330
Stranded Deep
  • Ironman2
    #48
    Tök jók ezek az élő közvetítések,van belőlük jópár darab minden játéknál.Mióta van ez steamon?
  • Ironman2
    #47
    váóóó! valaki talált iránytűt! élő közvetítés a steamon:

    http://steamcommunity.com/broadcast/watch/76561198024526642
  • Ironman2
    #46
    Itt van olcsóbbért akit érdekel:

    https://www.g2a.com/stranded-deep-early-access-steam-cd-key-global.html
  • Ironman2
    #45
    Lehetne benne multi,de akkor nagyobb szigetek kellenének,bár nem értem mi lenne a koncepciója? Egymás tábortüzéből lopkodnánk a rákokat? Vagy közösen mászunk kókuszért a pálmafákra? DDD
  • szabokrisztiaan
    #44
    igen, olvastam az ajanlasodat a 7 days-en, es gondoltam kiprobalom. nem rossz, csak hianyzik a multi:)
  • Ironman2
    #43
    köszi neked is!
  • Ironman2
    #42


    ok kösz,látom te is tolod
  • 2Pete
    #41
    Machete, és egy hajó roncsban volt. A "visszaépíteni" pedig azt jelenti hogy beteszed a pálmalevelet az inventoryba, és a leégett tábortűzre mutatva használod a bal egérgombbal. A kókusz pedig szvsz a legjobb kaja, mert 2in1 :) ,csak akkor van szívás ha olyan szigetet generál a game ahol nincs kókusz a pálmákon. (jártam már így)
  • szabokrisztiaan
    #40
    ha kiiszod a kokuszt, visszadobod a földre, kettevagod es a ket felet megeszed.. nem sokat er, de azert valamit megis

    Utoljára szerkesztette: szabokrisztiaan, 2015.01.24. 21:43:59
  • Ironman2
    #39
    Amúgy tutajt még nem csináltam,az gyorsabb mint a rat? (gondolom motorcsónakot is lehet gyártani a rat-ból,csak még nem jöttünk rá hogyan.Teli van meglepivel a játék,ezért olyan jó.Nincsen külön craft menü,hanem ha megfelelő tárgyakat teszel a földre egymás mellé,akkor jön elő az adott szituációban lévő craft
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.01.24. 21:43:25
  • Ironman2
    #38
    Mi az hogy visszaépíteni? Fát kell ráhordani,akkor lesz újra tábortüz,és meg kell gyújtani megint.Kókuszt hogy eszed meg? Kiiszok egyet,aztán dobhatom el,mert semmire nem tudom használni.Katanát azt találtad valahol?
  • 2Pete
    #37
    Megettem egy sült angelfisht, de mérgezést kaptam tőle. Ha tele van a kaja csík az életerő visszatöltődik, de a mérgezési tünetek nem múlnak el.
    Pálmalevéllel vissza lehet "építeni" a leégett tábortüzet. A cápahúst pedig még tovább tart megsütni. :)
    Ha meg úgyis kókuszt iszol, akkor érdemes meg is enni.
    Itt egy picit izgultam...





    ...durva ahogy lökdösik a tutajt, de nem tudom hogy direkt vagy csak véletlenül.
    ( a nagy fehér cápát lehet hogy nem lehet megölni, nem mertem kipróbálni )
    Utoljára szerkesztette: 2Pete, 2015.01.24. 21:35:28
  • Ironman2
    #36
    Jó sokáig tart mire megsül egy scrab,kellene sok tüzhely,de nincs kő,amihez el kéne utazni,nagyon jól kiszámolták mennyi kőre van szüksége az embernek a szigeten.Gondolom a nagy követ szét lehet ütni,de ahhoz erősebb szerszám is kell.Az alvással el lehet baxni az éhséget,szomjúságot,de az egészség nő tőle egy kicsit
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.01.24. 20:51:27
  • Ironman2
    #35
    Az jó! kösz! ételt a scrabok sütögetésével nyerem,,ital meg kókusztej.Bár idegesitő hogy a leltárban összerakja a sült scrabot,a nyerssel,még jó hogy a sültnek más a szine (de jó hallani ahogy sül) halat még nem fogtam,majd csinálok egy szigonyt
  • Ironman2
    #34
    előző mentésmnél volt bandage az egyik felszini roncsban,gondolom az jó rá,csak még nem tudom bandaget lehet-e craftolni
  • KiruHoshino
    #33
    Követ fejteni, Főzni miképp lehet ha lehet?
  • 2Pete
    #32
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Vacsi


    Villogtattam nekik de hiába...


    Nálam működik a lámpa


    Földalatti cápa mozgalom, az eddigi legdurvább bug amit láttam a játékban

  • 2Pete
    #31
    Úgy vettem észre hogy a gyógyulás automatikus ha full a kaja szint, mint a minecraftban. De lehet az italnak is tele kell lennie.
  • Baxo
    #30
    Nyers hústól Rustban is meghalsz :) A sün téma jó 5let. Jónak tűnik a gém. Kíváncsi vagyok milyen sűrűn jönnek, hozzá frissítések.
  • tutituti
    #29
    beleléptél a tengeri sünbe.attól mérgezést kapsz,vagy ha nyersen eszel húst.tök jó feature
  • Caleb019
    #28
    Passz, én eddig csak morphium-ot találtam, talán valami gyógyszert lehet szerezni a víz alatti roncsokból, vagy majd idővel elmúlik.
    Mondjuk nekem szerencsére eddig még nem volt ilyen, ha megtaláltad majd a megoldást, ne felejtsd el megosztani :D
  • Ironman2
    #27
    Elötte meg egy trópusi vihar jött a fejemre.Amúgy haláli az új mikróm.D Ágyam is van így nem kell megvárnom az éjjelt,de reggelre leamortizálódik az éhség,és szomjúság,szóval üres gyomorral nem szabad lefeküdni



    Berakom a rákot,mikor megsül,akkor csilingel egyet a tüzhely,mint a mikrónál.


