az ej. el se merek indulni, rohadt para az egesz, pedig nem ez a horror, hanem a RE Revelations. LOL :D

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.03.30. 00:13:31
  • darkSectorxxx #326
    Amúgy még az érdekelne hogy vannak olyan fegyverek amik később megvehetőek? vagy ruhák?
    És vannak olyan cuccok amiket kizárólag más fajtájú karakterrel érhetünk el?
    Mert az elején ugye kellett választani 3-4 fegyverből.

    US store meg basszameg....most osztogatnak extra dlc-t (első heti akció) (meg egy mini soundtrack albumot) pre-order után bazze.
  • darkSectorxxx #325
    Úristen...nálam most a farkasnál 3 ütés hiányzott....Grrr. :D
  • Kandurex
    #324
    Nézegettem ezeket a fürdőző kis rohadékokat, de nem tudok tőlük insight-ért vásárolni, blood-ért persze bármit
  • Kandurex
    #323
    Szereztem valami summon tárgyat, valami csigaszerű akármi van rajta...az hol vagy mire kell használni?

    Egyébként én is az erdőnél járnék...deeee, megakarom csinálni a first dungeon -t, csábít a cucc ami benne lehet...

    Ja, és én azért szopok, egy pillanatra nem figyelek és jön csúszás...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.03.29. 23:49:52
  • AntiHero
    #322
    öhhm..nem tudom xD vagy 5 boss-t öltem le eddig. belekavarodtam mert pl én a 3.-at kihagytam..elsőnek a 4. és 5.et öltem meg. Majd utána jöttem rá, hogy hol is van egyáltalán az a boss.

    Amúgy az erdő legvégén. Ki tisztítottam ott mindent. így már csak a boss maradt.

    Viszont így, hogy megöltem utólag a 3. boss-t. megnyíltak olyan helyek amik eddig nem..ja és bekerültem a börtönbe addig ugráltam le egy helyen. xD
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.03.29. 23:46:37
  • darkSectorxxx #321
    Most nézem ezt ki lehet kapcsolni valahol:

    Mikor meghalok, automatán fullra tölti az életek számát a nagy ládából az én táskámba...:S
  • darkSectorxxx #320
    Én is erre gyanakodtam...te hol jársz benne? :)
  • darkSectorxxx #319
    Kösz akkor ez valami elit cucc lehet, a harangból egyet találtam de a jelentőségére nem jötte rá, lehet most kéne odamennem.
  • AntiHero
    #318
    Az az, hogy hány hobbit van a közeledbe.

    Holnap délután meg megint neki kezdek végre a játéknak.

    Kitisztítom a börtön meg szerintem chaliceba is elnézek lassan. :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.03.29. 23:33:41
  • Moby
    #317
    Na a mai etapot nagyon élveztem. Elkalandoztam old yharnamig, és ez a kalandozás nagyon kedvemre való
    Útközben találkoztam egy hegyomlással, aki fel-s-le sétafikált egy kisebb piszkavassala kezében, na öneki még nem mertem beköszönni, de majd visszalátogatok, mert furdalja az oldalam a kíváncsiság, hogy mit tudhat az öreg hajlotthátú :D
  • TDC Geronimo
    #316
    #279
  • Moby
    #315
    japók...
  • darkSectorxxx #314
    Ja és mi ez a jobb felső sarokban egy a Szauron szeme? :D
  • TDC Geronimo
    #313
    R3at megnyomod stat képernyőn és írja róla infókat, de amikor rakod rá a pontot látod jobb oldalt, hogy milyen statot növel. vitality hp mellett ad defenset is, endurance is ad + stamina. str meg a skill növel sebzést/védelmet. Stres fegyvernél str számít jobban, skillesnél meg értelemszerűen a skill. Amit használsz most fegyvert az pl strből kapja több sebzést. Bloodtinge meg arcane stat szerintem hanyagolható, azt mindenki leszarja kb :D Bloodtinge növeli lőszer sebzést, arcane meg magic sebzést, tűz, villam stb
  • TDC Geronimo
    #312
    hint+lore+valami artwork vagy valami. Nem is értem ezt a feliratot :D
  • darkSectorxxx #311
    Ezt honnan szedik? Titkos vagy a játék folyamán adja? Vagy lesz DLC? :)
  • darkSectorxxx #310
    azt nem tudom, egészen pontosan melyik ability-nek mi a gyakorlati hatása.
    OKS:
    Vitality - élet
    Endurance - erőnlét

    ezeket csak tippelem:

    Strenght - gondolom a sebzés
    Skill - gondolom a komból
    Bloodtinge - ?
    Arcane - ?

    a többi felesleges? :)
  • Moby
    #309
    Nojsz! Köll!
    Melyik teszkó? :D
  • Moby
    #308
    Azé old yharnam-ban be tud szakadni a frém

    de ha mán peccselik, peccseljenek már be hinteket a töltőképernyőre, léccilécci
  • AntiHero
    #307
    :O jézus. na ez nekem is :O
  • TDC Geronimo
    #306
    ez az armor is mi már :D

  • TDC Geronimo
    #305
    is-is. Vannak exklusive bossok és itemek is, armor, fegyver stb.