32
  • Angelus1991ster
    #32
    BB-8 hogy a faszba mozog? vagy csak 90 fokkal meg van döntve?
  • NEXUS6
    #31
    Én is remélem!
    XD
  • SirBubu
    #30
    remélem, csak szívatsz

    de ha mégse, típni a fülüket, hagy visítsanak :DD
  • BrockSamson
    #29
    Van alapja annak, amint mondasz, de szerintem minden ember a saját korszakához mérten ítéli meg egy ideológia vagy nézet céljainak beteljesülését. Az is meglehet, hogy a 23. században azt mondják majd, hogy az 21. században még csak gyerekcipőben járt a liberalizmus.

    Szóljunk hozzá a filmhez is: már alig várom, hogy a szereplők kedvenc ételeiről és lábméreteiről is olvashassak... Jövő év végéig még rengeteg hasznos és nélkülözhetetlen információt elcsöpögtethet a Disney.
  • NEXUS6
    #28
    És valóban!
  • Archenemy
    #27
    "borotvált cicusok"
    Rákerestem arra, hogy "shaved pussy", de egyáltalán nem macskafélék jöttek ki.
  • Archenemy
    #26
    A liberalizmussal is az a baj, hogy a fő céljai már teljesültek, innentől meghaladottá és öncélúvá vált. A kitűzései: törvény előtti egyenlőség, vallásszabadság, szabad kereskedelem, stb. mind teljesültek (a 18. századi állapotokhoz képest. Lehet vitatkozni azon, hogy ma tényleg egyenlő-e mindenki a törvény előtt, de a lib. születésének időpontjához képest igen).

    Ilyenkor egy mozgalom céltalanná válik egyre jobban elkorcsosul, és már olyan marginális és ellentmondásos ügyeket karol fel (gay pride + transzneműek jogai, erőltetett polkorrektség, stb), amik már nem élvezik széles tömegek támogatását, és alig-alig lehet rájuk húzni azt az ideológiát, ami a liberalizmus valaha volt.
    Utoljára szerkesztette: Archenemy, 2014.12.16. 19:00:58
  • NEXUS6
    #25
    Úgy halottam valami ewok-gundam keverék lesz benne, hosszúfülű borotvált cicusok fognak a fináléban egy halálcsillagot elpusztítani. Véletlenül.
    XD
  • SirBubu
    #24
    remélem, azért a film nem lesz teli porbafingó kis anakinokkal, meg a moziterem se, ahol az anyuapu által zsírújan megvett világító fénykardjaikkal csapkodnak jobbra-balra egész film alatt

    ettől hülyét is kapnék, az biztos
    Utoljára szerkesztette: SirBubu, 2014.12.16. 12:56:35
  • Macropus Rufus
    #23
    libsi: a magyar politikában a libsi a liberális zsidó rövidítése. A kifejezést a vérjobboldaliak aggatták rá az szdsz-re és azok szavazóira (mert ugye az szdsz magát liberális pártnak lőtte be, továbbá sok a zsidó benne. Én ezt nem tudom, mert ezt a faji szelektálást nem komálom, és pont leszarom, hogy ki zsidó ki nem). Késöbb már minden olyan ember libsi lett aki nem a jobboldal és ezen belül is, nem a fidesz mellett van, és/vagy megkérdőjelezi azt amit a párt csinál. Ez utóbbi bizonyítására, elég csak meglátogatni a pol.fórumokat. A jobboldali az egyenlő a nácival a bal meg a liberális zsidóval.
  • SecuRicsi
    #22
    Vagy telefonon hívják Őket! :D
  • NEXUS6
    #21
  • Serutekin
    #20
    Tudom hogy nem lenne szalonképes, de nem is kell annak lennie :) Nyugaton is kezd már annyira bugyogni a fos, hogy mások is kimondják ezt.

    A libsi gondolkodás egy szlogen, mellyel kifigurázzuk a "nyugati" álértelmiségi gondolkodást. Olyan hogy demokrácia és liberalizmus nem létezik csak annak hazudott rendszerek.
  • Rita79
    #19
    Kár hogy nem a Timothy Zahn féle folytatást filmesítik, annak legalább volt története is.
  • Zsoltee_a_bator
    #18
    Tudod te mi az a "libsi"?http://hu.m.wikipedia.org/wiki/Liberalizmus

    A szitokszokent hasznalata a politika gyozike showja kb, olyan szint.

