131
Sniper: Ghost Warrior 3
  • alyr2
    #11
    Én játszottam a kettővel és egyel is. Nem feltétlen 1-2 lövés volt azokban.Igaz a célpontot mindenképpen 1 találattal kell likvidálni, de amig eljutottal addig lövöldözhettél persze csak ésszel...mert ha kiszúrtak akkor fail lett a mission. Multiban viszont sok volt a csiter..
  • grebber
    #10
    25 perc Sniper: Ghost Warrior 3
  • grebber
    #9
    Sniper: Ghost Warrior 3 - fegyverben Kelet-Európa
  • bulba
    #8
    Annak örülök, hogy a játékkészítők végre felfedezték a Kaukázust is, viszont ezzel az 1-2 lövéses koncepcióval kapcsolatban valahogy negatív előérzetem van.
  • grebber
    #7
    Sniper Ghost Warrior 3 - most végre sikerül?
  • preziosi
    #6


    meglepően jól néz ki, kíváncsi vagyok a gameplay-re.
  • grebber
    #5
    Sniper: Ghost Warrior 3 - nyílt világú lövöldözés
  • Bokafix2
    #4
    A City az low budget kategória. Nem kell tőlük túl sokat várni, és inkább a saját korábbi játékaikhoz kell hasonlítani az újabban megjelent stuffjaikat és úgy már látható hogy van fejlődés. De hiába licencelnek motorokat nem tudnak belőle annyit kihozni mint a tulaj, ez nyilvánvaló. Hogy csak kettőt említsek, a Jupiter engine és a Cry 3.0.

    A Fear első része jobban meg van csinálva mint a Secure Tomorrow, pedig az egy Fear után 3 évvel kiadott city-s játék. Ergó feleannyit se tudtak kihozni ugyanabból az engine-ből mint a Monolith. Vagy másik példa: Enemy Front... Cry 3-ast használ de nem néz úgy ki mint a Crysis első része ami Cry engine 2-es.

    Szóval a saját képességeikhez mérten nézve nem lett ez a Sniper sorozat annyira gány, és szerintem még tudnak fejlődni, de a nagyokat sosem fogják beérni, hacsak le nem cserélődik a teljes csapat.
  • mester1987
    #3
    De ha ezt is elszúrják, hát akkor tényleg már nem sok jövőt jósolok már nekik sem. Játékot készítő játékfejlesztőknek már semmiképp, az is biztos!!!
  • mester1987
    #2
    Mostmár minden esélyük megvan, hogy harmadjára végre csináljanak valami jó sniperes játékot, mert hiánycikk nagy is, főleg AAA kategóriában. Még egy esélyt adok nekik. Az Alien Rage-nél én már láttam azt a pici törekvést a cégnél, mégha egy egyszerű Quake & UT klón is lett, de szó-szó működött a móka, szóval egyáltalán nem kell temetni.
  • grebber
    #1
    Sniper: Ghost Warrior 3 bejelentés.

    A lengyel City Interactive bejelentette, hogy folytatódik a Sniper: Ghost Warrior sorozat, melynek új epizódja valamikor 2016 első felében várható. PC mellett PS4-re és Xbox One-ra is megjelenik a játék.

    A City Interactive bejelentette Sniper: Ghost Warrior 3-at, melynek helyszíne ezúttal egy kelet-európai konfliktus lesz. Bár az első és a CryEngine által hajtott második rész sem ért el kritikailag sikereket, a sorozat közel 5,5 milliós eladott példányszámmal büszkélkedhet, ezzel pedig a kiadó legsikeresebb címe.
    A harmadik rész fejlesztésében részt az ex-Rebellionos Steve Hart is, akinek van már tapasztalata a témában, hiszen a Sniper Elite V2 fejlesztésében is közreműködött. A fejlesztők sandbox játékmenetet és óriási bejárható területeket ígérnek, de ezen kívül nem sok információt osztottak meg a játékról.



    info: Gamekapocs