9639
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • AntiHero
    Chalice lvl 2 dungeon Clear

Új szerzeményem elég parasztul nézek ki

Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.03.31. 01:00:24
  • TDC Geronimo
    Vegyél? :P
  • darkSectorxxx
    Ja viszont molotovot ritkán kapok. :)
    de sebaj thx a liftet mind2-őtöknek. :)
  • darkSectorxxx
    aha az nem rossz.
  • Laza
    Lőszerből sok van, de szerintem a hp lötyiből sokkal kevesebb lehet. Legalábbis nekem pikk-pakk elfogy pár boss próba alatt. De még nem néztem mennyi fér a ládába.
  • Laza
    Előbb egyszer használni kell ... azt hiszem lent van elsőnek, a Father előtti hídnál, ahol jön a golyó, ott tudsz vele felmenni, utána már működik mindkét irányba.
  • TDC Geronimo
    Megtalálod liftet felül a hídnál, ahol jön a tűzgolyó onnantól kezdve tudod bármikor használni mindkét irányba pedig.
  • Laza
    Nyissál ki minden ajtót, kapcsolót, mert rövidítéseket nyitnak. A Fatherhez két lámpástól is 1 perc oda futni, még harcolni sem kell. Az egyik lámpás ráadásul a legelső (central).

Amúgy a második alakját dobáld meg molotow-al, az nagyon szedi ... szaladj folyamatosan, fel a lépcsőn, majd leugrás, körbe-körbe.
  • darkSectorxxx
    Ja ez az unlock nem megy...valami hiányzik.
    Kart nem huzza meg. :( néztem már mikor ott voltam, azt hittem későbbre van.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.03.31. 00:34:51
  • TDC Geronimo
    Azért van a kar mellette te... Egyszer unlockolod, fent van lift karddal lehúzod és lejön.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.03.31. 00:32:59
  • darkSectorxxx
    Ja ládába mennyi? 99?
  • darkSectorxxx
    ja.
    Te és hhhha a liftről van szó nekem egyik oldalról sem mükszik ilyenkor mi a helyzet?
    Amúgy farkashoz dobál és onnan futok a csatornán át. :) mert az a lift nem ment, kér valami device-t.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.03.31. 00:33:57
  • Laza
    De csak korlátozottan. Pl healing itemből sem lehet túl sok a ládában.

Amúgy onnan tölt vissza 20-ra halál után. Ha a ládából is elfogy, akkor jön a vásárlás vagy a farm.
  • TDC Geronimo
    Meglátsz egy bosst kapsz insightot, legyőződ kapsz 3at.
  • TDC Geronimo
    kilómétereket? Lifttel lehet rövidíteni futással ott vagy lámpától 1 perc alatt kb
  • darkSectorxxx
    Na
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez a köcsög kriptaszökevény elmegy a halál faszára a második alakjával ám.

A kombója kivédhetetlen, ha az első ütést bekapom a 3 támadását tuti beüti és előről mehet a harc, csak ne kééne odáig futni km-eket..

Na majd holnap tiszta fejjel.

Amúgy nekem szauron szeme csak nőnő és nő, miközben nem haladtam előre....nem értem miért, 4 volt aztán 5 és 6....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.03.31. 00:25:39
  • darkSectorxxx
    Ja fasza, hát akkor ez sirály, akkor nem is látom nagyon értelmét venni itemeket, ez amúgy jó ötlet ha gyüjti a cumókat.
  • AntiHero
    Nem. rakja a ládába a felszedett cuccokat.
  • darkSectorxxx
    Odabasz. :)

Meg nekem most van egy érzésem hogy a 20 feletti itemeket is mintha felszedné a karakterem, és bekerülne a nagy ládába....nem?
    Vagy csak nekem van folyton 20 vial-om halál után?
  • darkSectorxxx
    PF ezt inkább érdemes a játék után kimaxolni freerunba nem? vagy NG+-nál mert elsőre gondolom kínszenvedsé lenne.
  • AntiHero
    Így öltem meg én is :D