    Es mert van 1-2 neger, akivel kivetelt teszel a getto-altalanositas alol, attol ez meg rasszista szoveg. A hanyatlo nyugaton pl egyaltalan nem lenne szalonkepes.
  • Banderas1990
    #17
    Szerintem előbb várjuk meg milyen karakter lesz benne Finn.
  • GaborT28
    #16
    Az a Rey nevű csaj elvileg Han és Leia lánya. Szuperül fog hangzani magyarul: "Rey Solo" .....
  • Serutekin
    #15
    Itt nem a bőrszínnel van a gond, a Star Warsban az egyik kedvenc szereplőm Mace Windu. Itt a legnagyobb gond a libsi gondolkodás.
    Windu és nagyon kevés afroamerikai szereplő, mint Morgan Freeman (ezer arca) olyan karakterek akik példát mutatnak. Nem azt az ostoba niggerkultúrát öntik a fiatalok képébe, ami manapság mindenhonnan folyik, hanem egy megbecsült karaktert képét vázolják fel akivé tanulás és fegyelem útján lehet válni. Nézd meg mit mutatnak manapság követendő példának a négereknek. Ha nyomod a dzsungelreppet meg a gengszter módit akkor vagy a menő. Akkor lesz fukszod meg kurváid. Bezzeg ha tanulsz! Akkor olyan gyp-s loser leszel mint a Pókemberben a néger, szóval nehogy könyvhöz érj! Legyél reppel és nyomd a gangstát ! Aztán csodálkoznak ha 12 éves néger gyerekek pisztollyal rohangásznak és nem fogják fel, hogy az nem gangsta, hanem durván veszélyes, mert esetleg szétlő egy rendőr....

    A média az egyik legnagyobb hatalom a világon és ezzel felelősségteljesen kellene bánni...

    ui: Ha van isten winnie nem szerkeszti át mert jó sokáig írtam ezt az okfejtést.
    Utoljára szerkesztette: Serutekin, 2014.12.15. 22:31:19
  • enet
    #14
    Kiderült, hogy hívják az új Star Wars-karaktereket:
    -Gyertek ide!
  • mgenya911
    #11
    A Star Wars univerzumában ahol ennyi fura faj van talán már sikerült túllépni a fekete-fehér problámán :D
  • mgenya911
    #9
    Kíváncsi vagyok, BB-8 vajon honnan dugja elő a "csatlakozóját"
    De az is lehet, hogy ez a modell már WiFi-s
    Utoljára szerkesztette: mgenya911, 2014.12.15. 21:11:30
  • SirBubu
    #8
    egyébként bibi alatt az a golyó mások szerint nem emlékeztet kísértetiesen egy focilabdára?
  • RAZOR27
    #7
    Eddig védtem a dolgot, mert reméltem h csak mellékszereplő a KFC-Trooper... de úgyfest nem. Éljenek a tökéletesen etikus dizni filmek!!
  • tomboy013
    #6
    Az emberek negativitása gyönyörködtet xD nem muszáj ám megnézni a filmet, sőt a híreket is ki tudod kerülni, ha te ennyire igényes vagy. De úgy látszik beleillesz a mai társadalomba ugyanúgy mint a többiek ;)
  • SirBubu
    #5
    nemröhög!

    amúgy meg én abban bízom, hogy az új főgonosz(?) neve csak ennyi lesz : Császár (esetleg "Uralkodó", fordítása válogatja)
  • NEXUS6
    #4
    Mester, Te valamit naggyon tucc, ha egy pár másodperces trélerből neked minden lejött! Kérlek, kérlek, kérlek taníccs!!!
    XD
  • flashpointer2
    #3
    Ez a turbórágó képmelléklet nagyon király :D
  • Serutekin
    #2
    A karakterek már első ránézésre is idióták lesznek és gyerekesek. Visszasírja még a nép a star wars 1-et úgy érzem...
    Utoljára szerkesztette: winnie, 2014.12.15. 22:25:56
  • Ender Wiggin #1
    nem csak az überbéna kard, a rendező személye, a sok értelmetlen új szereplő ellenszenves már, de ez a túlfújt reklámkampány is. a régi filmek minden hasonló mesterkedés nélkül lettek sikeresek (nem az SW-re gondolok), persze ennyivel igénytelenebb is lett a világ, ma már reklámkampány kell, hogy a sok birka bólogasson.