67
World of Tanks Generals
  • Akitlosz
    #27
    Egy hét prémium bónusz kód.

    CBTEUPREM

    Április 10-éig lehet beütni.
  • Akitlosz
    #26
    Általában 3 de bizonyos lapokból akár 10 példány is lehet a 40 lapos pakliban.
    6 lapot osztanak kezdetnek, de a második játékos már rögtön húz is egyet, így ő 7 lappal kezd.
    Aztán kevés lap igazán különleges, több fajta is jó ugyanarra, azaz általában nem csupán 3 darab lapunk van egy pakliban ugyanarra a feladatra.
    Így elég magas az esélye annak, hogy van a kezünkben megfelelő lap induláskor.
    Akinek meg mégsem tetszenek a lapjai kérhet egyszer újraosztást 2000 ezüstért.

    Szóval van a szerencsének szerepe a játékban.
    Csak kevés.
    Még annyi sincsen mint az ultiban.

    Kifagyni pedig mindenki kifagy időnként. 3 perce van a játékosnak visszatérnie a játékba. Ha ennyi idő alatt nem tér vissza akkor veszített csak.
  • Fehercsoki
    #25
    Bétakulcs:
    54FSM-9XZKP-CVW57
  • McFrost
    #24
    30 meccsem van kb. nyugtató játék, ami még is wot.
    Az, hogy az elején milyen lapokat kapunk, mit oszt a játék, az igen is szerencse.
    Sok meccset nyertem sajna úgy, hogy az ellenfél kifagyott.
  • Akitlosz
    #23
    Nem kell(ett) ehhez a világon semmiféle kód.

    Jelentkezni kellett tesztelőnek a WOT-ban, és miután elfogadták a jelentkezést csak be kell jelentkezni a World of Tanks-os felhasználónévvel és máris lehet játszani.

    777 csatánál tartok éppen 56%-os győzelmi aránnyal.

    A játék a szokásos receptet követi, vagy rengeteg időt, vagy rengeteg pénzt kell beleölni, vagy a kettőt együtt, ha az ember sikeres akar lenni benne.

    Állítólag a teszt után az addig eredményeket törölni fogják, és lehet elölről kezdeni majd.

    Annyiból jobb, hogy itt nincsen csapat, nincsen kire fogni.

    Bár itt is az ellenfelek szerint csak azért nyerek, mert szerencsés vagyok, vagy nekik technikai problémájuk van. Nyilván csak ezek lehetnek a magyarázatok. Technikai problémája mindenkinek van, nem is kevés, s a pakliját is mindenki maga rakja össze, s közel egyenlő erejűek kerülhetnek csak össze.
  • egonn
    #22
    eu szeróra béta key :http://2p.com/30295898_1/WORLD-OF-TANKS-GENERALS-EU-amp-NA-CLOSED-BETA-INVITE-CODE-GIVEAWAY-by-2Pcom-Admin.htm
    Micunak jár a koszönet érte !
  • McFrost
    #21
    Márc.5-én regisztráltam a bétára és ma kaptam meghívót. Eddig nagyon tetszik a játék, edzettem és 3 csatát pakoltam.
  • Sherman0070
    #20
    Van egy oldal ahol amcsi szeróra ingyen kódokat osztottak és én így jutottam be. (csak amcsi szerón működik a kód)
    Aztán most e-mail.emre kaptam olyat hogy állítólag az eu-s on is tesztelhetek de nem kaptam invite kódot és így nem tudok belépni. Szerintetek hogy fogok tudni belépni eu-ra így?
  • nomiss
    #19
    Regisztraltatok és jött a meghívó rögtön vagy várni kelett ??
  • Sherman0070
    #18
    Még sosem játszottam ilyen kártyajátékkal de nekem ez nagyon bejön :D
  • Sherman0070
    #17
    Ez a game de izgalmas! :D Amerikai "főkártyával" mentem orosz ellen, 15 percen át nyomtuk nekem maradt 1sec-em a meccsből neki 0 és épphogy én nyertem :D
  • oneal1
    #16
    szerintem úgy érdekes, hogy ez jó lesz! :)
  • toma77
    #15
    Elsőre rosszabbnak tűnik.
  • Renegade
    #14
    olyasmi mint a PGO?
  • toma77
    #13
    Szerintem az utóbbi.
  • lammaer
    #12
    érdekes vagy ééééérdekeeeeees ? :)
  • Master91
    #11
    De miért érdekes?
  • toma77
    #10
    Hát eléggé, de majd meglátjuk.
  • oneal1
    #9
    közben szereztem én is, 5 csata után azt kell mondanom, hogy érdekes:)
  • toma77
    #8
    Kaptam, de még nem nagyon mélyedtem bele.
  • oneal1
    #7
    jaja néztem de sajnos nem kaptam kulcsot :S

    te kaptál?
  • toma77
    #6
    http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/46/generals-cbt-begins/
  • toma77
    #5
    Tegnaptól megy.
  • oneal1
    #4
    a jelentkezés részemről is megtörtént, de semmi infót nem kaptam azóta.

    Kíváncsian várom, szerintem jó lesz!:)
  • Plata
    #3
    Már lehetett jelentkezni tesztelőnek úgy tudom,még a hét elején talán vagy a múlt hét végén láttam egy hírben.
  • oneal1
    #2
    tudja valaki mikor indul a beta?

    Inkább csináltam neki külön topikot, ne az alap játéké legyen szétoffolva.
  • oneal1
    #1

    Utoljára szerkesztette: oneal1, 2015.02.21. 09:00:48