24
  • Ca3sar
    #24
    Ez esetben nem ismered a képregény sztoriját.
    Batman a kriptonit segítségével tud érdemben verekedni Supermannel. Sehogy máshogy, így kizárásos alapon ezt fogják belerakni a filmbe is.
  • Macropus Rufus
    #23
    tegnap néztem a Superman visszatért. Ott a csókát konkrétan szemen lőtték és a golyó kilapúlt a szemgolyóján. Tehát ha a Denevér le is tudja győzni, akkor az valami hajánál fogja előrángatott marhaság lesz.

  • Zenszkij
    #22
    Beszédes poszter.
    Utoljára szerkesztette: Zenszkij, 2015.01.14. 12:04:13
  • Lapajka
    #21
    Ebben mi a jó bánat az annyira elképesztő? Miért ne csinálhatnák meg két részesre? Vihar a biliben....
  • Lameth
    #20
    Az ilyeneket elvből nem nézem meg moziban, szimpla lehúzásnak tartom (pl. Éhezők viadala 3 part 1).
  • TokraFan
    #19
    Ebben mi az elképesztő lépés?
  • MrGabor
    #18
    Nagy hiba alábecsülni denevér úrfit, egy alkalommal lényegében le is győzte Supermant, igaz, valami durva páncélt viselt hozzá.
  • knightbali
    #17
    Többet kapsz belőlük. Ennek nem inkább örülnöd kellene?
  • wollnerd #16
    Két részben?! Ehh...
    Én nagyon várom ezt a filmet, mindkettő a kedvenc szuperhős(ei)m.
  • Looooser
    #15
    jah aztán Alfred is leveri Superman-t /Batman megcsinálja a szuperszérumot ami Supermennel egyenlővé teszi az embert egy ideig/, illetve Batman mindig tart magánál kriptonitot
  • Macropus Rufus
    #14
    annyira nem követem a szuperhősöket, de szerintem Superman-t Batman ellen engedni? Supermannak különleges képességei vannak. Batman meg csak egy közönséges emberke, akinek qurva jó a technológiája, amik pontosan nullát értnek Superman-el szemben.
  • SirBubu
    #13
    Superman leveri Batmant, mint vak a poharat

    (szerk.) csak gondoltam, szólok, nehogy meglepődj
    Utoljára szerkesztette: SirBubu, 2015.01.11. 17:58:37
  • JimKirk
    #12
    Superman-nek nincs eselye.
  • Unknow
    #11
    "Hihetetlen pletyka ütötte fel a fejét a Batman Vs Superman filmről, ami ezután történt azt nem fogod elhinni!" -> Hasonló fb-s szarokhoz köthető címmel nem lehet olvasottabbá tenni egy cikket, max lejáratni az SG-t. :P
  • kalapos01
    #10
    Ejha. Nem mondod, hogy csak rajtad fogott ki a hír? Nyilván nem az lenne a meglepő, ha valami két részben kerül bemutatásra, hanem az, hogy egy blockbustert nem 2-3 évvel, hanem 8 hónappal a premierje előtt jelentenek be. Utóbbira keregélhetsz nyugodtan példát, hogy mikor fordult elő utoljára.
  • kalapos01
    #9
    Mivel már hónapokkal ezelőtt bejelentették, hogy lesz folytatása... Sőt, ez is egy folytatás.
  • kiralysanyi
    #8
    "ha netalántán mégis igaznak bizonyult, akkor a modern filmtörténet egyik legnagyobb meglepetéseként (átveréseként) vonulhat be a történelembe."

    Aha, persze. Tényleg nem volt még példa arra, hogy egy filmet kettévágjanak, és két részben mutassanak be. Nem is tudom, hogy miért nem jutott még eszébe senkinek ilyen módon növelni a bevételt. Oh, wait...
  • culas25hc
    #7
    Szerintem az lenne elég meglepő, ha csak 1 része lenne. Manapság mindenkinek van pénze 3 részes filmeket forgatni, csak jó ötletei nincsenek senkinek, hogy kitöltse a 8-10 órás játékidőket...
  • Blasta
    #6
    "egészen elképesztő"

    OMFG persze, az agyunkat dobaljuk a levegobe a hír hallatán, arcunk pedig elképedve verdesi a padlot ettol a fantasztikusan frenetikus hírtol...
  • RAZOR27
    #5
    Logikus lenne így kiadni, mert biztos ők is rájöttek, hogy a Marveltől a filmes fronton úgy lemaradtak mint a borravaló.
  • BrockSamson
    #4
    Batman azert gyoz, mert mindig 10 lepessel a tobbiek elott jar (es nagy mennyisegu kriptonit is rendelkezesere all :D).

    Amugy a kozos kepregenyuk egesz szorakoztato, es nem kizarolag az akcio miatt.
  • Sir Quno Jedi
    #3
    Mindég batman győz. Szupi nem tarthatja örökké fogva és meg sem ölheti, ha meg másokra bízza, bat mindég lelép/megszökik, szal. ez egy végtelen történet lenne, csakhogy előbb-utóbb bat megtalálja szupi gyenge pontjait és beng, nem habozik kihasználni.
  • SirBubu
    #2
    "Batman v Superman"

    könyörgöm, csak ezt ne!
  • carville
    #1
    Jesse, we have to cook!
    Miután először felhozták pletykaként Bryan Cranstont mint Lex Luthor, nagyon örültem volna ha ő marad a választás. Ez a csávó inkább a Smallville-es gyerek Luthort fogja játszani, nekem egy tapasztalt szemétláda kéne...