123
  • oneal1
    #42
    ha kapnánk egy RBR szintű fizikát úgy szarnám telibe a grafikát ahogy van! :D
  • Adam Jonas
    #41
    Egy Sweet Lamb-et nagyon nem tudsz másképpen modellezni. :) Ez kb. olyan, mint Spa és Nord a mostani, új generációs szimulátoroknál.

    Maga az útszakasz, amin megy, vizuálisan korrekt, de körülötte az a fűnek nevezett förmedvény...áhh, a hányinger jött rám, komolyan mondom.
  • alma2
    #40
    Haha, latom megirigyeltek a milestone-nal a dirt rally "valos" palyaszakaszait, na de ennyire nem kellett, volna, hogy ugyanazt beleteszik :)
    Jo persze, csak hasonlo de akkor is. Viszont a bena fizikan felul, eddig a leggyengebb resze a jateknak pont a palyak vonalvezetese volt. Mintha egy 4x4-es terkepen veletlenszeruen rajzoltak volna szakaszokat, hogy kijojjon x kilometer. Illetve az, hogy rohadtul lemasoltak mondjuk a palyak felet, igy a sved rally gyakorlatilag megegyezett mondjuk a spanyollal, csak ho helyett fu volt.
    Szoval egy lepessel mar biztos elorebb vannak, mint eddig jartak.
    Viszont a gyalazatos palyakat iden megorokolte a wrc 5. Na ott duplan igaz, az eddigi milestone modi a palya vonalvezeteset nezve. 5 perc alatt elmegya a kedvem az egesztol.
  • grebber
    #39
    Új gameplay trailer

  • Szabi #38
    inkább a fizikát csinálták meg jóra
  • Timbu
    #37
    Ezt a grafikát komolyan gondolták egy 2016-os játéknál?
  • grebber
    #36
    Fiat 131 trailer
  • f2d
    #35
    Ez az új video a korábban megjelentekhez képest már egészen fogyaszthatónak tűnik, az autók egész másként mozognak. De lehet, hogy csak ügyesen lett összevágva.
    Utoljára szerkesztette: f2d, 2015.10.16. 19:53:57
  • f2d
    #34
  • grebber
    #33
    Pontos dátumot kapott a Sebastien Loeb Rally Evo
  • grebber
    #32
    Csak jövőre jön a Sebastien Loeb Rally Evo
  • Stockbauer33 #31
  • f2d
    #30
    Készülgetnek új modellek is.

  • f2d
    #29
    Pár új kép

  • grebber
    #28
  • alma2
    #27
    Nem tudom mennyire ismered a sorozatot, de pont a palyak amik annyira rosszak egysikuak, egyformak voltak, hogy kb mindegy melyik orszagban mentel, ugyanazok a szakaszok elojottek ilyen pofatlansagot meg mastol nem lattam.
    Cserebe meg csunyan is nez ki, a dirt rally korberohogi kulsoleg. ( vezetesi elmenyben is 99 %)
    Sot azzal mar jatszan is lehet.
    Persze ki fogom probalni biztosan.
  • COL_Bratt_Shaw
    #26
    Ez még csak a prealpha, a fizika még messze van a véglegestől, szóval egyelőre még korai leírni, bár két baljós jelet én is talátam.
    1. A megjelenés nagyon közel van, ahhoz képest, hogy prealpha stádiumban vannak.
    2.
    Ha nem is lesz szim, de élvezetes lesz a vezetes, már a pályákért megér egy misét. Elvileg sok jó, klasszikus autó ill. helyszín lesz a gameben. Reméljük összeszedik magukat.
  • alma2
    #25
    Aki hiu volt es remenykedett, itt a szomoru valosag.
  • Stockbauer33 #24
  • Adam Jonas
    #23
    Amíg Diego Sartori a SimBin-nél volt, az R3E elég ratyi volt. Eljött, az R3E feljavult azóta.

    Bízzatok benne, hogy ez az átok nem folytatódik. :D
  • kemszi2
    #22
    thx!
    majd meglátjuk mi lesz...
  • COL_Bratt_Shaw
    #21
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Wrc-ről egyedül ezt a videot találtam, kb úgy néz ki mint a 4, abba bele se megyek az irányítás milyennek néz ki.


