255
banner
  • ratgab
    #15
    Én is ezt kaptam.
  • IMYke2.0.0.0
    #14
    Ezt a módszert nagyon tudnám értékelni mind a STEAM, mind az Origin, mind a WBPlay esetében.
  • Szabi #13
    én 2012 augusztus 18.-án regisztráltam be, amikor a Driver: San Francisco egy dolcsiért volt :D

    sajnos emlékezetes nap volt, csak azért tudom ilyen pontosan :-/
  • Tinman #12
    Szvsz én használom a legrégebb ideje Uplay-t... méghozzá a konzolom miatt. Anno X360-on ha jól rémlik az AC2 miatt regeltem fel a beépített kliensbe, Uplay Beta néven futott, de az nagyon tetszett benne, hogy ahogy oldottam fel achikat a játékban, úgy adott eventhez járt Uplay pont, amiből aztán később pl. a PoP-hoz tudtam venni egy extra single pályát, egy későbbi AC-hez, meg egy secret pályát. Ez jó érzés volt, nekem mindig is nagyon tetszett ez a koncepció és csak és kizárólag így van értelme az achiknak, de így nagyon :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #11
    OFF:
    Amúgy, nekem semmi bajom a uplay klienssel - gyorsan elindul, keveset eszik, puritán (a maga módján) és ennyi elég is ahhoz, hogy ne legyen teher.
    A játék letöltéseket nem gyakorlom vele, mert (hál' istennek!) a WRZ verziók hitelesítése révén áthidalhatóak a hosszú és macerás letöltések.
    Ebből a szempontból az Origin kliens is isten-mega-brutál-király.

    A STEAM nálam ennek a megszüntetésével lőtte ki magát az űrbe, akkoriban.
  • Szabi #10
    akkor úgy tűnik mind ugyanazt az ajándékot kapjuk.. :-/

    remélem, hogyha valamit már feloldottam és most ugyanazt nyerném, akkor megadja az érte járó pontokat :D
  • Tinman #9
    +1
  • IMYke2.0.0.0
    #8
    Nos, igen... Nagyobb lenne az ösztönzés, ha DLC-ket kaphatnánk "véletlenszerűen"...
  • Szabi #7
    egyébként ez is csak olyan tartalom, amit uplay ponttal feloldhatunk, legalább valami 10centes dlc lenne.. de még az se :)
  • IMYke2.0.0.0
    #6
    "Egy-egy digitális példány a Ubisoft 2014-ben megjelent PC-játékaiból – egész pontosan a következőkből: Assassins’ Creed Unity, Far Cry 4, The Crew, Watch Dogs, Trials Fusion, Child of Light és Valiant Hearts."

    Tehát, 99,99%, hogy ezekhez járnak a cuccok is...
  • IMYke2.0.0.0
    #5
    Ugyanezt kaptam én is... :(
    Blacklist-hez, PoP-okhoz, Far Cry-okhoz jól jött volna valami... nem olyan játékhoz, ami meg sincs...
  • Szabi #4
    Pedig lehet, uplay oldalán, vidd az egeret a nicknevedre, majd katt a profilra, utána pedig katt a nevedre és már át is írhatod, miután újraindítottad az uplayt, meg is jelenik az új nickneved. :)
  • Szabi #3
    Ma van a 15 NAPOS UPLAY AJÁNDÉKÖZÖN első napja

    én a Watch_Dogs-hoz kaptam egy járgányt :D


    szerk: most nézem, hogy ez 40 uplay-pontba kerülne :)
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2014.12.23. 09:32:25
  • Since
    #2
    Igen sajnos kénytelenek vagyunk használni, ami egyébként nem tetszik a uplayben hogy felhasználó - nicknevet nem lehet változtatni nem úgy mint steamen :)
  • Szabi #1
    Ha már van Steam, Origin és sok egyéb topik is, akkor legyen Uplay is.. sajnos egyre többen vagyunk kénytelenek ezt a csodás programot is használni.. :)