10
  • hunbalee
    #10
    Mi lenne ? Mint minden csúcs tech sosem tudja meg a halandó ember hogy létezik.

    Ha az 1940-es években igaz csak pár percre ,de "sikerült" akkor most vajon hol tarthatnak? Sosem tudjuk ,meg úgysem.
  • bdzsana
    #9
    Ezekért a hozzászólásokért szeretek ide jönni. Két mondatban megválaszoljátok a tudomány legnagyobb nyitott kérdéseit:D
  • bdzsana
    #8
    És mi van ha feltalálják a teleportálást? A taxisok majd az ellen is tiltakozni fognak és betiltják mint az Uber-t :D
  • hunbalee
    #7
    Valamit mondani kell.Azt mégse vallhatják be hogy valójában az időutazást feszegetik meg a teleportálás fejlesztik über szintre!
  • Katalizátor
    #6
    Szerintem még most telefonálj oda a CERN-nek, nehogy felesleges köröket fussanak ezek az idióták, drága pénzekért!
    Bátorkodom javasolni azt is, hogy oszd meg velük tudásodat, melyet birtokolsz, legyen az javára az egész emberiségnek! Szerintem simán hozza majd a Nobelt!
  • Astrojan
    #5
    "Nem tudjuk.. miért van az anyagból olyan sok, míg az antianyagból olyan kevés"

    Azért mert még azt sem tudják mi az antianyag. Az elektronnak ugyanis nemcsak a pozitron az antianyaga hanem a proton is az.

    Nem annihilálódnak, mert eltérő a keringési frekvenciájuk, ezért nem tudnak egymásra "felszállni"

    Más: "a sötét anyag ismeretlen és az elkövetkező években remélhetőleg többet megtudunk a sötét anyagról"

    A sötét anyag molekuláris hidrogén, ami a földfelszínről nem látszik, mert az IR vonalait elnyeli a légkör. De az ESA már 20 éve fellőtt egy IR spektroszkópot a légkör fölé és kimutatták a jelentős mennyiségű H2-t ami elegendő a hiányzó sötét anyag kipólására. Szerintem ez nagy égés.
  • adler30
    #4
    Csak nehogy a tenoristák kezébe kerüljön... Rohadjanak meg!
  • kissssss
    #3
    már lassan itt Európában is...
  • Amergin
    #2
    Afrikába' meg éheznek!
  • hunbalee
    #1
    Most már lehetne valami féregjárat megnyílás vagy robbanás ahol sok sok ember szuperhős/szupergonosz lesz. Mert ezek nélkül uncsi :(