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.01.24. 17:27:32
  • Baxo
    #26
    Elég jónak tűnik. Multi jó lenne! :)
  • Ironman2
    #25
    Alólam is eltünt a Life Rat félúton a másik sziget felé.Ráadásul lementem a víz alá,és kaptam egy kis csalánkiütést,amitől most elkezdett fogyni az életem.Nagyon ronda így a kezem,ezt hogy lehet vajon gyógyítani?

    :

  • Ironman2
    #24
    Igen
  • Baxo
    #23
    Ez is Unity engine-es?
  • Ironman2
    #22
    Egy kis crafting help:

    https://www.youtube.com/playlist?list=PLeusrXH_hwpgyqEyOn18PXBuLiew0cW-e

    Loool,az órán lehet váltani,és ott lehet látni az életünket is,na még nekem is vannak új dolgok.D
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.01.24. 15:08:58
  • Ironman2
    #21
    De durva!!!! A kézen látszik minden,én most haltam meg,de teli volt a kéz kiütéssel,meg tiszta fehér pikkelyek jelentek meg,gondolom a kiszáradástól
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.01.24. 14:39:15
  • Ironman2
    #20
    Most nézem steamen mindenki csak pozitív kritikát adott neki!
  • Caleb019
    #19
    ígéretes a játék, nekem már most jobban tetszik mint a Forest, csak szerintem túl kicsit a szigetek.
    A Forestben az a "baj" a favágással, hogy rönkökre esik szét, nem kell szétvágni mint itt. Viszont ott meg maga a vágás lett jobb szerintem, egy vastagabb fát körbe kell járni. Mondjuk itt ugye pálmák vannak, azok meg nem valami vastagak :D
    De nagyon ígéretes a játék, sokat várok tőle :P (Amúgy ha jól tudom/emlékszem, akkor Coop lesz benne)
    Utoljára szerkesztette: Caleb019, 2015.01.24. 13:56:29
  • Ironman2
    #18
    Nekem tetszik ahogy igazából elégnek a fák a tábortűz alatt.A favágás is tök jól van megoldva,ugyanúgy mint a Forestben,dől a faaaaaaa!.D

    Nem is tudom a 7daysbe miért nem rakják be ezt a megoldást
  • Caleb019
    #17
    A life rat nem tűnik el, vagyis érdekes a dolog, attól függ, honnan nézed, ott van, csak valahogy mégsem látszik mindig, csak X irányból.
    Én is így jártam, azt hittem, hogy eldurrant, vagy nem tudom, feljöttem a víz felszínre és nem volt ott, aztán nagy nehezen sikerült visszavergődnöm a partra, összeütöttem egy tutajt, újra nekivágtam, és csodák csodájára, ott volt a víz közepén, ahogy melléértem, a tutaj ugyan azt produkálta mint a life raft, mintha vége lenne a pályának, megpróbáltam visszamászni rájuk, de ez sem jött össze, mert ekkor meg elindultam a végtelenbe felfelé :D
    Kezdtem egy új játékot, ott először simán átjutottam a másik szigetre meg vissza, elindultam egy másik sziget felé, aztán megint eltűnt alólam a talaj, szóval érdekes, de hát még early acces :)
    Amúgy ha egy követ(Rock) csapkodunk a baltával akkor szétesik és lesz 2 rock shard-t.
    Abból lehet ugye kést csinálni, sőt, ha jól vettem észre, akkor önmagában is használható(kókuszt nyitottam már ki vele, de favágásra nem tudom, hogy jó-e)
  • 7days
    #16
    Nem tudom ki mennyire emlékszik, ebből van egy ősrégi játék nekem az is nagyon tetszett annak idején, ez is fasza most nézegetem.
  • 2Pete
    #15
    A cápák megölhetőek, csak sokáig tart, de cápahúst lehet nyerni belőlük. Kalapácsot is lehet csinálni csak kő kell és nem szilánk. Két sziget között félúton eltűnt alólam a life raft, nem tudom hogy ez bug vagy elhasználódott. Egyedüli gáz a tutaj készítés, teljesen a szerencsén múlt hogy rájöttem hogyan kell. Viszont az én négy napos túlélésemet elcseszte mert töltés után a föld alá tett be ahol persze mozdulni se bírtam, és mivel szerinte még víz alatt is voltam, megfulladtam hamar.
  • Ironman2
    #14
    qrvaéletbe,elcsesztem a késemet az elején,baltát nem tudtam még csinálni,pedig jó lenne,na majd délután folytatom,egyébként pár cuccom már van,összekotortam egy helyre.DD jó lesz ez a játék!


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.01.24. 03:26:24
  • Ironman2
    #13
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Na igen! Le kell menni a víz alá,és keresgélni.Találtam egy kis roncsot,és abban egy kalapácsot:






  • Ironman2
    #12
    A fenébe,már ennyi az idő?

  • Ironman2
    #11
    Na ez állat! Érdekes a craftrendszere,csak akkor jön elő ha letesszük a tárgyakat a földre,és kombinálunk velük!

  • Ironman2
    #10
    Fára mászás,és kókuszgyüjtögetés nagyon bejön!
  • Ironman2
    #9
    esetleg kilóméterekre lerakni mindenkit egymástól,térkép,és kordináta nélkül
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.01.24. 02:08:36