9646
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • Laza
    #384
    Ja, azt kihagytam, hogy hiába a lőfegyver, ha nincs célzás, mind a DS-ekben a nyíllal ......... vagy van? :)
    Azért én ott is aktívan használtam a nyilazást :)
  • TDC Geronimo
    #383
    Na megvolt első pvp élményem. Bejöttek hozzám, el is kentem a száját
  • Laza
    #382
    Jelenleg 13,5 óránál tartok, lement 3 boss ...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    (Father, 'kutya', meg a mérgezős), elmentem már az erdő és a börtön első lámpájáig (innen vissza), meg valszeg egy másik boss idézéséig (nagy üres tál van a katedrálison túl) ... és jelenleg a katedrális tetejénél, amerre az erdő felé kell menni, itt szopok egy szakadt fáslis kutyaszerű boss-al.


    ... lehet az a baj, hogy csak lvl23 vagyok 700 körüli HP-vel, mert olyanokat basznak rám, hogy majdmeghalok :)

    De nem is a boss próbák tudnak felhúzni, hanem hogy össz 40 HP lötyi lehet csak elraktározva, ami 2-3 próbára elég, aztán állandóan azt kell farmolni :(

    Egyelőre nem érzem, hogy ez könnyebb lenne, mint a DeS/DaS játékok voltak, sőt ... sokkal kiszolgáltatottabb a karakter.

    De mivel imádom, ezért nem adjuk fel :)
  • TDC Geronimo
    #381
    Végigtoltam első szintű chalice dungeont. Elég könnyű volt, mert bőven túlmentem rajta szintben, de meglett a lvl 2es kehely, amivel lehet majd a következő nehézségi szintűre menni.
  • Tatyla
    #380
    Igazából adott bossokra be lehet öltözni
  • Kandurex
    #379
    Ruhákat össze kell válogatnod, igen ez az a játék, ahol előveszed a kockás füzeted és kikalkulálod, hogy melyik darabokkal veszítesz és mely ruhadarabokkal kompenzálsz...
  • AntiHero
    #378
    Mert lvl60-ra feltoltam az életet meg a staminát 20-ra. Most már nekem is jó. Csak addig alatta volt.

    Ja meg skillre feleslegesen raktam. :\ Mert olyan fegyvert nem használok.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.03.30. 14:24:25
  • Tatyla
    #377
    nincs ezzel a pont elosztással semmi baj nem értem a problémád
  • AntiHero
    #376
    Lvl 60! Ehhez kellet eddig 21:11:56 idő. :)

    10 pont megy még az életre és az erőre. A többit meg majd kitalálom. :D



    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.03.30. 14:20:39
  • gibson9
    #375
    Én is így vagyok vele. Nekem fontos, hogy lássam, érintsem, tudjam, hogy ott van a polcon. Valahogy jobb az ember közérzete is, ha 18ezer ft-ért tarthat valamit a kezében, nem csak jogot kap letölteni azt :D
  • gibson9
    #374
    Nézegetem a ruhákat, mert az eleje óta ez a yharnam szett van rajtam, de kb minden ruha amivel találkoztam eddig egyik értékében rosszabb másikban jobb. Mondjuk 5 érték jobb, de 5 rosszabb. Valaki segítene, hogy a physical def alatt a blunt és thrust mit takar? Van egy ruha, aminek rosszabb a physical-ja, de az utóbbi két értéke viszont jobb. Megéri arra lecserélni?
  • Kandurex
    #373
    na, na, a dobozos a legjobb! szép gyűjtői változatok, eladható játékok....ha ez nem lenne nagyon átgondolnám a játékos dolgot, lehet visszamennék a warez-rulez PC -re... szóval, ha ezt meglépnék, akkor tőlem több pénzt nem látnának, és ezzel remélem elég sokan így vagyunk!
  • gibson9
    #372
    Na meglett a Darkbeast is. Második nekifutásra sikerült, elsőre elbénáztam. Így ez volt a 6. boss amit legyőztem. 56-os szintű vagyok.
  • darkSectorxxx #371
    +1
  • darkSectorxxx #370
    Bazze.
  • darkSectorxxx #369
    Én csodálom hogy megy még a dobozos piac ;)
  • AntiHero
    #368
    Így van. :)

