749
Mafia 3
  • TokraFan
    #669
    Üdv,

    Mi a gond a programmal, miért pontozzák le Steam-en?
    Nekem a Mafia 2 nem tetszett, túl suttyó volt a hangulat és az egész messze nem hozta azt az élményt, amit az első rész (amit vagy 5-ször toltam már végig, nem beszélve a freeride módban eltöltött 100+óráról).
    Ehhez képest milyen a hármas? Érdemes beruházni?
  • Danecay
    #668
    Az új update tartalma:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    PDATE: Mafia III Free Outfit DLC and New Patch Available Today
    Community Announcements - JosephB2K

    Lincoln Clay is ready to take on the mob in style – starting today, you can choose from 11 outfits while bringing down Sal Marcano.
    Along with Lincoln’s new threads, we’ve also rolled in a series of performance updates and hotfixes for Mafia III in a new patch.
    Keep reading for a breakdown of how the new outfits will work and what improvements are coming with the latest patch that is rolling out on all platforms now.

    OUTFITS:
    This was a big request from you – our fans – so we made sure to get free Outfits to everyone that owns Mafia III, ASAP.
    So, suit up! With this update, you will now have 11 outfits to choose from: six outfits that Lincoln wears throughout different points in Mafia III’s story, and five all-new outfits.
    If you want to stalk the streets of New Bordeaux in military gear, you can. Want to get decked out like a proper Mob Don – no problem.
    Or maybe you just need a sweet racing jacket for when you tear through town in the Samson Drifter. Choose the best look for you!

    As soon as you hit the “Somethin' I've Got To Do” mission, these outfits are available for you to pick your new look.
    Just head to your safehouse – or any racket hideout you’ve taken over – and head to the wardrobe. Ready for some killer style?

    Action Gear: For all your combat wear needs.
    Plain White Tee
    On Leave
    Full Metal
    Full Metal II
    Combat

    Formal Wear: Ready for business
    Mr. Clay
    Business Hours
    Waiter

    Special Occasions: Always be dressed to kill
    Pro-Am
    Revolutionary
    Fed


    UPDATE: PATCH NOTES
    The dev team has also been hard at work addressing your feedback since the game launched on October 7.
    We’re happy to report that we’ve made a number of improvements on PC included in this patch. But we’re also not done improving the game, and will be making more updates to Mafia III in the future.

    These updates include:
    UI Improvements
    Improved car reflections
    Improved streaming issues
    Performance optimization
    Fixed audio issues
    Fixed some cases of savegame corruption
    Fixed various issues for Cassandra’s Contraband missions
    And more


    The work continues for the dev team as we still have more free content on the way – races and car customization! – and more updates for Mafia III. So keep an eye on our social channels for updates.
    And, most importantly, keep sharing your experiences with us. We want your stay in New Bordeaux to be an enjoyable one.

    Thanks again from the whole Mafia III team!
  • endorphinz
    #667
    új patchről vélemények? javulgat a játék? grafika szebb? ai jobb?
  • ratgab
    #666
    Nem kell kiforgatni a szavaimat. Nyilván a 2 film se erről szól..Jó lenne ha visszavennél az arcodból egyébként! Személyeskedés nélkül (amit te láthatóan belekeversz a dologba... enélkül nem megy a kommunikáció? ) próbáltunk beszélgetni a játékról és az ízlés elég szubjektív dolog ám (és azért szellemi szintet ízlésbeli kérdésbe belekeverni elég érdekes dolog.).

    Nem zavar össze a kidolgozottság tudod, csak nem tartom fontosnak az időhúzás jellegű dolgokat a játékokban. Ezt nevezitek ki kidolgozottságnak...Nekem munka és kevés szabadidő mellett ez kevésbé fontos. Röviden és nagyobb flame kialakítása nélkül ennyi. Nem mondtam, hogy a térfélfoglalás a legjobb feature ami valaha létezett. Annyit mondtam, hogy a játék nem olyan rossz, mint amilyennek be van állítva (és jéé mások is így vélik rajtam kívül). Nem kell mindennek iszonyat aprólékosan kidolgozott lenni. Egy egyszerűbb játék is tud szórakoztató lenni és ehhez nem is kell csekély szellemi képességgel sem rendelkezni (mint ahogy szórakoztató tud lenni egy játszma sakk, malom, vagy kártyázás, foci....egyik sem egy őrületesen részletesen kidolgozott valami és mégis....vagy akár szórakoztató lehet egy passziánsz is amit a gépeden játszol). A szórakoztatás szerintem nem szellemi szint függő.

