330
Stranded Deep
  • Aragorn831109
    #88
    Szigonyozásban a profi vagyok amúgy. :D
    Az előző mentésben azzal szedtem össze a rákokat és a vízben a halakat. Menő volt! :D
  • Aragorn831109
    #87
    Most nem esik, de leszállt a köd. Kicsit lecsökkent a látótávolság, még jó hogy nem a nyílt vízen ért ez. Nem is tudnám mi merre van. Főleg ha még egy cápa is kilöki alólad a hajót.

    Jó lenne már végre kötszert találnom... :(

  • Aragorn831109
    #86
    A baltával könnyebb szerintem cápát fogni. :D
  • Ironman2
    #85
    Amúgy szigonyt próbáltad? Bár avval nehéz cápát fogni azt irják
  • Ironman2
    #84
    Szerintem csökkeni fog,kajától nem hiszem hogy meggyógyulsz
  • Ironman2
    #83
    Az gyorsan termelődik,az előzőben viszont a yucca nem termett gyorsan.Az egyik szigeten meg nincs rák,a másikon meg hemzsegnek a rákok
  • Aragorn831109
    #82
    Jól megcsócsáltak a dögök, de szerencsére túl éltem a két cápával való találkozást. Ha nem találok kötszert folyamatosan csökkeni fog az életerőm?

  • Aragorn831109
    #81
    Nem tudom, hogy bug-e vagy sem, de elég gyorsan újra termett a krumpli és yukka a trópusi eső idején. Ez egy napi termésem.

  • KiruHoshino
    #80
    Rafts - Fixed the “Bermuda Triangle” bug. Rafts no longer disappear when travelling.

    Lehet, hogy csak az én verzióm szar de nekem még most is eltűnik a raft alolam miközben egy másik szigetre tartok. A Cápák viszont tényleg agresszívebbek lettek.
  • fantomvampire
    #79
    talaltam bekalabat :D meg szemuveget meg a motrbol mar csak egy dolog hianyzott me meg sok mindent es veletlen bezartam a jatekot es nem mentettem :D xD
  • Ironman2
    #78
    beszarok,2 követ nem lehet rárakni a liferatra mert elsüllyed
  • Ironman2
    #77
    ...és ott az iránytűűű:



    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.01.28. 17:49:35
  • Ironman2
    #76
    Na ezt jól megpakoltam:

  • Ironman2
    #75
    Én meg elindulok reggel a másik sziget felé,erre olyan köd lesz hogy nem látom a szemben lévő szigetet,csak találomra megyek felé.Féluton szól a zene,lenézek a viz alá,erre egy hajóroncs van,kinyitom a padlóján lévő lejáratot,fel akarok menni levegőért,erre nem találok ki onna,meg is fulladtam.D
  • b-type
    #74
    gondoltam átviszek pár adag fát, kötelet, követ a mentőcsónakban,..elmerült. :))
    Tetszik, bár még mindig elég kihalt ahhoz hogy frankón lekössön...ez persze realisztikus nagyjából persze,...kb. ezért sem akkora buli Robinson-ként szigeten élni....muszáj kicsit feltupírozni hogy megfogjon játékosokat akik aztán órákat hajlandóak tölteni vele.
  • Caleb019
    #73
    A frissítéssel jöttek búvár cuccok is, találtam már pár új dolgot, viszont nem tudom, hogy csak nálam lettek e a cápák ilyen qrva erősek :D Meglökik a tutajt, és szó szerint kilövik alólam :D Eddig csak lökdösték, most meg kicsit hozzáérnek, aztán szétrepül minden :D a jobbik eset, ha csak felborítják, rosszabbik, hogy a csónak elrepül alólam egy jó 15-20 méterre :D
    Bár ez lehet csak valami bug nálam, majd kezdek egy újat aztán kiderül, viszont jók az új dolgok, csak így tovább!!
  • Ironman2
    #72
    Na most állati lett.Kókuszokból megélek,meg van mellettem egy krumplibokor is ami újraterem mindig,elég rendesen felviszi a krumpli az éhséget,pár napig igy el lehet éldegélni a szigeten,de a kő az kevés,nagy hiány van belőle.Hajóra lenne jó motort szerelni,ne kelljen annyit lapátolnom
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.01.28. 15:44:21
  • Ironman2
    #71
    Na jöttek bálnák is.Alakulgat a játék,és még csak 0.01!!
  • Ironman2
    #70
    0.01 changelog

