9646
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • SweeneyTodd
    #424
    Szép nagyokat csapsz bele
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Hanyas vagy te disznó ?!
  • TDC Geronimo
    #423
    Na itt van Darkbeast killem. Molotovot kár volt erre elpazarolni :y

  • TDC Geronimo
    #422
    Ne vegyétek meg ezt a fegyvert, mert ahol a boss van azon a pályán simán meg lehet találni. Most lett meg, egyből ment rá +6os upgrade meg 3 gem. Kegyetlen durva annyit mondok. Annyi a titka, hogy amikor lemegy a buff, L1el transformálni kell és csapkodhatsz tovább R1el. Marha gyors és buffolva jó nagyot sebez.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.03.30. 18:33:48
  • Tatyla
    #421
    blade of mercy-t dicsérik még...
  • SlickAdam
    #420
    :D
  • AntiHero
    #419
    Ja most taliztam vele xD
  • TDC Geronimo
    #418
    Az egy másik volt nem a lvl 2es. Utolsó boss a

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Watch dog, lángoló blöki :)

    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.03.30. 17:54:20
  • AntiHero
    #417
    layer two-n kaptam a kelyhet, na mind1 megyek tovább. :)
  • TDC Geronimo
    #416
    Hm transformálás után 5 secig kap egy buffot a fegyver amivel sima R1es támadás majdnem annyit sebez, mint a chargeolt R2 :o
  • TDC Geronimo
    #415
    Első az biztos hogy 3 szintes. Kehely megvan, akkor az utolsó boss volt ott
  • AntiHero
    #414
    Chalicebe meddig tudok menni? Layer 3ba tartok kaptam kelyhet is már.
  • TDC Geronimo
    #413
    Hm lehet venni most már egy morning star fegyót. 80 alap sebzése viszont ír neki bolt támadást szóval lehet van ranged támadása. 26k echo, senki se próbálta? Lehet utánaolvasok mielőtt kidobok 26kt.
  • TDC Geronimo
    #412
    :DD

  • TDC Geronimo
    #411
    Most ott vagyok én is. Van még 1 opcionális bossom, de az is kurva nehéz
  • TDC Geronimo
    #410
    Huh na Darkbeast paarl elsőre lement. Nézzük csak mit lehet kapni badgeből :y
  • SweeneyTodd
    #409
    Na akkor estére össze szedem magam , megpróbálom legyűrni szerintem már van annyira erős a karakter ,hogy meg tudom csinálni... egyik próbálkozásnál már a felét levertem.
  • Tatyla
    #408
    Engem a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sok kispókos pondrószar ölt meg vagy 20, vagyis a kis pókjai
  • TDC Geronimo
    #407
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elkap, de nem öl meg. Elkerülsz másik helyre, aminek a végén van az a boss... Egyelőre karcolom ilyen 10et sebzek bele úgyhogy ezt most hanyagolom meg potim is elfogyott úgyhogy mehetek farmolni.
  • Laza
    #406
    Az ahol a ...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ... a terem közepén van egy üres tál? Ott gondolom valamit tuti bele kell tenni, hogy jöjjön a boss, vagy hogy az a valami odaengedjen a tálhoz :)
  • Tatyla
    #405
    Elsőre lement
  • SweeneyTodd
    #404
    Dark Beasten ki mennyit izzadt ?
  • Kandurex
    #403
    Amikor konkrétan a játékban lévő történésekről írtok, használjátok a SPOILER tagot!
  • AntiHero
    #402
    Engem megölt ismét de újból egy új helyen ébredtem..nem nem a börtönbe. ;)


    Viszont most chalicet fogom megcsinálni. :)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.03.30. 16:39:06
  • SlickAdam
    #401
    az amelyik a zart ajto elött kap el? hogy nyitottad ki?
  • TDC Geronimo
    #400
    Ejj, elmentem amelia után jobbra, most nem ölt meg a szellem, de eljutottam ott a bossig. Opcionális, de nagyon kemény...
  • SlickAdam
    #399
    na olyat en nem csinalok. vegen meg leesek vazze!
  • Laza
    #398
    Vagy mikor fal mellett szabdalsz valakit, akkor végig fröcsög a vér a falon, meg vércsíkok lesznek ... nagyon brutál :)
  • Tatyla
    #397
    Jaja ha ráérzel a visceral attackra az kemény tud lenni bár később nem végzi már ki az ellenfelet
  • Laza
    #396
    Sose volt :D
  • Kandurex
    #395
    Megfigyeltétek, hogy amikor egy magasabb rész peremén állva csaptok agyon egy ellenfelet és az lecsúszik a falon ilyen brutális vércsíkot hagy? Elég kemény!
  • Laza
    #394
    Magam is ezen az útvonalon farmolok ... de akkor is farmolni kell :(

    Most éppen csináltam egy Chalice dungeont, ott az első bossnál konkrétan nincs egyetlen lötyim sem, nekimentem 5x, már volt, ha majdnem megvolt, de aztán egy ütés voltam ........ mikor most utoljára bementem, a ködön való átlépés után rögtön rám ugrott, több mint fele HP kuka, úgyhogy most megyek farmolni.

    Szerintem veszek egy SSD-t a PS4-be, mert ezek a töltési idők is felbnak :) megszoktam már, hogy PC-n jóval gyorsabb, főleg nálam, ahol az 1TB-os vinyóhoz raktam SSD gyorsítást.
  • Kandurex
    #393
    Nem nehéz pediglen, akkor kell lőnni, amikor támadnak...pár ellenfélnél típusnál nem működik, arra azért nem árt figyelni....
  • Laza
    #392
    Há értem én, erről (is) beszélek, nincs rendes távolsági támadás :)

    Amúgy nem nagyon használom, mivel ritkán jön be a parry ... vagy legalábbis nem abban a szituban, mikor kéne :)
  • AntiHero
    #391
    Még jó, hogy a pvp ki van egyensúlyozva...

  • SweeneyTodd
    #390
  • Kandurex
    #389
    Ill. hogy időt nyerj,...
  • Kandurex
    #388
    Nehezebb mint bármelyik From játék szvsz... sokkal, sokkal kiszolgáltatottabb a karakter, itt tényleg az van, hogy ha nem figyelsz azonnal arcodon csúszol vissza a lámpásokig...
  • SlickAdam
    #387
    rosszul ertelmezed. a fegyver nem arra van, hogy kart tegyel az ellenfelekben, hanem elsösorban "parry"-kent szolgal.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.03.30. 16:03:21
  • SlickAdam
    #386
    potion-t egyszeru farmolni. visszateleportalsz father lampajahoz es onnan visszafele a liften keresztul a centrum lampaig. altalaban összejön igy 10-15 db, es par perc az egesz.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.03.30. 16:03:44
  • SweeneyTodd
    #385
    Erdő fele merre kell menni ?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Börtönbe már bekerütem Darkbeast megtaláltam, ahoz mondjuk még gyenge vagyok... de az erdőbe vezető út mellet nagy a gyanúm ,hogy elsétáltam

    Áhh de inkább ne áruld el :D inkább majd rájövök én , csak lelövöm a játékélményt :D