Amúgy 99 insightnál ilyet látsz:

• TDC Geronimo
    :DDDDDDDDDD

Najó visszamegyek holnap "megölöm" így

• TDC Geronimo
    Első asszem ugyanaz. Többi random. Vannak újrafelhasznált mobok/bossok, de vannak exkluzívak is. Első chalicebe kevés az echo, de van még 3 vagy 4 szint. Bossok legyőzése után kaphatsz badgeket amiből vehetsz insightért exkluzív itemeket/armort, amit csak chalice dungeonból lehet szerezni.
  • Laza
    Ezek a Chalice Dungeonok mire jók? Ok, tök izgi, de se loot, se nem jön rendesen blood echo ... az elsőt nemrég kipucoltam, az első boss szívatott, de a második és a harmadik lement elsőre.

Amúgy itt a normál játék bossait adogatja be, vagy direkt ide készült külön bossok? Azért a harmadik bár meglett elsőre jó lassan, elég brutál volt (a tüzes akármi).

Na meg nem úgy volt, hogy ezek random generáltak? Mert mikor végeztem a második sírkőnél csatlakoztam valaki máséhoz, ami végül 1:1 ugyanaz volt mint az enyém .... legalábbis az első bossig tuti.
  • AntiHero
    pl miket?
  • Laza
    Nem tudom mi a magas, de nekem 12 van ... volt több is, csak elköltöttem, megvettem belőle a coop és pvp itemeket :)
  • TDC Geronimo
    Ja és unseen villagebe állítólag olyanokat látsz magas insightal, amit alacsonnyal nem, de máshol is vannak ilyen dolgok. Elmebeteg mennyiségű titok van a játékban.
  • TDC Geronimo
    Egyre többen mondják, hogy minél több insightod van, annál nehezebb a játék, de több a loot is.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.03.30. 23:36:56
  • darkSectorxxx
    Köszönöm, ott lent a csatornában kell megtalálni akkor az utat? Én párszor voltam lent, de nem jutottam máshová csak a kezdőponthoz. :)
    Na meglesem.
    Akkor az első boss jószerivel simán kihagyható.
  • Kandurex
    Ha megölted az első bosst akkor menj a lámpásához, majd indulj visszafelé és rögtön a hídon balra. (a 3 holló és a nagy darab fazon után)
  • TDC Geronimo
    Minden alkalommal rácsodálkozom a level designere. Paarl utáni ajtó is hova vezetett... Megnéznék egy map layoutot fentről :)
  • SlickAdam
    sztem nem veletlenul van fent. hacsak nem level csillioval mesz hozza, akkor csak a lelökes johet szoba. legalabbis en 4-5-ször mentem neki mire leesett a paraszt.
    töltsd be ujra azt a szakaszt es fent lesz a toronyban az item, amit dob.
  • darkSectorxxx
    #460.

Melyik ajtó visz tovább?
  • Moby
    Ma arcon csúsztam rendesen, mire a gatlingos gyökeret leszedtem a toronyban. Ráadásul lezuhant a gyökér, fogalmam sincs mi lehetett nála, de a végére kifogytam rendesen. Holnap farmolás megint...lol
  • TDC Geronimo
    Kb ilyen arányban osztom én is vit/end/str-re
  • darkSectorxxx
    Farkas után merre továbB? :/
  • darkSectorxxx
    :(
  • darkSectorxxx
    LOL

Megvettem 20 vital-t.

Bemegyek Farkas Boss.
    Erre lenyírtam simán a végén bohóckodtam és 3 vital elment, lol ezelőtt meg 20 vital em volt elég, pedig nem fejlődtem ma. :D
  • AntiHero
    nem, nem lehet.
  • darkSectorxxx
    Oks akkor nem veszek többet.

Amúgy a már megölt bossokhoz még1x nem lehet visszamenni kinyirni őket? :D