    Bug Fixes
    Rafts - Fixed the “Bermuda Triangle” bug. Rafts no longer disappear when travelling.
    Rafts - Improved raft functionality with collisions and ladders.
    Player - Fixed a bug where the player would be reloaded inside the terrain, shipwrecks, etc.
    Player - Adjusted swimming speed.
    Intro - Fixed “Bouncing Betty” bug, see: http://steamcommunity.com/app/313120/di ... 882138495/
    Cooking - Fixed campfires where multiple cookable items would interfere with each other’s cooking times.
    Menus - Fixed mouse sensitivity not applying.
    Menus - Added key binding functionality (Controllers are not officially supported, but it is possible).
    Menus - Added in-game options functionality.
    Saving/Terrain - Fixed a large bug; An edge case where if loading a saved game, and then resaving, previously saved biomes were being overwritten.
    Terrain - Adjusted rock and stick spawning quantity.
    Saving - Fixed a bug where stabbed items on the end of a Spear weren't being saved.
    Saving - Fixed item display names not saving.
    Sharks - Fixed disappearing great white sharks when killed.
    Sharks - Shouldn’t appear on land anymore..
    Sharks - Fixed shark meat not attaching to a Fire Spit.
    Sharks - Spear now damages sharks.
    Sharks - Various AI changes to increase the difficulty (a little).
    Marlin - Fixed disappearing Marlins when killed.
    Sleeping - Changed sleeping times. You can now sleep anytime from 6:00 pm to 6:00 am. The day count also increments properly now.
    Flare Gun - Fixed using spam.
    Harvesting Yuccas and Potatoes - Fixed incorrect scale of regrowing plants.
    Drinkable Coconut - Fixed using animations and audio with various tools.
    DeadEx Box - Can now be picked up.
    Container and Doors - Fixed audio spam when entering loaded biomes.
    Container and Doors - Fixed a large bug with loot spawning positions.
    Various - Fixed various missing interactive object tags, descriptions, etc.
    Various - Fixed the “Banana” yellow arm bug when looking at the watch and another lightsource was around.
    Various - Fixed a hovering bug with one of the glass shaders.

    New Content
    Whales - New creature!
    Divers Slate - New Easter Egg!
    Boat Motor - Is now craftable and functional. Have fun with this one! ;)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.01.28. 12:59:56
  • Ironman2
    #69
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Stranded.Deep.With.Update.1.v0.01-ALI213

    http://bt.ali213.net/show-fb5f6a7534a705dec76391fab270ade64ab824c5.html

    http://kuai.xunlei.com/d/FbFnCwLYGgBArshUd9f?p=03066


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.01.28. 12:53:27
  • szabokrisztiaan
    #68
    a csonak most mar marad a seggunk alatt, ez fasza:)
  • fantomvampire
    #67
    ha nincs se baltad se kesed foldhoz kell vagni a kovet es lesz belole sharped rock vagy mi es azzal lehet vagni
  • Ironman2
    #66
    Kiirom úgyis ha lesz linkem hozzá.
  • fantomvampire
    #65
    majd ha van valami link hozza ahonnan le lehet tolteni elkuldod ? :) koszi
  • Ironman2
    #64
    Csak annyit irtak hogy majd a patch-el megtudjuk a változtatásokat!
  • KiruHoshino
    #63
    Remélem azt a hibát fixálják amikor eltünik alollad a tutaj / mentőcsónak. :D
  • Ironman2
    #62
    Holnap,azaz nekünk még ma, jön egy hotfix:

    https://twitter.com/BEAMTeamGames/status/560063206521970688

    azt nem tudni mit javítanak.Nálunk amúgy csak pár órát kell várni,és kijön a patch

    mivel ausztrál csapat fejleszti,ott meg már hamarosan reggel van
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.01.27. 19:51:15
  • fantomvampire
    #61
    hm nem rossz a jatek csak most meg hamar ki lehet meriteni :D epitettem hazat agyat uszkaltam ettem ennyi .. ja meg gyujtogettem
    van iranytu lampa benzines kanna de. utana kicsit egyhangu legalabbis nekem. 1-2 ora jatek es utana uncsi. uszkalok halat eszek :D na majd ha raknak be tobb mindent jo lesz az
  • KiruHoshino
    #60
    A játék lenyomta a H1Z1-et steam eladásokban. :D Most a Stranded Deep van a 2. helyen.
  • 2Pete
    #59
    Őn nyert...izé...vesztett.
  • Ironman2
    #58
    de mivel vágod le a yuccát? mert ha nincs kőbaltám se,meg késem se,akkor annyi
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.01.25. 20:06:22
  • 2Pete
    #57
    A yucca és a krumpli visszanő egy idő után, így a kötél végtelen számban elérhető.
  • Ironman2
    #56
    akkor át kell menni gyorsan másik szigetre,én is cseszhetem az egészet megint,mert kötelem nem maradt,igy nem tudok már kőbaltát csinálni,a rákokat meg ugye hogy ölöm meg?
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.01.25. 19:08:15
  • fantomvampire
    #55
    ahol en kezdtem 1 darab ko volt .... -.- a sziklat meg hiba kalapalom semmi
  • Ironman2
    #54
    Az jó!
  • Ironman2
    #53
    Másik szigetről.D
  • matecsavo
    #52
    Köszönöm. Ha kő elfogy a szigeten, akkor azt honnan szerezhetek?
  • szabokrisztiaan
    #51
    Az ora alapbol a kezeden van, F-fel nezed mennyi az ido, es ha kozben az lmb-t nyomod, atvalt az eletero kijelzesre
  • matecsavo
    #50
    Órát honnan lehet szerezni és hogy lehet megnézni, hogy mennyi életerőm van stb?
  • Caleb019
    #49
    Iránytűt én is találtam, nem rossz, be lehet vele tájolni a dolgokat, de csak akkor van értelme, ha nem tűnik el alólam a tutaj két sziget között :D
    Jelenleg a motor alkatrészekből van hiány nálam :D az első játékban találtam 3-at is a sziget körül(mondjuk mind ugyan az volt(Engine), most meg csak vödröket találok a hajókban :D
    Tele vagyok vödörrel és távcsővel, ami nem rossz, mert a vödörbe lehet tengervizet melegíteni, és akkor iható lesz.
    Utoljára szerkesztette: Caleb019, 2015.01.24. 23:29:23