    Az, hogy ti rinyáltok, mert a Mafia 3 nem úgy sikerült ahogy ti vártátok az nem az én problémám (ennél nagyobb gondod ne legyen az életben). Azért egy szakember ebből is érdekes dolgokat tudna kihozni, de ezt hagyjuk is.

    Az ilyen burkolt lehülyézést értékelném ha mellőznéd a jövőben ellenben befejezzük a kommunikációt egymással (még meg is említelek a moderátor topikban, ha így folytatod pedig nem szokásom).
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2016.11.10. 09:25:01
  • grebber
    #665
    Mafia 3 - ingyenes DLC-t kaptunk
  • SAFIII
    #664
    Persze. A Terminátor 2 is csak egy vicc, ami arról szól, hogy megjelenik egy gyilkos, majd mindenki szalad.
    Majd a végén kiderül, hogy ha élni akarnak, akkor végezniük kell vele. A Forrest Gump is csak egy elmebajost helyez a középpontba, aki bonbont zabál 2 órán keresztül(és szintén csak szalad). Ilyen sekély szellemi szinttel nem csodálom, hogy a kidolgozottság csak összezavar(amit csak mi beszélünk bele), az egyszerű térfélfoglalás meg kielégít...
  • Carlos
    #663
    Na végigtoltam.
    Nekem tetszett! Nem fogom megint végigjátszani, de egynek tökéletes volt. (GTA5 single playert is csak 1x toltam le)
  • Danecay
    #662
    Úgy rémlik mintha valakinek korábban kellett volna és persze bárkinek akit érdekel:

    Mafia III Expanded Game Score, Composers: Jesse Harlin & Jim Bonney (MP3 128, MP3 320, FLAC)
    Track List:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    01. Jesse Harlin - New Bordeaux [02:46]
    02. Jim Bonney - 11th Hour Blues [03:49]
    03. Jesse Harlin - From the Darkness, A Voice [04:28]
    04. Jim Bonney - Going Down Slow [04:23]
    05. Jesse Harlin - No One Is Untouchable [04:09]
    06. Jim Bonney - Boy Becomes a Man [03:26]
    07. Jesse Harlin - That's the Plan, Padre [03:14]
    08. Jim Bonney - Crush N Shuffle [04:57]
    09. Jim Bonney - Splintered Past [03:45]
    10. Jesse Harlin - The Paddle Grinds [03:24]
    11. Jim Bonney - I Got Numb [03:19]
    12. Jesse Harlin - For Old Times' Sake [04:29]
    13. Jim Bonney - Swamp War Stomp [03:30]
    14. Jim Bonney - Howl [02:39]
    15. Jesse Harlin - Freezers and Paper Trails [04:59]
    16. Jim Bonney - Shudder N Moan [03:11]
    17. Jesse Harlin - Chance of a Goddamn Lifetime [04:09]
    18. Jim Bonney - J Bar Blues [04:27]
    19. Jim Bonney - Devil In the Woodpile [03:33]
    20. Jesse Harlin - A Kind of Peace [03:08]
    21. Jesse Harlin - 5 Years, 3 Months, 18 Days [03:48]
    22. Jim Bonney - Straight Razor Blues [03:05]
    23. Jesse Harlin - Shut Up and Climb [04:37]
    24. Jim Bonney - First Man Down [03:56]
    25. Jim Bonney - Hard Fought, Hard Won [02:36]
    26. Jesse Harlin - Only One Thing We're Good At [04:52]


