6
  • zetortraktor
    #6
    Úristen, ennyire naiv legyen valaki...:)) Ki az a hülye, aki pénzt adna, hirdetne olyasmiről, amit a lapok egyébként is megírnak ingyen, mert a sok ostoba úgyis ráklikkel. Láthatod.
  • SanMaster
    #5
    Az egy dolog, hogy le lehet tölteni az appot iOS-re, meg Androidra. Próbáltátok? Mert én az első nap óta felhasználó vagyok, és most már kb 2 hete 0, azaz 0 autó érhető el. Mindegy, hogy hol és mikor indítod el az appot, azt írja, hogy nincs elérhető autó. Az Uber Magyarországon hallott!
  • fapapi
    #4
    "Összefogtak a taxisok az Uber ellen"

    Ha ez a cím akkor mi a francért nem erről írtok! Tele a batyum ezekkel a semmitmondó szar cikkekkel!
    Vagy ez a mondat akart volna lenni a címhez méltó?
    "Az Ubert december közepén elején betiltották Újdelhiben és Franciaországban is."

    Akkor írtátok volna oda hogy a címhez tartozóan a cikk utolsó mondata az amely tartalmazza a lényeget!


  • Zero7th
    #3
    Mindkettőtöknek ugyanaz a válasz:

    Mert ezek a "hírek" az Uber fizetett hirdetései. Nem a taxisok tiltakozásáról szólnak, meg nem is a neten szervezett autós utazásszervezésről, hanem hogy minél többször halljuk az Uber nevet, és tudat alatt összekötődjön a név a szolgáltatástípussal. Mint a stihlfűrész, a flex, a tixo, meg az ipad esetében.
  • Herold
    #2
    Csak azt nem tudom, a Wundercarról miért nem esik szó soha. Mintha nem is létezne.
  • masuda
    #1
    Ezt kellett volna már az elejétől csinálniuk, ahelyett, hogy csak siránkoztak.