    Rally EVO-ról is van már gamepaly, de nem rakom be ide, mert nincs még a fizika berakva, inkább olyan mint egy pálya áttekintés. Kicsit korai még bármi érdemlegeset talani. Legalább a koncepció profi. Loeb helyében, ha már részt veszek egy játék fejlesztésében, ráveregetnék a programozókra, ha nem lenne patent a fizika. Ezzel a játékkal bele írahtná magát a történelembe az élet egy masik szegmensében is. Nomeg a nevét adta hozza.

    Burns modokat próbáltam én is, de főleg csak az új pályák miatt. Én megvagyok a régiekkel is, ha nem restartolgaszt, hanem WB-t tolod, akkor nem is ég bele annyira az ember agyába a track. Még ennyi idő után is élvezhető. Fel is kéne raknom, már több mint egy éve rá se néztem.
  • kemszi2
    #20
    ezzel én is így vagyok,a wrc-be tettem pár "szezont" de nem sokáig húzta egyik sem,az RBR viszont már rendesen kiöregedett,ráadásul nekem a modpackok se jöttek be igazán
  • COL_Bratt_Shaw
    #19
    Nem tudok róla semmit, én nem is nagyon toltam semmivel Burns óta, valami kijön tolom vele max pár órát, aztán szépen elfelejtem, ill. esetenként visszarakom a Burnst kicsit fájdaloműzőnek.
  • kemszi2
    #18
    Ideje lenne már egy rendes rally-s játéknak....
    Az új WRC-ről van valami infó?
  • COL_Bratt_Shaw
    #17
    Csak erősen pozitív hangvétellel reménykedek! [fingerscrossed]

    Ha lesz rá igény, ill. nem csinál valaki valami átfogóbb cikket a játékról, lefordítom majd a masik két videót is.
  • kemszi2
    #16
    nyugtával dicsérd... :)
    A WRC sorozata sem volt túl ütős ...:(
    De a Dirt Rally nem tűnik rossznak,tegnap sikerült kipróbálni
    Utoljára szerkesztette: kemszi2, 2015.05.20. 12:34:22
  • COL_Bratt_Shaw
    #15
    Este vettem észre a topicot, nomeg, hogy jön a game. Tuti nagyon!!! Richard burns hatalmas kedvencem volt, rengeteg órát raktam bele, természetesen realistic töréssel. Nagyon úgy tűnik, hogy ez is hozza majd a színvonalat. Végre!

    Ennek örömére elkészítettem a Magyar Feliratot a fejlesztők első videójához, az angolul nem értőknek.
  • grebber
    #14
  • f2d
    #13
    Egy kis éjszaka.

  • grebber
    #12
    Sebastien Loeb Rally Evo - ilyen az ausztrál rali
  • grebber
    #11
  • Stockbauer33 #10
  • bulba
    #9
    Hát én abban reménykedem, hogy nehézség/komolyság/fizika szintjén valahol középúton lesz az RBR és a sínautó típusu játékok között. Amúgy abban igazad van, a Milestoneban azt tényleg lehet tisztelni, hogy kitartnak a sima/tiszta ralli mellett és nem mennek el a show irányába.
  • Szabi #8
    egy dolog eddig biztos, most se a grafikával lesz gondunk :D
  • f2d
    #7
    Az RB valóban nem rossz, de sajnos eléggé idejét múlt már az is. Szerintem a Milestone egész jó úton halad. Az első részhez képest a negyedik óriási előre lépés minden téren, remélem ez a fejlődő tendencia tovább folytatódik az ötödik részben, és akkor nem lesz baj. Nekem ami nem jött be a WRC4-ben, az a pályák sablonossága: hosszra és vonalvezetésre nagyon hasonlítanak, és így, egy idő után nem sok izgalmat tartogat a game. Ha ezen változtatnak, plusz még dobnak hozzá éjszakai vezetést és változó időjárást, akkor egy szavam sem lesz. Nekem a többi eddig is megfelelt.:)
  • hunbalee
    #6
    Az sajnos nem árkád és nekünk Colin,NFS stb szökevényeknek az szó szerint játszhatatlan
  • Palinko
    #5
    Richard Burns Rally volt a legjobb
  • hunbalee
    #4
    De legalább próbál Rally lenni. Nem úgy mint a Colin ami egyre csak távolodik a régi fénykorától.
    Valaki csinálhatna egy Rallysport Challange remake-et vagy folytatást az nagyon tuti a mai napig is!
  • bulba
    #3
    A korábbi alkotásaikat ismerve nem egy kiemelkedő játékot remélve, de azért kíváncsian várom mit fognak összehozni.