    Mafia III Radio Soundtrack (MP3 128, MP3 320, FLAC)
    Track List:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    01 - Sam The Sham And The Pharaohs - Li'l Red Riding Hood
    02 - Delta Rae - Bottom of the River
    03 - Lightnin' Hopkins - Black Ghost Blues
    04 - Cream - White Room
    05 - Barry McGuire - Eve of Destruction
    06 - Roger Miller - King Of The Road
    07 - Sam Cooke - (What A) Wonderful World
    08 - The Chambers Brothers - Time Has Come Today
    09 - Creedence Clearwater Revival - Green River
    10 - Sam Cooke - I'm Gonna Forget About You
    11 - James Intveld - Folsom Prison Blues
    12 - Clifton Chenier - The Big Wheel (Squeeze Box Shuffle)
    13 - Marvin Gaye - You
    14 - Searchers - Take me for what I'm worth
    15 - Question Mark And The Mysterians - 96 Tears
    16 - Otis Redding - Hard To Handle
    17 - Sam Cooke - Bring It On Home To Me
    18 - Sam & Dave - Soul Man
    19 - The Dramatics - Get Up And Get Down
    20 - Sam & Dave - Hold On, I'm Comin'
    21 - Creedence Clearwater Revival - Fortunate Son
    22 - Aretha Franklin - Respect
    23 - The Supremes - Love Child
    24 - Canned Heat - On The Road Again
    25 - Sam Cooke - Another Saturday Night
    26 - Three Dog Night - One
    27 - Rolling Stones, The - Paint It Black
    28 - The Supremes - Baby Love
    29 - Four Tops - Reach Out, I'll Be There
    30 - Blue Cheer - Good Times Are So Hard To Find
    31 - Elvis vs. JXL - A Little Less Conversation (JXL radio edit remix)
    32 - The Duprees - You Belong To Me
    33 - Beach Boys, The - Wouldn't It Be Nice
    34 - COUNT FIVE - PSYCHOTIC REACTION
    35 - Del Shannon - Runaway
    36 - The Miracles - You've Really Got A Hold On Me
    37 - Vanilla Fudge - You Keep Me Hanging On
    38 - Paul Revere & The Raiders - Kicks
    39 - Searchers - Needles and pins
    40 - Bobby Fuller Four - I Fought The Law
    41 - Clarence Carter - Slip Away
    42 - Steppenwolf - Desperation
    43 - Creedence Clearwater Revival - Proud Mary
    44 - Jefferson Airplane - Somebody to Love
    45 - Aretha Franklin - Chain Of Fools
    46 - Rolling Stones, The - Mother's Little Helper
    47 - Roy Orbison - Running Scared
    48 - Billy Burnette - Ring Of Fire
    49 - Creedence Clearwater Revival - Born On The Bayou
    50 - The Rolling Stones - Street Fighting Man
    51 - Jimi Hendrix - All Along The Watchtower
    52 - Rufus Thomas - Walking The Dog
    53 - Avengers - Paint It Black
    54 - Creedence Clearwater Revival - Bad Moon Rising
    55 - Lightnin' Hopkins - The Howling Wolf
    56 - Status Quo - Pictures Of Matchstick Men
    57 - L.C. Cooke - Take Me for What I Am
    58 - The Box Tops - The Letter
    59 - Iron Butterfly - In A Gadda Da Vida
    60 - Beach Boys, The - Heroes And Villains
    61 - The Chambers Brothers - I Can't Turn You Loose
    62 - Sam Cooke - Chain Gang
    63 - Patsy Cline - Crazy
    64 - Etta Jones - Don't Go To Strangers
    65 - Freddy Cannon - Palisades Park
    66 - Lightnin' Slim - G. I. Blues
    67 - James Brown - I Got You (I Feel Good)
    68 - Otis Spann - It Must Have Been the Devil
    69 - Jr.Walker & The All-Stars - Shotgun
    70 - Lightnin' Hopkins - Sinner's Prayer
    71 - Little Richard - Long Tall Sally
    72 - Martha Reeves & The Vandellas - Nowhere To Run
    73 - John Lee Hooker - One Bourbon, One Scotch, One Beer
    74 - Otis Redding - (Sittin' On) The Dock Of The Bay
    75 - Otis Redding - Tramp / Otis & Carla
    76 - Stax Profiles - Knock on Wood
    77 - Steppenwolf - Born to be wild
    78 - The Band - The Weight (With The Staples)
    79 - The Box Tops - The Letter
    80 - The Temptations - I Wish It Would Rain
    81 - The Animals - We've Gotta Get Out Of This Place
    82 - Dusty Springfield - Son Of A Preacher Man
    83 - Jefferson Airplane - White Rabbit
    84 - Troggs - Wild Thing
    85 - - 85 - Go Go Shoes (Fairmount 45)
    86 - Beach Boys, The - Help Me Rhonda
    87 - Roosevelt Sykes - Hey Big Momma
    88 - The Animals - House Of The Rising Sun
    89 - Shadows Of Knight - Got My Mojo Working (alt)
    90 - Del Shannon - Keep Searchin' (Follow The Sun)
    91 - Mercy Dee - Five Card Hand
    92 - Mourning Rituals - Bad Moon Rising
    93 - Ramones - Palisades Park
    94 - Del Shannon - Runaway '67
    95 - The Rolling Stones - Sympathy For The Devil
    96 - The Supremes - You Keep Me Hangin' On
    97 - Sonny Rhodes - You Better Stop
    98 - Tams, The - What Kind Of Fool (Do You Think I Am)
  • AnuluWork #661
    Irreális ára volt a játéknak, tegyük hozzá. A CE ugyan nem volt annyi, mint egy BF1 CE, de azért megkérték az árát. :)
  • ratgab
    #660
    Honnan viszik vissza? A kiadó eladta az üzletnek...Az üzlet innentől azt csinál vele amit akar (gondolod hogy a kiadó majd visszaveszi az üzlettől az el nem fogyott példányokat...jó vicc).

