51
  • BCs design
    #10
    ez azért hülyeség mert nyugodtan felmásolhatod a számítógépre a fontos dolgokat
  • BCs design
    #9
    azért hogy szétrepedjen amikor leejted :D
  • BCs design
    #8
    ez a hajlított képernyő baromság nekem biztosan nem kell
    Utoljára szerkesztette: BCs design, 2015.03.02. 11:02:51
  • CairoJack
    #7
    Hupsz, a nem bővíthető memóriát nem is vettem észre. Na akkor máris van mibe belekötni. Teszem hozzá, azért ez nem a világ vége, de tényleg nem árt, ha van a telefonban valami, amire lehet biztonsági menteni. Arra az esetre, ha meghal a teló. Csak kiveszed a MicroSD-t és ott van minden fontos adat azon is.

    Az akksi inkább az üzemidő miatt gáz, ismerek olyat, aki egy napot 2 akksival tud csak átvészelni, neki gáz, másoknak nem annyira. Átlagos használat mellett bőven el kell ennek mennie 1 de akár 2 napig is.
  • M2 #6
    Az aksi szerintem cserélhető lesz, csak szervízben, öt évente ki lehet bírni (ha nem dobod el addig).

    SD bővítés 128 GB mellé még minek? Hogy olcsójánosok a 32-esbe bele tudjanak rakni valami lassú vackot és aztán szidják a rendszert?
  • tomboy013
    #5
    Jól. Ezt az üveg hátlapot nem is értem... Egyrészt hiába a GG4, össze-vissza fog karolódni és semmivel sem lesz különb kinézete mint egy telfölösdoboz S5-nek egy fél év múlva. Másrész ha egyszer is elejted szinte biztosra veheted, hogy fossá törik.
    Youtube-os videókon meg gyönyörűen látszik ahogy ismét lassul a droid rajta.
    Meg ez a kidudorodó kamera is... ???
    Minőségi anyagokból van összerakva, vitrinbe szépen mutatna ha nem megint a standard samsung dizájn lenne (iPhone 6 kerettel).
    Már csak egy kis szokásos túlárazás kell és örülhet a nép.
    Na majd talán jövőre sikerül nekik.
  • Nonix
    #4
    Az Edge funkciojat tekintve felesleges, de viszont jol nez ki.
  • Mentol
    #3
    Jól érzékelem a visszafejlődést?
    (cserélhetetlen akku, SDkártya bővíthetőség nincs, elöl-hátul üveg, stb.)
  • CairoJack
    #2
    Szerintem az Edge felesleges, hülyeség, mókusvakítás, de a sima S6 tényleg frankó lett. Én nem csípem a Samsungot, mint márkát, de ebbe a telóba nem nagyon lehet belekötni. Hosszú évek óta az első Samsung, amire azt mondom, hogy tetszik, lényegében a kategóriáján belül hibátlan. Évek óta csak és kizárólag hulladék telókat adtak ki, biliműanyagból, de ennek most hálisten vége.
    Látszik, hogy tényleg odatették magukat. Le a kalappal, sok évi malmozás után végre dolgoztak a fejlesztők. Nincs benne semmi felesleges, erőltetett hülyeség, csak egy hibátlan, erős hardver, és minőségi anyaghasználat.
    Számomra nagyon pozitív meglepetés volt.

    A nagy telókat nem szeretem, ezért nálam ez nem játszik, de az S6 mini-re nagyon kíváncsi leszek.
  • M2 #1
    Az első Samsung telefon, ami kifejezetten tetszik! Talán az Edge még jobban is.

    Egyedül a kiálló kamera ami kifogásolható, de annak meg ugye oka van.