    Amúgy megkérdezem. Ha gondoljátok leszek házigazdája a topiknak. Ki van benne?
  • Kandurex
    #367
    Lényeg, hogy legyen 2. rész!
  • TDC Geronimo
    #366
    Ja és ebbe nincs benne digitális eladás ugye, ami PS4nél sokkal nagyobb már általában, mint anno volt előző genbe.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.03.30. 13:08:40
  • TDC Geronimo
    #365
    Kijött UK eladási lista előző hétről. BB ott a hét utolsó napján jelent meg és többet adtak el belőle első nap, mint DS2ből, ami multiplatform volt és kb5* ennyi gépre volt elérhető
  • TDC Geronimo
    #364
    Ez a fegyver NG+ ba megvehető, az armor meg egyik chalice dungeon boss legyőzése utána az insight vendortól. Eléggé üt ez a kombó :D

  • TDC Geronimo
    #363
    Na kezdődjék a következő BB etap
  • Tatyla
    #362
    Igazából én azért nem kedvelem az ágyút mert két lövés és üres ha nem lőszert dobó mobok vannak akkor szopóka
  • Moby
    #361
    Már látom, töfi! :)
  • AntiHero
    #360
    Senkit. felveszed azt kész. :D
  • Moby
    #359
    Tetszik ez az ágyú.
    Kit kell megölnöm érte? :D
  • Moby
    #358
    Gondolkodom, hogy jövőhétre szabira küldöm magam, rám fér már a pihenés...
  • SweeneyTodd
    #357
    hmm... akkor picit másik útvonalon indultam el... mert...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megöltem a bloodstraved beastet, majd vissza mentem a central catedralhoz és ott megölt a zsákos frodó... aki ugye elvitt a börtönben és ott indultam el tovább ,de akkor a central catedrallnal kell keresgélnem tovább ,hogy merre kell menni... fent a jobbra a toronyban voltam de zárt ajtóval találkoztam , ugye ha egyenesen megyek ott egy nagy kapu a lépcső tetején ami szintén zárva balra meg ugye levisz a templomhoz ahol a pince renceren keresztül eljutok a rági városrészhez :D
  • AntiHero
    #356
    HOOOOOOP!!! Megidéztem a tudjátok melyiket? amelyik a nagy tornyon van. :O
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.03.30. 12:04:12
  • AntiHero
    #355
    Itt van:


    Amúgy szerintem a leghatásosabb fegyver annak aki streight-ből építi a karakterét (pl axe mellé)

    Nem sebzek vele sokat..ahh nem :D

    +6os jelenleg az ágyúm.


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.03.30. 11:57:46
  • Tatyla
    #354
    Pár pont nem a világ majd behozod én is variálgattam és most 83-on már azt hiszem elég jól van elosztva
  • SweeneyTodd
    #353
    Azt az ágyút honnan ? :O
  • AntiHero
    #352
    Használj ágyút xD Én ezért kerestem meg ezt a fegyvert csak. én se tudtam legyőzni. Amúgy annyi a taktika, hogy a 4 lábát ütöd.



    Ja meg a flame tower az mii? A játék legelején már megkaphattam volna, ha tudom.. :D Most meg már annyira nem is kell.

    Amúgy lehet hagyom a lvl 54es karim és csinálok egy újat. Zavar az a pár pont amit rossz helyre raktam.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.03.30. 11:26:48
  • AntiHero
    #351
    Na gyerekek én meg most tudok végre játszani. :P 3 napig csak fórumot olvastam. (ja meg este kicsit mászkáltam még a játékban)

  • SweeneyTodd
    #350
    Dark Beast legyőzésére valami okos taktika ?!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Addig meg van ,hogy a lába között ugráljak el ütései elől ,de kettőt rám vág és annyi....36-os vagyok.
  • Tatyla
    #349
    Jobb így hogy csak délután vagy este játszok, kevesebb a ragequit, ami játék második felétől elég sok
  • Moby
    #348
    Ne is mondd...
  • n000rbi
    #347
    Ja vagy úgy.
  • Tatyla
    #346
    Nem, a grand catedral mindenkinek megmarad utolsó esélynek
  • n000rbi
    #345
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja, a fater már megvolt, akkor ezt buktam


    Melóban rohadok, pedig kézzel lábbal nyomatnám a BB-t. Ez kínzás!