    A 8 milliót én is olvastam. Nem is arról szól a történet, hogy a Mafia 3 nyereséges...Arról szólt a cikk is, hogy az üzleteknek a kiadó elpasszolt 4,5 millió db-ot.
  • joceruza
    #659
    Azért az nagyon nem mindegy hogy 128 vagy 256 bit.....
  • Plata
    #658
    Majd ha viszzaviszik nem lesz mindegy.
    Ahhoz hogy nelegyen a játék veszteséges 8misit kellene eladni.Még 1 misi sincs meg
  • Carlos
    #657
    Ez olyan, mintha te tenyésztenél almát a kertben. Ami egyesek szerint jó, mások szerint szar.
    Eladod egy boltnak az összeset és kapsz érte 1 milliót. Onnantól hol nem szarod le, hogy mennyi rohad meg a raktárban?
    Beülsz a kis bömösödbe és várod a következő szezont azt viszonlátásra...

    Szóval ez fontos adat. Az más kérdés, hogy ezek után egy bolt se fog tőlük (fejlesztőktől) másik játékot venni ekkora tételben. :)
  • grebber
    #656
    Elolvastam. Megy majd a maradék az E.T mellé a föld alá.
  • ratgab
    #655
    Akkor olvasd el mégegyszer a hírt...A boltba kiszállították, ergó azt a kiadó eladta a boltnak (egyébként le is van írva a cikkben). Ergó 4,5 millió db-ot eladtak az üzleteknek.

    Hogy abból az adott üzlet mennyit adott el az már őket marhára nem érdekli. Ez így akárhogy is nézzük 4,5 millió eladott példánynak tekintendő. Hogy nem jut el a gamerekig az lényegtelen üzleti szempontból.
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2016.11.03. 20:51:29
  • grebber
    #654
    Kit érdekel ez az adat?

    Az miért nem merik megmondani hány db-ot adtak el?
    Ez kb olyan semmilyen hír mint minden új kínai csúcs telők készletét elkapakodják másodpercek alatt, de hogy mennyi volt a kezdő készlet sose mondják be. Ergo a hírnek lófasz hírértéke sincs

