255
banner
  • MoRT2195
    #215
    Wifiről hallottál már? :D Ha nincs otthon, akkor is biztos találsz valami helyet ahol a telefonoddal tudsz wifire csatlakozni. :D
  • Anonymusxx
    #214
    A hitelesítőhöz sajnos kell net a telóra, a facebookjukra meg már tegnap estefelé írtam.
    Nem tudom hogy lehet ennyire szar egy kliens. Az adataimra meg nem annyira emlékszem, elég ritkán használom az uplayt, de steamen vannak uplayon játékaim, hátha az elég nekik...
  • Metalmilitiakid
    #213
    Ezt én is megjátszottam egyszer. Csak nekem telefon váltás miatt volt. Ha letöltöd telefonra a google hitelesítőt és azzal se enged be (egyező email címhez kell letölteni) akkor neked is marad az mint nekem, hogy vagy írsz ticketet a weboldalon. Vagy ha oda se enged be mint engem, akkor a facebook on lehet írni a uplay/ubisoft csoportnak chaten és pár óra alatt válaszolnak. Kérdezgetni fognak hogy milyen játékod van fent, születési dátum, nickname....
  • IMYke2.0.0.0
    #212
    Ebben a pillanatban ellenőriztem: nálam nem okoz gondot a belépés a Uplay kliensbe - belépett, mint a villám.
  • Anonymusxx
    #211
    Nem tudok belépni az uplayba, mert valami google hitelesítő kódot kér...
    Mi ez?

    Én nem állítottam be semmilyen ilyesmit...
    Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2017.02.22. 21:04:26
  • MerlinW
    #210
    Mióta ingyen volt az AC3, nem lehet letölteni a washington DLC-ket...
  • IMYke2.0.0.0
    #209
    Talán kivehető a szövegből, hogy a "naptáron" van ott - előtte meg írtam, hogy a korábbi ingyenes játékok.
  • Harbinger
    #208
    4 napig mind a 7 játék elérhető volt újra ingyen.
  • IMYke2.0.0.0
    #207
  • IMYke2.0.0.0
    #206
    Hopp - köszi :)

    //Nekem megvolt már mind, ezért nem láttam át igazán mi a helyzet.
  • gunji
    #205
    Üdv!
    Ha már pontosítás: a hétvégén nem napi egy játékot lehetett megszerezni, hanem egyszerre a hét közül mindegyiket, ami még nem volt meg, plusz még egy kitűzőt is adtak (bele is telt egy órába, míg sikerült megszerezni őket :)
  • IMYke2.0.0.0
    #204
    Köszi a pontosítást - emlékezetből neveztem el a text fájlt :)
  • Lokker
    #203
    kb. egyetlen értelmes cucc..
  • MoRT2195
    #202
    Az első napon a Rayman Classic járt ingyen telóra. Vagyis a legeslegelső Rayman játék. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #201
  • Shep
    #200
    Csupa izgalmas cucc, kedvencem a mindenféle képek :DDD
  • IMYke2.0.0.0
    #199
    Négy nappal a vége előtt így állunk:

  • IMYke2.0.0.0
    #198
    Elvileg a mai napon:

  • IMYke2.0.0.0
    #197
  • Metalmilitiakid
    #196
    Végülis a face en válaszoltak és levették a 2 lépcsőst szóval problem solved.
  • Metalmilitiakid
    #195
    Letöröltem azóta a másik telefonról, teljesen újratelepítettem az újon, megszüntettem és újra aktiváltam a hitelesítő opciót a google fiókomban és még mindig nem enged be a uplay accomra, a gmail fiókoma minden gond nélkül, a hozzá kapcsolódó uplay accra pedig nem.
  • Harbinger
    #194
    Uplayen még nem használtam, de Steamen igen. Volt teló cserém, ott van egy funkció hogy megszüntesd a mobile authenticatort. Majd az új telón az App-pal újra aktiválod.
  • Metalmilitiakid
    #193
    Valaki segítsen pls. Vettem ma egy új telefont átraktam rá az authenticatort a two step verification opcióval. Innentől kezdve nem jutok be uplay-be pedig az authenticator szerint ugyanaz az email címen van a program mint a uplay accom és mégsem jó. Próbáltam már az szinkronizáció opciót a authenticatorban de nem segített. Valakinek volt már ilyen és hogy lehet esetleg megoldani ?
  • MoRT2195
    #192
    Nem, majd mostantól minden nap kiszórnak egy új AAA játékot ingyen természetesen...
    Nevetséges, hogy sokan azért hisztiznek, mert milyen gagyi dolgokat ad a Ubisoft ingyen,
    Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2016.12.13. 14:09:15
  • Szabi #191
    "Thank you for your interest in today's '300 GAMES FOR 30 YEARS' giveaway.
    Unfortunately, all of the games have been claimed.

    Check back tomorrow for our next offer!"

    remélem holnap is jön valamilyen gagyi pdf csomag -.-
  • Tinman #190
    +1
  • Lokker
    #189
    Akkor lehet csak valami bugot aktiváltak az AC3 ingyenessé tételével. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #188
    Nekem egyik sem tűnt el.
  • Lokker
    #187
    PH fórumon többen írták hogy eltűnt a könyvtárukból..
  • Béluska74
    #186
    Dehogy veszik el! Nekem megvolt mindkettő. Ma beléptem (mert olvastam a kommentedet) és nem vették el.
  • JaSoN HuNTeR #185
    sziasztok, nektek sem megy az Uplay?
  • Lokker
    #184
    Aki korábban megvette az AC3-at attól most elvették, hogy innen aktiválja be újra. Mellékesen többeknek az AC4 is eltűnt. Szóval eddig jól sikerült az ehavi ajcsi. :P (Vagy épp dupla van valamelyikből)
    Utoljára szerkesztette: Lokker, 2016.12.07. 22:02:10
  • jocking
    #183
    Fölöslegesen, mert:
    1) Az ac3 minden, csak nem egy kimagaslóan jó játék, "meh" kategória. Ingyen pont annyiért adják, amennyit ér.
    2) Nem értem, mi a tökömnek pedálozik a sok ddos jani, amikor egész decemberben ingyenes lesz, nem csak ma...
  • Lokker
    #182
    Akkor az AC több embert érdekel mint pár hónapja a TheCrew.
  • oneal1
    #181
    ez a retek most írta miután vagy 10x nem engedett be, hogy letiltotta a fiókomat 10 percre :D

    Fasza hozzáállás, szarok a szervereik aztán engem tilt le :D
  • Overburner
    #180
    Többszöri próbálkozásra ja. Túl van terhelve az egész az AC miatt. :D
  • Béluska74
    #179
    Valakinek sikerült a ma délután bejelentkezni az Uplay-be? Nekem folyamatosan hibát dob.
  • Maxtreme
    #178
    Ugyanez.
    Én sem tudtam sosem megbarátkozni a sorozattal.

    Annyit tennék hozzá hogy szerintem kontrolerrel sem túl jó a kezelhetőség.
  • Tinman #177
    AC nagyot dobna egy tisztességes stealth rendszer és a harcrendszert is teljesen át kéne írni.
  • MerlinW
    #176
    Hát jah, ez egy ilyen sorozat. Unalmas, öldöklős, toronymászós.