9646
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • Kandurex
    #544
  • darkSectorxxx #543
    Temető off. :)
  • balee4
    #542
    Geronimo: pontosan hol találtad a Blade of Mercy-t? Unseen village? Azon belül hol?
  • darkSectorxxx #541
    Magyarul 1x nyomjuk le, és NG+-ban táposan mehet a 99 light? :)
  • darkSectorxxx #540
    THX. :)
  • darkSectorxxx #539
    Ki lehet számolni amúgy. :) én is elgurulok mindig. :)
  • AntiHero
    #538
    ahhhh..chalice lvl 3, layer 3, utolsó boss, blood starved...
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.03.31. 17:52:26
  • TDC Geronimo
    #537
    Vannak gyenge pontjaik pl egyiknél a fejét eleget ütöd a másiknál a lábát, akkor lefekszik stb
  • Laza
    #536
    De a bossoknál ez tuti nem ua, mert nem lövök rájuk :)
  • Tatyla
    #535
    Visceral attacknak hívják, pisztollyal parryzel majd ahogy lebénul R1
  • Tatyla
    #534
    Azok adnak csak igazán
  • Laza
    #533
    Nem, a katedrálisnál a rongyos :) amelyikről lógnak a fáslik :)
  • Laza
    #532
    Mondjuk azt nem értem, hogy miért használták el a koponyát, ha nem kellett ....

    Azt nem is néztem még, hogy a Chalice dungeonok bossai adnak e insightot.
  • Kandurex
    #531
    Milyen kutya? A tűzes?
  • Laza
    #530
    Ez olyan 10000-ből 1-esetnek tűnik :D
  • Laza
    #529
    Minden bossnál vannak trancsírozós animációk? Többnél megfigyeltem már, hogy egy idő után nagyobb hp-t veszít és összeesik, és ilyenkor volt már olyan, hogy külön animációban nyomtam rajta valami belezést. De eddig csak egyszer jött be :)

    Azért az is durva, hogy minden bossnak van vagy 2-3, egyre keményebb szekvenciája, az életerejétől függően. A rongyos kutyát még mindig nem tudtam megcsapni.
  • SlickAdam
    #528
    gyahhh
  • Moby
    #527
    Állat!
  • TDC Geronimo
    #526
    golyókat deflectelte karddal :o

  • TDC Geronimo
    #525
    A földön rángatózó hullákat imádom. Hányszor volt, hogy futottam vissza és azt hittem él még :D
  • n000rbi
    #524
  • SlickAdam
    #523
    tedd be Kunonak is!
  • yesname #522
    Óriási. :D
  • TDC Geronimo
    #521
    BBre is igaz :D


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.03.31. 13:57:11
  • AntiHero
    #520
    Csináltam is videót.

  • TDC Geronimo
    #519
    Én akkora örömöt éreztem mikor megtaláltam a lámpához a rövidítést hogy nemigaz. Én is beszarva mentem, mert ugye csapdák is vannak ott :D
  • Tatyla
    #518
    Nálam most van vagy 60
  • AntiHero
    #517
    Találtam egy jó farmoló helyet :)
    10-12k blood/2perc + 1x meghalok így nem kell visszamenni a dreambe. Felveszem az blodot majd megint 10-12k blood és így tovább.
    Geci unalmas de jobb mint maszkalni.

    Lecter Building. A hely neve.
  • Kandurex
    #516
    YES! nem sokára látom Lesser Amygdala -t! Mivel már csak két insight pont hiányzik , azt, hogy vért húgyozok az senkit nem érdekel
  • Kandurex
    #515
    bezony,...
  • n000rbi
    #514
    Ja, azt írják.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Effect of Insight
    Having lots of Insight has several effects to your game. The most obvious is the first one, which is the activation of the Plain Doll in Hunter’s Dream, which is the sole source of leveling up in the game.

    You need exactly 1 Insight to start leveling, and you usually acquire it when you fight the Cleric Beast. Additionally, each point of Insight will reduce your Beasthood stat, and spending Insight will increase it.

    Insight also seems to make the game more difficult; certain enemies will gain additional abilities after you exceed 20 Insight, which will make them much more unpredictable and much harder to kill.

    At 40 Insight, the Lesser Amygdala in the Cathedral Ward become visible as well.
  • Tatyla
    #513
    Tehát minél több insight pontom van annál keményebbek a mobok?
  • n000rbi
    #512
    Nem értem miért csodálkoztok ezen. A madman-es koponyák leírásában ott van, hogy hátránya is van annak, ha az ember "elfogyasztja".:

    Making contact with eldritch wisdom is a blessing, for even if it drives one mad, it allows one to serve a grander purpose, for posterity."

    Az első után sem véletlenül kelt életre a baba a hunters dream-ben :)
  • Kandurex
    #511
    fúúúúúúú meg a faszom, ugye ezek a mobok jönnek néha kaszával is, nekem eddig megszokott volt, hogy ezek LÁNGOLÓ kaszával jönnek, de úgy tűnik ezek csíra insightal sima kaszával támadnak... én meg hisztizek, hogy esek - kelek

    (lángoló kaszához min. 30 insight kellhet)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.03.31. 10:25:27
  • Kandurex
    #510
    Igen? Ez miért új? Mindig így jöttek.....jah igen,...mert láma fokozaton tolod , az igazi férfi 40+ insight -al tolja, mint pl. olyan hülyék, mint én
  • yesname #509
    Igen és egyes ellenfelek támadásai is változnak az Insight mennyiségétől függően. Pl. a katedrális terültén a botos, lámpás mobok szemei tűzben égnek és tűzgolyót dobálnak.
  • Kandurex
    #508
    3-4 nap szünet :( melóak :(
  • Kandurex
    #507
    Igen? Kurva élet, nekem 38!! van!
  • heady
    #506
    Huhh, ne is mondd,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az erdotol a vegen mar en is kivoltam, ossze-vissza jarkaltam, az istenert sem talaltam az utat. Hatalmas teruletet foglal magaba.
  • SlickAdam
    #505
    a rohadt Nazgűl-okat elsöre legyaktam, de igencsak keservesen. hosszu, ideges, levegöbe csapkodos, s cseppet sem szep harc volt.
    oszt?