    Mondjuk megértem ,totál bukás a game nem véletlen nem mernem számokat mondani...
  • Timbu
    #653
    Jól fogyott az első héten a Mafia 3
  • MerlinW
    #652
    750Ti ugyanaz a kategória, mint a 670, sőt kicsit gyorsabb is. VRAM is több a tieden és a procid is ~20%-al erősebb.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.11.03. 14:20:13
  • Carlos
    #651
    Nekem akkor hülyült meg a játék amukor a chrome futott a háttérben, igaz nem ezt csinálta.
    Próbáld ki azt, hogy semmi mást nem futtatsz a játék mellett!
  • joceruza
    #650
    Passz! Az én kártyám sokkal gyengébb,de nálam szépen fut(ott). Ha minden driver okés akkor nem tudom mi lehet.
  • santibi
    #649
    I5 2500k 4 ghz, gtx 670, 8gb ddr3. Ez annyira gyenge neki lowon?
  • joceruza
    #648
    Nem lehet tudni milyen az a még mindig ütős gép. Valszeg ottan lesz a bibi....
  • santibi
    #647
    Udv sracok. Valaki tud abban segiteni, h megoldodjon az allando akadasa a jateknak? Nem szaggat hanem 5-10mpkent megakad.
    Konfigom nem a mai high de eleg utos meg mindig.
    Koszonom a valaszokat.
  • ratgab
    #646
    Szerintem abban megegyezhetünk, hogy ez a beszélgetés ízlésbeli eszmecsere felé halad, aminek meg sok értelme nincs. Nekem nem azt jelenti a mafia (sőt én semmiféle előítéletet nem társítok a mafiához...nekem ez egy játék és mint ilyen két verzió létezik nálam: Vagy szórakoztat vagy nem szórakoztat...nem elemezgetem), mint neked. Kár is ezt tovább boncolgatni.

    Csak annyit engedj meg, hogy mi volt olyan nagyon változatos az előző részekben? Vezettél, kinyírtál pár rosszarcút, lövöldöztél, gyilkoltál...Kész..És ezek tetszőleges kombinációját csináltad mindig (egyébként mint minden más lövöldözős játékban). Azért a keresztapa film sem egy mély értelmű valami. Nem kell itt azért túlértékelni a dolgokat. Mafia egy lövöldözős játék volt mindig is, az hogy többet láttok bele az már a ti dolgotok.

    Mondom ezt úgy, hogy nekem a Mafia 2 hatalmas csalódás volt annó (üres város, ahol semmit nem lehetett csinálni...És még azt sem értékeltem annyira, hogy voltak olyan apróságok, amiket itt az összehasonlító videó során kiemeltek)...Sőt most bicskanyitogató leszek én a mafia 1-től se voltam elájulva...A történet jól volt ott is tálalva, de pl. a piroslámpás áthaladástól a szőr felállt a hátamon, idegesítő volt, hogy figyelni kellett a benzinre...felesleges időhúzás volt...Persze jó játék volt az, de azért nálam pl. a top 10-ben sincs benne (a majd 20 éves gamer pályafutásom alatt). Nekem például annó a Godfather 1 sokkal jobban tetszett a Mafiánál (igen az is területfoglalós volt, mint a 3. rész...Nyilván ezért viszonyulok a 3-hoz én elnézőbben).

    Lényeg a lényeg... Van akinek ez tetszik, van akinek az tetszik...A játék megbukott így nincs értelme ragozni...Talán lesz a jövőben további rész talán nem (szerintem ezzel vége van a Mafia sorozatnak egyébként.....2. alkalommal szerepel le a játék....Második rész se robbantott bankot!)
  • ReszegKoldus
    #645
    Engem az összehasonlító videókban bemutatott dolgok (töltényhüvelyek, vérnyomok hiánya stb), a bugok, fps, együtt sem zavartak annyira, mint a sztori és az ismétlődő küldetések. :)
  • Carlos
    #644
    Hmmm... én nem igy látom.
    Ha nem Mafia 3-ként jelenik meg akkor nincs előitélet és lennének szájhúzók, hogy repetitív meg csúnyácska de egész jó.
    De így hogy Mafia 3 így antikrisztus, kkk, bilderberg, gyíkember.

    Amúgy trailer alapján énis ledöbbentem annó, hogy egy fekával kell "mafia-zni".
  • Carlos
    #643
    csináld a fő szálat és foglalj új területeket.
  • Timbu
    #642
    Nem. Mafia = történetközpontú játék, amihez szorosan kapcsolódik, hogy változatos küldetésekkel halad előre a sztori. Nem számít, hogy hol játszódik és ki a főhős. Ami számít, hogy nem repetatív területfoglalós hülyeség. Vannak sorozatok, ahol ez nem lenne baj (pl. Just Cause-tól nem várok semmilyen történetet), de a Mafiánál végzetes hiba.
  • pitjou
    #641
    Oké, de már késő. Visszamenni meg nem lehet :(
  • grebber
    #640
    Pontosan. Olyan ez a game mint a torrent. Megosztó. Van akinek bejön és a többségnek inkább nem.
    De a később "ébredőknek" a türelmesebbeknek ez oltári nagy jóság. Még 1 év és oltári olcsón kb gabonapehely mellé fogják osztogatni ha még emlékezni fog rá bárki ,hogy mi is az a Mafia 3.
  • SAFIII
    #639
    Az én véleményem az, hogy egy agyatlan, középszerű, bugos, monoton(ez a területfoglalós baromság akkor állná meg a helyét, ha lett volna rendes fősztori és akkor egy másik módban, mellékszálként tolhatod, mint mondjuk a GTA-ban vagy esetleg DLC formájában, de 2016-ban kiadni egy ilyet, mint fő irányvonal, pofa kell) lövölde, aminél indokolatlanul sokat költöttek az OST-re meg a videók illetve a város egyes részeinek kidolgozottságára....mert ennyiben kimerülnek a pozitív dolgok. Az meg szinte biztos, hogy ha nem MAFIA 3-ként jelenik meg, hanem új címként, már rég el is felejtette volna mindenki(bár így is megáll a dolog).Igazából nem is értem a kérdésed....
  • Carlos
    #638
    Haladj a főküldivel. 3-3-3 arányba tudod kihozni a dolgokat. (legalábbis szerintem)
  • Nyiri
    #637
    Amikor kiderült, hogy nincs fast travel befejeztem. Nincs időm órákat kocsikázni :(
  • ratgab
    #636
    Hamar jött a javítás, de már késő volt, mert negatív szájíz keletkezett a játékkal kapcsolatban.
  • pitjou
    #635
    Na ja. 30FPS. Hát én még mindig a patch nélkül nyomom, és nem haltam bele :)
  • pitjou
    #634
    3-1-1 Cassandra javára. Az angol (nem)tudásom miatt sajna másként gondoltam. Most csak fegyvereket tudok ellopni, nincs más küldetés :( Remélem valahogy egyenesbe jön a dolog, mert nagyon uncsi, hogy mástól nem kapok munkát :(
  • Carlos
    #633
    Értem... köszi.
    30 fps lock? Hát én örülök ha fut a gépemen 30 fps-el és a 0ik napon már kint volt hozzá a config hack szóval nem értem.
    Igen, kicsit repetitiv. De a Diablo 3 ugyancsak az és azt mégsem fikázzá fossá (annyira).

    Szóval akkor játszunk tovább...
  • ratgab
    #632
    Dióhéjban: Sokan Mafia alatt olasz maffiózósztorit várnak és valljuk be a Mafia 3 nagyon nem az. Sokan elvárták, hogy a Mafia 2-ből és az 1-ben látott apróságok (tényleg volt néhány ami nem került be a Mafia 3-ba) benne legyenek a játékban ami nem történt meg.

    Sokan repetatívnak tartják, mert várost kell foglalni és ennek során ugyanazt csinálod (ez mondjuk jogos érv). Aztán ott volt az fps mizéria (30 fps-re volt lockolva a megjelenéskor a játék), voltak/vannak bugok a játékban és még high end pc-ken is képes volt gyatrán futni, kevés fps-t adni, holott azért annyira nem szép.

    A 30 fps lock mizériával annyira nekimentek a játéknak, hogy még annak is elvették tőle a kedvét akit kicsit is érdekelt. Így lehet szépen fejlesztőket bebuktatni.
    Vedd ezeket az elemeket szépen felejtsd el élvezni a játékot, húzd fel magad hibákon, sőt keress újakat és voilá kapsz egy a játékosok által sikeresen megbuktatott játékot.

    Ui.: Nekem is tetszik a sok apróság, a történetmesélés módja és még sok minden egyéb, de sajnos kisebbségben vagyunk ezzel.
  • grebber
    #631
    Csattogj fel a YT-re és írd be Mafia 3 és rájössz.
    Az egész világot ezek járták be. Van aki okkal fikázta van aki csak csatlakozott a fikahájphoz.
    Ez van.. Ez is olyan lesz mint a Prince of Persia évek múlva is beszélnek a szériáról de soha többet új rész.
    Csak ilyen esetben azt nem értem akkor a retekért nem adják el a jogokat....
  • Carlos
    #630
    Azért mostmár érdekelne, hogy miért akkora gáz és szar a játék? De tényleg!
    (Lehet, csak elfogult vagyok, de én nagyon jól szórakozom vele)